X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie samoistne poronienie
Odpowiedz

samoistne poronienie

Oceń ten wątek:
  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    też przez to przechodziłam... codzienny płacz strach.

    W pierwszej ciąży w ogóle nie robiłam bety i mam zdrową córkę. Ta beta kosztuje mnie wiele nerwów i zastanawianie się czy rośnie prawidłowo czy nie... Trzymam za Was mocno kciuki! Ja ze względu na stosowanie autoszczepionki muszę odłożyć starania do wakacji....

    Piszcie jak sytuacja!

    Dziś zrobiłam drugą betę... tak strasznie się boje, że zamiast rosnąć będzie spadać lub rosnąć za wolno... czeka mnie teraz najdluzsze 6 godzin w moim zyciu... tak bardzo chiałabym zobaczyć fasolkę... :( to najgorszy tydzien w moim zyciu zdecydowanie

  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsza beta 614,1 druga dzisiejsza 673,3 co to moze znaczyc?

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka169 wrote:
    pierwsza beta 614,1 druga dzisiejsza 673,3 co to moze znaczyc?

    Niestety taki niski przyrost niczego dobrego nie wróży :(

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Niestety taki niski przyrost niczego dobrego nie wróży :(

    tego się obawiałam... a wię można powiedzieć, że byłam w ciązy ;((((

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka.... bardzo mi przykro.... Naprawdę wiem co czujesz.....

    Moja historia zaczęła się od plamień, słabego przyrostu bety i za niskim progesteronie. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoznaniem poronienia zatrzymanego. W szpitalu nagle serduszko się pokazało. Spokojniejsza wróciłam do domu. Niestety po 2 tygodniach trafiłam znowu do szpitala.... na łyżeczkowanie. Drugie poronienie beta 500, po kilku dniach 62. I tak było mi łatwiej, bo nie zdążyłam zobaczyć i usłyszeć jak bije serduszko.....

    Życzę Tobie i sobie, żebyśmy jeszcze w tym roku szczęśliwie zaciążyły.

    kasiulka169 lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety niski przyrost bety zapowiadał poronienie, które zaczęło się dwa dni po odebraniu drugiego wyniku bety.. (w ciągu dwóch dni przyrost z 590 na 706)... od zdarzenia minęły ponad trzy tyg. teraz czekam na okres (bądź nie) i zaczynam starania :)

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam okres dokładnie 4 tygodnie po łyżeczkowaniu. Ze staraniami musiałam czekać 3 miesiące... niestety znowu nie udane, ale nie tracę nadziei!

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zapewne jak juz odpuscicie, to wtedy wyjdzie ;) oczywiscie zycze Tobie, jak i sobie zreszta, jak najszybszego zafasolkowania. Ja chcialam juz w tym cyklu, nie mialam zabiegu, ale moje cialo mowi mi ze nieeee, pewnie nawet owu nie bylo

  • Pararam Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 18 maja 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak długo czekałyście na samoistne po usłyszeniu od gina, że ciąża się nie rozwija? U mnie kończy się 2 tydzień "czekania" (dziś jest 9t1d, zarodek zatrzymał się na poziomie 6/7t) i poza tym że beta coś tam spada i mija mi niechęć do jedzenia, to nic mnie nie boli, żadnych plamień... sama nie wiem ile jeszcze czekać ;/

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 18 maja 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz jak radził ? Dostałam skierowanie do szpitala ?Wg mnie to już czas na wywołanie .

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 21 maja 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od razu dostałam skierowanie do szpitala. Miałam do wyboru czy chcę brać leki na wywołanie czy zabieg. Wybrałam zabieg - nie wytrzymałabym psychicznie patrzenia jak ronię ciążę. Nie żałuję....

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja poronilam 23 maja i szczerze jestem ciemna co dalej... widzialam jak maluszek ze mnie wyszedl i wpadl do wc potem 3 dni mega skrzepów... bolalo strasznie dzisiaj cisza leci leciutko jakby maly okres ... rano mialam bol podbrzusza ale czytalam ze to efekt tego iż macica sie skraca.
    Mieszkam w UK ogolnie o braku serduszka dowiedzialam sie na pierwszym USG 12tydz+5 dni kazali czekac tydzien czy sama poronie ... na 24 maja bylam zapisana na zabieg jesli by samo sie nie ruszylo ale 23 maja rano zaczelam krwawic i poszlo....
    Lekarz mówił że od dnia poronienia mam za 3 tyg zrobic test ciążowy i jesli bedzie negatywny bedzie oznaczac że wszystko sie samo oczysciło a jesli wyjdzie pozytyw wtedy do szpitala na usg i zabieg na oczyszczenie.
    Osobiscie mamy zamiar starac sie od pazdziernika... boje sie wczesniej, boje sie ze moj organizm nie zregeneruje sie na tyle aby udzwignac w pierwszym cyklu kolejna ciaze jesli taka mialaby byc.
    Do czasu starań chce zaczac brac Ovarin a mężowi chce zakupic FertilMan na poprawe jakosci plemniczków liczac na to że może tym razem nasz maluszek bedzie zdrowy i silny.
    Mamy już dwójkię dzieci... synek ma 4 latka w sierpniu a córeczke 2 w czerwcu konczy i to miał byc nasz 3 skarb ale niestety nie było nam dane go przytulic....
    Powiedzcie mi czy po za tymi tabletkami moge brac osobno jeszcze jakas witamine D i kwas foliowy ? Czy nie wolno dokładać nic ?
    Ogólnie z zajsciem w ciaze nie miałam problemów w żadnej ciąży ale jednak wiek też robi swoje i mój mąż pali wiec możliwe że jego nasienie nie jest już takie jakie powinno dlatego chcialabym nas przed staraniami troszke podreperować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie zaczęło 3 dni temu za wszelką cenę chciałabym uniknąć łyżeczkowania ale męcze się niesamowicie..leci ze mnie bardzo dużo krwi i innych rzeczy a napady skurczy trwają po kilka godzin dziennie i żadne leki nie działają:( ile u Was trwało poronienie? W sensie bóle i duże krwawienie?

  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 8 września 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jest cokolwiek co cię niepokoi to może warto jechać do szpitala i to sprawdzić. Który to był tydzień? Ja byłam w 5tc i leci ze mnie jak podczas okresu, tyle że ja mam obfite miesiączki. Ból też był dosyć spory, zmniejszył się dopiero jak wypadło ze mnie jajo płodowe.

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9tc ale ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu.. poczekam do konca dnia i bede zmuszona sie poddac :( A po ilu dniach wypadło u Ciebie jajo płodowe? Jest to zauważalne?

  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 8 września 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 2 dniach krwawienia. tak myślę, że to było jajo płodowe, bo nagle poczułam jak coś ze mnie leci, sprawdziłam i była to taka, przepraszam za obrazowosc, szara kluska. Po tym ból ustąpił, chociaż krwawienie dalej jest.

    Kate_______ lubi tę wiadomość

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 10 września 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka169 wrote:
    pierwsza beta 614,1 druga dzisiejsza 673,3 co to moze znaczyc?

    u mnie takie niskie przyrosty oznaczały puste jajo płodowe (x 3) :(

    tylko ja od samego początku miałam dziwne przyrosty, aktualnie 10 t i czekam na poronienie...

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • amorek Koleżanka
    Postów: 54 26

    Wysłany: 10 września 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, niestety dzisiaj nad ranem poroniłam... podobnie jak u Ciebie Kate ciąża zatrzymała się 6-7 tydzień, a teraz jest 9 tydzień krwawię od rana niestety widziałam coś podobnego do opisu wg Olliiii - post wyżej. Podczas ostatniej wizyty lekarz powiedział, żeby pojawić się u niego jak minie krwawienie. Na razie jest znośnie z tym bólem i krwią

    amorek

    eikts65gdv2tfo97.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 września 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru, ostatnio powiedzieli Ci, że będą trojaczki, a teraz znów każą czekać na poronienie? Coś mi tu niekompetencją lekarzy zalatuje.... A jak się trzymasz?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amorek wrote:
    Cześć Dziewczyny, niestety dzisiaj nad ranem poroniłam... podobnie jak u Ciebie Kate ciąża zatrzymała się 6-7 tydzień, a teraz jest 9 tydzień krwawię od rana niestety widziałam coś podobnego do opisu wg Olliiii - post wyżej. Podczas ostatniej wizyty lekarz powiedział, żeby pojawić się u niego jak minie krwawienie. Na razie jest znośnie z tym bólem i krwią


    Amorek to dobrze że od razu pecherzyk wypadł.. mi zajęło to prawie 3 dni.. :( a ile u Ciebie miał pęcherzyk? Duże masz krwawienie?

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ