X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja też jutro bede miec wiekszosc badan z tej listy :)
    na szczęście za darmo

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialam kabinowac i isc tez na nfz po skierowanie choc na pare,ale pierdole,brzydko powiedziawszy wez siec tam 3 godziny i sie pros,a pan Doktor Ci powie,ze to on jest lekarzem i wie jakie badania i kiedy masz robic,nie mam sily, te mdlosci mi ja odbieraja,z lozka wstac ciezko a dopiero co siedziec na poczekalni tyle..,nie,nie to nie jest dobra pora

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 16:32

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to faktycznie nieciekawie brzmi
    u mnie na szczęście tak źle nie jest :)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żeby się uspokoić -
    ja czekałam na mdłości,
    Ilonia na serduszko,
    a Was kobity co martwiło w poprzedniej, poronionej ciąży i co by Was teraz uspokoiło?

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine <3
    Mi najpierw przyszedl termin usg pozniej polozna haha :p takie jaja. Ale polozna pozno bo 8 dopiero! I martwi mnie ze te badania tak pozno. Tarczycowe wymusilam ;)
    A jak tam Twoje mdlosci?

    Ilonia ja histeryzuje za bardzo. Glupie to i juz mnie denerwuje! Wiecie... wstyd sie przyznac, ale nawet nie mam ochoty na ciuszki patrzec. Chyba pogadam na ten temat z polozna zebym w depreche nie popadla yh

    Justine M lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo polska to jest chory kraj...tak policzylam 300 zl co miesiac za same wizyty a gdzie wyniki...ale u mnie niestety na kase chorych jest tragedia,wole byc tym razem pod dobra opieka i miec dobrego lekarza,a nie pana ktory ma 70 lat,powinien byc juz dawno na emeryturze i dac sie wykazac mlodym...ale nie...ja przypuszczam,patrzac na niego,ze on zagladajac z tym przymruzonym okiem w dziurke to on nie widzi ktora to dziura,cetralnie..,a tylko 1 przyjmuje na kase chorych w moim chorym miescie,wiec ja dziekuje,pozatym oszczedzaja na kazdym skoerowaniu itd niech mnie w pupe cmokna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 16:42

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie by uspokoil 9 miesiac, porod i placz. Boze jestem jakas chora!!!!!

    Justine M, Wiaterek, Natalii00 lubią tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tej samej przychodni moja koleżanka od 6tyg ma już date skanu, położną miała w 7tyg a w 8 z wynikami położna odwiedziła ja w domu, teraz w pon ma 12tyg usg.
    A ja mam jedno wielkie g... położną pierwszy raz jutro, w teoretycznie 10tyg wg ostatniego dnia miesiączki. Ja swoj kalendarz mam z dnia owulacji, ale wg lekarzy to juz 10 tydz. A usg terminu nie mam wcale.
    Mam wrażenie że o mnie zapomnieli :(

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8 wrzesien to beda 2 miesiace po owu prawie. Polozna mi niepotrzebna, ale niektore badania chcialabym miec zrobione.

    Zadam pytanie bez wstydu. Czuje suchosc i podraznienie. Boje sie infekcji. Lykalam lacibios profilaktycznie raz w tygodniu. Mam tez lactovaginal i pytanie czy moge go brac jednoczesnie z lutka? Moze ktoras sie orientuje.

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mdłości są, rozkręciły się od południa i ciągle mocno trzymają :(

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech Ci szybko odpuszcza. Mi na szczescie odpuscily. Oczywiscie sie martwie, ale przypuszczam, ze po prostu maluch zglodnial ;)

    lunadelrospo, Justine M lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w szczęśliwym wątku!

    Komu nie gratulowałam, to gratuluję i życzę spokojnych ciąż!

    ilonia1984, Wiaterek, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Edi, Ty jesteś z drugiego trymestru!
    Jak juz do nas zawitalas to może jakieś wiruski?

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    U mnie 8 wrzesien to beda 2 miesiace po owu prawie. Polozna mi niepotrzebna, ale niektore badania chcialabym miec zrobione.

    Zadam pytanie bez wstydu. Czuje suchosc i podraznienie. Boje sie infekcji. Lykalam lacibios profilaktycznie raz w tygodniu. Mam tez lactovaginal i pytanie czy moge go brac jednoczesnie z lutka? Moze ktoras sie orientuje.
    Wiesz co ja kiedys czesto mialam problemy intymne,wystarczyl sex i polezenie godzinke bez prysznica i juz poeklo,probowalam wszystkiego az znalazlam zloty srodek...tamtum rosa...podmywam sie nim z 2 do 3 razy w tygodniu i od tej pory przeszlo a jesli tylko cos sie zaczyna to tym sie umyje i mam spokoj...taka moja rada na stany zapalne ;) i mysle,ze mozesz bez problemu lyknac z lutka,nic sie nie stanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 18:26

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Cześć dziewczyny w szczęśliwym wątku!

    Komu nie gratulowałam, to gratuluję i życzę spokojnych ciąż!
    Dziekujemy Edii..:* :*

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pieczone udka i skrzydełka dziś, mniaaaaaaaam :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :)jak tam leci?

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole zauwazylam ze strasznie mnie wysypalo na dekoldzie piersiach ramionach plecach czyzby zwiastujaca 1 @?

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    pieczone udka i skrzydełka dziś, mniaaaaaaaam :)
    O jej ja mam Odrzut od slodyczy mies,nie poznaje sie,arbuz.to.moje najepsze danie ostatnio i chleb z serkiem i pomidorem ;) Natalii00 witamy,a szybko leci a u Ciebie jak :)mozliwe,ze okresik albo zaburzenie hormonalne jakies,mnie tez cos wywalilo,jak nastke ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 18:30

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Witaj Edi, Ty jesteś z drugiego trymestru!
    Jak juz do nas zawitalas to może jakieś wiruski?

    Wysyłam, wysyłam każdej z Was i kibicuję!! :-) &&&£$££\£\$
    Nie poddawać się i walczyć o fasole.

    A ciężarówki niech rzygają, tak ma być, to dobre znaki ;-)

    I tylko pozytywne myślenie, zero złych myśli i będzie wszystko do przodu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 18:34

    Natalii00, ilonia1984, Wiaterek, Agnieszka0812, Renia7910, katkaz lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ