X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie / in vitro
Odpowiedz

Poronienie / in vitro

Oceń ten wątek:
  • nataliakosowska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 października 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może co mam robić po poronieniu ?

  • juliazajac Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 10:15 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 29 października 2018, 11:50

  • dariagaudyn Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 października 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 29 października 2018, 11:52

  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie , niestety dołączam do nieszczęśliwców którzy poronili po in vitro. Mi się to zdarzyło w 10 tc- dowiedziałam się na rutynowej wizycie:(
    Mam milion myśli pytań z którymi nie mogę sobie poradzić i znalezc odpowiedzi.
    Dziewczyny czy jest wśród Was ktoś kto po poronieniu zatrzymanym podszedł do kolejnego crio i się udało???
    Zastanawiam się czy zarodki które powstały podczas tej samej procedury co zarodek poroniony maja szanse na przeżycie? Czy raczej również z dużym prawdopodobieństwem są obciążone genetycznie?

  • spineczka Autorytet
    Postów: 311 511

    Wysłany: 22 lutego 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    U mnie dzisiaj mija dokladnie 4 tyg od kiedy na wizycie kontrolnej stwierdzono zatrzymanie akcji serdudzka. Poronienie zatrzymane tydz 8. Jestem 25 dni po łyżeczkowaniu. Czekam na pierwszy okres. Dr powiedzial ze po drugim bedziemy podchodzic do crio.

    Zaglada tutaj ktos jeszcze??

    2018: 1 IVF IMSI MSOME : punkcja 8.12
    transfer 11.12 2x3dniowe
    01.2019 poronienie zatrzymane [*] 8 tydz 😥
    19.04.19 crio 2x3dniowe beta 0
    2019: II IVF IMSI MSOME : Punkcja 13.06: 6 komorek =>2 zarodki
    crio 1 beta 0
    31.01.22 crio zarodek 3 dniowy (8A)
    22.02 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Wieczorem poczatek krwawienia...[*] tydz 6 😥

    07.2023 AMH 0,87 III IVF IMSI MSOME: 2 zarodki nieprawidłowe po pgta. Nie ma transferu.

    08.2023 IV IVF
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 marca 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madaa wrote:
    Witajcie , niestety dołączam do nieszczęśliwców którzy poronili po in vitro. Mi się to zdarzyło w 10 tc- dowiedziałam się na rutynowej wizycie:(
    Mam milion myśli pytań z którymi nie mogę sobie poradzić i znalezc odpowiedzi.
    Dziewczyny czy jest wśród Was ktoś kto po poronieniu zatrzymanym podszedł do kolejnego crio i się udało???
    Zastanawiam się czy zarodki które powstały podczas tej samej procedury co zarodek poroniony maja szanse na przeżycie? Czy raczej również z dużym prawdopodobieństwem są obciążone genetycznie?
    To ze serce przestalo bic, nie oznacza ze maluch byl chory genetycznie.
    Jesli Wasze kariotypy sa prawidlowe to zarodki z tej samej "puli", jak najbardziej moga byc zdrowe.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Joanna28 Znajoma
    Postów: 17 44

    Wysłany: 7 marca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.podchodzilam 2 raz do in vitro tylko tym razem miałam mrozaczka i co po 5 latach zobaczyłam 2 kreski.balam się cieszyć.zrobilam betę w 13 dniu po ponad 400 za dwa dni ponad 500 już to mnie zmartwiło powtórzyłam na drugi dzień tylko inne laboratorium i co spadło o 17 tylko ale spadlo.lekarz mówi że mogą byc takie wachania.czekalam na wizytę ale ze mi przełożyli o 4 dni powtórzyłam betę i co tylko 27.lekarz kazał odstawić leki i czekac na @.wszystko skonczone😢nie mogę sie pozbierać.umowilam się dzisiaj na wizytę na 19 do innego lekarza bo klinika niestety daleko i nie mają miejsca wolnego.byl to 5 tydzień 5dzien.oby obyło się bez zabiegu.zobaczymy co powie.

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 12 września 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do waos pytanie...
    Dziś byłam na usg , WG OM 7 tydzien 1 dzien ,WG usg 6 tydzien 1 dzien,
    lekarz stwierdzil ze za malo zarodek przyrosl od ostatniej wizyty , w dniu dzisiejsyzm mialm 5,6mm
    i ze serduszko za slabo bije 94 bpm. Kazal przyjsc za 2 tygodnie , ale jak to powiedzial - musialby sie zdarzyc cud zeby bylo dobrze. Dodam ze od ostatniej wizyty minal tydzien - i na ostatniej wizycie bylo widac zarodek 3,5mm i tylko akcje serduszka - bez okreslenia tetna .
    Czy ktoras z was miala tez taka sytuacje? Wolałabym się juz przygotować na najgorsze... Gość zabral mi nadzieje na szczesliwe zakonczenie...

    palyna
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1235

    Wysłany: 14 września 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Dziewczyny mam do waos pytanie...
    Dziś byłam na usg , WG OM 7 tydzien 1 dzien ,WG usg 6 tydzien 1 dzien,
    lekarz stwierdzil ze za malo zarodek przyrosl od ostatniej wizyty , w dniu dzisiejsyzm mialm 5,6mm
    i ze serduszko za slabo bije 94 bpm. Kazal przyjsc za 2 tygodnie , ale jak to powiedzial - musialby sie zdarzyc cud zeby bylo dobrze. Dodam ze od ostatniej wizyty minal tydzien - i na ostatniej wizycie bylo widac zarodek 3,5mm i tylko akcje serduszka - bez okreslenia tetna .
    Czy ktoras z was miala tez taka sytuacje? Wolałabym się juz przygotować na najgorsze... Gość zabral mi nadzieje na szczesliwe zakonczenie...
    Palyna ja miałam podobnie. Z tym że u mnie różnica była aż 2 tygdonie. Wydaje mi się że nie powinnaś czekać az 2 tygdonie i iść za tydzień sprawdzić jak sytuacja. Odezwij sie do mnie na priv to ci więcej powiem.

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 16 września 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    Palyna ja miałam podobnie. Z tym że u mnie różnica była aż 2 tygdonie. Wydaje mi się że nie powinnaś czekać az 2 tygdonie i iść za tydzień sprawdzić jak sytuacja. Odezwij sie do mnie na priv to ci więcej powiem.
    Hej

    Wysłałam zaproszenie

    palyna
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ