X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    Witam się Dziewczynki tylko w przelocie!

    Pucuś, beta śliczna! Gratulacje!

    Olcia, szkoda, ze testu nie zrobiłaś, bo już myślałam, że przy porannej kawce będą dobre wieści :P

    Kasiu, ja z wykresów czarować nie umiem, ale na tych Twoich zdjęciach to kreskę widziałam, więc powinno być dobrze, trzymam kciuki :)

    Miłego dnia Wam Laski życzę, ja mam dzisiaj dużo pracy, więc tylko sobie podczytywać będę troszkę.
    No heeej :))) a co słychać u Ciebie?

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście niemożliwe! Od południa wczoraj nastukałyście 10str no masakra jakaś...

    Widzę że seksowne rozmowy mnie ominęły. Myśmy też wczoraj spełniali obowiązki małżeńskie :P

    Wiaterek ja na twoim miejscu bym się napiła na weselu. Nie mówię o upiciu do nieprzytomności, ale szampan, 2 drinki nie zaszkodzą. Znam wiele kobiet które w okresie @ upiły się dość mocno, nie wiedziały że jest ciąża, a dzieci są zdrowe. 2 drinki nie zaszkodzą. FASS następuje jak się nałogowo pije w ciąży. W tamtych cyklach dzikowałam, zero alkoholu nawet przed owulacją. Teraz jak się okres spóźni, test wyjdzie pozytywny to dopiero odłożę alko. Ale żebyście nie pomyślały że jakąś alkoholiczką jestem, to u mnie to wygląda np. 1 piwo w tyg, a przy imprezie 2 drinki i jestem happy :P

    Pucek nie denerwuj się betą. Idź jutro, jak będzie ładny przyrost to wszystko jest ok!

    Storczyk piękny :) też posiadam podobny.

    Coś jeszcze? nie wiem wracam do pracy :)

    s1985, Agnieszka0812, Wiaterek, ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to Polska właśnie. Kobiety po poronieniu to zgniłe jajka, a po cesarce gorsze matki... :/ Szczerze, mi się to zdjęcie bardzo podoba, choć wiadomo, jakbym nie musiała to bym nie zrobiła cesarki. Wzbudza kontrowersje bo ludzie chyba by chceli zakryć wszystko (niedługo jak muzułmanki będziemy buki nosić ;)), a moze właśnie trzeba by pokazywać takie rzeczy czesciej?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Bo to Polska właśnie. Kobiety po poronieniu to zgniłe jajka, a po cesarce gorsze matki... :/ Szczerze, mi się to zdjęcie bardzo podoba, choć wiadomo, jakbym nie musiała to bym nie zrobiła cesarki. Wzbudza kontrowersje bo ludzie chyba by chceli zakryć wszystko (niedługo jak muzułmanki będziemy buki nosić ;)), a moze właśnie trzeba by pokazywać takie rzeczy czesciej?
    no zapytałam się tej kolezanki na fb czy syna tez rodziła w kombinezonie ;p

    kolezanka ze studiów , niby wyuczona a taka zaciemniona ;p bez obrazy dla wyższych wykształceń ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 09:18

    Wiaterek, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucuś, jak wyniki tarczycy pozwolą, to będziemy brali udział w kampanii wrześniowej, na razie jod biorę i się zobaczy. Strasznie zagoniona jestem dzisiaj, więc tylko Was sobie nadrabiam, bo takie produktywne jesteście, że hej.

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia moze masz rację :) Upic sie i tak nie mogę bo prowadzę na następny dzień :)

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to może też bym się napiła ale sama do lusterka? ;p czekam na męża ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ja to może też bym się napiła ale sama do lusterka? ;p czekam na męża ;]

    A wtedy pijaństwo i rozpusta :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Marzusia moze masz rację :) Upic sie i tak nie mogę bo prowadzę na następny dzień :)

    Kasiu dobrze Ci dziewczynki mówią, ja jak z Zośką zaszłam, to nic nie wiedziałam, że w ciąży jestem, wyjazd rodzinnym mocno zakrapiany się trafił, a mała zdrowa jak rybka. Co ma być to będzie :P Idź na całość :P

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    A wtedy pijaństwo i rozpusta :)
    ojj tam od razu pijaństwo i rozpusta, po takiej abstynencji to mi piwo mążotwiera a ja już śpiewam i tańczę ;p o rozpuście piszę tylko wieczorami :P

    Agnieszka0812, Renia7910, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktorki, piosenkarki chodzą z gołymi dupami i cyce na wierzchu to jest super, ale poród i karmienie piersią jest dla niektórych obrzydliwe i tego właśnie mój rozum nie ogarnia!Moim zdaniem jeżeli komuś przeszkadza kobieta karmiąca to ewidentnie za bardzo się gapi!

    s1985, Justine M, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam, gdy poprzednio staraliśmy się o dziecko to zero alkoholu, papierosów, starałam się uprawiać sport i żyłam głównie surówkami. Cykl ciążowy pokrył się z wypowiedzeniem z pracy, cały tydzień płakałam, zapaliłam kilka papierosów, co wieczór upijałam się na smutno (no może nie tak totalnie ale 2 piwa powiedzmy). I okazało się że ciąża.
    Teraz wypiję czasami piwo, zapalę papierosa, jem to co mi smakuje. Bez ciśnienia. Jak ma być ciąża to 1 piwo jej nie zaszkodzi. A dzidziuś umarł bo tak miało być :(

    Justine M lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Aktorki, piosenkarki chodzą z gołymi dupami i cyce na wierzchu to jest super, ale poród i karmienie piersią jest dla niektórych obrzydliwe i tego właśnie mój rozum nie ogarnia!Moim zdaniem jeżeli komuś przeszkadza kobieta karmiąca to ewidentnie za bardzo się gapi!
    Agusia ale się uśmiałam ;p

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Pamiętam, gdy poprzednio staraliśmy się o dziecko to zero alkoholu, papierosów, starałam się uprawiać sport i żyłam głównie surówkami. Cykl ciążowy pokrył się z wypowiedzeniem z pracy, cały tydzień płakałam, zapaliłam kilka papierosów, co wieczór upijałam się na smutno (no może nie tak totalnie ale 2 piwa powiedzmy). I okazało się że ciąża.
    Teraz wypiję czasami piwo, zapalę papierosa, jem to co mi smakuje. Bez ciśnienia. Jak ma być ciąża to 1 piwo jej nie zaszkodzi. A dzidziuś umarł bo tak miało być :(
    powiem wam że ja dwie moje ciąże donoszone przepaliłam, nie potrafiłam odstawić i jakoś mnie od tego nie odpychało i jakos nie jestem z tego dumna ale nie ukrywam tego człowiek jest tylko człowiekiem, ale jak 4 lata temu rzuciłam to ta 3 ciąża skonczyła się jak się skonczyła

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Aktorki, piosenkarki chodzą z gołymi dupami i cyce na wierzchu to jest super, ale poród i karmienie piersią jest dla niektórych obrzydliwe i tego właśnie mój rozum nie ogarnia!Moim zdaniem jeżeli komuś przeszkadza kobieta karmiąca to ewidentnie za bardzo się gapi!

    Albo powinien się leczyć...

    Renia musiałam wyjść do łazienki bo bym się poryczała :(

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem zwolenniczką palenia w ciąży, ale wiem że kobiety tak robią. Na szczęście mnie odrzuciło z dniem zapłodnienia :) Natomiast gdy próbowałam się ogarnąć z depresją sięgnęłam znów po papierosa i popalam, nie paczkę dziennie ale jednak.
    Wcześniej w swojej naiwności wierzyłam że jak będę grzecznie leżec i się nie przemęczać to dzidziuś urośnie duży i zdrowy. Leżałam jeszcze 2 dni nie wiedząc że on nie żyje, tylko ten okropny niepokój nie pozwalał mi spać. Teraz już wiem że nie jestem w stanie niczego zatrzymać, zrobię co mogę ale jestem bezsilna wobec biologii i genetyki :(

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ja nie jestem zwolenniczką palenia w ciąży, ale wiem że kobiety tak robią. Na szczęście mnie odrzuciło z dniem zapłodnienia :) Natomiast gdy próbowałam się ogarnąć z depresją sięgnęłam znów po papierosa i popalam, nie paczkę dziennie ale jednak.
    Wcześniej w swojej naiwności wierzyłam że jak będę grzecznie leżec i się nie przemęczać to dzidziuś urośnie duży i zdrowy. Leżałam jeszcze 2 dni nie wiedząc że on nie żyje, tylko ten okropny niepokój nie pozwalał mi spać. Teraz już wiem że nie jestem w stanie niczego zatrzymać, zrobię co mogę ale jestem bezsilna wobec biologii i genetyki :(
    Renia ja też czułam niepokój, w nocy budziłam się z walącym sercem, ogólnie czułam się jakbym była chora, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że ciąża obumarła...

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bym dziś jechała na porodówkę albo już bym była po, no cóż czasu nie cofnę mogę gdybyać na wszystkim co robiłam a co mogłam zorbić, ale po co się zadreczać teraz wazne jest zajść i donosić to jest cel i nie denerwować fasolka małego ;] i nawet nie mam zmaiaru sie zamartwiac czy beta bedzie dobra czy serduszko szybko zobacze, bede sie cieszyc ;] bo mam taka osobowosc :)

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzuciłam palenie 1,5 roku temu. Po poronieniu naprawdę miałam ochotę zapalić, mój mąż, (który też rzucił) mi nie pozwolił i jestem mu wdzięczna za to bo na 100% bym paliła teraz dalej.

    s1985, Renia7910, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja to męża ganiałąm z fajkami ale domyslam sie ze do dzis poppala za granica ale co mam zorbic ;/

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ