Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie 2021, a ponowne starania
Odpowiedz

Poronienie 2021, a ponowne starania

Oceń ten wątek:
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Nelcia to tym razem chyba diabetolog powinien Cię również prowadzić.
    Chyba tak, juz zdazylam sie umowic

    Babulka lubi tę wiadomość

    Jeszcze mam nadzieję
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    Myślę, że ogarnięcie cukrów i insuliny oraz zmniejszenie masy ciała to podstawa. Dodatkowo wymazy i posiewy z pochwy, przy podwyzszonej glikemii infekcje są bardzo częste, nawet bezobjawowe. A mąż też jest otyły? Bo to też może być przyczyna słabej jakości plemników.
    Nie maz tam ma lekki brzuch, ale bmi prawie w normie

    Jeszcze mam nadzieję
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    Myślę, że ogarnięcie cukrów i insuliny oraz zmniejszenie masy ciała to podstawa. Dodatkowo wymazy i posiewy z pochwy, przy podwyzszonej glikemii infekcje są bardzo częste, nawet bezobjawowe. A mąż też jest otyły? Bo to też może być przyczyna słabej jakości plemników.
    Mialam wymaz i byla lekka infekcja, dostalam rabletki dopochwowe, ale nawet nie zdazylam wziac bo sie skonczylo, czesto mam infekcje miejsc intymnych ;( ale mam duzo dobrych pałeczek w badaniu bo biore duzo probiotykow

    Jeszcze mam nadzieję
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole to poronilam za kazdym razem 2 dni po odstawieniu heparyny bo lekarz mi kazal ze wzgledu na plamienia, moze to to

    Jeszcze mam nadzieję
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Nelcia ja Ciebie skojarzyłam z wątku o Gamecie, bo sama chciałam tam iść tam na konsultację albo do Invicty ale jak widzę jak to jest prowadzone to chyba nie ma sensu 😣

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Tony Autorytet
    Postów: 1235 1710

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelcia wrote:
    A wogole to poronilam za kazdym razem 2 dni po odstawieniu heparyny bo lekarz mi kazal ze wzgledu na plamienia, moze to to

    A masz potwierdzoną trombofilie? Na co była ta heparyna?

    Babulka lubi tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️34 - PAI-1 homozygota 🧔🏻32
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka już jesteś czysta? Już po wszystkim? Widzę po stopce ze kończysz ze staraniami? Ale to takie definitywne czy po prostu będziecie bez zabezpieczeń współżyć?

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już jestem oczyszczona :)
    No na razie kończę ze staraniami bo nie widzę sensu, skoro się powtarza ta sama sytuacja i nie można znaleźć przyczyny. Genetyk mi poradziła zapisać się na wizytę do kliniki leczenia niepłodności, żeby się zdiagnozować, ale to chyba tylko takie pieprzenie. Szczególnie jak widzę właśnie wpisy Nelci, to za wiele oni nie mają do zaoferowania 🙄

    Dla mnie seks bez zabezpieczeń = starania 🤷‍♀️

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Kurcze Nelcia ja Ciebie skojarzyłam z wątku o Gamecie, bo sama chciałam tam iść tam na konsultację albo do Invicty ale jak widzę jak to jest prowadzone to chyba nie ma sensu 😣
    Nie no Gameta ma bardzo dobre opinie, jestem zadowolona. Po prostu ja nie bralam glukofaszu a lekarz myslal, ze biore. Ja stwierdzilam, ze to niepotrzebne... wiec to chyba moja wina , nie wiem czy to dlatego poronienie

    Jeszcze mam nadzieję
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    A masz potwierdzoną trombofilie? Na co była ta heparyna?
    Nie mam, w zasadzie nie wiem czemu dostaje , każda dostaje po in vitro w gamecie z tego co wiem

    Jeszcze mam nadzieję
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelcia wrote:
    Nie no Gameta ma bardzo dobre opinie, jestem zadowolona. Po prostu ja nie bralam glukofaszu a lekarz myslal, ze biore. Ja stwierdzilam, ze to niepotrzebne... wiec to chyba moja wina , nie wiem czy to dlatego poronienie
    Bardziej też mi chodzi o to, że ja nie rozważam ivf. Więc samo jakby leczenie nas, bez procedury by wchodziło w grę.

    A masz jakieś opinie o Inviccie? Bo nawet wątku nie ma a dziewczyny z tego wątku o Gamecie widzę, że czasem są po Invicta i się przeniosły. I zastanawiam się z czego to wynika.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba sie oczyscilam do konca bo dzisiaj czysto juz, do lekarza mam isc dopiero 25, czy jak krwawienie ustalo mozna wspolzyc? 🙈

    Jeszcze mam nadzieję
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Bardziej też mi chodzi o to, że ja nie rozważam ivf. Więc samo jakby leczenie nas, bez procedury by wchodziło w grę.

    A masz jakieś opinie o Inviccie? Bo nawet wątku nie ma a dziewczyny z tego wątku o Gamecie widzę, że czasem są po Invicta i się przeniosły. I zastanawiam się z czego to wynika.
    Chyba z niepowodzen in vitro w invikcie, nie znam zadnych innych opini niestety

    Jeszcze mam nadzieję
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelcia wrote:
    Dziewczyny chyba sie oczyscilam do konca bo dzisiaj czysto juz, do lekarza mam isc dopiero 25, czy jak krwawienie ustalo mozna wspolzyc? 🙈
    Nie, dopiero jak masz potwierdzenie, że jest oczyszczone i szyjka zamknięta i w ogóle, że można. Inaczej ryzykujesz infekcją. Podjedz na ip niech sprawdzą ;) Ja tak zrobiłam.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Nie, dopiero jak masz potwierdzenie, że jest oczyszczone i szyjka zamknięta i w ogóle, że można. Inaczej ryzykujesz infekcją. Podjedz na ip niech sprawdzą ;) Ja tak zrobiłam.
    Ip to ja mam serdecznie dosyc poki co, eh nie wiem moze pojde dzisiaj prywatnie bo skoro sie skonczylo ty powinno byc ok , tak bylo po 1

    Jeszcze mam nadzieję
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz, jak znajdziesz dziś jakaś wizyte. Ja bylam na zaspie i w miare spoko mnie potraktowali, może niezbyt miło ale powiedziałam tylko ze zaczelam ronic, ale malo tej krwi i gin mi kazał przyjechać zeby sprawdzic czy trzeba wywołać czy juz po wszystkim. Tyle ze ja jeszzce mialam skierowanie ale mysle ze i bez tego przyjmą.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelcia wrote:
    Chyba z niepowodzen in vitro w invikcie, nie znam zadnych innych opini niestety
    Ciekawe. Mi się wydawało, że to taka super klinika.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jednak jeszcze sie nie skonczylo ;((

    Jeszcze mam nadzieję
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Ciekawe. Mi się wydawało, że to taka super klinika.
    Nie mialam nigdy doczynienia z invicta wiec nie mam pojecia

    Babulka lubi tę wiadomość

    Jeszcze mam nadzieję
  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1124 375

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z krwawieniem jak pojde tez zrobia mi usg i zobaczą co tam jest?

    Jeszcze mam nadzieję
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ