X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie mojemu chlopu podobam taka jaka jestem i on nie chce żebym chudla w ogóle :) mam 157 cm i waze 62 kg przy czym jestem dosyć proporcjonalna. Mam fajne cycki i tylek. Brzuch troche mniej. Chciałam ie wziac za siebie i zaczelam dużo biegac ale teraz w ciąży ie boje i narazie nic nie robię. Przyjdzie na to jeszcze czas :)

    Właśnie moja pierwsza posiadowa w pracy... Czuje sie taka zmęczona, brzuch kluje i w ogóle :( ale jeszcze tylko jutro i może koniec tej męczarni...

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucek to my podobne jesteśmy, ale ja mam 160 :) też fajny tyłek i cycki, brzuch trochę mniej :) Uda mi się moje nie podobają, ale cóż, takie mam :)

    Dobrze, że w piątek już masz gina to moze l4 Ci da i będziesz miała święty spokój z pracą :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midziewuszki dziś głowa pęka i coś mnie kłuje w podbrzuszu. Martwie się :/ Dobrze, ze do lekarza idę w piątek, bo nie podobają mi sie te kłucia, nigdy tak nie miałam.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak klulo wlasnie,tylko ze mnie z prawej strony jajnik, w 2 cyklu pp sie zaczelo i najprawdopodobniej tak teraz mysle to bylo od torbiela,wiec warto sie zbadac i wiedziec,ze wszystko gra,ja dzis czuje sie fatalnie,mdlosci...slabosci,a wczoraj bylo tak pieknie,zjadlam frytki z paluszkami i chyba wyladuja kur...w kiblu,bo sie nie przyjelo i jest trsgedia,ryczec mi sie dzis chce,najchetniej bym sie przeszla na spacer ale nie wiem czy to dobry pomysl,caly dzien leze w wyrze i wszystko mnie boli od tego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 14:19

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia spacer raczej nie zaszkodzi delikatny chyba, ze lekarz stanowczo Ci zabronił :) Co do tych kłuć to mnie własnie całe podbrzusze. Powiem ginowi o tym i zobaczę co on na to.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochanie nie zabronil,tylko chodzi o to,ze jak tylko wstaje to mam Odruch wymiotny i sie boje,ze chafoowac bede gdzies na spacerku,aaa bardzi bym nie chciala oddac obiadku,bo tak mi zajebiscie smakowal,niechciala bym marnowac jedzenia haha

    Wiaterek, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mdlosci nasilaja sie po jedzeniu. Ide wtedy w kime i przechodzi ;)
    Mnie tez klulo i sie martwilam, a to Okruszek sie tam zadomawial :)
    Chyba przestane odwiedzac fioletowa strone. Poprawie liste i wrice na stale tutaj. Tam juz dwom dziewczynom za male maluchy na usg wychodza. Jak nie mialam stresa przed piatkiem tak teraz sie boje, ze brzdac mi nie rosnie :(

    Justine M, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja może się nie obrazisz za to co powiem - ale po jaką cholerę patrzysz na innych!! Poronienia no niestety się zdarzają. Ale w twoim brzuchu dzieje się co innego jak u tych dziewczyn co piszesz! Twoja ciąża jest inna, a denerwując się nie pomagasz sobie i dziecku. Najlepiej to nie zachodźmy w ciąże w ogóle bo na każdym etapie, każdego dnia coś się może stać, bo gwarancję urodzenia płaczącego dziecka jest chwila jak się to płaczące dziecku już trzy ma na rękach. Walczysz o swoje szczęście, jesteś o ten mały kroczek do przodu że już jesteś w ciąży a teraz głęboki oddech i pamiętaj że nie jesteś już sama. A na innych nie patrz. Bo w takim razie ja powinnam odejść z tego forum bo straciłam dziecko praktycznie przed samym porodem, żeby Was ciężarnych nie stresować.

    Jak chcesz to ci mogę dać kopa w tyłek jak potrzebujesz!! Głowa do góry!!!

    Wiaterek, ilonia1984, s1985, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia <3 DZIEKUJE! Pamietam jak pisalam, ze zobacze serduszko i sie uspokoje, zaczne wierzyc i sie cieszyc. I po cholere ja sie zamartwiam?! Bo mdlosci przechodza? Bo cycki mniej bola? Niektore objawow cala ciaze nie maja i dowiaduja sie w 18tyg tak jest tutaj i moze byc ciaza obumarla i objawy i tak sa. Aaaaaa!!!!!!

    Dziekuje :) ;*

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tam dziwnie było, ja już dawno stamtąd zwiałam, tutaj Ala jest nasz zaciszny zakątek :)
    azylek hehe

    s1985 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Justine :) tu zamiast dostawac ochrzan czy standardowe 'nie martw sie' jest szczerosc, duzy kop w dupe i delikatny przekaz, ze tak naprawde nigdy nic nie wiadomo i trzeba sie cieszyc dniem dzisiejszym! :)

    s1985 lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALa dlatego w Anglii juz dawno zrezygnowali z wczesnych USG bo to tylko niepotrzebny stres dla matek, ja co chwile słysze że za małe a tydz później czy dwa juz dobrze.
    Albo straszenie jak bliźniaki że jedno umarło bo nie zobaczyli.
    Tu nieststety musze sie pod Anglia podpisać i sama nie ide tym razem. Pisalam juz o tym.
    Byłąm w 8tyg i bylo pięknie książkowo, rozmiar i serce i co i nic to nie pomogło.
    Trochę to okrutne no ale co ma być to będzie. Podobnie jak z pracą w ciąży. Jak ma nie być to i leżenie plackiem nie pomoże... A jak ma być to zdrowej ciąży praca nie wykończy.
    Takie jest moje zdanie. Nauczyło mnie życie. Zdać się na to co ma być.
    Nastawiam się dobrze bo raczej rzadko poronienie dwa razy z rzędu sie zdarza.
    Trzeba umieć się odciąć. Zgineło ostatnio pare osob na autostradzie co myśliwiec przywalił. Mogłaś to być ty, mogłam to być ja.
    Takie myślenie nic dobrego nie przynosi, depresje chyba tylko i strach przez wszystkim.

    s1985 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Mi mdlosci nasilaja sie po jedzeniu. Ide wtedy w kime i przechodzi ;)
    Mnie tez klulo i sie martwilam, a to Okruszek sie tam zadomawial :)
    Chyba przestane odwiedzac fioletowa strone. Poprawie liste i wrice na stale tutaj. Tam juz dwom dziewczynom za male maluchy na usg wychodza. Jak nie mialam stresa przed piatkiem tak teraz sie boje, ze brzdac mi nie rosnie :(
    J tez mam niezlego stresa !!

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro mam położną, muszę ich tam przycisnąć bo daty usg mi nie wyznaczyli, zapomnieli o mnie :(

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale staram sie być dobrej myśli...
    Justine fakt ciaza to nie choroba i praca w ciąży jest okej, ale dla mnie jest to duże obciążenie fizyczne i ogromne psychiczne dlatego chce na zwolnienie. W tamtej ciąży nie chciałam, zapieralam sie nogami i rkoma i nic z tego nie mam...

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    a do dukana dodam że nie dość że niszczy nerki toefekt jojo murowany
    Moje gratki za wytrwałość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi juz przeszlo,zero stresa,zobaczylam serduszko i reka odjol,mi tyle bylo trzeba do szczescia,wiem,ze bedzie dobrze!musi byc i tyle,Alus i u Ciebie tez bedzie i ja to wiem tak samo jak u calej reszty,zapomnialas,ze to magiczny watek :) od jutro zaczynam robic wyniki,bo w srode lekarz ;)tylko sie zastanawiam jak ja to przezyje z tymi mdlosciami,do tego mdleje przy iglach...masakra bedzie juz to wiem...ale bedzie kur...jutro placz,rzygi i zgrzytanie zebow...,aaaa cos mnie syfami wywalilo jak malolate,elegancko,nugdy zadnych pryszczy nie mialam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 16:13

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie badania robisz? Ja jutro pójdę na mocz morfologię tsh glukozę i crp żeby z czymś juz pójść do gina

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Ale staram sie być dobrej myśli...
    Justine fakt ciaza to nie choroba i praca w ciąży jest okej, ale dla mnie jest to duże obciążenie fizyczne i ogromne psychiczne dlatego chce na zwolnienie. W tamtej ciąży nie chciałam, zapieralam sie nogami i rkoma i nic z tego nie mam...

    nie no wiadomo jeśli masz ciężką pracę fizyczną a niedaj Boże wykańczającą psychicznie to wiadomo
    Ja w 1 ciąży pracowałam bardzo ciężko, w domu opieki dla starszych osób. Też poszłam na zwolnienie koło 7 miesiąca bo już pachwiny i mięśnie nie dawały rady, ponadrywało mi mięśnie wkoło brzucha. lekarz zapytal co robie jak poweidzialam to od razu zwolnienie wypisal.

    Teraz nie pracowałam praktycznie i poroniłam.
    Reguły nie ma.
    Wiadomo jeśi ktoś ma ciężko i może mieć zwolnienie, rozumiem i też bym zrobiła tak, ale na pweno nie obwiniałabym się że to może przez to że pracowałam czy coś.Co ma być to będzie. Zdrowej ciąży nic nie ruszy.

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh,HBS,Glukoza,Hcv,VDRL,toksopazma igg,toksoplazms igm spisalam bo ja to noe pamietam i sie nie znam,dobrze,ze hiv,grupe krwi mialam z maja a morfologie i mocz zrobilam 2 tyg temu,ale i tak jest tego w uj...ciekawe ile zabule,pewnie sporo,zobaczymy

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ