X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj kiepski humor, bo temperatura w dół i w ogóle nie czuję się ciążowo :( Na test jeszcze za wcześnie, ale i tak w tym momencie jestem przekonana, że się nie udało i mam ochotę gryźć. Jeszcze mój mąż ma mieć w drugiej połowie września wyjazd za granicę i już się denerwuję, że z moim szczęściem wyślą go w dni płodne. Wrrrrrrrr!

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana co Ty się martwisz, dopóki @ nie ma to się nie ma co dolowac :-D tulam Cie ale u Ciebie musi być dobrze ;-) bo poza puckiem to żadna nie zaciazona w sierpniu :-/

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ja mam dzisiaj kiepski humor, bo temperatura w dół i w ogóle nie czuję się ciążowo :( Na test jeszcze za wcześnie, ale i tak w tym momencie jestem przekonana, że się nie udało i mam ochotę gryźć. Jeszcze mój mąż ma mieć w drugiej połowie września wyjazd za granicę i już się denerwuję, że z moim szczęściem wyślą go w dni płodne. Wrrrrrrrr!
    pisałam ci że to może być zagnieżdzenie

    Wiaterek, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Kochana co Ty się martwisz, dopóki @ nie ma to się nie ma co dolowac :-D tulam Cie ale u Ciebie musi być dobrze ;-) bo poza puckiem to żadna nie zaciazona w sierpniu :-/
    bo pucynka zabrałą wszystkie wiruski i się nie podzieliłą :P

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie ;-) ale Majówka 2 trymestru nam wyślę i będzie ok :-D

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    O właśnie ;-) ale Majówka 2 trymestru nam wyślę i będzie ok :-D
    wirusy drugiego poziomu ;D

    kehlana_miyu, Wiaterek, lunadelrospo, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    pisałam ci że to może być zagnieżdzenie

    Zauważyłam Twój komentarz pod wykresem dopiero po napisaniu tego posta :) Dzięki, zagnieżdżenie kompletnie wypadło mi z głowy :)

    Wiem, że marudzę, ale z jakiegoś powodu obudziłam się dzisiaj w takim nastroju. Dobrze, że mąż od 6 rano w pracy bo pewnie pokłóciłabym się z nim o jakąś bzdurę a później miałabym wyrzuty sumienia :D

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Zauważyłam Twój komentarz pod wykresem dopiero po napisaniu tego posta :) Dzięki, zagnieżdżenie kompletnie wypadło mi z głowy :)

    Wiem, że marudzę, ale z jakiegoś powodu obudziłam się dzisiaj w takim nastroju. Dobrze, że mąż od 6 rano w pracy bo pewnie pokłóciłabym się z nim o jakąś bzdurę a później miałabym wyrzuty sumienia :D
    my ciebie wszystkie tu bardzo dobrze rozumiemy;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze jakis film obejrze tylko jaki

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się z moim poklociłam i dobrze ze poszedł w góry z synem bo bym go chyba zabiła.. A narazie wypieprzylam jego rzeczy na balkon..
    Bo mu na niczym nie zależy! Miałam @ stulecia,sesja na głowie od której zależy moje ukończenie studiów, a serio u mnie tp nie jest jakieś pitu pitu..i nie ma taryfy ulgowej
    Ale nie mogłam patrzeć na bałagan w domh wiec wszystkoo wczoraj wysprzatalam lacznie z sofanna której się wyleguje,oczywiscie po to jest sofa,ale jadl popcorn pil puwo wszystko zasmiecone kolka od szklanek na stole i nawey miski po sobie nie odniesie sniadanie to samo zjadl i po kosciele mial wielce sprzatnac to sie wyłożył i rozmawia z kumplem przez telefon,a ja sprzatam..ale jak zasłabłam wczoraj to ojej misiek polóż się odpocznij..więc mu wywaliłam na balkon wszystko to,na czym jemu zależało,wiem dziecinada,ale może zrozumie,że należy szanować innych pracę.

    ilonia1984, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    A ja się z moim poklociłam i dobrze ze poszedł w góry z synem bo bym go chyba zabiła.. A narazie wypieprzylam jego rzeczy na balkon..
    Bo mu na niczym nie zależy! Miałam @ stulecia,sesja na głowie od której zależy moje ukończenie studiów, a serio u mnie tp nie jest jakieś pitu pitu..i nie ma taryfy ulgowej
    Ale nie mogłam patrzeć na bałagan w domh wiec wszystkoo wczoraj wysprzatalam lacznie z sofanna której się wyleguje,oczywiscie po to jest sofa,ale jadl popcorn pil puwo wszystko zasmiecone kolka od szklanek na stole i nawey miski po sobie nie odniesie sniadanie to samo zjadl i po kosciele mial wielce sprzatnac to sie wyłożył i rozmawia z kumplem przez telefon,a ja sprzatam..ale jak zasłabłam wczoraj to ojej misiek polóż się odpocznij..więc mu wywaliłam na balkon wszystko to,na czym jemu zależało,wiem dziecinada,ale może zrozumie,że należy szanować innych pracę.
    kochana charakterki mamy podobne ;] bez kijka nie podchac tez mam takie dni ;]
    i dobrze niech doceni twoją pracę a nie jak by to był obowiązek nasz

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    kochana charakterki mamy podobne ;] bez kijka nie podchac tez mam takie dni ;]
    i dobrze niech doceni twoją pracę a nie jak by to był obowiązek nasz
    Dobrze,że mnie rozumiesz! Od razu lepiej...
    Jeszcze wychodząc mówi ,Justyna nie czekaj na nas zobiadem,my sobie jakoś poradzimy..no myślałam że fikolka wywinę,pan łaskawca odebrał mi tę radość gotowania obiadu dla nich..!

    s1985, Renia7910, niezapominajka, pucek lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Dobrze,że mnie rozumiesz! Od razu lepiej...
    Jeszcze wychodząc mówi ,Justyna nie czekaj na nas zobiadem,my sobie jakoś poradzimy..no myślałam że fikolka wywinę,pan łaskawca odebrał mi tę radość gotowania obiadu dla nich..!
    może kozę upolują albo grzyby nazbierają chyba że zabrał wędkę i ci pstrąga przyniosą ;] hihi albo zamówi pizze i przyjdą z nią do ciebie ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie się skończy na pizzy oczywiście przyczajonej,albo całkiem przypadkiem wracając zahaczą o dom moich rodziców

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnie suty bola ;p to chyba ten castagnus, jak nigdy mnie cycki nie bolały tak od niego zaczeły żyć swoim życiem, fajne nawet to uczucie ;p czuć swoje cycki ;p i zdaje mi się że chyba troche urosły ;p

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Pewnie się skończy na pizzy oczywiście przyczajonej,albo całkiem przypadkiem wracając zahaczą o dom moich rodziców
    kochana ciesz się teraz ciszą w domu ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    A ja się z moim poklociłam i dobrze ze poszedł w góry z synem bo bym go chyba zabiła.. A narazie wypieprzylam jego rzeczy na balkon..
    Bo mu na niczym nie zależy! Miałam @ stulecia,sesja na głowie od której zależy moje ukończenie studiów, a serio u mnie tp nie jest jakieś pitu pitu..i nie ma taryfy ulgowej
    Ale nie mogłam patrzeć na bałagan w domh wiec wszystkoo wczoraj wysprzatalam lacznie z sofanna której się wyleguje,oczywiscie po to jest sofa,ale jadl popcorn pil puwo wszystko zasmiecone kolka od szklanek na stole i nawey miski po sobie nie odniesie sniadanie to samo zjadl i po kosciele mial wielce sprzatnac to sie wyłożył i rozmawia z kumplem przez telefon,a ja sprzatam..ale jak zasłabłam wczoraj to ojej misiek polóż się odpocznij..więc mu wywaliłam na balkon wszystko to,na czym jemu zależało,wiem dziecinada,ale może zrozumie,że należy szanować innych pracę.
    Ja tez jestem taka,ze jak sie juz wsciekne to leci wszystko i juz sie nie umiem opanowac,a najgorzej wlasnie jak mi zostawia cos,nie ppsprzata za soba i mysli,ze ja sluzaca....o napewno!to potrafie rzucac tym co pozostawial,do cory tez nieraz jak wpadne 4 talezyki 5 szklanek,lupki od slonecznuka,pozostalosci po arbuzie to tez szalu dostaje czasem i szybciutko sprzata w sumie moj chlop tez zaraz sie tlumaczy,ze to ze sramto i sprzata i jego staly text jak.wpadam w wscieklosc....,,tableteczki kochanie dzis zapomnialas wziasc,, no i badzbtu madrym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2015, 13:53

    s1985 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana,a ja tak czuję że dla Ciebie już ten cykl jest szczęśliwy! Wbkoncu nie można Pucunia zostawic w samotności sierpniowej ;)

    ilonia1984, pucek lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Kehlana,a ja tak czuję że dla Ciebie już ten cykl jest szczęśliwy! Wbkoncu nie można Pucunia zostawic w samotności sierpniowej ;)
    ja tez tak czuje ze kehlana_miyu sie udało ;]

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzymamy kciuki,jeszcze ktoras w sierpniu musi zaciazyc przeciesz :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ