X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Budujemy nasz dom na piasku cena nie gra roli dziś, kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic. Chce pozbierać znowu myśli, słyszeć bicie naszych serc, widzieć ile szczęścia w sobie, kryje każda mała rzecz Ciesz-my się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! "

    Renia7910, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto normalny myśli o tym że coś może w ciąży pójść nie tak?! Nigdzie się o tym nie mówi, to człowiek o tym nie myśli.

    Ilonia niby dycha nie dużo ale popatrz - dziś dycha, jutro dycha, środa dycha i już jest 30zł - i co byś mogła za to kupić? Jak już musisz to może nie jutro tylko w czwartek? Który ty dzień po masz?

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    "Budujemy nasz dom na piasku cena nie gra roli dziś, kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic. Chce pozbierać znowu myśli, słyszeć bicie naszych serc, widzieć ile szczęścia w sobie, kryje każda mała rzecz Ciesz-my się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! "
    Wiesz co? Nie lubiłam tej piosenki ale jak wkleiłaś tu tekst to nawet nie jest głupi... Wiecie że Sylwia Grzeszczak w ciąży jest?

    Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Wiesz co? Nie lubiłam tej piosenki ale jak wkleiłaś tu tekst to nawet nie jest głupi... Wiecie że Sylwia Grzeszczak w ciąży jest?
    Ja nie przepadałam też za tą piosenką, za dużo stękania, ale właśnie ten tekst mi się bardzo podoba. Nie, nie wiedziałam, że jest w ciąży, bo średnio orientuję się w szoł biznesie :P

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pudel jej zrobił fotograficzne usg i napisali że jest w ciąży :P

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    OF mi wyznaczyło @ na 8.07 ale ovulacje jeżeli miałam to miałam 27.06 więc do soboty przydało by się wstrzymać z testami :)

    Agnieszka u mnie jest też straszny stres że jednak nici z tego :(

    Majówka to co przeszłam i przechodzę ja i inne dziewczyny w podobnej sytuacji to jest hardcore. Najgorszemu wrogowi bym nie życzyła. Byłam w sytuacjach gdzie żyłam w nieświadomości że takie sytuacje się zdarzają, przeżyłam szok jak kuzynka straciła dziecko przy porodzie i sama to przeżyłam i powiem Wam tak - tęsknie za tym pierwszym stanem - błogiej nieświadomości. Znam dziewczynę która będąc obecnie w ciąży, na wieść że nosi pod sercem syna powiedziała że "wolałaby zdrową córkę" - najchętniej bym jej podesłała to forum żeby sobie poczytała jaką jest górnianą szczęściarą !! Może by jej troszkę w rozumku pojasniało...
    Wiesz ja tez tak mówiłam ze chciałabym miec chłopczyka ale teraz wiem ze to nie ma kompletnego znaczenia!
    Wiesz miałam Ci właśnie pisać ze chyba juz się pozbierałaś po śmierci Krzysia bo wydajesz sie taka radosna.. Ale z tego co piszesz to jednak tylko powierzchowna "normalność" a w środku nadal tesknisz za synem.. Ja to sobie nawet nie jestem w stanie tego wyobrazić.. :(
    Ostatnio mojej koleżanki kuzynka urodziła chłopca, bylo wszystko ok, wypisali ich ze szpitala, na drugi dzień znaleźli sie w szpitalu bo dziecko miało pęknięte jelito od kilku dni a lekarz tego nie zauważył!! A ja miałam zamiar w tym szpitalu rodzic, ale chyba go zmienię..
    Co do krost to masz rację, ale wyglądałam tak okropnie jak chodzący koszmar! Teraz dermatolog pozwolił mi w trakcie starań stosować normaclin i benzacne. Jak juz będę w ciąży to co kilka dni ale to z ginekologiem skonsultuje jeszcze ;-)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja to samo mialam,nigdy w zyciu mi przez mysl nie przeszlo,ze mnie to moze spotkac.Ale spokornialam przez to kurewsko,naprawde :) ps chyba nikomu nie przeszkadza,ze czasem przeklne co?,bo jakos lubie czasem emocjie opisac wulgaryzmem ;) 11icon_devil.gif
    musiała byś do mnie do pracy przyjść na drzwi zamknę po klientach :P

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja to samo mialam,nigdy w zyciu mi przez mysl nie przeszlo,ze mnie to moze spotkac.Ale spokornialam przez to kurewsko,naprawde :) ps chyba nikomu nie przeszkadza,ze czasem przeklne co?,bo jakos lubie czasem emocjie opisac wulgaryzmem ;) 11icon_devil.gif
    Ilonia ja lubię Twoje wpisy są takie radosne :D

    Agnieszka0812, Renia7910, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Wiesz ja tez tak mówiłam ze chciałabym miec chłopczyka ale teraz wiem ze to nie ma kompletnego znaczenia!
    Wiesz miałam Ci właśnie pisać ze chyba juz się pozbierałaś po śmierci Krzysia bo wydajesz sie taka radosna.. Ale z tego co piszesz to jednak tylko powierzchowna "normalność" a w środku nadal tesknisz za synem.. Ja to sobie nawet nie jestem w stanie tego wyobrazić.. :(
    Ostatnio mojej koleżanki kuzynka urodziła chłopca, bylo wszystko ok, wypisali ich ze szpitala, na drugi dzień znaleźli sie w szpitalu bo dziecko miało pęknięte jelito od kilku dni a lekarz tego nie zauważył!! A ja miałam zamiar w tym szpitalu rodzic, ale chyba go zmienię..
    Co do krost to masz rację, ale wyglądałam tak okropnie jak chodzący koszmar! Teraz dermatolog pozwolił mi w trakcie starań stosować normaclin i benzacne. Jak juz będę w ciąży to co kilka dni ale to z ginekologiem skonsultuje jeszcze ;-)
    mi dermatolog na starania dał HASCODERM lipożel

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na krosty polecam maść cynkową i maseczki glinką zieloną, albo z błotem z morza martwego :) takie maseczki są wygodniejsze do stosowania bo smarujesz miejscowo, zaschnie i nie wybabrzesz wszystkiego tak jak przy maści cynkowej :)

    s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak to noworodek miał pęknięte jelito? Dlaczego?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Ale jak to noworodek miał pęknięte jelito? Dlaczego?
    Ja pamiętam jak drugi raz rodziłam, rodziła ze mną dziewczyna w 41 tc była.W dniu porodu ważyła 45kg!!! Miała 23, wyglądała na 16, mniejsza z tym. Dziecko urodziło się z wrzodami żołądka!!! Lekarka zauważyła, bo dziecko zaczęło wypluwać krew! Neonantolog jak przyszła robić wywiad, powiedziała jej, że dziecko pluje krwią, a ta dziewczyna na to "może to smółka?"
    Dziewczyna załamała mnie tym tekstem, była kompletnie zielona. Jednak lekarka zachowała się profesjonalnie, nie śmiała się, tylko spokojnie przeprowadziła z nią wywiad.
    W każdym bądź razie dziewczynę przenieśli na ginekologię, a dziecko karetka zabrała do szpitala do Łodzi. I tez nie wiedziałam, że może dziecko urodzić się z wrzodami...

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny cieszmy sie jutro lipiec i piersze fasolki sie ujawnia, ja sie wlasnie mocze w wannie i ns 22 lece do kina z siostrzrnica na horror

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a od piatku upaly i moje ostatnie podrygi na sloncu wiec mam zamiar sie palic

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja piekę ciasto z truskawkami bo mnie mega żarłacz dopadł :)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Ale jak to noworodek miał pęknięte jelito? Dlaczego?
    Niewiadomo dlaczego. Po urodzeniu było niby wszystko dobrze. Wyszła z nim do domu i dziecko było ciągle niespokojne i miało mega twardy brzuszek. Następnego dnia pojechali z nim do szpitala dziecięcego i lekarz powiedział że dziecko jest odwodnione, ma sepsę i kto go w ogóle wypuścił ze szpitala. Z pękniętego jelita zrobiło się zapalenie otrzewnej, sepsa i śmierc.. Ratowali go prawie 2h ale niestety dziecko zmarło. Żyło tydzień...
    W szpitalu było już bardziej płaczliwe ale jak to lekarze, płacze bo płacz..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była robiona sekcja zwłok ale nie wiem czy już są wyniki.
    Rodzice zeznawali już w prokuraturze, w szpitalu też prokurator był przy sekcji. Tego lekarza to już podobno nie pierwsza taka akcja..
    Takiego poważnego problemu nie zauwazyc to chyba trzeba byc ślepym. Zapalenia jamy otrzewnej raczej się lekko nie przechodzi.

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    A ja piekę ciasto z truskawkami bo mnie mega żarłacz dopadł :)
    A ja zjadłam kawałek pizzy, ale od soboty to był sernik na zimno, sernik pieczony z brzoskwiniami i drożdżowiec :P Masakra

    Renia7910, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    mi dermatolog na starania dał HASCODERM lipożel
    To na receptę ?:)

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Niewiadomo dlaczego. Po urodzeniu było niby wszystko dobrze. Wyszła z nim do domu i dziecko było ciągle niespokojne i miało mega twardy brzuszek. Następnego dnia pojechali z nim do szpitala dziecięcego i lekarz powiedział że dziecko jest odwodnione, ma sepsę i kto go w ogóle wypuścił ze szpitala. Z pękniętego jelita zrobiło się zapalenie otrzewnej, sepsa i śmierc.. Ratowali go prawie 2h ale niestety dziecko zmarło. Żyło tydzień...
    W szpitalu było już bardziej płaczliwe ale jak to lekarze, płacze bo płacz..
    Straszne, aż mnie ciary przechodzą... :(

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ