X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka czas pokaże...
    Mnie boli podbrzusze od wczoraj, troche podźwigałam wczoraj, mam nadzieję że nic nie nabroiłam. Normalnie jak na okres, a to przecież za wcześnie bo ovu w sobotę / niedzielę była Ech...

    hiacynta99, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis latam na brzydko powiedziawszy ,,wkurwie,, od rana,Zus zalatwilam...okazalo sie,ze kasa poszla nie na ten adres co trzeba,na moj stary,na ktorym mieszkalam z rok temu.Na szczescie,kasa byla jeszcze na poczcie,ale dogadac sie z nimi ciezko bylo,wiec pojechalam do nich.Zadyme zrobilam w koncu kase wyplacili.Nerwa mam dzis z siekiera nie podchodz i juz 15 a ja bez obiadu syf wszedzie...niech sie ten dzien skonczy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 15:31

    hiacynta99, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zla bo test ovu dalej pozytywny ale wiecie co w tym pregnylu jest hcg i tez zrobiłam test ciążowy no i pozytywny heheh może prze ten hcg testy obu mam dalej pozytywne ?

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Jestem zla bo test ovu dalej pozytywny ale wiecie co w tym pregnylu jest hcg i tez zrobiłam test ciążowy no i pozytywny heheh może prze ten hcg testy obu mam dalej pozytywne ?
    no to mozliwe ze przez ten pregnal,a po jakim on czasie wychodzi z organizmu,wiesz moze?bo za niebawem testowac naprawde bedziesz chciala i sie bedziesz zastanawiac czy to fasolek czy co :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    A ja dzis latam na brzydko powiedziawszy ,,wkurwie,, od rana,Zus zalatwilam...okazalo sie,ze kasa poszla nie na ten adres co trzeba,na moj stary,na ktorym mieszkalam z rok temu.Na szczescie,kasa byla jeszcze na poczcie,ale dogadac sie z nimi ciezko bylo,wiec pojechalam do nich.Zadyme zrobilam w koncu kase wyplacili.Nerwa mam dzis z siekiera nie podchodz i juz 15 a ja bez obiadu syf wszedzie...niech sie ten dzien skonczy :(
    Krol ZUS.. Obejrzyj sobie skecz co Ci wyslalam to ciśnienie z Ciebie zejdzie ;-)
    Syf to syf, posprząta się ;) zrób na szybko jakaś zapiekankę z makaronem i będzie obiad ;-)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Dzisiaj chyba mam jakiś spadek formy psychicznej. Oglądam serial ryczę, w ogóle nie mam żadnych przeczuć, czy kiełkuje czy @ się szykuje...no nic kompletnie nic nie przeczuwam, chyba z tego wszystkiego pójdę spać...
    Poplacz sobie, rozladujesz napięcie! ;* trzeba korzystać z łez one maja naturalne antydepresanty w sobie ;-)
    Test pokaże już niedługo co tam sie tłucze w macicy ;-)
    Sciskam mocno ;*

    ilonia1984, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Krol ZUS.. Obejrzyj sobie skecz co Ci wyslalam to ciśnienie z Ciebie zejdzie ;-)
    Syf to syf, posprząta się ;) zrób na szybko jakaś zapiekankę z makaronem i będzie obiad ;-)
    ogladnelam juz kochanie ja wrzucilas,dobre,przyznaje :)ooo nie ,nic nie robie,zamowilam zarlo z naszej ulubionej knajpy...a co tam :) z Zusu kase wkoncu dostalam po 2 miechach...malo bo malo ale zawsze cos ,mozna zaszalec.Moj chlop tez chyba cos dzis cisnienie ma podniesione bo cos warczal na mnie przez telefon...hehe albo to ja warczalam a on sie odwdzieczal.Moze byc i tak,ale nie wazne moze sie nie pozabijamy dzis :) :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Agnieszka czas pokaże...
    Mnie boli podbrzusze od wczoraj, troche podźwigałam wczoraj, mam nadzieję że nic nie nabroiłam. Normalnie jak na okres, a to przecież za wcześnie bo ovu w sobotę / niedzielę była Ech...
    To coś Ci opiszę :)
    Jak kupiliśmy mieszkanie zaszłam w ciążę i nie mogłam dźwigać, przyjechała do mnie moja siostra.Pomagała mi, ale oczywiście jak są dwie baby w domu to co się robi? PRZEMEBLOWANIE! Więc moja kochana siostra przesuwała ze mną meble, a że strasznie szybka jest to nawet przenosiła. Brzuch ją bolał, ciągnął strasznie, mówi do mnie, ale będę miała @ tak mnie brzuch boli...
    Pojechała do siebie do domu, po jakimś czasie pytam "te siostra, jak tam już po @?", a ona "ty, nie miałam!", szybko poleciała po test-okazało się, że w ciąży jest:) Teraz jej córcia ma 4 latka :)

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Poplacz sobie, rozladujesz napięcie! ;* trzeba korzystać z łez one maja naturalne antydepresanty w sobie ;-)
    Test pokaże już niedługo co tam sie tłucze w macicy ;-)
    Sciskam mocno ;*
    Dzięki Majówka :)
    Chłop przyjechał-najlepszy antydepresant, choć są momenty, że udusiłabym go gołymi rękami :P

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, od tych złodziei to wszystko trzeba wydrzeć! ;-)
    Zadna kasa piechotą nie chodzi ;-)
    Ja dzis robię danie chińskie jak mój wróci z pracy ;-)
    A ja to jestem ciągle głodna ;-) zjadłam obiad a jeszcze coś by się przydało ;-)
    Miałam robic kulki raffaello ale to juz jutro ;-)
    Puść sobie jakieś disco polo na odtrutkę nastroju :-)
    Oj najwyżej dacie sobie z mężem po razie i będzie po sprawie ;-)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    A ja dzis latam na brzydko powiedziawszy ,,wkurwie,, od rana,Zus zalatwilam...okazalo sie,ze kasa poszla nie na ten adres co trzeba,na moj stary,na ktorym mieszkalam z rok temu.Na szczescie,kasa byla jeszcze na poczcie,ale dogadac sie z nimi ciezko bylo,wiec pojechalam do nich.Zadyme zrobilam w koncu kase wyplacili.Nerwa mam dzis z siekiera nie podchodz i juz 15 a ja bez obiadu syf wszedzie...niech sie ten dzien skonczy :(
    Ilonia nie raz we wkurwie to najwięcej się spraw załatwi! :P
    Ja mam w chałupie błysk jak nigdy, chłopaki u teściowej od soboty i dziś dzwoniła, że dopiero jutro mam po nich jechać. Dziś raz miałam dół, raz górkę energetyczną.
    Jak co to odpalam miotłę i przylatuję ogarnąć Ci chałupę :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Jasne, od tych złodziei to wszystko trzeba wydrzeć! ;-)
    Zadna kasa piechotą nie chodzi ;-)
    Ja dzis robię danie chińskie jak mój wróci z pracy ;-)
    A ja to jestem ciągle głodna ;-) zjadłam obiad a jeszcze coś by się przydało ;-)
    Miałam robic kulki raffaello ale to juz jutro ;-)
    Puść sobie jakieś disco polo na odtrutkę nastroju :-)
    Oj najwyżej dacie sobie z mężem po razie i będzie po sprawie ;-)
    Ja też wszystko wpierdzielam, dwa miesiące nie jadłam słodyczy, a w tym tygodniu ciasta rządzą!

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=jOSl0FND_ys


    Uwielbiam Aśkę i jej piosenkę ciążową :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 16:34

    s1985, niezapominajka, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Ilonia nie raz we wkurwie to najwięcej się spraw załatwi! :P
    Ja mam w chałupie błysk jak nigdy, chłopaki u teściowej od soboty i dziś dzwoniła, że dopiero jutro mam po nich jechać. Dziś raz miałam dół, raz górkę energetyczną.
    Jak co to odpalam miotłę i przylatuję ogarnąć Ci chałupę :)
    A bo z Toba to inaczej,bo ty w ciazy jestes...to ty mozesz!,tylko na miotle Cie nie wpuszcze,bo forsowac to juz sie nie wolno za bardzo :) hihihi no a tak na powaznie humorki,wpiepszanie slodyczy itd no ukryc sie nie da hehe dawaj rob ze mna testa w piatek :)

    Agnieszka0812, niezapominajka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u Agi to juz może być objaw ciążowy a u mnie 3 dni po owulacji to raczej obżarstwo;D

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    No u Agi to juz może być objaw ciążowy a u mnie 3 dni po owulacji to raczej obżarstwo;D
    hahaha u mnie też obżarstwo, na głodzie cukrowym byłam :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    A bo z Toba to inaczej,bo ty w ciazy jestes...to ty mozesz!,tylko na miotle Cie nie wpuszcze,bo forsowac to juz sie nie wolno za bardzo :) hihihi no a tak na powaznie humorki,wpiepszanie slodyczy itd no ukryc sie nie da hehe dawaj rob ze mna testa w piatek :)

    Fajnie by było :) miałam testować piątek/sobota, ale nie wiem czy nie za wcześnie...choć korci mnie żeby jutro już testować

    s1985 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    no to mozliwe ze przez ten pregnal,a po jakim on czasie wychodzi z organizmu,wiesz moze?bo za niebawem testowac naprawde bedziesz chciala i sie bedziesz zastanawiac czy to fasolek czy co :)

    Z 14 dni musze poczekać :)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręce mi opadły... Nie było mnie tu pół dnia a wy tyle stron naszczelałyście!! Oj Baby... Baby...

    Ilonia kopa w dupe nie chcesz?! Po co sobie nerwów dokładasz?! A ze spadkiem temp to ci dziewczyny dobrze mówią. A też czytałam że może być implantacyjny spadek temperatury :) Wiem że się latwo mówi żeby poczekać, jak człowieka korci żeby zatestować, ale nie jednej kobiecie testy wychodzą dopiero jak się @ pare dni spóźnia. Z resztą po co ja to pisze skoro i tak to wszystko wiesz tylko z cierpliwością jest problem :P

    Majówka ja też jestem prawdopodobnie 3 dni po owu. Kiedy ty planujesz zatestować?

    Monila kochana witam cię i strasznie się cieszę że się starasz o dzidziusia :) Trzymam kciuki :)

    Ja po szamponie jantar dostałam łupierzu. Chociaż ja zaczełam go stosować po porodzie. Ogólnie kondycja skóry mi się pogorszyła i nie wiem czy to też nie przyczyniło się do lupieżu.

    Ja też mam "mleko" w majtkach :) Ciekawe czy będzie zbiorowa małpowa rozpacz czy radość :P

    Coś jeszcze miałam napisać? Nie wiem bo tyle nastukałyście :)

    Agnieszka0812, monilia84, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc marzusiax znowu razem oby teraz szczesliwie do konca :)

    Kupilam dzis test ciazowy ale sama nie wiem czy robic go juz jutro.
    Ilona widze ze ty tez przesunelas testowanie o 2 dni. Zobaczymy :)
    Powiem Wam ze u mnie tez goruja slodycze i ciasta w tym tyg :)

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ