X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Puste jajo płodowe - wątek dla "oszukanych"
Odpowiedz

Puste jajo płodowe - wątek dla "oszukanych"

Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumi ja też jeszcze czekam na samoistnie poronienie. Ale mam dwa przypadki w rodzinie gdzie dziewczyny przy pustym jaju same się oczyściły. Jedna w domu, bez wizyty w szpitalu, druga pojechała do szpitala, ale tylko podawali jej przeciwbolowe.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Gosiaq1981 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przedwczoraj okazało się na USG że jest puste jajo ☹️ w dniu wizyty u lekarza był 7 tydzień i 5 dzień pęcherzyk ciążowy 22mm , dostałam skierowanie do szpitala ale sama bije się z myślami co robić. Czy czekać na samoistne poronienie ,czy jednak zgłosić się do szpitala. Przeraża mnie to wszystko i mam straszny mętlik w głowie. Najgorsze że objawy ciążowe dalej jakieś są. Ehh ☹️

  • AsiulkaAsia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 września 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa :)


    Jestem 6 dni po poronieniu.. Ale od początku..


    Mam prawie 30 lat i jednego 10telniego synusia
    .. Starania o rodzeństwo zaczęliśmy 7 lat temu... Raz mniej raz więcej...



    Wkoncu 2 kreski na teście..
    Pierwsza wizyta u lekarza ok, na kolejnej informacja ze ciąża jest młodsza, następne badania USG, że coś się dzieje, badanie na Beta Hcg.. Po 48 h za niskie wyniki.. Lekarka mówi że wygląda na ciąże bliźniacza i jeden zarodek jest ciąża pozamaciczną.. 5 dni pozniej kontrola.. Kolejna diagnoza, że może to jednak ciąża pozamaciczna.. Kolejne badania krwi, beta delikat ie rośnie... " przykro mi, czekamy na poronienie" po tygodniu nic się nie dzieje ( w tym czasie 4 wizyty na USG plus Beta w klinice)
    Dostaje Citotec 6 razy po 2 tabletki co 8h..

    Czytałam wszystkie posty i się dziwię ze dostałam leki do domu... Po 3 h dostałam krwawienie i straszne bóle.. Biegunkę, wymiotowałam, bóle głowy itd.. Ten stan utrzymywal się cały dzień i noc.. Twfon do lekarza w nocy czy napewno tak to ma wyglądać.. Lekarz mnie uspokoił ze jest ok.
    Drugi dzień czułam się lepiej, krwawienie jak podczas miesiączki i ból podobny.
    Trzeci dzień po Citotecbył jeszcze gorszy niż pierwszy.. Czułam, ze to się stało... Tak bardzo źle się czułam że zadzwoniłam do lekarza w nocy i pojechałam na badanie do kliniki.. Po zrobieniu USG stwierdził, że wszystko ładnie się oczyściło, pobrał krew i kazał jechać do domu się wyspać i rano zadzwońic po wyniki. Beta spadła.. Po 2 do ach kontrola już u mojej Pani ginekolog.. Robiąc USG potwierdziła że wszystko super i nie potrzebna wizyta kontrolna, mam tylko we wtorek jechać jeszcze zrobić badania z moczu.

    Czuje się bardzo dobrze fizycznie.. Krwawienie minęło (w czwartek pierwsza dawka Citotec a we wtorek koniec krwawienia?) gorzej psychicznie.

    Dodam że mieszkam w Niemczech i może dlatego trochę inaczej to wygląda.. Czy radziły byście zrobić dodatkowe badania?

    Pozdrawiam Was wszystkie i tule ciepło


  • Paulina3e Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 23 września 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, rowniez jestem po poronieniu z pustym jajem plodowym. W 5 tc lekarz juz cos czul ze jest nie tak. Ale wiadomo mloda ciaza i czekalam. Dal mi czas do 12 tc, ze samo sie oczysci. Bylam na wizycie u innego lekarza zaczerpnac drugiej opinii, jednak potwierdzil puste jajo plodowe . Ostatecznie pojechalam ze skierowaniem do szpitala w 11tc na lyzeczkowanie. W sumie niecaly jeden dzien i w domu.
    Od tamtego czasu minal juz ponad rok bezsutecznych dzialan. Teraz sie udalo, jednak tez szybko skonczylo - ciaza biochemiczna.
    Nie trace nadziei, ze sie w koncu uda

‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ