Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie 2021, a ponowne starania
Odpowiedz

Poronienie 2021, a ponowne starania

Oceń ten wątek:
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 5 lipca 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Dafney a jesteś pewna, że mocz dobrze pobrany? Przed oddaniem trzeba się podmyć mydłem i najlepiej założyć płytko mały tampon, oddać do sterylnego pojemnika. Mi wychodziły cuda zanim zaczęłam tak robić.

    Tak, pobrany według zasad (chociaż bez tamponu, bo o tym nie słyszałam) i badany 2 razy, więc raczej nie zafałszowany. Czekam jeszcze na wynik posiewu.

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 5 lipca 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pewnie coś jest na rzeczy. Z leków nie wiem co możesz brać ale Tony tu polecała tantum rosa zewnetrznie i na pewno dużo pić i sikać. Najlepiej wodę z cytryną albo czymś innym kwaśnym.

    dafney lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • ania1995 Koleżanka
    Postów: 42 38

    Wysłany: 5 lipca 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, potrzebuje malej porady, a macie duza wiedze 🫣 juz wczesniej pisalam ze mialam niestety ps 9.06, 2 tyg pozniej juz mialam wyczyszczona macice i 20.06 juz przestalam plamic, beta po chwili byla 0. Mialam zielone swiatlo, natomiast dzieki poradom na forum chcielismy poczekac do miesiaczki- zero objawow plodnosci+ Testy owulacyjne kilka razy z rzedu ujemne, wiec bylo 26. i 29.06 ❤️. W nocy 30.06/1.07 dostalam bolu krzyza, czasami czulam klucie jajnikow i sluz byl podbarwiony na rozowo i trwaly do 3.07 a 4.07 wczoraj krew zywa sie pojawila i sluz krwisty-(taki jak zwykle mialam w czasie@) malo moze na 1 podpaske, ale dzisiaj juz czysto, jakby wziac lupe to moze bardzo delikatnie sluz podbarwiony na rozowo jest. Czy to mozliwe zeby to byla taka dziwna @ i moge rozpoczac cykl nowy? Jak u Was wygladalo?🫣 bo troche sie wystraszylam, czy to jakies plamienie owulacyjne (ale brak sluzu plodnego) czy implantacyjne jakims cudem bez wczesniejszych oznak owulacji czy taka skapa miesiaczka?🙄🥊

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 5 lipca 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno możesz brać urosept. Do tego pij ile wlezie. Ja pamiętam że dostałam monural ale on jest na receptę

    dafney lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • JustaSzcz Ekspertka
    Postów: 131 93

    Wysłany: 5 lipca 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak piszecie o tych objawach, że nie macie a z chęcią byście miały, a ja Wam powiem od miesiąca mam mdłości i wymiotuje i już mam dość 😔. Momentami siedzę i płaczę, bo boli mnie żołądek. Także z chęcią oddam moje objawy!!!

    cslza lubi tę wiadomość

    11.2021 💔 ciąża biochemiczna
    03.2022 💔 poronienie zatrzymane 8td
    15.01.2023 urodziłam synka 🌈💙

    MTHFR_1298A>C homo
    PAI-1 4G hetero
    Niedoczynność tarczycy
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 lipca 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam żadnych objawów w żadnej z dwóch ciąż :)

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 5 lipca 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustaSzcz wrote:
    Tak piszecie o tych objawach, że nie macie a z chęcią byście miały, a ja Wam powiem od miesiąca mam mdłości i wymiotuje i już mam dość 😔. Momentami siedzę i płaczę, bo boli mnie żołądek. Także z chęcią oddam moje objawy!!!
    Współczuję 😫

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 5 lipca 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustaSzcz wrote:
    Tak piszecie o tych objawach, że nie macie a z chęcią byście miały, a ja Wam powiem od miesiąca mam mdłości i wymiotuje i już mam dość 😔. Momentami siedzę i płaczę, bo boli mnie żołądek. Także z chęcią oddam moje objawy!!!

    A kiedy dopadły Cię te mdłości i wymioty? Od piczątku tak miałaś?
    Jednak mimo wszystko chętnie bym przygarnęła, trochę równowagi psychicznej może udałoby mi się odzyskać 😁

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • JustaSzcz Ekspertka
    Postów: 131 93

    Wysłany: 5 lipca 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dafney wrote:
    A kiedy dopadły Cię te mdłości i wymioty? Od piczątku tak miałaś?
    Jednak mimo wszystko chętnie bym przygarnęła, trochę równowagi psychicznej może udałoby mi się odzyskać 😁
    Koło 8 tygodnia, dokładnie to od 1.06 mam objawy.

    dafney lubi tę wiadomość

    11.2021 💔 ciąża biochemiczna
    03.2022 💔 poronienie zatrzymane 8td
    15.01.2023 urodziłam synka 🌈💙

    MTHFR_1298A>C homo
    PAI-1 4G hetero
    Niedoczynność tarczycy
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 5 lipca 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam termometr przesyłka w drodze więc może jeszcze uda mi się jakoś ten wykres pociągnąć do końca

    dafney, Babulka, Karoola, Ani0nka lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa a czemu robiłaś nifty a nie sanco? Jakiś konkretny powód czy po prostu jedno wybrałaś i tyle? :)

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a myślicie w ile dni mi spadnie beta z 14 do okresu???
    Jednorożec mnie olśniła i zmierzyłam temp 37,09 więc bardzo wysoko jak na mnie 🙈

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Dziewczyny a myślicie w ile dni mi spadnie beta z 14 do okresu???
    Jednorożec mnie olśniła i zmierzyłam temp 37,09 więc bardzo wysoko jak na mnie 🙈

    14 to nie duża beta. Moim zdaniem w każdej chwili możesz dostać okresu.

    Karoola lubi tę wiadomość

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • JustaSzcz Ekspertka
    Postów: 131 93

    Wysłany: 5 lipca 2022, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Justa a czemu robiłaś nifty a nie sanco? Jakiś konkretny powód czy po prostu jedno wybrałaś i tyle? :)
    Nifty w sumie takie bardziej rozreklamowane i tam gdzie prowadzę ciążę robią tylko nifty, więc padło na Nifty.

    Babulka lubi tę wiadomość

    11.2021 💔 ciąża biochemiczna
    03.2022 💔 poronienie zatrzymane 8td
    15.01.2023 urodziłam synka 🌈💙

    MTHFR_1298A>C homo
    PAI-1 4G hetero
    Niedoczynność tarczycy
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 6 lipca 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam okres! Cieszę się, że samo przyszło. Mam nadzieję, że szybko bezboleśnie. Strasznie brzmi 4 poronienie 😥

    JustaSzcz lubi tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 6 lipca 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze samo przyszło! A większość kobiet w ogóle nie jest świadomych swoich poronień, a ma ich na koncie sporo, wiec głowa do góry ♥️

    Karoola, cslza lubią tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 6 lipca 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Dobrze ze samo przyszło! A większość kobiet w ogóle nie jest świadomych swoich poronień, a ma ich na koncie sporo, wiec głowa do góry ♥️
    Ogólnie to nie przejęłam się tym aż tak mocno, w sensie, że przynajmniej nie boli jak ostatnie poronienia. (chociaż może nie mówię hop 🙈)

    Ale dzisiaj 5 i 4 dz. Więc raczej każda już kuma,że to ciąża 😂 nie mniej jednak wiem, że różnie bywa.


    Zobaczymy co życie pokaże, od połowy sierpnia zaczynam szukać pracy, pisać cv. Więc czasu nie zostało dużo na starania.

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 6 lipca 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola dobrze, że masz już nowy cykl przed sobą. Rozczarowania są bolesne, ale z dwojga złego wolałabym poronić na jak najwcześniejszym etapie.
    Co do liczby poronień, to ja ostatnio co chwilę widzę szok na twarzach jak mówię, że to szósta ciąża. W sumie zaczęły mnie śmieszyć te reakcje. Serio już ze mną nie za dobrze 🙂

    Babulka zdecydowałaś już czy będziesz robić Nifty czy Sanco? Zagłębiałaś się w szczegóły jak wygląda skuteczność tych testów w badaniu ryzyk poszczególnych chorób?

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 6 lipca 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafney jak czytałam to chyba więcej wad wykrywa sanco. Ale nie wiem, czy w ogóle będę robić ten test, ja obecnie nie pracuję, więc 2 tys z górką to dla nas sporo (już pomijając ile już wydaliśmy na diagnostykę i wydajemy na prowadzenie ciąży przez 4 specjalistów), poza tym nawet jak wyjdzie z sanco, że dziecko zdrowe to i tak nie gwarantuje, że nie będzie wady rozwojowej np... Tak naprawdę 2 tyg później będę miała prenatalne. A jeszcze nerwy niewyobrażalne czekając na wynik 🙄 Ogólnie na razie jestem raczej na nie, ale może zmienię zdanie. A Ty robisz?

    Karoola dobrze, że już przyszedł i kciuki za nowy cykl 🤞Uda się na pewno 😘

    Karoola lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 6 lipca 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Dobrze ze samo przyszło! A większość kobiet w ogóle nie jest świadomych swoich poronień, a ma ich na koncie sporo, wiec głowa do góry ♥️

    Ja teraz byłam teoretycznie w 2 ciąży, ale pamiętam takie 3 razy kiedy miałam objawy ciążowe, a okres przyszedł. Ja wiem, że mówi się, że o ciąży się nie wie przed datą okresu, ale mój organizm bardzo się nie lubi z hormonem bhcg i generalnie moje pierwsze objawy zawsze przypominają stan przedzawałowy 🤷‍♀️ przy tych 3 razach kiedy myślę, że był biochemiczna, takie dziwne rzeczy się mi działy od 20-22 dnia cyklu. Także może to była 2 ciąża, a może 5, kto wie?

    Z innej beczki powiem Wam, że dziś skończyłam brać Inofolic, jutro powinnam rozpocząć Fertistim. I okropnie mi się tego nie chce, nie myślę o staraniach za 2-3mce :/ w ogóle mam okropne wątpliwości czy ja jestem dobrym materiałem na matkę, mam 1 dziecko i często mnie to przytłacza, może powinnam odpuścić to wszystko.

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ