X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Ilonia doszły do mnie świetne wiadomości ;) gratuluję i życzę spokojnej i nudnej ciąży ;)
    Dziekuje slicznie

    kierzynka lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    ciężarna księżniczka przyjechała a ja się czepie jak galareta. Kurde podsłuchałam że dziecko ma już obrócone i że za 3 tyg będzie rodzić. fuck... mam takie gorące policzki z nerwów że mi je chyba rozsadzi :( :( :( Łatwo komuś powiedzieć wyluzuj.... Ja rodziłam martwe dziecko a ona dowiadywała się że jest w ciąży...


    Marzusiax wiem dobrze co czujesz, to strasznie boli, bo ty już mogłabyś się cieszyć dniami z Krzysiem. W takiej sytuacji nie ma da się wyluzować, bo my straciłyśmy nasze dzieci a tak bardzo je chciałyśmy.

    Ja teraz po stracie Wiki widzę wiele rzeczy których wcześniej nie widziałam, zazdroszcze tym którzy zachodzą w ciążę mimo że nie chcieli jej, boli mnie jak widzę rodziców traktujących swoje dzieci jak śmieci, jak mają jej w dupie.
    Mam nadzieje, że los się do mnie uśmiechnie i Bóg da mi mojego aniołka spowrotem na Ziemię bo to byłby dla mnie wspaniały prezent. Pożyjemy zobaczymy :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    ciężarna księżniczka przyjechała a ja się czepie jak galareta. Kurde podsłuchałam że dziecko ma już obrócone i że za 3 tyg będzie rodzić. fuck... mam takie gorące policzki z nerwów że mi je chyba rozsadzi :( :( :( Łatwo komuś powiedzieć wyluzuj.... Ja rodziłam martwe dziecko a ona dowiadywała się że jest w ciąży...
    Rozumiem Cie,najlepiej by bylo zebys unikala tej krolewny jak ognia,wtedy byla bys spokojniejsza i nie wiedziala co sie u niej dzieje,ale pewnie ciezka sprawa z tym.Dziewczyny i sie zaczyna,zaczynam sie martwic,euforia mija powoli i zaczynm sie zastanawiac czy wszystko wporzadku,ale mialam sny dzis takie kolorowe,piekne jej w ciazy te sny sa zawszw takie wyraziste,bynajmiej ja tak mam,z 3 razy w nocy wstawalam siku o 5 ostatni raz i juz od tej godziny nie spie,a wwczoraj o 9 padlam :)Monilko kochana oczywiscie,ze niebawem Bog zesle Ci twojego aniolka spowrotem,juz niebawem bedziesz mamusia,do tego wspaniala mamusia :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zauważyłam to w wiadomościach:

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mark-zuckerberg-i-jego-wybranka-spodziewaja-sie-dziecka/09jtbm

    "Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg i jego wybranka Priscilla spodziewają się córki. (...) "Staraliśmy się o dziecko przez kilka lat i moja partnerka w tym czasie trzykrotnie poroniła" - dodał założyciel Facebooka. Napisał ponadto, że strata spodziewanego dziecka była traumatycznym przeżyciem, którym początkowo nie chcieli się z nikim dzielić."

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znanych ludzi niestety też to spotyka

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! U mnie dziś nie pada, na ovu info, że jeżeli jestem w ciąży to prawdopodobieństwo prawidłowego testu wynosi 18% więc nie ma co testować, ale może testy kupię, wczoraj wysłałam chłopa do apteki po testy "10",młoda laska była wysmiała go, choć sama nie wiedziała o co chodzi. Chłop powiedział, że już nie pójdzie :P

    monilia84, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus u mnie jakos tak wyszedl haha! Badz jedna k cierpliwa, bo tyle razy bylo napisane 86-92% i co i dupa.

    Milego weekendu kochane :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Hej dziewczyny! U mnie dziś nie pada, na ovu info, że jeżeli jestem w ciąży to prawdopodobieństwo prawidłowego testu wynosi 18% więc nie ma co testować, ale może testy kupię, wczoraj wysłałam chłopa do apteki po testy "10",młoda laska była wysmiała go, choć sama nie wiedziała o co chodzi. Chłop powiedział, że już nie pójdzie :P
    Ja sie nachodzipam po aptekach w poszukiwaniu 10tek,patrzyli na mniw jak na walnieto,wiekszosc nie wiedzialo o co mi chodzi,dopiero zamowilam bobo test w jakiejs za 18 zl jeden,ktoregos dni poszlam do cauflanda i tak mprzy prezerwatywach i lekach wisialy testy i paskowe i plytkowe 10 tki wzielam po 1 zaplacilam 10 zl pierwszy paskowy nie wyszedl,jakos ich nie lubie za dwa dni zrobilam ten szczesliwy plytkowy i to popoludniu wiec polecam ;) sama nie bylam przekonana ale dla mnie okazal sie szczesliwy...ale jestem dzis poddenerwowana,dziewczyny macie jakies sposoby sprawdzone na burze hormonow i takie nerwy,bo mnoe cos czasem zlapie,mialam tak w kazdej ciazy,takie nerwy,a to szkodzi,moze pojde ba spacer to pomoze,chyba nie potrzebnie kawe wypilam ;)A i mi wyszedl test teraz jak mialam 86 % i 62 punty,tak ze warto czasem poczekac,ale probowac mozna czemu nie,dziewuchom wczesniej powychodzily ;) duzo wczesniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 11:09

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja sie nachodzipam po aptekach w poszukiwaniu 10tek,patrzyli na mniw jak na walnieto,wiekszosc nie wiedzialo o co mi chodzi,dopiero zamowilam bobo test w jakiejs za 18 zl jeden,ktoregos dni poszlam do cauflanda i tak mprzy prezerwatywach i lekach wisialy testy i paskowe i plytkowe 10 tki wzielam po 1 zaplacilam 10 zl pierwszy paskowy nie wyszedl,jakos ich nie lubie za dwa dni zrobilam ten szczesliwy plytkowy i to popoludniu wiec polecam ;) sama nie bylam przekonana ale dla mnie okazal sie szczesliwy...ale jestem dzis poddenerwowana,dziewczyny macie jakies sposoby sprawdzone na burze hormonow i takie nerwy,bo mnoe cos czasem zlapie,mialam tak w kazdej ciazy,takie nerwy,a to szkodzi,moze pojde ba spacer to pomoze,chyba nie potrzebnie kawe wypilam ;)A i mi wyszedl test teraz jak mialam 86 % i 62 punty,tak ze warto czasem poczekac,ale probowac mozna czemu nie,dziewuchom wczesniej powychodzily ;) duzo wczesniej
    Są cukierki melisowe, melisa do picia, jednak najlepszy dla mnie to jakiś film, basen i takie tam pierdolki :P muszę się pochwalić, że wczoraj chłop kupił mi piękny bursztynowy pierścień :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ale miałam noc :/ Budziłam się co godzinę i jestem wykończona... Gorąco jak w piekle...
    Dlaczego ten czas tak się wlecze??????????

    Justine M lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Cześć dziewczyny, ale miałam noc :/ Budziłam się co godzinę i jestem wykończona... Gorąco jak w piekle...
    Dlaczego ten czas tak się wlecze??????????
    tobie gorąco a mi tak zimno że nie wiem co mam nasiebie ubrać, rece i nogi lad bym w lodówce je trzymałą ;/

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie tak.sobie tak twraz mysle,bo teraz dopiero to analizuje,ze mialam takie napady dusznosci zanim test wyszedl,pot mnie zalewal,calczas duszno mi bylo strasznie,Sysiu a czemu Ci zimno,moze Cie cos bierze,jakas choroba bo ta pogoda taka do dupy jest teraz,mnie rano cos gardlo bolalo ale przeszlo,Aga w tej chwili to ani filmu nimam a na basen nie chce mi sie jechac,ale tak sobie mysle,ze na spacer pojde,pooddycham swierzym powietrzem zrobilam dzis test jeszcze jeden z rana krecha jest niezla teraz,chyba beda blizniaki chcecie zobaczyc :)

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poka ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bcbe40c83aea.jpg

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i to się nazywają dwie krechy a kiedy ty bete robisz?

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bylam wczoraj u lekarza,ale lekarz ze wzgledu na to,ze piatek kazal zrobic najwczesniej w pon...ale mowil,ze lepiej by bylo poczekac,ze to wczesna ciaza,mam czas 10 dni bo wtedy mam wizyte i mam przyjsc z beta juz,wiec w tym tygodniu napewno zrobie...tylko,ze ja sie strasznie boje igiel,mdleje,slabne,jestem panikara,jak sobie pomysle o tym teraz to az mi sie slabo robi,ale przezyje dla mojej kruszynki wszystko :)ale powiem wam,ze po poronieniu inaczej podchodza do kobiety,teraz skierowanie na bete odrazu,cytologia,luterina bo boli brzuch,za 10 dni kolejna wizyta,skieriwanie na wszystkie wyniki...jak bylam w maju w ciazy,to na wszystko byl czas,bo wczesniej,prosze przyjsc za miesiac...a jak przyszlam za miesiac bylo juz po ptakach :(

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka super wyraźna kreseczka - dużo zdróweczka i spokojnej ciąży Ci życzę :)

    U mnie oczekiwanie na @. Ovu wyznaczyło niby na wczoraj, na razie koleżanka nie doszła, ale pewnie skrywa się za rogiem ehehe :)

    U mnie jest niby prawdopodobieństwo pozytywnego testu jest 68% ale punktów mam tylko 36. Czyli w tym miesiącu dupa. W przyszłym przerwa. Zobaczymy co dalej. Stwierdziłam, że muszę odpuścić poprostu ciągle nie myśleć o ciąży bo zwariuje :)

    A mam jeszcze pytanko czy mierzycie sobie tempkę np w ciągu dnia po godzinnym leżeniu albo siedzeniu ???

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Mogę się do Was dołączyć? Jestem po dwóch poronieniach. W styczniu w 9tc miałam zabieg a kwietniu w 6tc poroniłam samoistnie. Teraz dostaliśmy zielone światło i będziemy się starać od tego cyklu. Właśnie kończy mi się @. W przyszłą niedzielę jedziemy nad morze, akurat mamy rocznicę ślubu i będą wtedy dni płodne więc będzie gorąco :P Testować będę 26.08. Mój Syn w tym roku skończył pięć lat a ja 34.

    Justine M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby nam się udało w tym cyklu to termin miałabym na maj a w maju właśnie mam urodziny :)

    Justine M lubi tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Destiny, rozgość się u nas. To wyjątkowo szczęsliwy wątek, więc może to będzie również Twój szczęśliwy cykl :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ