X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi od samej ovu nie dobrze bylo jajniki kuly ja jestem jedna z tych co miala tysiac objawow przed testem dzis czuje sie wyjatkowo dobrze,tylko cuje sie strasznie zmeczona i troche bola jajniki,ale bylam u lekarza stwierdzil,ze moga bolec ale luteine w razie czego przepisal i dobrze ;) troszke jestem spokojniejsza,w tym momecie chciala bym juz uslyszec serduszko,na to czekam,a potem tak jak mowisz minie 1 trymest i bedzie lzej ;) kurcze ale zlecialo ty juz jestes w 4 miesiacu,zazdroszcze zaraz bedziesz znala plec,czu juz wiesz co bedzie?

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w sumie od samej ovu tez jajniki strasznie kluly i to był chyba jedyny objaw, bo nigdy wcześniej tak nie miałam. Gdy zaszłam w ciążę tez zazdroscilam dziewczynom , które były już dalej niż ja ;) ale najgorszy pierwszy trymestr - później jakoś się mniej liczy dni i czas szybciej leci. Tez liczyłam dni do wizyt, żeby usłyszeć serduszko, później żeby zobaczyć już "bardziej" czlowieczka a teraz żeby poznać plec. Byłam na wizycie w środę ale niestety gin powiedziała ze za wcześnie. Mam nadzieje ze następnym razem powie. Chociaż już powoli jest mi obojętne czy będzie chłopiec czy dziewczynka bo uswiadomilam sobie ze niezależnie od płci juz zawsze będę za kogoś odpowiedzialna i juz zawsze się będę o kogoś bała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 16:07

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też w ciąży odrzucało od mięsa, urodziłam dziewczynkę :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedys marzylam o chlopcu,bo coreczke mam...po tym co mnie spotkalo,marze o dziecku,nie wazne jaka bedzie plec,wazne zeby dzieciatko bylo zdrowe i zeby trzymac je juz w ramionach;)

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wolałabym dziewczynkę, no ale wiadomo najważniejsze aby było zdrowe, chłopaka też przeżyje, tylko melisy dużo będe potrzebować :)

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie moge patrzec na slodycze od jakiegos tygodnia,az sama sie sobie dziwnie...bo jestem okropnym lasuchem,juz ostatnio.sie nad tym zastanawialam,ale wtedy jeszcze nie pomyslalam,ze to moze byc odrzut bo jestem w ciazy,dziwne naprawde nawet jak pomysle teraz o ciachu z kremem to mi nie dobrze,ale jaja:) z corko zajadlalam sie slodyczmi,owocami,sledziami haha wiec chyba nie ma reguly...a miesko teraz jest dla mnie najlepszym pozywieniem,zobaczymy czy chopak bedzie ;)haha Justys meliski nie brakuje w tym.kraju,spoko luz ;) boli cie czasem brzuch?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 16:34

    Justine M, missbum lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M ja zawsze marzyłam o dziewczynce, zwłaszcza, że mam cudowne siostrzenice i świetny kontakt z nimi. Z siostrzeńcami jakoś nie mogę złapac takiej więzi :) Poza tym zawsze lubiłam pleść warkocze, dobierane itp i zawsze wydawało mi się, ze dziewczynki można super i słodko ubierać. Ale ostatnio jak wśród znajomych na fejsie widzę same różowo i trochę przewidywalnie ubrane dziewczynki to mi się obojętne zrobiło. A w jednym ze sklepów widziałam takie super ciuszki na chłopca :D i stwierdziłam wtedy, że co bedzie to bedzie bo są wielkie plusy posiadania zarówno dziewczynek jak i chłopćow :D byle zdrowe było!

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    A ja nie moge patrzec na slodycze od jakiegos tygodnia,az sama sie sobie dziwnie...bo jestem okropnym lasuchem,juz ostatnio.sie nad tym zastanawialam,ale wtedy jeszcze nie pomyslalam,ze to moze byc odrzut bo jestem w ciazy,dziwne naprawde nawet jak pomysle teraz o ciachu z kremem to mi nie dobrze,ale jaja:) z corko zajadlalam sie slodyczmi,owocami,sledziami haha wiec chyba nie ma reguly...a miesko teraz jest dla mnie najlepszym pozywieniem,zobaczymy czy chopak bedzie ;)haha Justys meliski nie brakuje w tym.kraju,spoko luz ;) boli cie czasem brzuch?
    Ja za to byłam mięsożerna i dla mnie zawsze najlepszym deserem był schabowy! hahah pół batonika wystarczało i już za słodko w gębie było. A teraz.... Uwielbiam owoce, słodycze, słodkie soki mmmmmmmm. A mięso bleeeeeeeeeeeeeeee

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie cora,ja tak miala i byla cora :) daj znac jak bedzies wiedziec az ciekawa jestem ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia, mam ze słodyczami tak samo, cukierka jeszcze mogę zjeść - zwłaszcza kwaśnego, ale na myśl o pączku albo cieście, zwłaszcza z kremem mnie odrzuca :P

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tej ostatniej ciąży odrzucało też od słodyczy, a w obu żarłam mandarynki pasjami ;) Mam chłopaka :)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 31 lipca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym jedzeniem to 50/50 co będzie. Ja jadłam owoce a zwłaszcza te kwaśne i banany, miałam anemię a nie mogłam patrzeć na mięso, ogólnie słabo jadłam i co ? chłopak.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Bedzie cora,ja tak miala i byla cora :) daj znac jak bedzies wiedziec az ciekawa jestem ;)
    Moja siostra mówi to samo, ale ja w sumie nie wiem czy mam wierzyć w jedzeniowe przesądy ;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    mnie też w ciąży odrzucało od mięsa, urodziłam dziewczynkę :)
    Dwie znajome odrzucało od mięsa i mają mieć chłopców ;)Także tak to jest z tym wróżeniem z jedzenia. Justine M a w którym jesteś tygodniu?

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 lipca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Mnie w tej ostatniej ciąży odrzucało też od słodyczy, a w obu żarłam mandarynki pasjami ;) Mam chłopaka :)
    Ja z chłopakami w ciązach to tylko kilogramami pozeralam mandarynki,mąż nie miał wstępu do domu bez 2 kg mandarynek :P choć pamiętam jak zjadłam moskalika i poprawiłam karpatką ;) pod koniec ciąży znowu miałam często ochotę na rakotwóry :P

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia tez tak mam. Ogolnie slodycze moge jesc tonami a teraz ogory i jogurty :) do miesa mnie nie ciagnie natomiast loda bym zjadla ;)

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężarna księżniczka przyjechała a ja się czepie jak galareta. Kurde podsłuchałam że dziecko ma już obrócone i że za 3 tyg będzie rodzić. fuck... mam takie gorące policzki z nerwów że mi je chyba rozsadzi :( :( :( Łatwo komuś powiedzieć wyluzuj.... Ja rodziłam martwe dziecko a ona dowiadywała się że jest w ciąży...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    ciężarna księżniczka przyjechała a ja się czepie jak galareta. Kurde podsłuchałam że dziecko ma już obrócone i że za 3 tyg będzie rodzić. fuck... mam takie gorące policzki z nerwów że mi je chyba rozsadzi :( :( :( Łatwo komuś powiedzieć wyluzuj.... Ja rodziłam martwe dziecko a ona dowiadywała się że jest w ciąży...
    też bym rodziła za 3 tygodnie ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 lipca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    ciężarna księżniczka przyjechała a ja się czepie jak galareta. Kurde podsłuchałam że dziecko ma już obrócone i że za 3 tyg będzie rodzić. fuck... mam takie gorące policzki z nerwów że mi je chyba rozsadzi :( :( :( Łatwo komuś powiedzieć wyluzuj.... Ja rodziłam martwe dziecko a ona dowiadywała się że jest w ciąży...
    wiem ze łatwo mowić ale twoje nerwy w niczym ci nie pooga a wrecz przeciwnie zaszkodzom fasolowi malemu to proszę mie sie tu nie denerwowac ;) bo fasolek bedzie nerwowy ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 31 lipca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia doszły do mnie świetne wiadomości ;) gratuluję i życzę spokojnej i nudnej ciąży ;)

    Agnieszka0812, Agnieszka0812, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ