X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dlatego calkiem nie zeszlam z dupka :) biorę go dalej.

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrz na forum i nie ma czegos takiego jak 'zagrozenie minelo'. Ja znam dziewczyny, ktore po kilkutygodniowej przerwie w 17tyg wracaly do lutki bo brzuch sie napinal. Nie masz plamien bo bierzesz dupka. Nie myslisz tak? Skad wiesz ze gdybys go nie brala to by ich nie bylo? Dupka zmien na lutke i bedziesz sie lepiej czula.

    Renia7910, Agnieszka0812, katkaz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co się stało ?? Z Justine ?? martwię się i nic nie rozumiem ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyluzujcie nic mi nie będzie :) przeciez biorę dalej ten lek :)

    Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Dziewczyny co się stało ?? Z Justine ?? martwię się i nic nie rozumiem ??
    Czyli dokładnie tak jak my :(

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zyje ciagle w poczuciu zagrożenia. Jezeli dziecko jest zdrowe to da rade a moj stres i tak go nie zatrzyma. Biorę co mi daje lekarz i zyje w miare normalnie na ile mi objawy pozwalają. Wiem ze dziecko mogę stracić na każdym etapie ale nie musi mnie to wcale spotkać. Po I trymestrze ryzyko jest juz mniejsze i ja się z tego cieszę ze dotarłam do momentu w którym ryzyko spada i nie musicie mnie sprowadzac na ziemię....

    s1985, katkaz, Justine M lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma pochowała drugie dziecko :( w tamtym tygodniu!!

    pierwsze poroniła 6 miesiącu a teraz w 4 miesiącu poroniła kolejne :( jest po 40 i nie ma wogóle dzieci i chyba już nie urodzi nigdy :(:(

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurwa co za dzien....czytam,czytam i nie wierze....pierd....chyba faktycznie cos sie stalo,bo przeciesz by tak po prostu nie usunela wszystkiego....zle tak nic nie wiedziec,ale jesli cos zlego sie stalo,to wcale jej sie nie dziwie.ze nie ma ochoty pisac co i jak...boze mam nadzieje,ze to jakies nieporozumienie...ze za niedlugo sie pojawi i wytlumaczy to w taki normalny sposob i ze powie ze z dzidzia dobrze ;( dajmy jej troche czasu...a ja nie zdazylam na wyniki,a do tego ujebala mnie osa w spod nogi,boli jak cholera,chodzic nie moge,spuchlo a najsmieszniejsze,ze pizda siedziala na dywanie sobie w domu i akurat sobie na nia stanelam...do tego wszystko mnie wkurwia i chyba mam jakas infekcjie,bo mam pelno wydzieliny,tyle nie mialam jeszcze,to chyba uplawy tylko,ze nic nie piecze i nie boli i nie wiem,zobaczymy...wkurzona cos jestem dzis ale za to nie mam mdlosci,dzis ten moj lepszy dzien chyba,jakis obiad musze zrobic a mi sie nic nie chce

    hiacynta99, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życie jest do dupy :( poprostu i nie sprawiedliwe jak cholera !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Życie jest do dupy :( poprostu i nie sprawiedliwe jak cholera !!!
    Potwierdzam :(

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna w pracy mam urwanie głowy i tak tylko sobie zerkam do Was, odświeżam cały czas, bo mam nadzieję, że się Justysia odezwała...

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Przepaszam, że to napiszę, ale... czy ktoś Wam kiedyś powiedział, że będzie łatwo? Gdzie Wy szukacie sprawiedliwości jak jakiś psychopata na ulicy 10 latkę zabija siekierą, w biały dzień? Życie nie jest sprawiedliwe. Zakładanie zawsze że będzie wszystko ok kończy się nieraz mega rozczarowaniem. Same wiecie. Cały czas coś się dzieje. Teraz staramy się o ciąże a zaraz ktoś nas moze zabić za 10 zł w portfelu. Serio laski. Życie jest do dupy i tak je trzeba brać, cieszyc się każdą chwilą ale mieć świadomość, że nic nie trwa wiecznie.

    katkaz, Renia7910, s1985, Agnieszka0812, ilonia1984, Natalii00 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Wiecie co? Przepaszam, że to napiszę, ale... czy ktoś Wam kiedyś powiedział, że będzie łatwo? Gdzie Wy szukacie sprawiedliwości jak jakiś psychopata na ulicy 10 latkę zabija siekierą, w biały dzień? Życie nie jest sprawiedliwe. Zakładanie zawsze że będzie wszystko ok kończy się nieraz mega rozczarowaniem. Same wiecie. Cały czas coś się dzieje. Teraz staramy się o ciąże a zaraz ktoś nas moze zabić za 10 zł w portfelu. Serio laski. Życie jest do dupy i tak je trzeba brać, cieszyc się każdą chwilą ale mieć świadomość, że nic nie trwa wiecznie.

    Swięta prawda Kasiu

    s1985 lubi tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Wiecie co? Przepaszam, że to napiszę, ale... czy ktoś Wam kiedyś powiedział, że będzie łatwo? Gdzie Wy szukacie sprawiedliwości jak jakiś psychopata na ulicy 10 latkę zabija siekierą, w biały dzień? Życie nie jest sprawiedliwe. Zakładanie zawsze że będzie wszystko ok kończy się nieraz mega rozczarowaniem. Same wiecie. Cały czas coś się dzieje. Teraz staramy się o ciąże a zaraz ktoś nas moze zabić za 10 zł w portfelu. Serio laski. Życie jest do dupy i tak je trzeba brać, cieszyc się każdą chwilą ale mieć świadomość, że nic nie trwa wiecznie.
    potwierdzam

    katkaz lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieje ze mnie zle nie zrozumiecie ale na razie usuwam sie z forum. Mam takie odczucie ze każdy moj optymizm jest tutaj gaszony i znowu wkrada sie lęk. Dzis juz z tego rozbolał mnie brzuch a to na pewno nie jest dobre dla naszego dziecka.
    Może kiedyś tu wrócę jak będę juz na innym etapie ciąży albo po prostu ochłonę.
    Trzymam za was wszystkie kciuki. Nie będę znikać bez słowa bo będziecie się martwić.
    Pozdrawiam ;-)

    lunadelrospo, katkaz, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Dziewczyny mam nadzieje ze mnie zle nie zrozumiecie ale na razie usuwam sie z forum. Mam takie odczucie ze każdy moj optymizm jest tutaj gaszony i znowu wkrada sie lęk. Dzis juz z tego rozbolał mnie brzuch a to na pewno nie jest dobre dla naszego dziecka.
    Może kiedyś tu wrócę jak będę juz na innym etapie ciąży albo po prostu ochłonę.
    Trzymam za was wszystkie kciuki. Nie będę znikać bez słowa bo będziecie się martwić.
    Pozdrawiam ;-)

    rozumiem Cię, ale odezwij się czasem, zebysmy wiedziały, że wsystko OK

    s1985 lubi tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka, wszystkiego co najlepsze.Rozumiem Cię, myślę że każda poniekąd rozumie.A Ty mam nadzieję wiesz,że te obawy,to z troski,nie złośliwości..
    Ciesz się ciążą, jak najwięcej!
    Ale wpadnij wysłać te obiecane wirusy;) kurcze no,wiesz to w końcu drugi level:*

    katkaz, s1985 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majóweczko to nie tak :) Jasne trzeba mieć nadzieję i wierzyć że będzie dobrze, ale trafiłaś dziś na takli dzień gdzie coś się spieprzyło, a my nawet nie wiemy co. Trzymamy kciuki a Ciebie wszystkie i bardzo serdecznie zawsze Cię witamy, tyle, ze są równe historie.

    katkaz, Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś co wszyscy jesteśmy rozdraznieni, dlatego wyzarłam wszystko z lodówki i idę spać, mam nadzieję to przespać
    I jak się obudze to będzie "po staremu " ;-)

    s1985 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka, rób co Ci przyniesie spokój. Czasami takie oderwanie od forum dobrze robi na psychikę, zwłaszcza kiedy królują takie nastroje jak dzisiaj bo coś się stało. Ale wpadnij czasem i nawet bez czytania naszych postów daj znać, że wszystko w porządku. Każda historia z dobrym zakończeniem daje nadzieję, no i po tych kilkuset wymienionych postach martwimy się o siebie nawzajem :)

    Agnieszka0812, katkaz, s1985, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ