X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 18 lutego 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam tylko,ze te moje cialko zaczelo szwankowac od 1ej@ po poronieniu.Biore pod uwage jeszcze tarczyce,chociaz jak robilam tsh na poczatku ciazy,to bylo w normie.mam jakis wiekszy guzek,ale lekarz pow,ze nie kwalifikuje sie moja tarczyca nawet do leczenia.Kontrolne badania mam w maju.Co o tym wszystkim myslec.Przeciez skoro dostalam okres,to chyba organizm chyba wrocil do normy?Beta w 2gim dniu krwawienia wynosila 0,7,czyli ok .

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 18 lutego 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazu co do cwiczen, ja od poprzedniej ciazy nie przestalam rosnac w ogole mimo ze cwiczylam ostro, co prawda tylko 5 tyg, bo dowiedzialam sie od ciazy q ktorej teraz jestem, ale ani dieta, ani cwiczenia nic nie daly. To chyba burza hormonow, dlatego reraz mam spora nadwyzke, z ktora bede walczyc pewnie dopiero za rok:/

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 18 lutego 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się musze pochwalić ...bo zrzuciłam już 9 kilo...po ostatnim poronieniu wziełam się za siebie ,zmieniłam nawyki żywieniowe ,troche wiecej ruchu i jest dobrze...w marcu ide na pare dni do szpitala na kompleksowe badania ,a jak wszystko bedzie ok to od kwietnia staranka...

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 18 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benitka 9 kg to piekny wynik! Zazdroszcze :) ja boje sie zwazyc, w przyszly piatek wizyta u lekarza, pewnie zaloza mi karte ciazy i zwaza, dowiem sie ile tam wyskoczy, ale z gory wiem, ze duzo wiecej niz bym chciala, a to dopiero poczatek.

    benitka lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 18 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ci zazdroszcze dzidziusia ...wtedy kilogramy nie ważne...najważniejsze dzieciątko i mamusia.trzymam kciuki za bezproblemową ciąze i szcęśliwe rozwiązanie...

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 18 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 :-*

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 18 lutego 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda w ciąży tzrbe troszkę na wadze przybierać :-) kochana nie masz się czym martwić

    Benitko, WOW!!! co za wynik :-), ja schudłam 4 kg i stoi waga :-( Czekam na wiosnę i zacznę biegać i chodzić do pracy spacerkiem.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 18 lutego 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda,jaw 1ej ciazy przytylam 18kg,zreszta w kazdej podobna waga,przy moim wzroscie 171cm,gina mowila,ze b.ladnie :),fakt w 2iej i 3iej musialam odpuscic cukier,dlatego chyba nie przekroczylam tych 18kg ;).Ginka mowila,ze ona przytyla w 1ej 20kg a w 2iej 30,a jest szczupla.U Ciebie kazdy kg to taki "słodziak",ale zapewniam,ze po porodzie,jesli jeszcze bedziesz karmic,to poleca kg :)
    A wracajac do mojego problemu,to wlasnie tez biore pod uwage burze hormonow,mam nadzieje,ze nie jest to na tle chorobowym.W ubieglym roku po mcu cwiczen z chodakowska stracilam ok 10 cm w sumie,a teraz doszly :(
    Benitka...no piekny wynik :)
    Kasika,a My to moze bedziemy siebie nawzajem dopingowac?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2014, 23:54

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:00

  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 19 lutego 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia...zazwyczaj na poczatku,tzn w 1ym trymestrze waga spada nieznacznie.Ja tylam w tym czasie ok 1-1,5kg,najgorzej w 2gim trym,jak apetyt i samopoczucie dopisuje.Zreszta same sie przekonacie ;)

    Sluchajcie,jesli mam doszukiwac sie w zaburzeniach hormon.problemow z waga,to jakie hormony powinnam zbadac?

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 19 lutego 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s.Ewelcia,ja zanim dowiedzialam sie o ciazy,tej poronionej,to wagi nie sprawdzalam,ale mama powiedziala,ze chyba schudlam....podobnie jak Ty.

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was wszystkich.
    chciałam się kumoś wyżalic :(.

    19 stycznia sraciłam maleństwo w 7 tyg. ( tak naprawdę był pusty pęcherzyk więc maleństwa nie było), ale ja czułam że wszystko jest w jak najlepszym porządku, aż do wizytu u gina. :( (wszelkie wyniki badan w jak najlepszym porzadku)
    mija już 5 tydzień a ja nie mam miesiączki;/
    nie wiem czy sie bac, czy jeszcze poczekac...
    w sumie nie zabezpieczalismy sie z mezem, (co ma byc to bedzie).
    poronienie bylo samoistne i lekarz dal zielone swiatlo... oczyscilam sie sama w ciagu okolo 5-6 dni.

    mam taka nadzieje a boje sie znowu rozczarowania ;(

    Anette lubi tę wiadomość

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolczu20 zrób test, kochana i będzie wiadomo. Po poronieniu łatwo zajść w ciążę, nie masz się czego bać. Tu na forum i na innych forach są dziewczyny które od razu zaszły po poronieniu i urodziły zdrowe dzieci, a ciąże przebiegały bez problemów. Będzie dobrze! :-)

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dołączam się do watku. Poroniłam w 7 tyg. Zabieg łyżeczkowania miałam 3 dni temu tj. 19.02. Przez te 3 dni mam lekkie pobolewanie brzucha i lekkie krwawienie. Tylko martwi mnie jedna sprawa- mianowicie ta krew ma dziwny zapach. Czy któraś z was tak miała- proszę o rady, bo znów się nakręcam i zaczynam niepokoić, a wizyta u gin ma się odbyć dopiero 2 tyg. po zabiegu ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 17:00

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlencia...krew z pewnoscia nie bedzie miala takiego zapachu jak krew w czasie @
    O jakim zapachu piszesz, ciezko cos w takiej kwesti doradzic...

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podejrzewam, że krew ma bardzo świeży zapach, ja zauwazyłam to samo, ale musisz wziąć pod uwadę to, że to krew z rany, a nie krew złuszczonej błony czyli menstruacyjna. Jeżeli zapach nie jest nieprzyjemny, gnilny, to normalne, że krew pachnie inaczej niż ta podczas miesiączki.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 22 lutego 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ten zapach nie przypomina świeżej krwi (choć w pierwszym dniu tak właśnie było)- jest na pewno nieprzyjemny, inny oczywiście niż w czasie menstruacji. Temp.jeszcze dość wysoko się utrzymuje ponad 37. Ciężko jest mi określić zapach tej krwi. Jest jej naprawde bardzo mało, a jednak czuć nieprzyjemnie.

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz Ci nie powiedział, że gdyby coś Cię niepokoiło lub utrzymywała się wyższa temp to masz się do nich zgłosić? W moim przypadku tak było jak mnie wypisywali ze szpitala

  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kompletnie nic mi nie powiedzieli. Po zabiegu sie ocknełam o 11.20, a o 12stej sekretarka mi przyniosła wypis ze szpitala. Nawet pielęgniarka nie przyszła zapytać jak się czuję. Poczekałam jeszcze troche i o 16 pojechałam do domu powiedziałam tylko do widzenia... Nikt mi nie udzielił żadnych instrukcji. Tylko sekretarka powiedziała ze za 10 dni bedzie do odebrania wynik histop. i za 2 tyg. kontrola u lekarza tyle...

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zabieg miałam ok 21. Nad ranem do mnie przyszła pielęgniarka żeby pobrać krew na morfologię i mi powiedziała, że jak będą ok to wyjdę. Przed 12 rozmawiałam z z-ca ordynatora, który mnie poinformował, że wyniki ok, przez ok miesiąca mam zażywać kompleks witamin, przez ok 2 tygodnie mam mierzyć temperaturę (jeżeli by zaczęła się utrzymywać wysoka natychmiast mam przyjechać na oddział), gdyby dolegliwości bólowe były silne też mam się natychmiast zgłosić na oddział, za 2 tyg wynik histo i po ok 2 tygodniach na kontrolę do gin. Ja akurat byłam po 10 dniach ponieważ mi się kończyło L4. Jeżeli chodzi o zalecenia tyle zapamiętałam.

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ