X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Ilonka super wyraźna kreseczka - dużo zdróweczka i spokojnej ciąży Ci życzę :)

    U mnie oczekiwanie na @. Ovu wyznaczyło niby na wczoraj, na razie koleżanka nie doszła, ale pewnie skrywa się za rogiem ehehe :)

    U mnie jest niby prawdopodobieństwo pozytywnego testu jest 68% ale punktów mam tylko 36. Czyli w tym miesiącu dupa. W przyszłym przerwa. Zobaczymy co dalej. Stwierdziłam, że muszę odpuścić poprostu ciągle nie myśleć o ciąży bo zwariuje :)

    A mam jeszcze pytanko czy mierzycie sobie tempkę np w ciągu dnia po godzinnym leżeniu albo siedzeniu ???
    Tak mierze ale zapisuje w kalendarzu

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny wrote:
    Dzień dobry :)
    Mogę się do Was dołączyć? Jestem po dwóch poronieniach. W styczniu w 9tc miałam zabieg a kwietniu w 6tc poroniłam samoistnie. Teraz dostaliśmy zielone światło i będziemy się starać od tego cyklu. Właśnie kończy mi się @. W przyszłą niedzielę jedziemy nad morze, akurat mamy rocznicę ślubu i będą wtedy dni płodne więc będzie gorąco :P Testować będę 26.08. Mój Syn w tym roku skończył pięć lat a ja 34.

    Destiny, mamy identyczną historię. Ja też w styczniu miałam zabieg w 9tc, a w kwietniu poronienie samoistne w 5tc. I właśnie w środę dostałam zielone światło od mojej ginki :) Mam nadzieję, że teraz obie szybko znowu zajdziemy, tym razem ze szczęśliwym zakończeniem :)

    s1985 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny wrote:
    Dzień dobry :)
    Mogę się do Was dołączyć? Jestem po dwóch poronieniach. W styczniu w 9tc miałam zabieg a kwietniu w 6tc poroniłam samoistnie. Teraz dostaliśmy zielone światło i będziemy się starać od tego cyklu. Właśnie kończy mi się @. W przyszłą niedzielę jedziemy nad morze, akurat mamy rocznicę ślubu i będą wtedy dni płodne więc będzie gorąco :P Testować będę 26.08. Mój Syn w tym roku skończył pięć lat a ja 34.
    Witamy w naszym magicznym wątku ciężarowym ;P

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie, OF wyznaczyło mi prawdopodobną owulację na 29 lipca, a to na 99% niemożliwe. W 9 dc, masakra :/

    Wczoraj moja Mamusia kochana znów mi coś o siostrze wspominała. I wreszcie powiedziałam dość, że mam żal do siostry, że nawet nie zapytała jak się czuję po tym wszystkim, że nie mam siły na to, żeby do niej pojechać i oglądać jej świeżo narodzoną córeczkę, że nie chcę współczucia, ani nawet nie chcę wsparcia, tylko potrzebuję zrozumienia i czasu, żeby sobie to wszystko w głowie poukładać. I wiecie co? Dziś siostra zadzwoniła. Wygadałam się, powiedziałam o moich obawach i lękach, i że lekarz już pozwolił, a ja się martwię tym brakiem pęcherzyków. A ona mnie spokojnie wysłuchała, powiedziała, że przeprasza, że nie dzwoniła, ale była zaaferowana sobą i porodem i martwiła się jak jej starsza córka zareaguje na siostrę, jak ja będę reagować na jej zbliżający się poród itp. A ja się chyba wreszcie uspokoiłam. I chyba dopiero teraz będę się umiała z tym pogodzić jak nie wyjdzie w tym miesiącu. W życiu bym nie pomyślała, że będzie mi tak brakować tej rozmowy z siostrą.

    A tak na marginesie R. już prawie zdrowy jest ;)

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek, ovu to ovu, pewnie Ci jeszcze tą owulację 3 razy przestawi. Olej i przytulaj się z mężem regularnie, a i tak w owulkę traficie :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze @ dojdzie szybko i ze w sierpniu zaczniemy... jakby sie odrazu udalo to tez porod bylby na mezowe urodziny majowe... a w tej ciazy mialam termin porodu zaraz po moich urodzinach, nie udalo sie to moze z mezowymi cos wyjdzie...

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Świetnie, OF wyznaczyło mi prawdopodobną owulację na 29 lipca, a to na 99% niemożliwe. W 9 dc, masakra :/

    Wczoraj moja Mamusia kochana znów mi coś o siostrze wspominała. I wreszcie powiedziałam dość, że mam żal do siostry, że nawet nie zapytała jak się czuję po tym wszystkim, że nie mam siły na to, żeby do niej pojechać i oglądać jej świeżo narodzoną córeczkę, że nie chcę współczucia, ani nawet nie chcę wsparcia, tylko potrzebuję zrozumienia i czasu, żeby sobie to wszystko w głowie poukładać. I wiecie co? Dziś siostra zadzwoniła. Wygadałam się, powiedziałam o moich obawach i lękach, i że lekarz już pozwolił, a ja się martwię tym brakiem pęcherzyków. A ona mnie spokojnie wysłuchała, powiedziała, że przeprasza, że nie dzwoniła, ale była zaaferowana sobą i porodem i martwiła się jak jej starsza córka zareaguje na siostrę, jak ja będę reagować na jej zbliżający się poród itp. A ja się chyba wreszcie uspokoiłam. I chyba dopiero teraz będę się umiała z tym pogodzić jak nie wyjdzie w tym miesiącu. W życiu bym nie pomyślała, że będzie mi tak brakować tej rozmowy z siostrą.

    A tak na marginesie R. już prawie zdrowy jest ;)
    Mi pierwsze ovu wyznaczył na 11 dc później ze cztery razy zmieniał ;P

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laski. Wybaczcie że wczoraj tak wieczór zamuliłam ale było mi ciężko :( Jak połozyliśmy się do lóżka to mieliśmy z mężem wojnę na termometry :) Mąż chciał mi udowodnić że termometr mam zepsuty (bo nie miałam dużego skoku po owulce). I co ciekawe on pod pachą miał 35,3 a ja 35,9. Rozśmieszył mnie. A jak mu dziś powiedziałam że w końcu coś drgnęło to dziś już nie jest zepsuty :) Jak by nie on i wy oczywiście to bym chyba zwariowała :)

    Monilia dziękuje za miłe słowa. Wierze że w końcu każdej z nas się uda. A czemu robicie przerwę miesiąc? Może wylicz sobie mniej więcej kiedy by ci miała wypaść owulka i żeby tak się serducha pojawiły. A może jednak szczęśliwie :) Bez mierzenia tempki, nakręcania się na musowe <3 a może się uda :)

    Ilonia piękne 2 kreski. I już widzisz dlaczego powinno się robić test PO terminie @ :) Żeby nie mieć żadnych wątpliwości :) Nic się nie denerwuj. Czytaj książki, spaceruj, pij meliskową herbatkę. I pamiętaj że każdym zdenerwowaniem szkodzisz fasolce. A co do igieł i kłucia - to dość ci jeszcze krwi upuszczą nie martw się :) Ja odwracam głowę w druga stronę, zaciskam zęby i jakoś idzie :)

    Wiaterek ale to było wiadomo że na dziś mąż ozdrowieje - na kawalerskim musi się jakoś trzymać :)


    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Wiaterek ale to było wiadomo że na dziś mąż ozdrowieje - na kawalerskim musi się jakoś trzymać :)

    Kawalerski kawalerskim mi on jest do czego innego potrzebny :P Panu Młodemu zafundowali skok ze spadochronem, a on ma pieruński lęk wysokości :D chciałabym to zobaczyć

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Witam laski. Wybaczcie że wczoraj tak wieczór zamuliłam ale było mi ciężko :( Jak połozyliśmy się do lóżka to mieliśmy z mężem wojnę na termometry :) Mąż chciał mi udowodnić że termometr mam zepsuty (bo nie miałam dużego skoku po owulce). I co ciekawe on pod pachą miał 35,3 a ja 35,9. Rozśmieszył mnie. A jak mu dziś powiedziałam że w końcu coś drgnęło to dziś już nie jest zepsuty :) Jak by nie on i wy oczywiście to bym chyba zwariowała :)

    Monilia dziękuje za miłe słowa. Wierze że w końcu każdej z nas się uda. A czemu robicie przerwę miesiąc? Może wylicz sobie mniej więcej kiedy by ci miała wypaść owulka i żeby tak się serducha pojawiły. A może jednak szczęśliwie :) Bez mierzenia tempki, nakręcania się na musowe <3 a może się uda :)

    Ilonia piękne 2 kreski. I już widzisz dlaczego powinno się robić test PO terminie @ :) Żeby nie mieć żadnych wątpliwości :) Nic się nie denerwuj. Czytaj książki, spaceruj, pij meliskową herbatkę. I pamiętaj że każdym zdenerwowaniem szkodzisz fasolce. A co do igieł i kłucia - to dość ci jeszcze krwi upuszczą nie martw się :) Ja odwracam głowę w druga stronę, zaciskam zęby i jakoś idzie :)

    Wiaterek ale to było wiadomo że na dziś mąż ozdrowieje - na kawalerskim musi się jakoś trzymać :)
    Nie przepraszaj każda ma swój słaby dzień z różnych przyczyn, ja wczoraj psychicznie też się do niczego nie nadawałam

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax córka ma 8 maja komunie a mi jakbym zaszla termin na 10 maj by wyszedl i pomyslalam zeby zrobic przerwe bo to bedzie dla niej wazny dzien i nie wyobrazam sobie zeby mnie zabraklo. Moze przesadzam bo to jeden dzien. Co sadzicie ??

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Marzusiax córka ma 8 maja komunie a mi jakbym zaszla termin na 10 maj by wyszedl i pomyslalam zeby zrobic przerwe bo to bedzie dla niej wazny dzien i nie wyobrazam sobie zeby mnie zabraklo. Moze przesadzam bo to jeden dzien. Co sadzicie ??
    Ja Ci się nie dziwię, bo to jednak przygotowania, zdjęcia, impreza, ale wiesz poczekasz miesiąc, a okaże się że urodzisz np w 38 tc,moim zdaniem nie możesz tak wszystkiego kalkulowac, rób co masz robić, jakoś się w końcu ulozą te puzzle :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia przesadzasz!! Staraj się a ja będę trzymać kciuki :) Ni jest powiedziane że się uda a jak się uda to nic się nie martw na komuni córci będziesz albo w wielkopaku albo z jej rodzeństwem na rękach :)

    s1985, Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Agnieszka mówi :)

    s1985, Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Dziękuje :* :* :*

    s1985, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę na plaży, robię zdjęcia i nagle się dowiaduję, że zmarł mój ukochany wujek...

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka przykro mi :( będziecie musieli skrócić wyjazd?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam raz nerwa rycze dzis,za chwile sie smieje i mi przechodzi,moj chlop chyba zawalu dostanie dzis przy mnie,w pierwsze dni mu daje popalic,ale juz wyluzowalam grilka rozpalil karkoweczke zjadlam soczek pije i leze na lezaczku w cieniu,ale brzuszek dziewczyny czuje co jakis czas jak pobolewa,wiem ze to normalne,ale martwi mimo wszystko

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba macie racje jakos sobie poradzilbysmy wszystko mozna zorganizowac :) Dzieki za rade :)
    Agus bardzo mi przykro :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus przykro mi bidulko :(

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ