X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś tak mi strasznie przykro :( ja już czekam aż ten 2015 się skończy bo jest strasznie pechowy

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus przykro mi bardzo :(

    Iloncia mnie tez dzis pobolewa brzuch. Tlumacze ze moj Okruch rosnie i sie rozciaga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    A ja mam raz nerwa rycze dzis,za chwile sie smieje i mi przechodzi,moj chlop chyba zawalu dostanie dzis przy mnie,w pierwsze dni mu daje popalic,ale juz wyluzowalam grilka rozpalil karkoweczke zjadlam soczek pije i leze na lezaczku w cieniu,ale brzuszek dziewczyny czuje co jakis czas jak pobolewa,wiem ze to normalne,ale martwi mimo wszystko
    Podczytuje was czasem :) kochana ja wczoraj caly dzien płakałam. Moj ginekolog powiedzial ze to normalne i nie ma wpływu na dziecko. To hormony.

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! ❤ ❤ ❤ Ja miałam bóle brzucha i miednicy zwłaszcza pierwszy trymestr i trzeci, wszystko rośnie, rozciąga się,a my po poronieniach to już mamy stracha ze wszystkim...Buziaki

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! ❤ ❤ ❤ Ja miałam bóle brzucha i miednicy zwłaszcza pierwszy trymestr i trzeci, wszystko rośnie, rozciąga się,a my po poronieniach to już mamy stracha ze wszystkim...Buziaki

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Podczytuje was czasem :) kochana ja wczoraj caly dzien płakałam. Moj ginekolog powiedzial ze to normalne i nie ma wpływu na dziecko. To hormony.
    Majówka jak u ciebie ta ciąża szybko leci, zaraz 8 tydzień :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Agnieszka przykro mi :( będziecie musieli skrócić wyjazd?
    Jeszcze nie wiem kiedy pogrzeb, może pon lub wtorek, domek mamy wykupiony na tydzień jeszcze, więc pewnie wrócimy

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka jak samopoczucie?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Majówka jak u ciebie ta ciąża szybko leci, zaraz 8 tydzień :)
    Mi czas się wlecze. Tym bardziej ze ciąża plami już drugi tydzień. Okazało się ze w środku zrobił mi się zbiorniczek krwi, jest spory i stąd to wszystko. Cala krew musi zejsc. W czwartek poleciala mocno czekoladowa krew myślałam ze to koniec.. byłam już 2 razy na usg w poniedziałek znowu..
    Biorę duphaston i mam po nim straszne pryszcze. Wyglądam jak potwór. Do tego potwornie zmienne nastroje i zawroty głowy.
    Aguś [*] dla Twojego wujka..

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Majówka jak samopoczucie?
    Dziś dobrze. Wczoraj beczalam cały dzień. Mam świetną panią ginekolog która mi tłumaczy ze nie mam wpływu na nastrój i ze patrząc na moją przeszłość i trudności z psychiką moje stany są zrozumiałe. Liczę ze wszystko minie z I trymestrem bo jest mi ciężko.. :(
    Nie pisałam tutaj bo nie chciałam wam truć i smętòw wprowadzać.
    Trzymam kciuki za wszystkie bo myślę o Was!
    Mój maluch dwa dni temu miał już 10mm i serce już bije :)

    Agnieszka0812, Renia7910, missbum lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Dziś dobrze. Wczoraj beczalam cały dzień. Mam świetną panią ginekolog która mi tłumaczy ze nie mam wpływu na nastrój i ze patrząc na moją przeszłość i trudności z psychiką moje stany są zrozumiałe. Liczę ze wszystko minie z I trymestrem bo jest mi ciężko.. :(
    Nie pisałam tutaj bo nie chciałam wam truć i smętòw wprowadzać.
    Trzymam kciuki za wszystkie bo myślę o Was!
    Mój maluch dwa dni temu miał już 10mm i serce już bije :)

    Majóweczka zmienne nastroje są normalne, a jak jeszcze plamisz do tego to ja się w ogólę nie dziwię. Sama będę panikować jak nie wiem co. Serduszko bije, lekarz mówi, że ok, a do końca I trymestru już nie daleko :) Ja wiem, że będzie dobrze i niedługo będziesz się bać porodu, a nie ciąży :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Majóweczka. A może byś sobie zamówiła detektor tętna? Na allegro za 100-200zł można kupić. Dziewczyny na innym wątku kupowały i polecają. Ja się czułam niesamowicie jak słyszałam tętno maluszka. Niesamowicie mnie to uspakajało. Tylko trzeba z rozsądkiem do tego podejść, bo nawet położne nie raz mają problemu znaleść tętno jak fasol goni po brzuchu. Nie wiem... tak ci sugeruje... Jak się uda to pewnie sobie zakupie. Bicie serca własnego dziecka - jak dla mnie nie ma piękniejszego dźwięku :) :) :)

    A czy twoje obawy miną po 1 trymestrze ciężko powiedzieć. Na pewno dużo radości dadzą ci pierwsze kopniaki. Myślę że wtedy troszkę odetchniesz i zaczniesz się cieszyć ciążą :)

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Majóweczka zmienne nastroje są normalne, a jak jeszcze plamisz do tego to ja się w ogólę nie dziwię. Sama będę panikować jak nie wiem co. Serduszko bije, lekarz mówi, że ok, a do końca I trymestru już nie daleko :) Ja wiem, że będzie dobrze i niedługo będziesz się bać porodu, a nie ciąży :)
    Chciałabym już być przy końcu. Dzielę sobie etapy. Wytrzymać do września, potem do grudnia A potem do marca :) termin mam na 17 marzec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Super Majóweczka. A może byś sobie zamówiła detektor tętna? Na allegro za 100-200zł można kupić. Dziewczyny na innym wątku kupowały i polecają. Ja się czułam niesamowicie jak słyszałam tętno maluszka. Niesamowicie mnie to uspakajało. Tylko trzeba z rozsądkiem do tego podejść, bo nawet położne nie raz mają problemu znaleść tętno jak fasol goni po brzuchu. Nie wiem... tak ci sugeruje... Jak się uda to pewnie sobie zakupie. Bicie serca własnego dziecka - jak dla mnie nie ma piękniejszego dźwięku :) :) :)

    A czy twoje obawy miną po 1 trymestrze ciężko powiedzieć. Na pewno dużo radości dadzą ci pierwsze kopniaki. Myślę że wtedy troszkę odetchniesz i zaczniesz się cieszyć ciążą :)

    Wierzę ze się wycisza :) chodzi mi głównie o nastroje bo wczoraj było potwornie. Mój ginekolog po 4 miesiącu jeżeli się nastrój nie poprawi chce mnie skonsultować ze specjalistą.
    Znajoma ma mi pożyczyć to urządzenie, tylko to od 12 tych chyba dopiero działa :)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Super Majóweczka. A może byś sobie zamówiła detektor tętna? Na allegro za 100-200zł można kupić. Dziewczyny na innym wątku kupowały i polecają. Ja się czułam niesamowicie jak słyszałam tętno maluszka. Niesamowicie mnie to uspakajało. Tylko trzeba z rozsądkiem do tego podejść, bo nawet położne nie raz mają problemu znaleść tętno jak fasol goni po brzuchu. Nie wiem... tak ci sugeruje... Jak się uda to pewnie sobie zakupie. Bicie serca własnego dziecka - jak dla mnie nie ma piękniejszego dźwięku :) :) :)

    A czy twoje obawy miną po 1 trymestrze ciężko powiedzieć. Na pewno dużo radości dadzą ci pierwsze kopniaki. Myślę że wtedy troszkę odetchniesz i zaczniesz się cieszyć ciążą :)
    używałam tego jak z synem w ciąży chodziłam

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co za numer , siedzę z synem na placu zabaw on sie buja na bujawce z kolegami na nagle z jego ust pada zdanie " a wiecie że moja mama będzie miała nową dzidzie ?" a ja szyja jak żuraw z ławki, czerwona jak burak i czmychnęłam z placu ;p

    Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Sylwus widzisz! Mlody juz czuje <3 Mowie Ci, ze bedzie zielono. Inaczej byc nie moze!


    Ja chce wlasnie detektor kupic. Tylko ja to musze poczekac bo u mnie warstwa tluszczu gruba ;p

    Majoweczka jak ja Ci zazdroszcze tego serduszka. Ja caly czas schizuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    haha Sylwus widzisz! Mlody juz czuje <3 Mowie Ci, ze bedzie zielono. Inaczej byc nie moze!


    Ja chce wlasnie detektor kupic. Tylko ja to musze poczekac bo u mnie warstwa tluszczu gruba ;p

    Majoweczka jak ja Ci zazdroszcze tego serduszka. Ja caly czas schizuje.
    Nasze serducho biło już w czwartek tydzień temu a dwa dni temu mogliśmy sobie już posłuchać ;)
    Czemu schizujesz?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    haha Sylwus widzisz! Mlody juz czuje <3 Mowie Ci, ze bedzie zielono. Inaczej byc nie moze!


    Ja chce wlasnie detektor kupic. Tylko ja to musze poczekac bo u mnie warstwa tluszczu gruba ;p

    Majoweczka jak ja Ci zazdroszcze tego serduszka. Ja caly czas schizuje.
    No zobaczymy

    Wszystkie się doczekamy serduszek ❤

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Nasze serducho biło już w czwartek tydzień temu a dwa dni temu mogliśmy sobie już posłuchać ;)
    Czemu schizujesz?
    A bo cycki mniej ola, a bo brzuch boli inaczej, a bo nie ciagnie w pachwinach. Juz bym chciala uslyszec serducho! To ktory mieliscie tydzien jak juz bylo serduszko?
    My idziemy 14 sierpnia i mam nadzieje ze juz sobie ladnie poslucham. To bedzie 6t6d :)

    Justine M lubi tę wiadomość

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ