X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Wcinam się w Wasz wątek żeby pogratulować Ilonii! Ciesze się ze się udało i gratuluję! !!!
    To żadne wcinanie! Bardzo dobrze :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    mozecie próbować na NFZ, odchodzą koszty zabiegu i monitoringów, bo wtedy są one wykonywane w szpitalu, w którym odbywa sie IUI
    na NFZ się nie dostane bo my nie mamy problemów z płodnością

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ten nasz wątek jest naprawdę szczęśliwy :)

    U mnie głównym objawem są pobolewające czasem piersi, dzisiaj w nocy mnie obudziły. Poza tym mam bardzo dobry apetyt, mogłabym jeść dwa obiady dziennie ;)

    roxa, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w poniedziałek 3 kontrolę bety, ale byłam juz na dwóch wizytach kontrolnych u gin i jeśli czuję się na siłach dostałam zielone światło wraz z nadejściem pierwszej @... Dzwoniłam do KLN to skonsultować i mam zadzwonić z nowym wynikiem bety jak wszystko będzie ok to 1dc mogę jechać oznaczyć hormony i zaczynam stymulację od nowa... Nie spodziewałam się, że pójdzie tak szybko... No ale jeszcze się z radością wstrzymam bo ostatecznie wszystko się wyjaśni wtorek-środa... No i potem w razie co oczekiwanie na @

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam właśnie test... dobrze, że działanie na całym świecie jest takie samo, bo fr instrukcja jest nie do przejscia ;)
    Nie wiem, czy wytrzymam do 10.08 ;)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Zakupiłam właśnie test... dobrze, że działanie na całym świecie jest takie samo, bo fr instrukcja jest nie do przejscia ;)
    Nie wiem, czy wytrzymam do 10.08 ;)
    wiesz ile ja mam tych testów ;p

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Ja mam w poniedziałek 3 kontrolę bety, ale byłam juz na dwóch wizytach kontrolnych u gin i jeśli czuję się na siłach dostałam zielone światło wraz z nadejściem pierwszej @... Dzwoniłam do KLN to skonsultować i mam zadzwonić z nowym wynikiem bety jak wszystko będzie ok to 1dc mogę jechać oznaczyć hormony i zaczynam stymulację od nowa... Nie spodziewałam się, że pójdzie tak szybko... No ale jeszcze się z radością wstrzymam bo ostatecznie wszystko się wyjaśni wtorek-środa... No i potem w razie co oczekiwanie na @
    to 3mamy kciuki jak tam wyjdzie wizyta ;]

    roxa, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka kciuki!!!

    s1985 :* dzięki... w poniedziałek idę do gin krew oddać, wynik wtorek-środa i mam dzwonić do kliniki z tym wynikiem (poprzednie spadki wczoraj im podałam) i będzie decyzja 100%

    Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 31 lipca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    tto może poczytaj moje, bo już bym chciala zafasolkować :)
    Twoja historię też już wyczytałam, więc może, może :P

    Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 31 lipca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja inseminacja w tym cyklu nieudana beta 1,2, tak więc jutro lekarz i zobaczę co dalej :(

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 lipca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Ilonia i jak tam Twój chłop? Przeszczęśliwy pewnie :) zdrowia dla mamy!
    Moj chlop nie mowi tego ale sie boi,wczoraj mnie wycalowal cwaniaczka zgrywal,ze juz wiedzial ze fasolek wrocil,ale sie boi.Bylam u lekarza,sluz mnie zalal i nie mogl cytologi zeobic musial osuszac hehe dostalam.luteine pod jezyk i mam przyjsc za 10 dni,za wczesna ciaza nic nie widac,ale majac ta lutke jestem spokojniejsza,za 10 dni skierowania na wyniki i zobaczymy ;) Dziekuje Agus,nie wiedza co jest jej wszystkie badania,wyniki dobre przypypuszczaja ugryziebie kleszcza lub jakiegos robola,zrobili.renozans i to co sie z kregoslupa pobiera ale na to trzeba czekac,na wynik 2 tyg i chyba ja wypisz do czasu az nie bedzie wynikow bo nie wiedza na co leczyc...masakra.Ja dzis czuje sie dobrze,ale jestem tak zjebana dziewczyny,spac bym poszla najchetniej,ale niestety musze ogarnac dom z grupsza i obiad zrobic i zgage mam dzis przeokropna kij wie z czego :)

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 lipca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Wcinam się w Wasz wątek żeby pogratulować Ilonii! Ciesze się ze się udało i gratuluję! !!!
    Slicznie Dziekuje kochana,gdzies ty mnie tu odnalazla :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z dziewczyn na "ciąża po poronieniu" wspomniała ze Ci się udało. Jak się czujesz?;) kiedy się dowiedzialas? ;)

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahahhahahah ja wspomniałam o Iloni, wspomniałam tez o sobie, ale kogo ja obchodzę czy inne laski tu, które też na tamtym wątku były a zafasolkowały ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 15:33

    s1985 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine, dopiszesz mnie na 10.08 na testowanie?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Niezapominajka - oczywiście już zrobione <3


    niezapominajka lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M przepraszam ale ja teraz tylko podczytuje tamten wątek I się nie udzielam, a jeśli to robie to bardzo rzadko. I do dziś mam klopot z zapamiętaniem, która jest w ciąży i w jakim tygodniu. Pomagają mi w tym suwaczki. Miałam sprawdzić Wasza pierwsza stronę żeby skontrolować, której się udało. Przez to ze się mało udzielam juz nie pamiętam nawet , której gratulowalam. Poza tym na "ciąża po poronieniu" zniknęło mnóstwo "starych" dziewczyn i pojawiają się "nowe". Dlatego nie ogarniam która dopiero co dowiedziała się o ciąży, a która się jeszcze stara, . Ale Justine M po Twoim opisie widzę, że Aniołek tez wrócił :* Gratuluję! a więc przepraszam za moje przeoczenie. Nie było celowe i złośliwe w żadnym wypadku. A więc jak się czujecie wszystkie za fasolkowane?

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Któraś z dziewczyn na "ciąża po poronieniu" wspomniała ze Ci się udało. Jak się czujesz?;) kiedy się dowiedzialas? ;)
    Narazie nie wierze,ze sie udalo,ten cykl uznalam za stracony,test w 12 dpo negatyw,dopiero wczoraj wyszla blada kreska popoludniu,jestem przeszczesliwa,ale wiadomo obawy sa,jak u kazdej kobiety po.poronieniu ;) a ty jak sie czujesz? Brzusio juz rosnie pewnie ;) No jakies szczesliwe te nasze forum,po kolei fasolkujemy i tak bedzie do poki wszystkie nie zajdziemy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 15:47

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno czujesz strach. U mnie na początku ciąży było plamienie wiec myślałam że umrę ze Strachu. Poza tym umieram do końca 12 tygodnia. Wiem ze w kadry miesiącu ciąży może się coś stać niedobrego ale gdy minął pierwszy trymestr to jestem spokojniejsza. czwarty miesiac ciąży a przytyłam tylko tyle co "ciaza" waży czyli 0,5 kg. Ale nie mam apetytu i na widok mięsa robi mi się niedobrze. Nie mogę się zmusić. A Ty masz jakieś objawy? Mi objawy przyszły długo po zrobieniu testu.

    ilonia1984, Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Niezapominajka - oczywiście już zrobione <3

    Justine, to ja się jeszcze dopraszam o dopisanie na testowanie 30.08. :)

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ