X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Puste jajo płodowe, ciąże biochemiczne, poronienia na wczesnym etapie - historie zdrowych ciąż po poronieniach
Odpowiedz

Puste jajo płodowe, ciąże biochemiczne, poronienia na wczesnym etapie - historie zdrowych ciąż po poronieniach

Oceń ten wątek:
  • pan-da Przyjaciółka
    Postów: 88 24

    Wysłany: 2 listopada 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MegiMal wrote:
    Dziewczyny jak wyglądał Wasz cykl po ciąży biochemicznej? Zwykle miałam cykle ok 26 dniowe i owu w 12 dc. To moj pierwszy cykl po cb. Dziś 28dc i dalej brak okresu. Byłam w 10dc na monitoringu i gin powiedziała,ze albo będzie bezowulacyjny albo wsTstko może się przesunąć. Miałam 1 mały pęcherzyk 10 mm. Zastanawiam się kiedy przyjdzie okres bo chce zacząć kolejna stymulację do iui. Jakie były Wasze doświadczenia?
    Po biochemie miałam okres po pięciu tygodniach, a po łyżeczkowaniu dopiero po ośmiu.

    EBa lubi tę wiadomość

    Kraków
    FV R2_4070A-G hetero, MTHFR_1298A-C hetero
    kariotyp ok
    grudzień 2017 - ciąża biochemiczna
    lipiec 2018 - puste jajo płodowe, łyżeczkowanie
    październik 2019 - puste jajo płodowe, poronienie
  • MegiMal Autorytet
    Postów: 378 194

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StarającaSię wrote:
    Też jestem ciekawa.u mnie ròwnież 1 cykl po cb dziś 21dc tempka skacze jak szalona-raz w gòre raz w dòł.w poprzednim cyklu właśnie owulacja była 21dc więc może jeszcze będzie choć żadnych charakterystycznych bòli nie mam.niecierpliwie się bo też nie wiem ile cykl będzie trwał i czy jest szansa na owulacje, czy cykl spisać na straty.....

    Moja temp tez oszalała. Mam ponad 37 przez tydzień teraz, gdzie wcześniej tylko w cb dobijalam do takiej temp :( widzę,ze Twoje tsh oszalało po cb. Czy wcześniej badalas? Ja mam hashi i chyba tez pójdę w pon zbadać. Przed cb miałam hormony uregulowane (biorę Euthyrox) ale teraz kto wie co się tam dzieje 😱

    Starania od 09.18
    Angelius Provita od 02.19
    Hashi (Euthyrox)
    miesniak macicy 6cm
    Hsg ok
    Amh 3,12
    Hormony ok
    Przeciwciała przeciwplemnikowe i ANA brak
    M - morfologia 3%, brak upłynnienia, hormony ok
    07.19 pierwsza iui na naturalnym :(
    09.19 2 iui z clo - cb :(
    11.19 3 iui z clo :(
    12.19 naturalna cb :( + wykryte bakterie e-coli w nasieniu
    KIR AA-brak wszystkich kirów implantacyjnych
    02.20 - ❤️naturalny cud, accofil włączony po pozytywnej becie, poród zdrowej dziewczynki👧
    2022 - rozpoczęcie kolejnych starań
    01.2023 - poronienie zatrzymane 7/12 tydz. 💔
  • MegiMal Autorytet
    Postów: 378 194

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pan-da wrote:
    Po biochemie miałam okres po pięciu tygodniach, a po łyżeczkowaniu dopiero po ośmiu.

    Dzieki za info. Czyli cierpliwie czekam na @.

    Starania od 09.18
    Angelius Provita od 02.19
    Hashi (Euthyrox)
    miesniak macicy 6cm
    Hsg ok
    Amh 3,12
    Hormony ok
    Przeciwciała przeciwplemnikowe i ANA brak
    M - morfologia 3%, brak upłynnienia, hormony ok
    07.19 pierwsza iui na naturalnym :(
    09.19 2 iui z clo - cb :(
    11.19 3 iui z clo :(
    12.19 naturalna cb :( + wykryte bakterie e-coli w nasieniu
    KIR AA-brak wszystkich kirów implantacyjnych
    02.20 - ❤️naturalny cud, accofil włączony po pozytywnej becie, poród zdrowej dziewczynki👧
    2022 - rozpoczęcie kolejnych starań
    01.2023 - poronienie zatrzymane 7/12 tydz. 💔
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MegiMal wrote:
    Moja temp tez oszalała. Mam ponad 37 przez tydzień teraz, gdzie wcześniej tylko w cb dobijalam do takiej temp :( widzę,ze Twoje tsh oszalało po cb. Czy wcześniej badalas? Ja mam hashi i chyba tez pójdę w pon zbadać. Przed cb miałam hormony uregulowane (biorę Euthyrox) ale teraz kto wie co się tam dzieje 😱
    W lipcu tsh -2.6 więc też było ok a potem tak mocno podskoczyło.brałam eutyrox 150 ;teraz od 2 tyg biore letrox bo nie było w aptece eutyroxu i czuje się o niebo lepiej.we wtorek bede robiła wyniki to się okaże czy jest skuteczniejszy.w piątek mam wizyte u endo zobaczymy co mi powie.

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • MegiMal Autorytet
    Postów: 378 194

    Wysłany: 3 listopada 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam okres! W 30 dc. Jutro pierwsze clo i zaczynam stymulację do kolejnej iui :)

    Starania od 09.18
    Angelius Provita od 02.19
    Hashi (Euthyrox)
    miesniak macicy 6cm
    Hsg ok
    Amh 3,12
    Hormony ok
    Przeciwciała przeciwplemnikowe i ANA brak
    M - morfologia 3%, brak upłynnienia, hormony ok
    07.19 pierwsza iui na naturalnym :(
    09.19 2 iui z clo - cb :(
    11.19 3 iui z clo :(
    12.19 naturalna cb :( + wykryte bakterie e-coli w nasieniu
    KIR AA-brak wszystkich kirów implantacyjnych
    02.20 - ❤️naturalny cud, accofil włączony po pozytywnej becie, poród zdrowej dziewczynki👧
    2022 - rozpoczęcie kolejnych starań
    01.2023 - poronienie zatrzymane 7/12 tydz. 💔
  • Renatyslawa Przyjaciółka
    Postów: 109 212

    Wysłany: 4 listopada 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, niestety u mnie ciąża biochemiczna. Beta zatrzymała się na poziomie około 45. Brałam luteine po owulacji. Jak się zorientowałam ze beta nie rośnie poszłam do lekarza. Kazał odstawić luteine i że miedzy 2-4 dniem powinnam dostać krwawienia. Niestety dziś 5 dzień i nic się nie zapowiada. Jak to wyglądało u Was? Długo spadała beta? Chciałabym mieć już to za sobą...

    gann9n73ctx2srbn.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3413 6190

    Wysłany: 4 listopada 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja też miałam puste jajo płodowe (stwierdzone na przełomie 7i8 tc) ;mialam poczekać jeszcze tydzień bo może pojawi się jednak zarodek (to się podobno zdarza, bardzo bardzo rzadko ale się zdarza). W tym czasie przekopałam internet w tę i z powrotem, i niestety bardzo mało wiadomo na temat pustego jaja płodowego. Co, dlaczego itd... W szpitalu podali mi leki dopochwowo bo podobno najlepiej jest aby organizm oczyścił się sam. W nocy poroniłam. To był 8 marca, więc miałam zajebisty Dzień Kobiet. Wyszłam do domu po dniu ;krwawilam jeszcze z 5 czy 6dni, i miałam czekac na @. Lekarka powiedziała mi że po pierwszym cyklu możemy się zacząć znowu starać bo ponieważ nie było łyżeczkowania to macica nie jest bardzo obciążona. No ale czekalam czekalam, i w końcówce kwietnia mówię"noż ku...,mam dość". Poszłam do Duphaston, chociaż moja lekarka mówiła mi żebym jeszcze poczekala, a jestem mało cierpliwa :). Po duphastonie dostałam @13.05,i za 2,5 tygodnia (gdzies koło 27-29.05)zaszlam w ciążę. Jestem teraz w 25tc i na razie wszystko jest bardzo ok. Trzymam kciuki za wszystkie Wasze ciążę!!! A Wy trzymajcie za moje szczęśliwe rozwiązanie(jeszcze jakieś 14-15 tygodni). Pozdrawiam mocno kobietki :)

    AsiaKK, abbigal, Iwka 158 lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Szukam dziewczyn które miały zabieg łyżeczkowania, po jakim czasie dostały okres. Mi mija 44dni i dalej nic, choc bolą mnie piersi, brzuch, który też jest wydęty, mam pryszcze.. chce mi się wyć, bo czekam i czekam, wszystkie badania które mam zrobić po poronieniu mam zrobić po pierwszym okresie...
    I druga sprawa, z mężem wspolzylismy normalnie, bez zabezpieczenia, po ustaniu krwawienia które u mnie było skąpe, , niestety, kilka razy nas ponioslo.. po wizycie u lekarza po zabiegu powiedział że wszystko jest super, przepisał Ovarin na odbudowe, zaczęłam drugie opakowanie.. tylko co z tym okresem.... Mam już dość tego czekania 😠😠😠😠😠

  • Monika123 Przyjaciółka
    Postów: 66 40

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Szukam dziewczyn które miały zabieg łyżeczkowania, po jakim czasie dostały okres. Mi mija 44dni i dalej nic, choc bolą mnie piersi, brzuch, który też jest wydęty, mam pryszcze.. chce mi się wyć, bo czekam i czekam, wszystkie badania które mam zrobić po poronieniu mam zrobić po pierwszym okresie...
    I druga sprawa, z mężem wspolzylismy normalnie, bez zabezpieczenia, po ustaniu krwawienia które u mnie było skąpe, , niestety, kilka razy nas ponioslo.. po wizycie u lekarza po zabiegu powiedział że wszystko jest super, przepisał Ovarin na odbudowe, zaczęłam drugie opakowanie.. tylko co z tym okresem.... Mam już dość tego czekania 😠😠😠😠😠

    Hej Justi

    ja miałam zabieg 23.05, natomiast miesiączkę dostałam 16.06, tylko ze ja byłam na lekach i okres przyszedł z odstawienia.

    j45n7fc.png
  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybciutko, ja czekam i czekam, myślałam że będę dawno po okresie a tu nic, cisza, tylko lekkie pobolewanie...

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Szukam dziewczyn które miały zabieg łyżeczkowania, po jakim czasie dostały okres. Mi mija 44dni i dalej nic, choc bolą mnie piersi, brzuch, który też jest wydęty, mam pryszcze.. chce mi się wyć, bo czekam i czekam, wszystkie badania które mam zrobić po poronieniu mam zrobić po pierwszym okresie...
    I druga sprawa, z mężem wspolzylismy normalnie, bez zabezpieczenia, po ustaniu krwawienia które u mnie było skąpe, , niestety, kilka razy nas ponioslo.. po wizycie u lekarza po zabiegu powiedział że wszystko jest super, przepisał Ovarin na odbudowe, zaczęłam drugie opakowanie.. tylko co z tym okresem.... Mam już dość tego czekania 😠😠😠😠😠
    jak było bez zabezpieczeń to może ciąża ? zrób betę lub test

  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze poczekam, może @ się pojawi

  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, czy robiliście badania po zabiegu? Mi lekarz kazał zrobić masę badań ale po okresie.

  • Monika123 Przyjaciółka
    Postów: 66 40

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    chciałam się z Wami podzielić cudowną wiadomością! Dzisiaj zobaczyłam pięknie bijące serduszko mojego maleństwa :)) Pierwszy raz w życiu ujrzałam zarodek i serduszko, 7 t 2 d :)

    aLunia, Irola, Betti37, AsiaKK, Roxanne, abbigal lubią tę wiadomość

    j45n7fc.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika123 bardzo się cieszę i gratuluję :)

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też gratuluję 😊😊

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika - gratulacje!! ❤️

    U mnie pierwszy cykl stymulowany letrozolem. Owulacja potwierdzona przez monitoring w 12 dc. Pęcherzyk pękł sam. Czekam na okres, którego narazie nie ma chociaż wszystko boli jak na okres. Trzy dni temu w 26 dc zrobiłam test, który wskazał bladą druga kreske. Testy powtarzałam cały weekend, każdy wskazywał kreskę bledszą bądź ciut grubszą ale zawsze. Wczoraj zrobiłam pierwszą betę w 28 dc. Wynik wskazał 18,44... 💔 No i czar prysł bo to zdecydowanie za mało, prawda?? Biorę duphaston bo dziewczyny radziły aby nie odstawiać, tylko powtórzyć betę jutro..
    Co myslicie? Czy to ciąża biochemiczna?
    Dodam, że dzisiaj test również wskazał słaba kreske https://zapodaj.net/557cc93ff5d8a.jpg.html
    Tempka caly czas ponad 37. Dzisiaj 37,33

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Monika123 Przyjaciółka
    Postów: 66 40

    Wysłany: 5 listopada 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję 😘 Nadal nie mogę w to uwierzyć...

    Irola, mnie pozytywny test wyszedł dopiero w 29 dniu cyklu i kreska była troszkę ciemniejsza od Twojej.
    Dla mnie beta to kosmos... Jeden lekarz mówił, ze nieważny jest wynik, trzeba badać przyrost, inny natomiast, ze wartość powinna odpowiadać konkretnemu tygodniowi...

    j45n7fc.png
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    A dziewczyny, czy robiliście badania po zabiegu? Mi lekarz kazał zrobić masę badań ale po okresie.
    Ja na razie świeżo po zabiegu. Czekam na okres i wizytę kontrolna. Badań nie zlecal bo jeśli chodzi o szukanie ewentualnej przyczyny to raczej nie będę drążyć bo na 99% wada genetyczna losowa zarodka.
    Ale chyba sama dla siebie zrobię morfologia bo często mam anemie i pakiet tarczycowy. Zwalasza że od porodu w 2018 nie robiłam, karmię piersią to dobrze spr co tam się dzieje

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika123 wrote:
    Dziewczyny,
    chciałam się z Wami podzielić cudowną wiadomością! Dzisiaj zobaczyłam pięknie bijące serduszko mojego maleństwa :)) Pierwszy raz w życiu ujrzałam zarodek i serduszko, 7 t 2 d :)
    Gratulacje i rośnijcie zdrowo!

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ