X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uzupełniałam bo z telefonu jest mi ciężko, jakoś nigdy mi się nie udaje. W sumie <3 jak to na urlopie - do wyczerpania zapasów ;) teraz siedzę w domu z bolącą ręką, sensacjami żołądkowymi i pobolewającym brzuchem. Czas pokaże co z tego wyjdzie...

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na kiedy ci @ wypada?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze nastepna w kolejce do testowania jestem ja i za mna ty Renia, na mnie to chyba szkoda testów, miałam w sobote isc na bete ale ta sie zbierałam ze laboratorium zamkneli ;p to chyba znak zeby nie isc w poniedziałek ;] zreszta po co isc na bete zapłącic i zobaczyc 0,1 ;]

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniłam wykres, dopiero teraz zauważyłam Wasze wiruski, całuski i uściski, dzięki dziewczyny, jesteście kochane <3
    Na poprzednim wyjeździe @ przyszła wcześniej, wszystko się poprzestawiało. Tym razem póki co jest w normie, pytanie czy te pobolewanie brzucha to na @, fasolę czy po prostu zmianę klimatu.
    Testuję 9.08., no chyba że @ przyjdzie wcześniej.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kochana szaleliście na całego, zazdroszczę ;]

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    U mnie dziewczyny @ czyli dzisiaj wino i do łóżka bo mam nastrój bez kija nie podchodź, chociaż czułam że dzidzi nie będzie, ale tak bardzo chcialam (chyba za bardzo) :(
    Trzymam za Was bardzo mocno kciuki :)
    Kochana przytulam,przykro mi,ale zobaczysz,ze w sierpniu sie uda...musi,jak tam kacyk jest?Justys,nie stresuj sie olej to,ja to nigdzie nie pisze indziej,bo nie moglam sie nigdzie odnalesc,bo tez mnie szlak trafial,teraz na kwietnioweczkach czasem sie udziele,ale tez mi dziwnie...Jednak moje mordki z lipcoweczek i sierpnioweczek to moje mordki hehe dzis wstalam i sie zmartwilam tym,ze za dobrze sie czuje,ani mdlosci ani nic tylko brzuch pobolewa,wiem ,ze to schizo jakies,bo czasem mi sie w glowiw zakreci i zmuli ale nie tak jak przy tamtej ciazy,czyczki tez nie bola tak niby,ale wielkie sa,wsluchuje sie teraz w swoj organizm i sobie nakrecam,glupia baba ,zamiast sie cieszyc...marze juz o zobaczeniu serdyszka,wyczytakam gdzies ze 25 dni po ovu powinno.juz byc widoczne,wiec mysle,ze okolo 15 pojde na usg a w pon ide na bete moze ona mnie uspokoi,jesli bedzie dobrze przyrastac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2015, 09:04

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonsia ile u ciebie beta kosztuje?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co z jakies pol roku temu placilam 42 zl chyba o ile pamietam,jak dla mnie to duzo,bo razem to prawie stoweczka jest,za takie pobranie krwi to przegina,ale co zrobic jak trzeba to trzeba ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja dzwonilam w piatek u nas 24 zł ;p to mozesz podjechac i razem pojdziemy w poniedzialek ;p

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Ci powiem,ze jade bo 24 zl to nie duzo,zawsze to 50 zl a nie 100,a gdzie ty mieszkasz dokladnie zaraz sprawdze trase gps wlacze i cisne hehe Tylko jest jeden problem,strasznie mnie muli w samochodzi i zle mi sie jezdzi,bobo ma chorobe lokomocyjna chyba :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    No to Ci powiem,ze jade bo 24 zl to nie duzo,zawsze to 50 zl a nie 100,a gdzie ty mieszkasz dokladnie zaraz sprawdze trase gps wlacze i cisne hehe Tylko jest jeden problem,strasznie mnie muli w samochodzi i zle mi sie jezdzi,bobo ma chorobe lokomocyjna chyba :)
    Elbląg ;]
    to kochana jedziesz pociągiem ;] może jak pomacam brzuch to cud się stanie ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2015, 09:38

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko jakies 600 km wiec spoko,co to dla mnie ;) nie miala bym mocy,jakas jestem oslabiona,mecze sie jaj stara baba,albo baba w ciazy,kiedy testujesz?

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    To tylko jakies 600 km wiec spoko,co to dla mnie ;) nie miala bym mocy,jakas jestem oslabiona,mecze sie jaj stara baba,albo baba w ciazy,kiedy testujesz?
    codziennie ;p, a ogólnie to w piątek, chciałam na 8 sierpnia mężowi prezent zrobić i @ dostać w piątek ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia pisalas w ciazy po poronieniu o acardzie ja sie tez zaczelam nad acardem zastanawiac i mam zamiar zapytac lekarza z KLN co on na to jesli sam nie zaproponuje. A jaka dawke bralas? I ile? Bo tutaj mamy odpowiednik acardu chyba najmniejszy 100mg... a w pl widzialam ze sa 75mg tez... chyba powiem cioci zeby mi opakowanie na wszelki wypadek przywiozla bo jest w pl... kuzynka tez poronila 4 razy i teraz brala wlasnie odpowiednik acardu 2x dziennie i konska dawke progesteronu i udalo sie za 2 m-ce rodzi... ja do tej pory tylko zastrzyki na stymulacje i duza dawka progesteronu... chce lekarza zapytac bo chce zeby byl swiadomy tego co moge brac... a jesli chodzi o skrzepy przy @ to ja co cykl mam straszne... w cyklu z hsg jak @ przyszla to mialam taknwielkie ze czulam jak wylatuja...

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Ilonia pisalas w ciazy po poronieniu o acardzie ja sie tez zaczelam nad acardem zastanawiac i mam zamiar zapytac lekarza z KLN co on na to jesli sam nie zaproponuje. A jaka dawke bralas? I ile? Bo tutaj mamy odpowiednik acardu chyba najmniejszy 100mg... a w pl widzialam ze sa 75mg tez... chyba powiem cioci zeby mi opakowanie na wszelki wypadek przywiozla bo jest w pl... kuzynka tez poronila 4 razy i teraz brala wlasnie odpowiednik acardu 2x dziennie i konska dawke progesteronu i udalo sie za 2 m-ce rodzi... ja do tej pory tylko zastrzyki na stymulacje i duza dawka progesteronu... chce lekarza zapytac bo chce zeby byl swiadomy tego co moge brac... a jesli chodzi o skrzepy przy @ to ja co cykl mam straszne... w cyklu z hsg jak @ przyszla to mialam taknwielkie ze czulam jak wylatuja...
    1 tabletka dziennie 50 , tez po poronieniu mam @ ze skrzepami że czuję jak mi leci a raczej przeciska się ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    1 tabletka dziennie 50 , tez po poronieniu mam @ ze skrzepami że czuję jak mi leci a raczej przeciska się ;p
    :-* dzieki... no ja takie mialam co miesiac jeszcze dlugo przed poronieniem... po poronieniu jeszcze pierwszej @ nie mialam... A pytam bo wiem ze roznie kazdtly bierze... Kuzynka miala 2x1 kazda po 100mg :-O

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to pierwszy dzień po @

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupuje sie najmniejsza dawke,50 i bierze jedba dziennie,tez mialam skrzepy po poronieniu,wczesniej ich nie mialam,ale ostatnio dziewczyna jakas tu pisala,zeby uwazac z tym acardem,bo moze zaburzac cykl,ze jeh rozregulowal cykle itd ale ona brala pare miesiecy,mysle,ze 1 cykl brania nikomu nie zaszkodzi a moze tylko pomoc,mozliwe,ze mi tez pomogl...kto to wie,ale na skrzepy ponoc naprawde pomaga ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny no ja i tak najpierw gina z kliniki o to zapytam... ja caly czass na zastrzykach stymulujacych wiec rozregulowania sie nie boje bo ja i tak bez zastrzykow mam cykle takie jakie im sie akurat podobaja...No ja z tymi skrzepami mam tak juz dlugi czas jeszcze przed zajsciem w ciaze i poronieniem...

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Mam straszliwy trądzik, cala broda i policzki, jak patrzę w lustro to nie wierzę ze to ja. Bylam w aptece blagac o ratunek i dostałam tylko puder z anestezyną. Zobaczę czy ginekolog mnie poratuje.


    Majówka, tak się cieszę że u ciebie się rozwija :) Trzymaj się cieplutko!
    Mnie też wypryszczyło, nawet bez luteiny, masakra! ;) ale przecieram tylko woda utlenioną, trochę pomaga. Uważaj na kupne maści, często zawierają tetracykliny, niebezpieczne w ciąży.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ