X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie na wczesnym etapie
Odpowiedz

Poronienie na wczesnym etapie

Oceń ten wątek:
  • Pozytywnemyslenie Przyjaciółka
    Postów: 95 51

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Chciałabym Was poprosić o pomoc. Tydzień temu dowiedzialam się że jestem w ciąży (beta - 32). Niestety pojawily sie plamienia na które dostałam progesteron. W poniedziałek plamienia były bardziej intensywne dlatego wczoraj poszłam kontrolnie zrobić betę. Wynik niestety 19 (4t6d) 😔 odstawiłam progesteron i teraz nie wiem czy powinnam lecieć czym prędzej do ginekologa czy poprostu poczekać aż przyjdzie @? Dodam że nic mnie nie boli, żadnych objawów jak przed miesiączka.

    Starania o pierwsze 👶 od 01. 2021
    👱‍♀️ 32lata
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    Waga ❌

    💊 Inofem, wit D, acard

    👨‍🦱 31 lat
    Badanie nasienia ❌
    27.10 - >Morfologia 0%

    💊 TenFertilMan, orzechy brazylijskie, wit C, wit D

    06.12 ⏸️
    14.12 💔 (5tc)
  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywnemyslenie wrote:
    Cześć dziewczyny. Chciałabym Was poprosić o pomoc. Tydzień temu dowiedzialam się że jestem w ciąży (beta - 32). Niestety pojawily sie plamienia na które dostałam progesteron. W poniedziałek plamienia były bardziej intensywne dlatego wczoraj poszłam kontrolnie zrobić betę. Wynik niestety 19 (4t6d) 😔 odstawiłam progesteron i teraz nie wiem czy powinnam lecieć czym prędzej do ginekologa czy poprostu poczekać aż przyjdzie @? Dodam że nic mnie nie boli, żadnych objawów jak przed miesiączka.
    Czekać na miesiączkę, ginekolog teraz nic nie pomoże. W najbliższym czasie po miesiaczce poszlabym do ginekologa na rutynowe badanie. Starać możesz się odrazu w nowym cyklu.

    Pozytywnemyslenie lubi tę wiadomość

  • Pozytywnemyslenie Przyjaciółka
    Postów: 95 51

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za pomoc 😚

    Starania o pierwsze 👶 od 01. 2021
    👱‍♀️ 32lata
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    Waga ❌

    💊 Inofem, wit D, acard

    👨‍🦱 31 lat
    Badanie nasienia ❌
    27.10 - >Morfologia 0%

    💊 TenFertilMan, orzechy brazylijskie, wit C, wit D

    06.12 ⏸️
    14.12 💔 (5tc)
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez miałam pod koniec listopada identyczna syt, beta 31, po 48h 13 :/ Odstawiłam progesteron który brałam i krwawienie przyszło po 2 dniach. Teraz już mam nowy cykl i owulacje. Byłam u gine dopiero wczoraj na monitoringu i powiedziała ze nie jest koniecznie zgłaszanie się do lekarza po ciąży biochemicznej.
    Jeśli przyjdzie okres to normalnie możecie działać dalej w kolejnym cyklu. Jeśli nie przyjdzie w kilka dni to zgłoś się do lekarza.

    Pozytywnemyslenie lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Pozytywnemyslenie Przyjaciółka
    Postów: 95 51

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki karola. Okres przyszedł dzisiaj czyli też dwa dni po odstawieniu progesteronu. Wizytę mam w następny czwartek aby zobaczyc czy wszystko wróciło do stanu przed.

    Starania o pierwsze 👶 od 01. 2021
    👱‍♀️ 32lata
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    Waga ❌

    💊 Inofem, wit D, acard

    👨‍🦱 31 lat
    Badanie nasienia ❌
    27.10 - >Morfologia 0%

    💊 TenFertilMan, orzechy brazylijskie, wit C, wit D

    06.12 ⏸️
    14.12 💔 (5tc)
  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało zajść w kolejną ciążę po 3 miesiącach. Życzę Ci, żeby Tobie udało się szybciej ❤️
    Widzę, że jesz orzechy brazylijskie - ja też jadłam i suche morele, a do tego czerwone winko do okresu 🍀
    Pamiętaj, żeby się maksymalnie relaksować 🥳

    U mojego męża nasienie się poprawiło jak zaczął uprawiać sport - jazda na rowerze, bieganie.

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Pozytywnemyslenie Przyjaciółka
    Postów: 95 51

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak dziękuję 😘 Mam nadzieję że nam też się szybko uda ponownie zobaczyć ⏸️
    Jemy i orzechy brazylijskie i mąż wcina ananasa co jakiś czas bo przeczytał że też dobrze wpływa na nasienie. Ale chętnie dołączę do tego też suszone morele 🙂

    A u Was jaki był problem z nasieniem?

    Starania o pierwsze 👶 od 01. 2021
    👱‍♀️ 32lata
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    Waga ❌

    💊 Inofem, wit D, acard

    👨‍🦱 31 lat
    Badanie nasienia ❌
    27.10 - >Morfologia 0%

    💊 TenFertilMan, orzechy brazylijskie, wit C, wit D

    06.12 ⏸️
    14.12 💔 (5tc)
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywnemyslenie wrote:
    Dzięki karola. Okres przyszedł dzisiaj czyli też dwa dni po odstawieniu progesteronu. Wizytę mam w następny czwartek aby zobaczyc czy wszystko wróciło do stanu przed.

    Daj znać tutaj w czw po wizycie, co ciekawego powiedział Ci lekarz. U mnie po prostu zaleciła starania dalej i powiedziała, że jakaś diagnostyka nie jest konieczna, bo ciąże biochemiczne się zdarzaja. Ciekawa jestem czy Tobie Twoj lekarz powie podobnie.

    A, i jeszcze chciałam zapytać, czy miałaś więcej/inne krwawienie niż normalnie? Ja miałam intensywniejsze na pewno i potem kilka dni plamienia (już bardzo mało, ale normalnie juz bym nie plamiła w "normalnym" cyklu).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 22:51

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1314 1720

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam indentyczna sytuację na początku grudnia. Wczesna ciąża i poronienie.
    Zastanawiam się nad tym progesteronem. Nie biorę i nie brałam ale teraz myślę czy nie zacząć po owulacji (mam receptę na luteinę bo mi kiedyś bardzo się spóźniał okres). Czy lepiej nie wydziwiac ...

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Pozytywnemyslenie Przyjaciółka
    Postów: 95 51

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola wrote:
    Daj znać tutaj w czw po wizycie, co ciekawego powiedział Ci lekarz. U mnie po prostu zaleciła starania dalej i powiedziała, że jakaś diagnostyka nie jest konieczna, bo ciąże biochemiczne się zdarzaja. Ciekawa jestem czy Tobie Twoj lekarz powie podobnie.

    A, i jeszcze chciałam zapytać, czy miałaś więcej/inne krwawienie niż normalnie? Ja miałam intensywniejsze na pewno i potem kilka dni plamienia (już bardzo mało, ale normalnie juz bym nie plamiła w "normalnym" cyklu).

    Oczywiście dam znać w czwartek co powie mi lekarz.
    Co do krwawienia nie wyglądało ono inaczej niz w normalnym cyklu. Tyle że ja mialam plamienia przez tydzień przed tym jak spadła mi beta. Może to też miało wplyw na to że to krwawienie nie było jakieś intensywniejsze

    Starania o pierwsze 👶 od 01. 2021
    👱‍♀️ 32lata
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    Waga ❌

    💊 Inofem, wit D, acard

    👨‍🦱 31 lat
    Badanie nasienia ❌
    27.10 - >Morfologia 0%

    💊 TenFertilMan, orzechy brazylijskie, wit C, wit D

    06.12 ⏸️
    14.12 💔 (5tc)
  • Pozytywnemyslenie Przyjaciółka
    Postów: 95 51

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola wrote:
    Daj znać tutaj w czw po wizycie, co ciekawego powiedział Ci lekarz. U mnie po prostu zaleciła starania dalej i powiedziała, że jakaś diagnostyka nie jest konieczna, bo ciąże biochemiczne się zdarzaja. Ciekawa jestem czy Tobie Twoj lekarz powie podobnie.

    Mója lekarka też powiedziała że mamy starać się od razu nie robiąc żadnej przerwy. Przerwa byłaby konieczna gdybym miała zrobione łyżeczkowanie, wtedy 3 miesiące przerwy. Pytalam też o dodatkowe badania to też powiedziała że nie trzeba. Jedyne co to mam przyjść za tydzień, aby zobaczyć czy owulacja wróciła od razu w tym cyklu,bo z tym różnie bywa przy biochemach

    karola lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 01. 2021
    👱‍♀️ 32lata
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    Waga ❌

    💊 Inofem, wit D, acard

    👨‍🦱 31 lat
    Badanie nasienia ❌
    27.10 - >Morfologia 0%

    💊 TenFertilMan, orzechy brazylijskie, wit C, wit D

    06.12 ⏸️
    14.12 💔 (5tc)
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 26 grudnia 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywnemyslenie wrote:
    Mója lekarka też powiedziała że mamy starać się od razu nie robiąc żadnej przerwy. Przerwa byłaby konieczna gdybym miała zrobione łyżeczkowanie, wtedy 3 miesiące przerwy. Pytalam też o dodatkowe badania to też powiedziała że nie trzeba. Jedyne co to mam przyjść za tydzień, aby zobaczyć czy owulacja wróciła od razu w tym cyklu,bo z tym różnie bywa przy biochemach

    Dzięki ze pamiętałas żeby napisać:)

    Pozytywnemyslenie lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Kitty_Kejt94 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie coś doradzić ?
    Potwierdzona owulacja 17.11.
    Pozytywny test ciążowy 25.12 - radość łzy szczęścia bo w końcu po dwóch latach udało się zajść w ciąże!
    27.12. - Beta HCG 65,9
    29.12. - Beta HCG 37,8
    Dzwoniłam do lekarki i powiedziała ze ciąża biochemiczna i trzeba czekać na krwawienie a kiedy się pojawi jechać do szpitala… czy myślicie że jest to konieczne na takim etapie ciąży (4-5 tydzień póki co)? I po jakim czasie takie krwawienie może przyjść ? Już mnie dobija ta myśl że nosze w sobie „coś co umarło” i nic nie mogę z tym zrobić :( są jakieś sposoby żeby to przyspieszyć ?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty_Kejt94 wrote:
    Dziewczyny, możecie coś doradzić ?
    Potwierdzona owulacja 17.11.
    Pozytywny test ciążowy 25.12 - radość łzy szczęścia bo w końcu po dwóch latach udało się zajść w ciąże!
    27.12. - Beta HCG 65,9
    29.12. - Beta HCG 37,8
    Dzwoniłam do lekarki i powiedziała ze ciąża biochemiczna i trzeba czekać na krwawienie a kiedy się pojawi jechać do szpitala… czy myślicie że jest to konieczne na takim etapie ciąży (4-5 tydzień póki co)? I po jakim czasie takie krwawienie może przyjść ? Już mnie dobija ta myśl że nosze w sobie „coś co umarło” i nic nie mogę z tym zrobić :( są jakieś sposoby żeby to przyspieszyć ?
    Śmiało w domu czekaj na krwawienie, wygląda jak okres tylko mocniej boli i mocniejsze krwawienie. Przechodziłam już to. Brałam Paracetamol i było lepiej. Życzę dużo siły

  • Dwójka Ekspertka
    Postów: 200 75

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Śmiało w domu czekaj na krwawienie, wygląda jak okres tylko mocniej boli i mocniejsze krwawienie. Przechodziłam już to. Brałam Paracetamol i było lepiej. Życzę dużo siły
    Ja właśnie niestety czekam. 😪😪😪

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3433 1748

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział ze w przypadku czy będę łyżeczkowana czy oczyszczę się sama to kolejne starania mam zacząć po 3 miesiącach żeby organizm doszedl do siebie i mój stan psychiczny też oraz żeby cykle się uregulowały. Trochę to dla mnie dziwne bo wszędzie piszą że po tym jak organizm sam się oczyści to można starać się od kolejnego cyklu. Jak to w końcu jest?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2022, 09:46

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx(brak 3 DS),NK 15,7% ⬆️
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔
    ❗️Starania zawieszone❗️
    Poronienia nawykowe🥺
    ➡️Immunologia ⬅️ w trakcie ⏳️
    Cross-match 33.2%
    Allo-mlr 37.3%
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4816 2319

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Mi lekarz powiedział ze w przypadku czy będę łyżeczkowana czy oczyszczę się sama to kolejne starania mam zacząć po 3 miesiącach żeby organizm doszedl do siebie i mój stan psychiczny też oraz żeby cykle się uregulowały. Trochę to dla mnie dziwne bo wszędzie piszą że po tym jak organizm sam się oczyści to można starać się od kolejnego cyklu. Jak to w końcu jest?
    To zależy od lekarza, są różne szkoły. Jeśli nie chcesz czekać, to dobrze by było, żeby jakiś lekarz ocenił, czy wszystko się oczyściło i jest ok do starań. 🙂

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3433 1748

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    To zależy od lekarza, są różne szkoły. Jeśli nie chcesz czekać, to dobrze by było, żeby jakiś lekarz ocenił, czy wszystko się oczyściło i jest ok do starań. 🙂


    Kazał mi przyjechać po ok 10 dniach kontrolę mam 14 stycznia. I tak bez jego pomocy nie mogę zacząć starań bo niestety muszę mieć zastrzyk na pęknięcie pecherzyka. Także tak czy tak muszę poczekać a nie zmienię go bo to dobry specjalista. Jego diagnozy naprawdę zawsze były trafne leki idealnie dobrane.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx(brak 3 DS),NK 15,7% ⬆️
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔
    ❗️Starania zawieszone❗️
    Poronienia nawykowe🥺
    ➡️Immunologia ⬅️ w trakcie ⏳️
    Cross-match 33.2%
    Allo-mlr 37.3%
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Dwójka Ekspertka
    Postów: 200 75

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Kazał mi przyjechać po ok 10 dniach kontrolę mam 14 stycznia. I tak bez jego pomocy nie mogę zacząć starań bo niestety muszę mieć zastrzyk na pęknięcie pecherzyka. Także tak czy tak muszę poczekać a nie zmienię go bo to dobry specjalista. Jego diagnozy naprawdę zawsze były trafne leki idealnie dobrane.
    ja czytałam że jak samo sie oczysci to odrazu mozna i to nawet szanse są wieksze , a po zabiegach to 3 miesiące. Ja mam termin do swojego na 11 stycznia bo tak miałam przyjść na kontrolę ciąży, i jeżeli juz przestanę krwawić to przyjdę ale już bez ciąży :(

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3433 1748

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwójka wrote:
    ja czytałam że jak samo sie oczysci to odrazu mozna i to nawet szanse są wieksze , a po zabiegach to 3 miesiące. Ja mam termin do swojego na 11 stycznia bo tak miałam przyjść na kontrolę ciąży, i jeżeli juz przestanę krwawić to przyjdę ale już bez ciąży :(

    Też tak czytałam, jednak nam się do końca nie udało naturalnie miałam clo I ovitrelle a jak test był dodatni kazał mi jak najszybciej przyjechać i włączył duphaston który wczoraj już mi powiedział że mam odstawić. Ja mam 14 stycznia kontrolę bo powiedział że już będzie napewno widać. No będzie widać jedną wielką pustkę. Wiem Ci czujesz u mnie był był 6tc + 4dni. 😭😭😭 To pierwsza ciąża więc boli jeszcze bardziej

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx(brak 3 DS),NK 15,7% ⬆️
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔
    ❗️Starania zawieszone❗️
    Poronienia nawykowe🥺
    ➡️Immunologia ⬅️ w trakcie ⏳️
    Cross-match 33.2%
    Allo-mlr 37.3%
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ