X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Eee na Ciebie nie będę. To musi być ktoś kogo nie lubię :) R. dzisiaj nie ma to pewnie się wyżyję na praniu, albo prasowaniu :)
    to tak jak ja, prasownie najlepszy odstresowywacz ;)

    Wiaterek, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko przez Justine - założyła wątek, poszła gwałcić męża i wszystkie groszki z forum pozbiera. Okaże się że tylko ona w lipcu wysika 2 krechy :P

    monilia84, Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    to tak jak ja, prasownie najlepszy odstresowywacz ;)
    Pisałaś kiedtś o hascodermie na trądzik? Lekarz Ci pozwolił go stosowac takze jak zajdziesz w ciaze? Bo ja wygladam znowu tak potwornie ;/ nie wiem czy znowu szukac dermatologa czy kupic sobie ten żel.

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrobię Was za chwilę...

    tymczasem - KTO LUBI ZAGADKI?

    zapraszam na mój wykres :)

    Agnieszka0812, ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/komputer-cyklu-imikroskop-owulacyjny-termometr-npr-i5484950273.html widziałyście? Jakaś nowość..

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    http://allegro.pl/komputer-cyklu-imikroskop-owulacyjny-termometr-npr-i5484950273.html widziałyście? Jakaś nowość..
    Ja mam termometr owulacyjny i kompletnie beznadziejny. Pokazuje strasznie niskie temperatury, szybko go odłożyłam. Ale ja to jakiś za 50 zł kupiłam więc pewnie jakiś badziew.
    Mam tez ten mikroskop AFRODYTA i kompletnie nie umiem się tym obsługiwac, dla mnie każdy obrazek jest taki sam ;)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to git! Szkoda mi kasy w takim razie na te wszystkie gadżety :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ;)
    Przepuśc tą kasę lepiej na ciuchy ;-)
    najlepszy jest zwykły termometr a nie jakies tam wynalazki ;) Jak masz zaciążyc to i tak zaciążysz! ;)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest nawet sensor waginalny - wsadzasz do pićki i pokazuje czy jest owu czy nie. No i nasz pomysł poszedł się paść!!! Już na allegro taki patent sprzedają.

    Przepuszczać kasę na ciuchy - i like it !!

    Może i kiedyś zaciąże ale tylko te nerwy... akurat w tym cyklu w okresie owulacyjnym miałam faze. Przy takich wariacjach ciąża nie jest możliwa.

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    A jest nawet sensor waginalny - wsadzasz do pićki i pokazuje czy jest owu czy nie. No i nasz pomysł poszedł się paść!!! Już na allegro taki patent sprzedają.

    Przepuszczać kasę na ciuchy - i like it !!

    Może i kiedyś zaciąże ale tylko te nerwy... akurat w tym cyklu w okresie owulacyjnym miałam faze. Przy takich wariacjach ciąża nie jest możliwa.
    Uwierz mi, jest możliwa.
    Na innym forum poznalam dziewczynę, która leczyła się na nerwicę, brała leki, odstawiła je i od razu po 2 miesiącach była w ciąży.
    Urodziła i dziecko jest w pełni zdrowe, 10 pkt. W grudniu będzie miał roczek.

    Nie skreślaj swoich szans! Stres nie jest fajny ale niestety jest codziennością w dzisiejszych czasach! Jesteś super przygotowana żeby byc mamą i jakaś świnia stresowa nie zabierze Ci tej szansy ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 12:11

    ilonia1984, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie w ciąży się ciągle stresowałam. Najpierw mama była w szpitalu, potem miałam egzamin bardzo ważny, potem go nie zdałam i okazało się, że brakowało mi 1 pkt i oczywiście nerwica. Cały czas się stresowałam. Przypuszczam, że to miało wpływ na fasolę.
    Właśnie była u mnie w pracy dziewczyna z takim pięknym bobasem :( Świeczki mi się zaświeciły

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Testowałam za wcześnie ale później zauważyłam jedną czerwoną plamkę i już wiem że się zacznie @


    nie lubię - ściskam

    Renia7910, Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Ja właśnie w ciąży się ciągle stresowałam. Najpierw mama była w szpitalu, potem miałam egzamin bardzo ważny, potem go nie zdałam i okazało się, że brakowało mi 1 pkt i oczywiście nerwica. Cały czas się stresowałam. Przypuszczam, że to miało wpływ na fasolę.
    Właśnie była u mnie w pracy dziewczyna z takim pięknym bobasem :( Świeczki mi się zaświeciły
    Kochana nie możesz tak myślec, nie masz wpływu na swoje emocje. Nie da się życ pod kloszem przez 9 miesięcy.
    Ja konsultowałam swoje plany z psychiatrą i ginekologiem i nikt nie widział przeciwskazań, ważny zeby nie brac zadnych leków. Trzeba po prostu wrzucic na niższy bieg i życ trochę egoistycznie, dla dziecka, reszta jakoś się ułoży.
    Jeżeli ciąża będzie zdrowa to nic jej nie ruszy!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    nie lubię - ściskam
    Ciężki dzień dzisiaj mam :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ciężki dzień dzisiaj mam :|
    Reniu, co tam?

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    i serduszkować z owocem ;]

    co będziesz robić z owocem?????

    lol028.gif



    graphics-laughing-614115.gif

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    oooooo kur.....to mi sie wydawalo,ze sie w tamtym cyklu bzykalam na potege,ale ona haaaaa pobija wszystkich :)


    no pobiła nas mega, ciekawe co na to laski z poprzedniego forum by powiedziały, które tak odradzają częste <3 :D

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Kochana nie możesz tak myślec, nie masz wpływu na swoje emocje. Nie da się życ pod kloszem przez 9 miesięcy.
    Ja konsultowałam swoje plany z psychiatrą i ginekologiem i nikt nie widział przeciwskazań, ważny zeby nie brac zadnych leków. Trzeba po prostu wrzucic na niższy bieg i życ trochę egoistycznie, dla dziecka, reszta jakoś się ułoży.
    Jeżeli ciąża będzie zdrowa to nic jej nie ruszy!!

    Ja wiem, że to nie moja wina, ale ciężko jest zaakceptować to, że czasami tak się dzieje. A boje się nowej ciąży jak cholera

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    ja to juz sama nie wiem,w tamtym cyklu sie kochalam codziennie i nic...teraz chce sprobowac co 2 ale...mysle,ze jak ujrze rozciagliwy to nie podaruje mu jednak i tydzien go pomecze codziennie :)

    no ja tez tak mysle, ze 2 razy dziennie juz nie bede go katować w te najwazniejsze dni 2 razy z rzedu a potem dzien rpzerwy i znow - zobacz ja tak teraz sie staram z glowa nie przepieprzyć hahahahahahha

    Wiaterek, Renia7910, ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha - gdzie sie podziewałam - Ilonia Ci powiedziała (skąd wiedziałaś???? :)

    marzusiax wrote:
    To wszystko przez Justine - założyła wątek, poszła gwałcić męża i wszystkie groszki z forum pozbiera. Okaże się że tylko ona w lipcu wysika 2 krechy :P

    No oby!!! Ktos kurde musi sezon wreszcie rozpocząć!


    No co no, trzeba sierpień zacząć dopisywać, jeszcze żadna daty nie podała także ni zrobiłam cyferek jeszcze.
    Ja mam ten plus że 18ego wyjeżdzamy do przyjaciółki do Szkocji, na Orkany. Spojrzcie na mapie co za zadupie ehehehe
    Także nie bede przezywac objawow szukac bo będę zajęta. Cieszy mnie to bardzo. I zamierzam pić. Pierdziele dopóki dwu kresek nie ma nie bede święta

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ