Forum Poronienie Puste jajo płodowe - wątek dla "oszukanych"
Odpowiedz

Puste jajo płodowe - wątek dla "oszukanych"

Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumi ja też jeszcze czekam na samoistnie poronienie. Ale mam dwa przypadki w rodzinie gdzie dziewczyny przy pustym jaju same się oczyściły. Jedna w domu, bez wizyty w szpitalu, druga pojechała do szpitala, ale tylko podawali jej przeciwbolowe.

2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

Starania o rodzeństwo od 05.2018

05.2020 9tc 💔

Wznawiamy starania, będzie co ma być.

Ona: b complex, B12
    On: profertil, Wit. C
  • Gosiaq1981 Nowa

Wysłany: 8 lipca, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przedwczoraj okazało się na USG że jest puste jajo ☹️ w dniu wizyty u lekarza był 7 tydzień i 5 dzień pęcherzyk ciążowy 22mm , dostałam skierowanie do szpitala ale sama bije się z myślami co robić. Czy czekać na samoistne poronienie ,czy jednak zgłosić się do szpitala. Przeraża mnie to wszystko i mam straszny mętlik w głowie. Najgorsze że objawy ciążowe dalej jakieś są. Ehh ☹️

‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.