X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia zrób jak uważasz. Jak możesz wytrzymać to poczekaj jeszcze pare dni. Będziesz miała większą pewność że test nie oszukuje :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Ręce mi opadły... Nie było mnie tu pół dnia a wy tyle stron naszczelałyście!! Oj Baby... Baby...

    Ilonia kopa w dupe nie chcesz?! Po co sobie nerwów dokładasz?! A ze spadkiem temp to ci dziewczyny dobrze mówią. A też czytałam że może być implantacyjny spadek temperatury :) Wiem że się latwo mówi żeby poczekać, jak człowieka korci żeby zatestować, ale nie jednej kobiecie testy wychodzą dopiero jak się @ pare dni spóźnia. Z resztą po co ja to pisze skoro i tak to wszystko wiesz tylko z cierpliwością jest problem :P

    Majówka ja też jestem prawdopodobnie 3 dni po owu. Kiedy ty planujesz zatestować?

    Monila kochana witam cię i strasznie się cieszę że się starasz o dzidziusia :) Trzymam kciuki :)

    Ja po szamponie jantar dostałam łupierzu. Chociaż ja zaczełam go stosować po porodzie. Ogólnie kondycja skóry mi się pogorszyła i nie wiem czy to też nie przyczyniło się do lupieżu.

    Ja też mam "mleko" w majtkach :) Ciekawe czy będzie zbiorowa małpowa rozpacz czy radość :P

    Coś jeszcze miałam napisać? Nie wiem bo tyle nastukałyście :)

    Hej ;-)
    Ja dopiero jak mi się @ będzie spoozniala 5-7 dni tak jak mi lekarz zslecil czyli 18-20 lipca ;-)
    Mam tą fazę po owulacji przeważnie 14 dni wiec termin @ mam na 12 lipca i wtedy będę mogla juz cos podejrzewać ;-) jakoś nie mam parcia na test, ale mam bardzo dobre przeczucia ;-)
    A Ty kiedy testujesz? ;-)
    To wasza pierwsza próba?
    U nas ostatnio udalo się za pierwszym razem dlatego mam takie dobre myśli ;-)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coś myślę zatestować w sobotę. Byłby wtedy 12 dzień po. Boje się na cokolwiek zastawiać, bo to drugi cykl w którym polujemy na owulacje, a w sumie dopiero od tego cyklu powinniśmy coś zacząć myśleć dopiero. Krzysia spłodziliśmy w pierwszym cyklu z termometrem a był to 3 cykl po dostawieniu tabsów. Mówią że po tabsach płodność spada. U nas było dosłownie na odwrót :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 12dpo juz cos powinno sie pokazac ;-) będę trzymać kciuki! Ja nie mam odwagi..
    No po cesarce 6 miesięcy podobno każą czekać ale jakbyś zaszla po 5 tzn ze organizm juz jest gotowy;-)
    Miejmy nadzieję ze ten cykl będzie dla nas szczęśliwy!
    Któregoś dnia sobie czytałam historie tutaj na OF właśnie kobiet po martwych porodach i po takich przejściach ta ciąża wam sie po prostu należy! ;-)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ale się rozpisałyście, ja to od paru dni mam tak dobry humor że już mnie to zaczyna denerwować :P

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    ta ciąża wam sie po prostu należy! ;-)
    Źle napisałaś... tam ma być NAM :)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Agnieszka, nadziei dajesz ;)
    No to ja w rewanżu powiem Ci, że w poprzedniej ciąży 3 dni przed zrobieniem testu ciążowego, gdy zauważyłam spadek temperatury, byłam przekonana że nie udało się w kolejnym cyklu - na drugi dzień szliśmy do kliniki leczenia niepłodności bo ile można się starać ... Byłam sama w domu, płakałam cały dzień, dosłownie nosiło mnie, wysprzątałam całe mieszkanie, przestawiałam łóżko bo pod łóżkiem miałam ubrania letnie, w końcu padłam i wyłam w poduszkę do wieczora aż J wrócił. A 3 dni później test wyszedł pozytywny, też oczywiście ryczałam, ale tym razem ze szczęścia :)

    s1985, Agnieszka0812, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Ja coś myślę zatestować w sobotę. Byłby wtedy 12 dzień po. Boje się na cokolwiek zastawiać, bo to drugi cykl w którym polujemy na owulacje, a w sumie dopiero od tego cyklu powinniśmy coś zacząć myśleć dopiero. Krzysia spłodziliśmy w pierwszym cyklu z termometrem a był to 3 cykl po dostawieniu tabsów. Mówią że po tabsach płodność spada. U nas było dosłownie na odwrót :)
    Marzusiax a na kiedy masz przewidywany termin @? Ja z ovu najpierw miałam 6 teraz przesunęło mi na 8, ale gdyby było jak ostatnio to 4

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Oj Agnieszka, nadziei dajesz ;)
    No to ja w rewanżu powiem Ci, że w poprzedniej ciąży 3 dni przed zrobieniem testu ciążowego, gdy zauważyłam spadek temperatury, byłam przekonana że nie udało się w kolejnym cyklu - na drugi dzień szliśmy do kliniki leczenia niepłodności bo ile można się starać ... Byłam sama w domu, płakałam cały dzień, dosłownie nosiło mnie, wysprzątałam całe mieszkanie, przestawiałam łóżko bo pod łóżkiem miałam ubrania letnie, w końcu padłam i wyłam w poduszkę do wieczora aż J wrócił. A 3 dni później test wyszedł pozytywny, też oczywiście ryczałam, ale tym razem ze szczęścia :)
    Ja mam ciągle włączonego youtube i słucham muzy, czytam posty i ryczę, bez powodu, wzruszam się...ale zawsze miękka byłam

    s1985, Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Źle napisałaś... tam ma być NAM :)
    No tak, nam wszystkim sie należy ;-) ale ja jednak przezylam tylko ciążę biochemiczną i bardzo szybko sie podniosłam.
    Na kilka dni przed @ (wtedy ciąża) miałam taki wysyp krost jakby mnie zaatakowalo stado wscieklych pszczół, ciekawe czy teraz tez tak będzie. Oby nie! Bo do tej pory muszę się leczyc dermatologicznie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Ja mam ciągle włączonego youtube i słucham muzy, czytam posty i ryczę, bez powodu, wzruszam się...ale zawsze miękka byłam
    Kochana czyżby to juz zmienne nastroje?;-)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Kochana czyżby to juz zmienne nastroje?;-)
    Raczej strach, że nic z tego nie będzie...

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszko, ale przecież to dopiero początek... Domyślam się co czujesz, sama też rozpaczliwie chcę, ale jeżeli nie uda się w tym miesiącu to przecież w następnym mamy następną szansę, i za którymś razem się uda. Głowa do góry, będzie dobrze :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    No tak, nam wszystkim sie należy ;-) ale ja jednak przezylam tylko ciążę biochemiczną i bardzo szybko sie podniosłam.
    Na kilka dni przed @ (wtedy ciąża) miałam taki wysyp krost jakby mnie zaatakowalo stado wscieklych pszczół, ciekawe czy teraz tez tak będzie. Oby nie! Bo do tej pory muszę się leczyc dermatologicznie...
    też po ciąży musiałam dermatologa odwiedzić który mnie poinformował że mam trądzik młodzieńczy ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF mi wyznaczyło @ na 8.07 ale ovulacje jeżeli miałam to miałam 27.06 więc do soboty przydało by się wstrzymać z testami :)

    Agnieszka u mnie jest też straszny stres że jednak nici z tego :(

    Majówka to co przeszłam i przechodzę ja i inne dziewczyny w podobnej sytuacji to jest hardcore. Najgorszemu wrogowi bym nie życzyła. Byłam w sytuacjach gdzie żyłam w nieświadomości że takie sytuacje się zdarzają, przeżyłam szok jak kuzynka straciła dziecko przy porodzie i sama to przeżyłam i powiem Wam tak - tęsknie za tym pierwszym stanem - błogiej nieświadomości. Znam dziewczynę która będąc obecnie w ciąży, na wieść że nosi pod sercem syna powiedziała że "wolałaby zdrową córkę" - najchętniej bym jej podesłała to forum żeby sobie poczytała jaką jest górnianą szczęściarą !! Może by jej troszkę w rozumku pojasniało...

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    No tak, nam wszystkim sie należy ;-) ale ja jednak przezylam tylko ciążę biochemiczną i bardzo szybko sie podniosłam.
    Na kilka dni przed @ (wtedy ciąża) miałam taki wysyp krost jakby mnie zaatakowalo stado wscieklych pszczół, ciekawe czy teraz tez tak będzie. Oby nie! Bo do tej pory muszę się leczyc dermatologicznie...
    To hormonalnie cię wysypało. Szwagierka do 4 miesiąca wyglądała okropnie! Jeden wielki pryszcz! Teraz jej się uspokoiło.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    OF mi wyznaczyło @ na 8.07 ale ovulacje jeżeli miałam to miałam 27.06 więc do soboty przydało by się wstrzymać z testami :)

    Agnieszka u mnie jest też straszny stres że jednak nici z tego :(

    Majówka to co przeszłam i przechodzę ja i inne dziewczyny w podobnej sytuacji to jest hardcore. Najgorszemu wrogowi bym nie życzyła. Byłam w sytuacjach gdzie żyłam w nieświadomości że takie sytuacje się zdarzają, przeżyłam szok jak kuzynka straciła dziecko przy porodzie i sama to przeżyłam i powiem Wam tak - tęsknie za tym pierwszym stanem - błogiej nieświadomości. Znam dziewczynę która będąc obecnie w ciąży, na wieść że nosi pod sercem syna powiedziała że "wolałaby zdrową córkę" - najchętniej bym jej podesłała to forum żeby sobie poczytała jaką jest górnianą szczęściarą !! Może by jej troszkę w rozumku pojasniało...
    ja do czasu kiedy sama ciąży obumarłeś nie doświadczyłam był dla mnie tematem odległym który mnie nigdy nie będzie dotyczył, nawet nie brałam nigdy tego pod uwagę ;/

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Ręce mi opadły... Nie było mnie tu pół dnia a wy tyle stron naszczelałyście!! Oj Baby... Baby...

    Ilonia kopa w dupe nie chcesz?! Po co sobie nerwów dokładasz?! A ze spadkiem temp to ci dziewczyny dobrze mówią. A też czytałam że może być implantacyjny spadek temperatury :) Wiem że się latwo mówi żeby poczekać, jak człowieka korci żeby zatestować, ale nie jednej kobiecie testy wychodzą dopiero jak się @ pare dni spóźnia. Z resztą po co ja to pisze skoro i tak to wszystko wiesz tylko z cierpliwością jest problem :P

    Majówka ja też jestem prawdopodobnie 3 dni po owu. Kiedy ty planujesz zatestować?

    Monila kochana witam cię i strasznie się cieszę że się starasz o dzidziusia :) Trzymam kciuki :)

    Ja po szamponie jantar dostałam łupierzu. Chociaż ja zaczełam go stosować po porodzie. Ogólnie kondycja skóry mi się pogorszyła i nie wiem czy to też nie przyczyniło się do lupieżu.

    Ja też mam "mleko" w majtkach :) Ciekawe czy będzie zbiorowa małpowa rozpacz czy radość :P

    Coś jeszcze miałam napisać? Nie wiem bo tyle nastukałyście :)
    hahah chce kopa w dupe!!!chce,chce.Moze cos pomoze,chociasz watpie,juz mi do lba przychodzi kupienie innego testu i walniecie w czwartek hahah albo i jutro a co tam ;) dychacz to nie majatek :) bede sie testowac az mnie krew nie zaleje siarczysta i ognista hahah skoki tez mam humorkow niezle,z rana dol,potem wkurw,a tera humor mam jak ta lala.Wyzylam sie na moim troche,i w pupe wchodzi teraz moze dlatego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 19:53

    s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ja do czasu kiedy sama ciąży obumarłeś nie doświadczyłam był dla mnie tematem odległym który mnie nigdy nie będzie dotyczył, nawet nie brałam nigdy tego pod uwagę ;/
    Ja to samo mialam,nigdy w zyciu mi przez mysl nie przeszlo,ze mnie to moze spotkac.Ale spokornialam przez to kurewsko,naprawde :) ps chyba nikomu nie przeszkadza,ze czasem przeklne co?,bo jakos lubie czasem emocjie opisac wulgaryzmem ;) 11icon_devil.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 19:54

    Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja to samo mialam,nigdy w zyciu mi przez mysl nie przeszlo,ze mnie to moze spotkac.Ale spokornialam przez to kurewsko,naprawde :) ps chyba nikomu nie przeszkadza,ze czasem przeklne co?,bo jakos lubie czasem emocjie opisac wulgaryzmem ;) 11icon_devil.gif
    Nie raz inaczej się nie da tylko wulgaryzmami, mnie nie przeszkadzają, takie delikatne jak Twoje. Myślę, że nawet bardzo pasują :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ