X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine to jak tam ta Twoja wizyta? Opowiesz wreszcie?

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyta jak wizyta, ja miałam koszmary przed, tak cholernie się bałam bo poroniłam dzień przed 1 wizytą u położnej właśnie...

    Teraz kolejny kamień milowy i godzina lęku będzie w dniu/tygodniu którym poroniłam.

    terminu usg dalej nie mam, nie wiem co oni za burdel tam mają ale płakać mi się chce przez to.
    Krew wziela, wyniki we wtorek. Mocz też.

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież wiesz ze będzie dobrze prawda? Chyba też się najbardziej będę bała tego dnia w którym poronilam, rozumiem Cię.
    A tego usg nie możesz zrobić prywatnie jakoś? Właśnie widzisz, w ogóle nie wiem jak to tam u Was wygląda, to po co ta położna w ogóle jest? Nielepiej od razu do lekarza zapisać i na usg? Nie rozumiem :-/

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś kochana martwiłam się o Ciebie <3

    Kochane ja jutro mam testować ale wydaje mi się że dziś dostanę @
    Dam znać bo jednak zasięg tu jest buziaczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Justine M, ilonia1984, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisalam Wam ze w nocy budze sie, sni mi sie ze zaczynam krwawić i to tak realne ze az do kibla bieglam sprawdzic czy faktycznie krwawie czy nie...
    W dzień jest ok, ale nocą lęki wychodzą.

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowilas,ze ma byc polozna we wtorek?,cisnij ja...ma dac skierowanie jak nie to do pieca ja ;)ale by bylo jak by byly blizniaki,nie martw sie bedzie dobrze,zobaczysz,musi byc i koniec kropka ;),moja data poronienia minela juz,miala spine na serduszko,ty bedziesz sie martwic do poki nie zobaczysz dzidzi jak macha raczkami do Ciebie.za niedlugo minie juz ten okres w ktorym poronilas i sny i koszmary sie skoncza,zobaczysz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 18:05

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Justyś kochana martwiłam się o Ciebie <3

    Kochane ja jutro mam testować ale wydaje mi się że dziś dostanę @
    Dam znać bo jednak zasięg tu jest buziaczki :)


    Monilia, no rozumiecie co to strach, człowiek miota się strasznie w nerwach. Ja drugiego poronienia nie przeżyje, nie podniosę się.
    W dzień jest ok, wmawiam sobie że ryzyko małe, statystycznie spada do 5%. że mam mdłości to dobrze, bo wtedy nie bylo. Ale w nocy, to podświadomość bierze góre.

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Mowilas,ze ma byc polozna we wtorek?,cisnij ja...ma dac skierowanie jak nie to do pieca ja ;)ale by bylo jak by byly blizniaki,nie martw sie bedzie dobrze,zobaczysz,musi byc i koniec kropka ;)

    No ma przyjść z wynikami do mnie do domu, już pisałam Ali że jak nie będe mieć teminu usg to ona żywa nie wyjdzie. A mam psa, śladu po niej nie zostanie;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 prycam Ci wszystkimi wirusami jakie tylklo mam lkjsalAI*AS&(*&(#WQ$*&q(*&#$(*q&(*q#*q&#( :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz dziś powiedział: pani Kasiu proszę nie myśleć o tym ze musi być a na pewno będzie. I ja Ci justine tak samo powiem, nie myśl o tym, nie utożsamiaj tego konkretnego dnia z dniem poronienia. Ja w takich chwilach myślę sobie ze widocznie dzidzia była chora i poszła do nieba żeby czuwać nad swoim przyszłym rodzeństwem, które na pewno będzie.

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze piszesz i ja w dzień napradę dobrze i pozytywnie myślę. Że dobrze tym razem, ale budzę się i napad lęku mało mi serce nie wyskoczy.
    Myślę że jak minie ten czas zagrożenia największy to i moja podświadomość się uspokoi troszkę i da mi pospać :)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Przecież wiesz ze będzie dobrze prawda? Chyba też się najbardziej będę bała tego dnia w którym poronilam, rozumiem Cię.
    A tego usg nie możesz zrobić prywatnie jakoś? Właśnie widzisz, w ogóle nie wiem jak to tam u Was wygląda, to po co ta położna w ogóle jest? Nielepiej od razu do lekarza zapisać i na usg? Nie rozumiem :-/

    a no widzisz tu raz położna raz lekarz, położna raczej ciąże prowadzi, lekarz tylko jeśli coś nie jest książkowo
    no i usg powinnam zarza mieć, ale maja chyba tam syfik i nie wyznaczyli terminu, chociaz juz powinni, a prywatnie troche drogo, juz zacisne zeby i ten tydz, dwa poczekam

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wtedy się przytul do chłopa,od tej jest żeby Cię uspokoić. Jak mam koszmar i nieraz budze się z płaczem to mnie przytula, głaszcze, pociesza. Masz piękna, zdrowa córeczkę dlaczego miałoby Ci się to stać ponownie?

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówiłas każda ma jakiś swój punkt od którego pozuje się może nie bezpieczna ale bezpieczniejsza. U mnie to będzie 12 tydzień, u marzusi dziecko w ramionach, u Ciebie myślałam że są mdłości, ale widocznie lek jest silniejszy.

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Natalii masz zamiar sie zaczac starac odrazu po 1 okresie?co mowia Ci lekarze...wspolczuje Ci straty,wiem ze to swierze i bardzo boli,ale zobaczysz,ze czas goi rany i niedlugo twoj dzidzius do Ciebie wroci
    tak ale nie ukrywam ze przez ten czas od zabiegu po 2 tyg zaczelismy wspolzyc i wzielismy co ma byc to bedzie
    ogolnie lekarz mowil jak dawali mi wypis ze szpitala to ze po mies mozna juz

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Natalii ja poronilam tez mniej więcej tak jak Ty i miałam żabie. Teraz jestem znowu w ciąży. Udalo sie w 1. cyklu pp
    kiedy mialas zabieg? i po ilu @ do Ciebie przyszla?

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Miałam w 10/11 tygodniu i @ przyszla po 36 dniach
    a czulas ze sie zbliza @? u mnie 41 dziisiaj i nic

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast cieszyc sie to musimy przezywac kazdy dzien. Nigdy bym nie przypuszczala ze taki los tez mnie czeka nawet nie bralam to pod uwage a tu niestety stal sie ten straszny dzien. Wierze ze teraz znow sie uda zajsc i urodze zdrowe dzieciatko

    Justine M lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche czułam ale w sumie tak przez tydzień cały przed @ mnie pobolewalo

    Justine M lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa a mnie nic a nic nie boli... masakra ile jeszcze trzeba czekac eh normlnie dobija to. a juz bym chciala sie starac

‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ