X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Nie wyobrażam sobie Aga z taką ilością dzieci wytrzymać dłużej niż 5 minut! Szacun :)
    Wysłałam zdjęcie całej gromadki Sylwii :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Nie wyobrażam sobie Aga z taką ilością dzieci wytrzymać dłużej niż 5 minut! Szacun :)
    Swoje to co innego, będę w domu to wkleje ;)

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam na fote....:)megafon by Ci stykl :) spitalaj do domu bo Cie wykoncza kochana,a ty masz byc wypoczeta zeby fasolka przyjac :)

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    To czekam na fote....:)megafon by Ci stykl :) spitalaj do domu bo Cie wykoncza kochana,a ty masz byc wypoczeta zeby fasolka przyjac :)
    Mam nadzieję,że odbije sobie w przyszły weekend :) może teściowa weźmie chłopaków w sobotę lub niedzielę ;) jutro mama ma wolne, a ja idę na hybrydke :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 20:29

    s1985 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    No taki jest plan - że złożę wypowiedzenie już w najbliższych tygodniach. Ale wiecie jak to jest - rachunki i kredyt nie poczekają, nie chcę obarczać mojego J tym wszystkim :(
    próbuję, szukam, czasami tracę nadzieję że coś znajdę. Własnie teraz wypełniam pre-interview sheet, kiedyś w końcu musi się udać. Mój J też powtarza że damy radę, ja jestem raczej realistką...

    A co do lodów to właśnie znalazłam zapas w zamrażarce, już czuję ten karmel :D

    Renia ja tez wierzylam, ze uda mi sie po poronieniu zajsc jeszcze w tej pracy ale stety badz niestety nie... od sierpnia nowa praca ... znowu bede musiala czekac ale wiem, ze dobrze zrobilam podejmujac ten krok na przod... a moze tak wlasnie mialo to wszystko sie potoczyc... zobaczymy jak szybko dostane druga umowe po okresie probnym i na jak dlugo i wtedy zaczniemy ewentualnie dzialac... jestem 30+ bezdzietna i troche mi smutno, ze tak jest ale wierze, ze bedzie dobrze a tkwienie w pracy ktora Cie spala nie jest dobre... wiem, ze czasami ze znalezieniem nowej pracy moze byc problem bo kiedys bylam w takiej sytuacji ale wierz mi grunt to wiara, ze w koncu po deszczu wychodzi Slonce... sciskam mocno :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff... Wreszcie się do kompa na dłużej dorwałam :)
    U nas luz blues - skwar, plaża, woda, nawet Mati jakby grzeczniejszy się zrobił. Zresztą, prawie go nie obchodzę, wreszcie ma tatę do oporu :)
    Nieziemsko się cieszę, że u mnie wreszcie w kwestii starań coś się ruszyło. Zostaję na tabletkach bez zmian, ale nad mierzeniem temp się zastanawiam, bo w czasie lenistwa wstaje z wyra o nieprzyzwoitych porach... Nie wiem, jeszcze kilka dni, więc mam czas do zastanowienia.

    Aga, podziwiam cię, taka banda na jedną biedną Agnieszkę ;)

    Ilonia, uwielbiam te Twoje poczucie humor i ten spontan ;)

    Justine, wytrwała jesteś... Biedny ten Twój chłop :)

    Sylwia, to się Twój m z fatałaszków ucieszy. Mój też uwielbia takie niespodzianki ;)

    Renia, już po smutkach? U mnie też dzisiaj pękł opakowanie półkilowe lodów miętowych ;) ale to ciągoty @owe. Wiem, ze decyzje życiowe jak zmiana pracy nie przychodzą łatwo, bo kredyt, bo rachunki, bo życie... Ale czasem trzeba się odważyć.

    Hiacynta, dobrze się ten Twój wykres zapowiada. Trzymam kciuki

    Majówka, ja to już bym nie jednego sikańca zrobiła. Kiedy testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 20:44

    Renia7910, coffee, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    ... jestem 30+ bezdzietna i troche mi smutno, ze tak jest ale wierze, ze bedzie dobrze a tkwienie w pracy ktora Cie spala nie jest dobre... wiem, ze czasami ze znalezieniem nowej pracy moze byc problem bo kiedys bylam w takiej sytuacji ale wierz mi grunt to wiara, ze w koncu po deszczu wychodzi Slonce... sciskam mocno :)
    Ja za chwilę kończę 36 i to była moja pierwsza ciąża, mamy bardzo podobne sytuacje...
    Dziękuję za słowa otuchy. Zrobiłam dzień obżarstwa, teraz boli mnie żołądek ale przynajmniej nastrój się unormował. Generalnie trzymam się, ale czsami igarnia taka czarna beznadzieja że aż żyć się odechciewa. Ech...

    Agnieszka0812, Kikaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Ufff... Wreszcie się do kompa na dłużej dorwałam :)
    U nas luz blues - skwar, plaża, woda, nawet Mati jakby grzeczniejszy się zrobił. Zresztą, prawie go nie obchodzę, wreszcie ma tatę do oporu :)
    Nieziemsko się cieszę, że u mnie wreszcie w kwestii starań coś się ruszyło. Zostaję na tabletkach bez zmian, ale nad mierzeniem temp się zastanawiam, bo w czasie lenistwa wstaje z wyra o nieprzyzwoitych porach... Nie wiem, jeszcze kilka dni, więc mam czas do zastanowienia.

    Aga, podziwiam cię, taka banda na jedną biedną Agnieszkę ;)

    Ilonia, uwielbiam te Twoje poczucie humor i ten spontan ;)

    Justine, wytrwała jesteś... Biedny ten Twój chłop :)

    Sylwia, to się Twój m z fatałaszków ucieszy. Mój też uwielbia takie niespodzianki ;)

    Renia, już po smutkach? U mnie też dzisiaj pękł opakowanie półkilowe lodów miętowych ;) ale to ciągoty @owe. Wiem, ze decyzje życiowe jak zmiana pracy nie przychodzą łatwo, bo kredyt, bo rachunki, bo życie... Ale czasem trzeba się odważyć.

    Hiacynta, dobrze się ten Twój wykres zapowiada. Trzymam kciuki

    Majówka, ja to już bym nie jednego sikańca zrobiła. Kiedy testujesz?

    Juz najchętniej bym zrobila test ale nie wiem czy czytałaś moja historię jestem po biochemicznej i najzwyczajniej w świecie się boje ;/
    Of na jutro wyznaczył mi @, we wtorek o ile nie przyjdzie @ będzie 18 wyzsza temp :)
    Testuję 17 lipca :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka, dopiero?????????? Wiem, ze po straconej ciężko szybko zaufać, ze tym razem będzie dobrze. Ale czy biochemiczna, czy nie, każda kolejna ciąża jest inna, wiec... ta będzie juz na pewno spokojna i oprowadzona do końca :)

    Majówka90, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki oglądałam przed chwilą zwiastun "Małego Księcia" i się poryczałam. Nosz kur... nie wiem co się ze mną dzieje.

    Majówka90, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Majówka, dopiero?????????? Wiem, ze po straconej ciężko szybko zaufać, ze tym razem będzie dobrze. Ale czy biochemiczna, czy nie, każda kolejna ciąża jest inna, wiec... ta będzie juz na pewno spokojna i oprowadzona do końca :)
    zgadzam się z tobą ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Majówka, dopiero?????????? Wiem, ze po straconej ciężko szybko zaufać, ze tym razem będzie dobrze. Ale czy biochemiczna, czy nie, każda kolejna ciąża jest inna, wiec... ta będzie juz na pewno spokojna i oprowadzona do końca :)
    Niestety tak :( jezeli znowu ja stracę w 5 tyg to nie chce wiedzieć i tak plulam sobie w brodę ze za wczesno test zrobiłam. Wole sobie oszczedzic.

    Ale mi przed chwilą bol wszedł w dol brzucha na moment aż krzyknelam, pobieglam do wc ze może @ ale nie, cisza..
    Takie bole miałam kilka godzin po rozpoczęciu @a nie przed.
    Matko, tyle nadziei organizm daje!
    Temperaturę ciała pod pachą mam 37,2 co zawsze mam 36,6.
    Oszaleję :)

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ja za chwilę kończę 36 i to była moja pierwsza ciąża, mamy bardzo podobne sytuacje...
    Dziękuję za słowa otuchy. Zrobiłam dzień obżarstwa, teraz boli mnie żołądek ale przynajmniej nastrój się unormował. Generalnie trzymam się, ale czsami igarnia taka czarna beznadzieja że aż żyć się odechciewa. Ech...

    Renia jak cos to pisz co Ci na sercu lezy... zawsze jest czlowiekowi troche lzej na sercu jak sie wyzali...

    ja uwielbiam lody orzechowe i tez potrafia mi choc na chwile poprawic humor :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka Ty się nie bój tylko testuj :) No a tak szczerze to rozumiem, że się boisz, ale dziewczyny dobrze mówią, każda ciąża jest inna. Chyba jest małe prawdopodobieństwo na drugą biochemiczną :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dziewczynki oglądałam przed chwilą zwiastun "Małego Księcia" i się poryczałam. Nosz kur... nie wiem co się ze mną dzieje.
    A ja dzisiaj ratowalam pająka z wanny przed prysznicem żeby się nie utopil a przezywalam ze może go uszkodzilam :D

    Kochana wolę poczekać jeszcze tak jak zlecil mi ginekolog :)

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    A ja dzisiaj ratowalam pająka z wanny przed prysznicem żeby się nie utopil a przezywalam ze może go uszkodzilam :D

    Kochana wolę poczekać jeszcze tak jak zlecil mi ginekolog :)
    lubię pająki i wszystkie robaki ;) tez je ratuje ;)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    A ja dzisiaj ratowalam pająka z wanny przed prysznicem żeby się nie utopil a przezywalam ze może go uszkodzilam :D

    Kochana wolę poczekać jeszcze tak jak zlecil mi ginekolog :)

    Ja też wszystkie pająki ratuję. Mój R. ma arachnofobię i jak tylko zobaczy to ucieka i jest "Kasiaaaaa pająk!!!!!!!!" Znaczy dla mnie to jest śmieszne bo ja się nigdy robaków nie bałam. Chłopakom na podwórku to ja chrabąszcze za koszule wrzucałam ;P

    Co do testowania to jasne, masz rację, to jest Twój wybór. Ja bym nie wytrzymała :)

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Ja też wszystkie pająki ratuję. Mój R. ma arachnofobię i jak tylko zobaczy to ucieka i jest "Kasiaaaaa pająk!!!!!!!!" Znaczy dla mnie to jest śmieszne bo ja się nigdy robaków nie bałam. Chłopakom na podwórku to ja chrabąszcze za koszule wrzucałam ;P

    Co do testowania to jasne, masz rację, to jest Twój wybór. Ja bym nie wytrzymała :)
    Ja brzydzę sie szczurów, myszy i żab! Fuj :)

    Jakos muszę wytrzymać :-) jak to zrobię, nie wiem :D

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Ja też wszystkie pająki ratuję. Mój R. ma arachnofobię i jak tylko zobaczy to ucieka i jest "Kasiaaaaa pająk!!!!!!!!" Znaczy dla mnie to jest śmieszne bo ja się nigdy robaków nie bałam. Chłopakom na podwórku to ja chrabąszcze za koszule wrzucałam ;P

    Co do testowania to jasne, masz rację, to jest Twój wybór. Ja bym nie wytrzymała :)
    Ja tez mam ta ara...cos tam fobie...ja bym myszki szczurki ratowala,ale jak robaka zobacze,pajaka to mnie obrzydza,ale to nic najgorsza panika jest na robactwo latajace,nie nawidze ćiem to moj najgorszy koszmar w domu,krzyku zawsze narobie,do tego one mnie zawsze atakuja :( pszczoly,muchy wszystkie latajace owady sa fuj,kazdy ma swoje strachy,jak bylam malenka,balam sie szczypawic,ze do ucha mi wleza,upal byl a ja z glowa przykryta spalam..,ja sie przyznaje do konca normalna nie jestem hahah ale ja tam przywyklam i cbyba ta swoja skrzywiona psyche lubie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 22:41

    Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/70a9f1505910.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b18cd0cfc8fe.jpg

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ