X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a gdzie i kiedy mierzycie temp. bo ja w sumie nie wiem niegdy tego nie robiłam??

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikaaa wrote:
    dziewczyny a gdzie i kiedy mierzycie temp. bo ja w sumie nie wiem niegdy tego nie robiłam??
    Ja pod językiem ;)

    hiacynta99, Renia7910, Justine M, coffee lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    ja mam tak normalnie 37,2 potrafie nawet miec popołudniami i wieczorami a juz po ovu to standatd poniżej 37 nie schodze - pod pacha od rana do nocy
    Justyś przerzuc mnie tam na 17 lipca ;)
    Pomyliłam się z terminem miesiączki ;)

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to może być taki cyfrowy??

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ;) ale ja polecałabym Ci najzwyklejszy termometr pod język na 8 minut ;)
    Można tez dopochwowo albo doodbytniczo na 5 minut ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Majówka, ja miałam lekką temperaturę na początku ciąży, już po terminie miesiączki. Takie 37-37,2C. Moja gin powiedziała wtedy że to normalne we wczesnej ciąży.

    ...Ale równie dobrze to nie musi mieć nic wspólnego z ciążą, bo wszystko może być objawem i jednocześnie nie być objawem ;)

    Dajesz nadzieję! ;)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikaaa wrote:
    dziewczyny a gdzie i kiedy mierzycie temp. bo ja w sumie nie wiem niegdy tego nie robiłam??
    W buzi pod językiem rano jak wstanę

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys faktycznie dziwny masz ten wykres...ale wydaje mi sie,ze ovu byla w niedziele albo jakos tak...chyba ze,organizm sie przygotowywal a ovu nie bylo jeszcze,ale nie sadze...no zobaczymy co sie bedzie dalej dzialo z ta Twoja temperature,moze ten spadek dzisiejszy jest chwilowy a jutro pojdzie do gory hm...a przewaznie kiedy masz ovulke?i ile trwal twoj cykl przed poronieniem ?

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie a moja temp wcale nie jest rewelacyjna nie mam rano nigdy 37 i nigdy nie miałam owszem w ciągu dnia mam ale rano nie

    wogóle nie czuje się ciążowo :/ tylko mam aptety i mnie jajniki kują co dzien i martwie się że moje starania, monitoring, zastrzyk, że poszedł na marne tyle kasy tyle czasu i poświecenia

    A jak mierzycie temp termometrem owulacyjnym czy np elektronicznym to jak zapipcze tam po 5 sek wyciągacie? czy mierzycie dotąd az temp przestanie rosnąc!!?? ??

    bo ja zauważyłam ze jak zapipczy i nie wyciagne odrazu termometra to po kilku sekundach idzie dalej do góry to jaki wynik bierzecie pod uwage ??? ...
    pozdro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Witajcie a moja temp wcale nie jest rewelacyjna nie mam rano nigdy 37 i nigdy nie miałam owszem w ciągu dnia mam ale rano nie

    wogóle nie czuje się ciążowo :/ tylko mam aptety i mnie jajniki kują co dzien i martwie się że moje starania, monitoring, zastrzyk, że poszedł na marne tyle kasy tyle czasu i poświecenia

    A jak mierzycie temp termometrem owulacyjnym czy np elektronicznym to jak zapipcze tam po 5 sek wyciągacie? czy mierzycie dotąd az temp przestanie rosnąc!!?? ??

    bo ja zauważyłam ze jak zapipczy i nie wyciagne odrazu termometra to po kilku sekundach idzie dalej do góry to jaki wynik bierzecie pod uwage ??? ...
    pozdro
    Ja mierzę zawsze 8 minut ;) mój termometr nie pipczy mam taki zwykły ;)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jest jest............... w końcu przywitałam dzisiaj @ :)
    Wracam do gry dziewczynki :)

    Renia7910, Kikaaa, Justine M, ilonia1984, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Justys faktycznie dziwny masz ten wykres...ale wydaje mi sie,ze ovu byla w niedziele albo jakos tak...chyba ze,organizm sie przygotowywal a ovu nie bylo jeszcze,ale nie sadze...no zobaczymy co sie bedzie dalej dzialo z ta Twoja temperature,moze ten spadek dzisiejszy jest chwilowy a jutro pojdzie do gory hm...a przewaznie kiedy masz ovulke?i ile trwal twoj cykl przed poronieniem ?


    no właśnie statystycznie od wielu miesięcy 16dnia cyklu ,raz 17
    czyli statystycznie wczoraj lub dziś

    ale pamiętasz juz pisałam wcześniej czy którejś pp się zmieniło, bo wg obserwacji własnych głównie 'chcica' i 'śluz' już była

    od 2 dni sucho, nie umiem określić, dziś nie wiem czy już kremowy czy to po wczorajszych <3
    a no i z reszta cykl w ktorym zaszlam ostatnio mialam 3 dni posuchy w owulacje teoretycznie....
    więc to też nie jest pewniak
    maskara, widzę ovu też nie wyrywa sie z wyznaczaniem
    byłam pewna że tempka dziś poszybuje a tu niet

    przejrzalam poprzednie cykle kiedy trądzik i zawsze po, raz w dzień ovu
    a ja od wczoraj mam kroste na poliku ropną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 17:02

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justine skopie ci tyłek o tych krostach - aż dziw że mnie jeszcze nie wysypało. zawsze zaliczam jakąś hormonówkę na twarzy paskudną . Nawet na ślubie miałam babola na brodzie :( I pindzia wtedy w poniedziałek na noc poślubną przyszła :P

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    no właśnie statystycznie od wielu miesięcy 16dnia cyklu ,raz 17
    czyli statystycznie wczoraj lub dziś

    ale pamiętasz juz pisałam wcześniej czy którejś pp się zmieniło, bo wg obserwacji własnych głównie 'chcica' i 'śluz' już była

    od 2 dni sucho, nie umiem określić, dziś nie wiem czy już kremowy czy to po wczorajszych <3
    a no i z reszta cykl w ktorym zaszlam ostatnio mialam 3 dni posuchy w owulacje teoretycznie....
    więc to też nie jest pewniak
    maskara, widzę ovu też nie wyrywa sie z wyznaczaniem
    byłam pewna że tempka dziś poszybuje a tu niet

    przejrzalam poprzednie cykle kiedy trądzik i zawsze po, raz w dzień ovu
    a ja od wczoraj mam kroste na poliku ropną
    Wiesz co moze ta teperatura dzis oszalala z innej przyczyny,a jutro poszybuje....a moze sie szykowalo wczesniej...,a dzis dopiero peklo jajeczko,jutro zobaczymy spokojnie:) bedzie gitarka :*

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Jest jest jest............... w końcu przywitałam dzisiaj @ :)
    Wracam do gry dziewczynki :)
    No Wkoncu :) to zaczynamy kochana :)

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele, lecę na cyce, a tu mi bratowa cała wystrojona, wypachniona swoje córki przywiozła i siedzę z 6 kuźwa MAĆ!!!! Gdybym ja jej chciała swoje na godzinkę podrzucić to nie ma opcji! Dobrze, że tu nie mieszkam, bo ciągle by mi podrzucała! Ona z tych co wszystko jak z katalogu, ja pierdziele. Na kolację zaserwowałam im właśnie hot-dogi, bo nie mam siły robić kanapeczki każdemu inną. No wyżaliłam się :P
    Ilonia fruwasz bo córcia wróciła, co? ;)

    ilonia1984, Renia7910, s1985, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo fajnie tak chwile odpoczac,ale nudzilo mi sie juz strasznie bez niej, za czysto,za cicho...dzieci to najwiekszy skarb na swiecie,niktogo nie mozna mocniej kochac,niz swojego dziecka:) nie ma szans,a Ciebie to podziwiam,ja taka dobra nie jestem,jak juz naprawde trzeba to sie zajme,ale to jak juz noz na gardle i to siostrze...z szwagierka za soba nie przepadamy wiec i tak by nie przyprowadzila damessa :)bedziesz miala dosc dzieci...cudzych...na dlugo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 19:10

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Nooo fajnie tak chwile odpoczac,ale nudzilo mi sie juz strasznie bez nie za czysto,za cicho...dzieci to najwiekszy skarb na swiecie,niktogo nie mozna mocniej kochac,niz swojego dziecka:) nie ma szans,a Ciebie to podziwiam,ja taka dobra nie jestem,jak juz naprawde trzeba to sie zajme,ale to jak juz noz na gardle i to siostrze...z szwagierka za soba nie przepadamy wiec i tak by nie przyprowadzila damessa :)bedziesz miala dosc dzieci...cudzych...na dlugo ;)
    Już poniedziałku nie mogę się doczekać :)
    Tak myślę, że w sumie to bardzo dobrze, że teraz nie zaciążyłam, taka chora jestem masakra. Jeszcze ten wirus u dzieci, podleczę się i do dzieła, a może też właśnie nie zaciążyłam przez to że chora jestem...Bratowa w tym tygodniu to przegina bo już drugi raz! Ja rozumiem, że czasem może coś wypaść, ale bez przesady. Moje w tej bandzie też strasznie się rozbrykały, wrócimy do domu, to wszystko wróci na swoje miejsce :) Głos już prawie straciłam, może kupię sobie klakson i zamiast do nich gadać to będę trąbiła, co myślicie? :P

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zapomniałam dodać, że ta @ jakaś normalniejsza :)

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyobrażam sobie Aga z taką ilością dzieci wytrzymać dłużej niż 5 minut! Szacun :)

    Agnieszka0812, s1985, ilonia1984 lubią tę wiadomość

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ