X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyadaje mi się , ze jak człowiek nie mysli to wtedy sie wszystko samo układa

    Wiaterek, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    wyadaje mi się , ze jak człowiek nie mysli to wtedy sie wszystko samo układa
    Ja tak miałam z chłopakami, ze starszym miałam okres nieregularny, sesja zimowa, stresy...pewnego dnia siedzimy na seminarium i moja koleżanka mówi do mnie "Ty to w ciąży jesteś!", ja oczywiście co ona do mnie w ogóle gada, ale potem w drodze powrotnej do domu myślę, no może faktycznie...miałam w domu test, ale myślę, że popołudniu nie wyjdzie, więc zrobiłam rano i wyszły dwie tłuste krechy. A z drugim brałam tabsy, okres co prawda mi się spóxnił parę dni, więc nawet na to nie wpadłam. Dopiero jak starszemu dmuchałam balonik i zrobiło mi się strasznie niedobrze, mdłości i wymioty dopiero coś mnie tknęło, zrobiłam test i się poryczałam , bo wyszedł pozytyw

    Justine M, katkaz, s1985 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    porusze drażliwy temat, ale włączyłam na chwile polityke, flaki sie wywracają, wracam na youtube Edzi dalej słuchać haha

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    porusze drażliwy temat, ale włączyłam na chwile polityke, flaki sie wywracają, wracam na youtube Edzi dalej słuchać haha
    Poruszaj do woli, bo mnie to nie rusza, w ogóle mnie interesuje i tak robią co chcą, chodzę na każde wybory, bo często też jestem w komisji, ale nigdy z nikim o politykę się nie pokłóciłam, o in vitro tak, o politykę nie :P

    Justine M, s1985 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Ja tak miałam z chłopakami, ze starszym miałam okres nieregularny, sesja zimowa, stresy...pewnego dnia siedzimy na seminarium i moja koleżanka mówi do mnie "Ty to w ciąży jesteś!", ja oczywiście co ona do mnie w ogóle gada, ale potem w drodze powrotnej do domu myślę, no może faktycznie...miałam w domu test, ale myślę, że popołudniu nie wyjdzie, więc zrobiłam rano i wyszły dwie tłuste krechy. A z drugim brałam tabsy, okres co prawda mi się spóxnił parę dni, więc nawet na to nie wpadłam. Dopiero jak starszemu dmuchałam balonik i zrobiło mi się strasznie niedobrze, mdłości i wymioty dopiero coś mnie tknęło, zrobiłam test i się poryczałam , bo wyszedł pozytyw

    Z Zośką tez nie była świadoma, ze zaciążyła, żyłam sobie po prostu i dopiero jak mi się @ spóźniła 4 dni to coś mnie tknęło.

    Za to w drugiej ciąży się strasznie nkręcałam, co chile testy robiłam , bete itd

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmyka do domku kobitki
    Do jutra :)

    Agnieszka0812, Wiaterek, Justine M, s1985 lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Poruszaj do woli, bo mnie to nie rusza, w ogóle mnie interesuje i tak robią co chcą, chodzę na każde wybory, bo często też jestem w komisji, ale nigdy z nikim o politykę się nie pokłóciłam, o in vitro tak, o politykę nie :P

    ja też sie nie kłóce bo nie ma o kogo, tylko tak słucham chwile tych ich przepychanek, problemów, no ręce opadają, jak dzieci, wywiad z Kukizem, tez nie lepszy, zabrakło mu argumentów to rzucił mikrofonem i wyszedł... jak 5 latek potupał i się obraził. Patrze i płakać mi się chce. Muppet show tylko nie jest kurwa śmieszne. Referendum sreferendum. Ja o invitro jak o invitro ale o aborcje to sie kłócę. Ostatnio z bardzo weirzącą koleżanka przy grilu się pożarłyśmy bo pytała (ona jest z Bułgarii) dlaczego uważam że Polska jest zacofana. A ja jej na to że nie dalej jak wczoraj np podali w wiadomościach że 11 latka urodziła dziecko z gwałtu bo jej odmówili aborcji. A ona że dobrze bo to życie. A ja do niej że przecież sama ma syna 10letniego, więc niech sobie wyobrazi że gdyby był córka zgwałconą to co by zrobiła a ona że nic. A ja do niej, że nie życzę Ci ale jakby Cie jutro w dordze do domu zgwałcił ktoś to tez byś urodziła bo to cud życia? A ona że to się nie zdarzy, a ja pytam dalej, mowie ale co byś zrobiła, zdarza się kurwa cały czas a ona że by urodziła. A ja do niej no to chwała Ci za to, ale kobiety powinny mieć wybór a11 latka to ogólnie nie powinna dzicka mieć bo to medycznie nawet nie wskazane, zagrażało jej życiu.
    Jestem raczej przeciwna aborcji. Miałam koleżankę 28letnią która przerwała ciążę bo nie chciała z facetem się wiązać i prawo jazdy na motor robiła i motor chciała kupić anie bachora mieć i usunęła. Nie ogarnia tego moja głowa i omijałam ją po tym nawet czść nie powiedziałam, bo nie umiałam się przełamać że wybrała motor od życia. ALE no kurwa zgwałconej 11 latce odmówić.... no sorry
    O invitro z tą bułgarką tez sie kiedyś pokłóciłam ale przyznała mi w końcu racje, bo ja jej poweidziałam że pierdoli głupoty. Jak Bóg by nie chciał tego dziecka to i invitro by nie pomogło, a jeśli invitro się udało tzn że Bóg chciał i poparł to. Chyba tak wierzący powinien na to patrzeć, że skoro się urodziło tzn że wola Boska taka była. Jakby Bóg nie chciał tego dziecka to albo procedura by sie nie powiodła albo poroniła by babka a skoro sie rodzi to i Bóg tego dziecka chciał

    ilonia1984, Renia7910, Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    926ab6b920cebdd4med.jpg
    22f0d6cee4c82b57med.jpg
    605db8ee314f3d49med.jpg
    A do tego sexi szpilki :)
    Tylko ciekawe ile czasu zajmuje założenie tej rajtki?

    kehlana_miyu, ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o moim wykresie? nie mierzyłam temp bo chciałam odpocząć od starań, ale od kilku dni czuje że moja temp wzrosła, czuje to po sobie, pocę się głowa mnie boli od tygodnia .

    Zawsze mam niskie temp, po luteinie troche mi do góry idzie, ale teraz nie biore lutki wcale a temp wysoka

    s1985 lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi nic mnie bardziej nie wkurwia jak obłudni, niedouczeni ludzie, który mają to szczęście że mają własne dzieci, najeżdżają na ludzi którzy dosłownie walczą o swoje biologiczne dziecko, że niby zabijają zarodki. Mało której kobiecie po procedurze in vitro zostają zarodki z którymi nie wiadomo co zrobić. A jak już zostają to wiedząć że znowu będą problemu począć kolejne dziecko tacy rodzice mrożą te zarodki lub oddają do adobcji. Ale nie kurwa - kler to pokazuje że to jest zabijanie dzieci, a stare purciany i niedouczeni ludzie wierzą ludziom po teoligi, zamiast lekarzom... Jestem katoliczką, ale uważam tak ja ty - jak Bóg nie chciał, zarodki by się nie utrzymywały. Zróbmy jeszcze ochronę spermy i komórek jajowych - to przecież potencjalne życie ...

    Sorki że tak troszkę mnie porosło ale osobiście znam ludzi którzy lata się starają o dzieci i in vitro to dla nich jedyna nadzieja a strasznie im kibicuje.

    Justine M, Renia7910, Wiaterek, kehlana_miyu, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine ja jestem wierząca tyle, że ja bardzo nie lubię mieszania Państwa do Kościoła bo niby czemu? Każdy ma swoje sumienie więc dlaczego mam komuś czegoś zabraniać? Wiadomo, moim obowiązkiem jest póbować tłumaczyć tej osobie, że to co robi jest złe, ale zabronić? Dlaczego?
    O in vitro to chodzi bardziej o zamrażanie ludzkich zarodków, a nawet ich niszczenie niż o same dzieci z in vitro. A mnie to wkurza bo ja muszę walczyć z opinią społeczeństwa żeby moje dziecko 9 tygodniowe, któremu biło serduszko i które umarło, uznawać za człowieka, tłumaczyć że to nie jest jakiś tam płód, tylko moje dziecko, najbardziej wyczekiwane na świecie, którego niestety nigdy nie przytulę, a tym się nie zajmą, że w szpitalach traktowane jesteśmy jak zgniłki, że ignoruje się nas. Dlaczego? Bo chciałyśmy?

    Justine M, kehlana_miyu, hiacynta99, Agnieszka0812, katkaz lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zaczęłam plamić :( #%^&(%#&^)$^)%^)!!!!!!!!!!

    No, ulżyło trochę. Justine, podam Ci datę na testowanie wrześniowe jak mi się @ rozkręci.

    A co do in vitro - słuchać nie mogę naszych kochanych polityków, bo mnie krew zalewa. Jak mąż żonę zgwałci po pijaku to dla nich godne poczęcie, ale jak para z miłości przez wiele lat przechodzi przez prawdziwe piekło, żeby to dziecko mieć - to "kupują jak w hipermarkecie". No i jak tego normalnie słuchać?!

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z racji tego że mieliśmy poprzednio problem z zajściem i jak widać ten problem jest nadal, nie raz rozmawialiśmy na temat in-vitro. Jeżeli nie uda nam się przez rok zajść to będę pierwsza w kolejce po zabieg. Sorry ale ci ludzie - politycy - nic w moim życiu nie znaczą, więc ich opinia się dla mnie nie liczy. A bicie piany, no cóż, nikt nie da ci tyle ile polityk obieca...

    Justine M, Agnieszka0812, katkaz lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wrócę do domu to Wam jeszcze historię opowiem, ale teraz musze lecieć :)

    Justine M, Renia7910, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paradoks - w telewizji: zarodki to dzieci, a martwe dzieci i ronione zarodki - to nie dzieci tylko płody. Ludziom się chyba coś pojebało w głowach... W końcu ślimak jest rybą...

    kehlana_miyu, Renia7910, Justine M, Agnieszka0812, s1985, niezapominajka lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    porusze drażliwy temat, ale włączyłam na chwile polityke, flaki sie wywracają, wracam na youtube Edzi dalej słuchać haha
    Tzn?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    926ab6b920cebdd4med.jpg
    22f0d6cee4c82b57med.jpg
    605db8ee314f3d49med.jpg
    A do tego sexi szpilki :)
    Tylko ciekawe ile czasu zajmuje założenie tej rajtki?
    To czarne to cud malina

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    ja też sie nie kłóce bo nie ma o kogo, tylko tak słucham chwile tych ich przepychanek, problemów, no ręce opadają, jak dzieci, wywiad z Kukizem, tez nie lepszy, zabrakło mu argumentów to rzucił mikrofonem i wyszedł... jak 5 latek potupał i się obraził. Patrze i płakać mi się chce. Muppet show tylko nie jest kurwa śmieszne. Referendum sreferendum. Ja o invitro jak o invitro ale o aborcje to sie kłócę. Ostatnio z bardzo weirzącą koleżanka przy grilu się pożarłyśmy bo pytała (ona jest z Bułgarii) dlaczego uważam że Polska jest zacofana. A ja jej na to że nie dalej jak wczoraj np podali w wiadomościach że 11 latka urodziła dziecko z gwałtu bo jej odmówili aborcji. A ona że dobrze bo to życie. A ja do niej że przecież sama ma syna 10letniego, więc niech sobie wyobrazi że gdyby był córka zgwałconą to co by zrobiła a ona że nic. A ja do niej, że nie życzę Ci ale jakby Cie jutro w dordze do domu zgwałcił ktoś to tez byś urodziła bo to cud życia? A ona że to się nie zdarzy, a ja pytam dalej, mowie ale co byś zrobiła, zdarza się kurwa cały czas a ona że by urodziła. A ja do niej no to chwała Ci za to, ale kobiety powinny mieć wybór a11 latka to ogólnie nie powinna dzicka mieć bo to medycznie nawet nie wskazane, zagrażało jej życiu.
    Jestem raczej przeciwna aborcji. Miałam koleżankę 28letnią która przerwała ciążę bo nie chciała z facetem się wiązać i prawo jazdy na motor robiła i motor chciała kupić anie bachora mieć i usunęła. Nie ogarnia tego moja głowa i omijałam ją po tym nawet czść nie powiedziałam, bo nie umiałam się przełamać że wybrała motor od życia. ALE no kurwa zgwałconej 11 latce odmówić.... no sorry
    O invitro z tą bułgarką tez sie kiedyś pokłóciłam ale przyznała mi w końcu racje, bo ja jej poweidziałam że pierdoli głupoty. Jak Bóg by nie chciał tego dziecka to i invitro by nie pomogło, a jeśli invitro się udało tzn że Bóg chciał i poparł to. Chyba tak wierzący powinien na to patrzeć, że skoro się urodziło tzn że wola Boska taka była. Jakby Bóg nie chciał tego dziecka to albo procedura by sie nie powiodła albo poroniła by babka a skoro sie rodzi to i Bóg tego dziecka chciał
    Ja tez jestem za in vitro i jestem za aborcja i nie wypowiadam się ja mam takie zdanie

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    926ab6b920cebdd4med.jpg
    22f0d6cee4c82b57med.jpg
    605db8ee314f3d49med.jpg
    A do tego sexi szpilki :)
    Tylko ciekawe ile czasu zajmuje założenie tej rajtki?
    Mam taką górna ale białą ;P

    kehlana_miyu, Renia7910, Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu chyba mi libido wróciło :D zaraz J wraca z pracy. Hmmm :D
    Cieszę się bo coś ze mną krucho ostatnio, aż zastanawiałam się czy to nie jakiś sygnał, że partner nie ten albo może ze mną nie tak..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 16:28

    s1985, Justine M, hiacynta99, Agnieszka0812, Wiaterek, katkaz lubią tę wiadomość

‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ