X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Hej, dziewczynki mam takie pytanie. Mierzę temperaturę o 6.00 normalnie, no ale dzisiaj obudziłam się o 5. Jak czytałam o pomiarze to powinnam mieć przesunięcie max 30 minut. No i czekałam do tej 6 w łóżku, ale to chyba trochę bez sensu bo temperatura wyszła mi o 0,6 stopnia wyższa niż normalnie. No i nie wiem. Powinnam w takim wypadku zmierzyć o tej 5 czy jak? Kurcze zielona w tym jestem. Zamówiłam testy owulacyjne, bo ja temu mojemu pomiarowi temperatury nie ufam.
    Kochama nie ma co w lozku lezec i czekac na tempke,bo i tak bedzie inna...bo juz sie wybudzisz pokrecisz w wyrku,mierz odrazu jak sie obudzisz i do kazdej godziny dodaj albo odejmij 0,1 stopnia.ja tak robie bo budze sie roznie raz godzine wczesniej raz pozniej,a nawet czytalam ze jak pol godziny jest roznicy to sie odejmuje lub dodaje 0,05 czyli pol stopnia...i to jest naprawde dobre kiedys godzine albo dwie w lozku lezalam,ale meczarnia byla :)czlowiek sie tu uczy z dnia na dzien ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Kochama nie ma co w lozku lezec i czekac na tempke,bo i tak bedzie inna...bo juz sie wybudzisz pokrecisz w wyrku,mierz odrazu jak sie obudzisz i do kazdej godziny dodaj albo odejmij 0,1 stopnia.ja tak robie bo budze sie roznie raz godzine wczesniej raz pozniej,a nawet czytalam ze jak pol godziny jest roznicy to sie odejmuje lub dodaje 0,05 czyli pol stopnia...i to jest naprawde dobre kiedys godzine albo dwie w lozku lezalam,ale meczarnia byla :)czlowiek sie tu uczy z dnia na dzien ;)

    Dzięki Ilonka ;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Dziewczyny!! Wszystkie tu po kolei zachodzą w ciążę i nie wytrzymałam, chociaż dopiero 10 dpo zrobiłam test :)
    I jest druga kreska!! Blada, ale jest !! :D Pójdę jeszcze dzisiaj na betę
    Zostań ze mną okruszku... zostań!
    Gratulacje!!!! Super :)

    ilonia1984, missbum lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haaa z rana mialam sluz typu woda...zaznaczylam na ovu a on mi zakreskowal dzien ovulacji...wiec usunelam :) a jak zaznaczylam ten sluz na moim 2 kacie,vip kacie :)....to dostalam za niego 2 punkty...inie jest zakreskowany...i co wy na to? 2 identyczne wykresy tylko,ze jeden premium drugi zwykly :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    haaa z rana mialam sluz typu woda...zaznaczylam na ovu a on mi zakreskowal dzien ovulacji...wiec usunelam :) a jak zaznaczylam ten sluz na moim 2 kacie,vip kacie :)....to dostalam za niego 2 punkty...inie jest zakreskowany...i co wy na to? 2 identyczne wykresy tylko,ze jeden premium drugi zwykly :)

    Masakra.... nawet nie wiem jak to skomentowac.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://tinypic.com/r/641d1s/8

    tak wygląda mój bladzioch ;)
    Byłam na becie, może już dziś wieczorem będę miała wynik, trzymajcie kciuki bo się strasznie boję czy tym razem się uda...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 10:23

    ilonia1984, ma_lina, Justine M lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Dziewczyny!! Wszystkie tu po kolei zachodzą w ciążę i nie wytrzymałam, chociaż dopiero 10 dpo zrobiłam test :)
    I jest druga kreska!! Blada, ale jest !! :D Pójdę jeszcze dzisiaj na betę
    Zostań ze mną okruszku... zostań!
    fantastycznie!!!!!!! jest i dla mnie nadzieja skoro to taki szczęśliwy wątek :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    http://tinypic.com/r/641d1s/8

    tak wygląda mój bladzioch ;)
    Byłam na becie, może już dziś wieczorem będę miała wynik, trzymajcie kciuki bo się strasznie boję czy tym razem się uda...
    To wcale nie taki bladzioch, chyba już możesz się cieszyć pełną piersią :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    http://tinypic.com/r/641d1s/8

    tak wygląda mój bladzioch ;)
    Byłam na becie, może już dziś wieczorem będę miała wynik, trzymajcie kciuki bo się strasznie boję czy tym razem się uda...
    nooo zaden bladzioch kochana...:) to ladna krecha...moze i dla mnie jest nadzieje...moze i mi sie uda tym razem tez,skoro lipiec taki szczesliwy...moze wszystkim sie uda :)

    monilia84, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, życzę Wam tego. Ja dopiero koczę @, testowanie w sierpniu, i tez pewnie nic z tego bo po pierwszej @ to mało której się udaje. Ale Wam życzę tego z całego serducha.

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka - cieszę się głównie "pełną piersią", tzn. piersi mnie tak bolą że ledwo się mogę do nich dotknąć ;)

    Termin @ mam dopiero w poniedziałek, jeśli w przyszłym tygodniu nadal będą dwie kreski to dopiero uwierzę w tę ciążę...


    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Eh, życzę Wam tego. Ja dopiero koczę @, testowanie w sierpniu, i tez pewnie nic z tego bo po pierwszej @ to mało której się udaje. Ale Wam życzę tego z całego serducha.
    wiaterek nie pitol...Tobie tez sie uda,nasz watek nalezy do tych szczesliwych...patrz co sie dzieje,kazda co testuje po majowce ma dodatni test :) innej opcji nie ma,a co do zachodzenia po 1 okresie po zabiegu...duzo dziewczyn nawet nie doczekalo 1 @ i duzo pozachodzilo po 1 @ :) damy rade ;)

    missbum lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek, mam kumpelę, która zaszła po pierwszej @ i urodziła bliżniaki - dwóch zdrowych chłopaków :)
    Ja długo czekałam, bo 4 @ po poronieniu zanim zaczęliśmy się starać bo mi wyszły problemy z tarczycą i musiałam ją unormować. Ale jak ktoś może się prawie od razu starać to ponoć szanse są bardzo bardzo duże bo organizm jest "nastawiony na ciążę".

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss ladna krecha! Gratuluje! Jestes 3 dni za mna :)

    Dziewczyny czekam na kwietnioweczkach. Wszystkie mamy sie tam przeniesc!!! <3

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Wiaterek, mam kumpelę, która zaszła po pierwszej @ i urodziła bliżniaki - dwóch zdrowych chłopaków :)
    Ja długo czekałam, bo 4 @ po poronieniu zanim zaczęliśmy się starać bo mi wyszły problemy z tarczycą i musiałam ją unormować. Ale jak ktoś może się prawie od razu starać to ponoć szanse są bardzo bardzo duże bo organizm jest "nastawiony na ciążę".

    Oby Missbum, oby. Na forum jest też dziewczyn o nicku kierzynka i ona zaszła po pierwszej @. Ale ja się nie nastawiam. Za często mi ostatnio coś się chrzani, więc wolę być przygotowana, że nie wyjdzie. Starać się będziemy i jak się uda to masakrycznie będę szczęśliwa, ale jak nie wyjdzie to też to jakoś przyjmę :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    http://tinypic.com/r/641d1s/8

    tak wygląda mój bladzioch ;)
    Byłam na becie, może już dziś wieczorem będę miała wynik, trzymajcie kciuki bo się strasznie boję czy tym razem się uda...
    Nie widzę bo jestem na komórce ;/

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Dziewczyny!! Wszystkie tu po kolei zachodzą w ciążę i nie wytrzymałam, chociaż dopiero 10 dpo zrobiłam test :)
    I jest druga kreska!! Blada, ale jest !! :D Pójdę jeszcze dzisiaj na betę
    Zostań ze mną okruszku... zostań!
    Missbum gratulacje kochana, super, że mamy coraz więcej groszków oby tak dalej.
    Mąż się ze mnie śmieje że leże na plaży i już forum czytam, jestem od Was uzależniona :)
    Przeżywam każdy Wasz teścik jakby to mnie dotyczylo :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Missbum gratulacje kochana, super, że mamy coraz więcej groszków oby tak dalej.
    Mąż się ze mnie śmieje że leże na plaży i już forum czytam, jestem od Was uzależniona :)
    Przeżywam każdy Wasz teścik jakby to mnie dotyczylo :)
    To tak jak ja, też poza domem a siedzę na forum

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam plamic. Jadę na usg.. czuję, ze już po wszystkim...

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Zaczęłam plamic. Jadę na usg.. czuję, ze już po wszystkim...
    Majoweczko kochana bedzie dobrze,jej musi byc,trzymam kciuki zeby bylo wszystko w porzadku,czekamy na wiesci :( Na dobre wiesci...sciskam Cie mocno trzymaj sie

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ