X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę kompleks witamin dla kobiet - Falvit, do tego GoldOmega i kwas foliowy. Mam 36 lat i problem ze śluzem stąd ta kombinacja...

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale faktem jest że mój obecny ginekolog też jest zwolennikiem tylko kwasu foliowego

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ja biorę kompleks witamin dla kobiet - Falvit, do tego GoldOmega i kwas foliowy. Mam 36 lat i problem ze śluzem stąd ta kombinacja...
    ale one ci pomagają zauważyłaś poprawę?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    nio tak wiesz ja nie mowie o tych lekach typu luteina czy te na tarczyce co tam są, a mi gin powiedział ze mam tylko kwas foliowy i żadnych witamin nie kupować nawet jak będę w ciąży bo one i tak się nie wchłaniają czy coś i mam odpowiednio jeść dużo warzyw i owoców
    No mnie po poronieniu tak kazał, a we wcześniejszych ciążach też tylko kwas foliowy. Ogólnie w Polsce ludzie mają bardzo duże niedobory witaminy D3, ja dużo na słońcu nie przebywam...
    https://parenting.pl/portal/witamina-d-w-ciazy

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No mnie po poronieniu tak kazał, a we wcześniejszych ciążach też tylko kwas foliowy. Ogólnie w Polsce ludzie mają bardzo duże niedobory witaminy D3, ja dużo na słońcu nie przebywam...
    https://parenting.pl/portal/witamina-d-w-ciazy
    to nie ja, ja na nim nie przebywam ale się wyleguje, ląduje przez wakacje akumulatory na całą zimę ;p

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczynki wezwali mnie wcześniej dziś do pracy to komu w drogę temu trampki ;)

    ilonia1984, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie od dziś wiadomo, że rzucenie palenia poprawia jakość nasienia! Ale dokładnie tak samo jest w przypadku kobiety i jej komórek jajowych.
    (zdjęcie: http://natural-fertility-info.com/) to dziś na fejsiku ovu dało i jakoś w to nie wierze bo 4 lata temu rzuciłam ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Dzien doberek :)Wstalam rano dzis i polecialam do lazienki z mysla,ze @ dostalam...bylam pewna na 100.Kuzwa mysle zalalo mnie wczesniej,brzuch wczoraj bolal,cycki mam ogromne,sciagam galoty a tam bialo...pelno wodnistego,bialego sluzu a do tego siklam i nie zrobilam testu...hahahah wiec juz poczekam do jutra z tym testem i zrobie ten bobo nie chce mi sie juz psuc tego pieknego dnia,bede zalowac ze nie zrobilam ,ale trudno pije kawke i mam to dzis gleboko w powazaniu :)
    hahaha Ilonia Ty dobra jesteś :) nie mogłaś się doczekać żeby zrobić test, a dziś przyszedł dzień i nie zrobiłaś :)
    Jeżeli jutro nie pójdę na pobranie to test w sobotę machnę

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    hahaha Ilonia Ty dobra jesteś :) nie mogłaś się doczekać żeby zrobić test, a dziś przyszedł dzień i nie zrobiłaś :)
    Jeżeli jutro nie pójdę na pobranie to test w sobotę machnę
    bo ja sie boje hahaha a tak naprawde to mowilam,ze w piatek zrobie.I co? zrobie dzis,12 dzien w sumie i mam te testy 25 do tego,jutro bede miec ten co chce,juz bedzie dzien przed okresem test bedzie bardziej wiarygodny,jak nie wyjdzie to nie wyjdzie i bede sie mogla opalac i pic piwka caly weekend :) a wyczytalam ze zeby stezenie w moczu bylo 25 to 14 dni musi minac okolo to ja piermandole,nie chce sie wkurzac poprostu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 08:50

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Dzien doberek :)Wstalam rano dzis i polecialam do lazienki z mysla,ze @ dostalam...bylam pewna na 100.Kuzwa mysle zalalo mnie wczesniej,brzuch wczoraj bolal,cycki mam ogromne,sciagam galoty a tam bialo...pelno wodnistego,bialego sluzu a do tego siklam i nie zrobilam testu...hahahah wiec juz poczekam do jutra z tym testem i zrobie ten bobo nie chce mi sie juz psuc tego pieknego dnia,bede zalowac ze nie zrobilam ,ale trudno pije kawke i mam to dzis gleboko w powazaniu :)

    Ty wtedoto! Ja wstaje rano zeby zobaczyć Twój wynik testu a Ty nie zrobiłaś! Co za kobieta! ;-)
    Wrrrrrrr ;-)

    Agnieszka0812, ilonia1984, Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Ty wtedoto! Ja wstaje rano zeby zobaczyć Twój wynik testu a Ty nie zrobiłaś! Co za kobieta! ;-)
    Wrrrrrrr ;-)
    bo mnie tak siku przycislo,ze sie balam ze w galoty narobie :) i nie zdazylam pojemnika na siuski wyjac hahaha sorki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 08:51

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    kochane a jak u Was z owulacją przed i po poronieniu ???? tzn czy miałyście/macie w tych samych dniach co kiedyś???

    Ja zawsze miałam 14 dnia - pierwszą ciąże zaszłam w 2 cyklu
    Staraliśmy się o 2 dziecko pare lat później i okazało się że owulację miałam 16-17dnia cyklu, raz nawet 18!

    Dziś już mam płodny śluz i chęć na <3 od wczoraj. I tak się zaczęłam zastanawiać czy mi owulacja na 14 dzień nie wróci???


    od jutra testy owulacyjne bede robić no i gdzie ten cholerny termometr....
    Kochana! U mnie owulacja jest w przedziale 14-17. Zawsze jest ruchoma :-)
    Możliwe ze nastawiasz sie na starania i stad opóźnienie;-)

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile przed okresem tem spada?ile przed powinna spac?czy w dzien okresu czy jak to jest?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Witam kochane. Podpinam sie. Podejrzenie ciazy w lutym. Prawdopodobnie nie udalo sie bablowi zagniezdzic. Bol do tej pory okropny mimo tego, ze bylo to tylko przypuszczenie. Ja jednak to czulam.
    To nasz 14cs. Jezu, JUZ?! Przeciez mamy dopiero 23 lata. Ogolnie wszystko trwa ponad 2 lata.
    Jutro HSG i oby wszystko wyszlo dobrze. Chociaz delikatne zrosty, przepchane kontrastem by migly byc. Wtedy mielibysmy przyczyne niepowodzen.
    Testuje kolo 24 lipca.
    Pozdrawiam kochane :)

    Witamy ;-)
    Trzymam kciuki za pomyślność badania ;-)
    Zapraszamy do nas, tu zawsze wesoło jak na straganie w dzień targowy ;-)

    ilonia1984, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/nicole.d.taylor.58/videos/892908874081938/?fref=nf

    Ekstra :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Nie od dziś wiadomo, że rzucenie palenia poprawia jakość nasienia! Ale dokładnie tak samo jest w przypadku kobiety i jej komórek jajowych.
    (zdjęcie: http://natural-fertility-info.com/) to dziś na fejsiku ovu dało i jakoś w to nie wierze bo 4 lata temu rzuciłam ;p

    My z mężem rzuciliśmy rok temu, a moja mama paliła 30 lat i 4 dzieci zdrowych ma. Nie to żebym ją potępiała, ale jak była z nami w ciąży to też paliła :(

    s1985 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ale one ci pomagają zauważyłaś poprawę?
    Dla mnie sam fakt że zaszłam w ciążę jest potwierdzeniem skuteczności. Na śluz podobno działa też wiesiołek i siemię lniane, ja sobie siemienia dodaję do jogurtu, przynajmniej na trawienie pomaga :)

    Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    ile przed okresem tem spada?ile przed powinna spac?czy w dzien okresu czy jak to jest?
    W ogniu pytań :P ale nie do mnie na szczęście...jestem zielona

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    ile przed okresem tem spada?ile przed powinna spac?czy w dzien okresu czy jak to jest?
    Poczytaj na necie. Jeśli dobrze pamiętam to dzień przed @ ale równie dobrze może wskazywać na zagnieżdżenie, tak jak u mnie było :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    ile przed okresem tem spada?ile przed powinna spac?czy w dzien okresu czy jak to jest?
    Mi spada dzień przed okresem lub w jego dniu ;-)

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ