X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Justyna po obciazeniu glukoza ta krzywa insulinowa wyglada u mnie niezbyt dobrze. Robie trzypunktowa, no i w momencie w ktorym powinna spadac nie spada a leci dalej w gore, wrecz w kosmos :P Moj lekarz kazal mi to badac bo to najprawdopodobniej jest glowna przyczyna pco. I faktycznie.. Zaczelam brac metformine na zbicie tej insuliny i w pierwszym cyklu staran zaszlam w ciaze (w ta druga). Do tamtego momentu bralam ta metformine ok 3 miesiecy. Teraz jej nie biore bo narazie sie nie staramy. No ale jak sie zdecydujemy znowu zaczac to chyba znowu zaczne lykac (chociaz sam lekarz twierdzi ze to swinstwo jest).
    A mi właśnie debilna pani diabetolog dała skierowanie na badanie tylko na czczo insuliny. Z tego obliczenia homa-r mi wyszło coś nie halo, bo powinien ten wskaźnik być poniżej 1 a mi wyszedł 1,66 (od 2,00 daje się właśnie leki)więc stwierdziła że narazie dietka i ruch i wystarczy. Więc się dostosowałam ale wczoraj miałam dzień grzechów, mam nadzieje że nie odbije się to strasznie bo dzisiaj już wracam do dietki. Nie taka straszna a jak ma pomóc:)a tą krzywą robisz wraz z krzywą cukrową?

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Basik - a może te pare pociągnięć mopem było za dużo, znaczy o sam ruch chodzi co nie. Od 8tc jakoś nie miałam już różowych plamień, jak już były to brązowe/beżowe ciemne.
    Ja mam takie jasne poki co bezowe..tzn mialam takie wczoraj dzia odpukac nic..

    Ja po wizycie u chirurga nie wiele mi wnioslnw zycie hah..mam unikac slonca trzymac nogi do gory

    Czemu chirurg naczyniowy?zaczely mi pekac naczynka bardzo i zmartwilo to troche rodzinna.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się chyba zaczyna. Teraz proszę o kciuki żeby wszystko samo poszło.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy z Toba,trzymaj sie :-*

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope - w takim razie trzymam kciuki, aby obeszło się bez ingerencji tylko sama natura :*

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope trzymam kciuki! <3

    Basik prosze wiec stosowac sie do zalecen lekarza i wypoczywac a nie szalec ze sprzataniem! :)

    Justyna no wlasnie ja tez pilnuje sie z jedzeniem odkad mi to lekarz znalazl.. Tez mi sie zdarza czasem zgrzeszyc :D ale generalnie juz sie przyzwyczailam wiec tez nie mam z tym problemu :) Przy okazji wymusilam na mezu zdrowe odzywianie :P W ogole bym nawet nie pomyslala ze mam z tym jakis problem, a jednak... Tak, robilam krzywa cukrowa i w sumie tam jest w miare ok, nie wiem, dziwna jakas jestem :P

    Ja z kolei ani z wykresami ani z testami nie mam dobrych skojarzen :P No ale to pewnie dlatego ze jestem takim wyjatkowym przypadkiem z calym wachlarzem jakis dolegliwosci.. Z testami slabo bo one dzialaja na zasadzie wykrywania hormonu lh, a ja z moim pco mam caly czas podwyzszone lh. Mialam taki okres ze robilam je i wlasnie przez caly cykl wychodzily pozytywne :P Wykresy robilam prawie rok no i w ostatnich miesiacach mialam monitoring ktory wykluczal owulacje, a na wykresie byl skok, lub mialam tez odwrotnie- wykres plaski a na ekranie pecherzyk :P W sumie w ta pierwsza ciaze zaszlam jak przestalam mierzyc temp :D Ogolnie ten moj nowy gin twierdzi ze przy pco te wykresy sa do niczego. Ach... ale zem sie pozalila :D :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope trzymam kciuki :*

    Justyna ja też jestem od jakiegoś czasu na diecie ( a wsumie to nie na diecie, tylko staram się zmienić nawyki żywieniowe). Jeden dzień wychodzi lepiej, na drugi mam depresję i nadrabiam dzień poprzedni :P jakaś równowaga musi być. Mam trochę za wysokie bmi bo aż 26 i lekarz doradził zrzucenie paru kg. Ze 4 zgubiłam w pierwsze dwa miesiące, a dalej ni hu hu :p waga stoi w miejscu. Co prawda to ja leniuch jestem i raczej nie ma miejsca na aktywność fizyczną moim planie dnia, ale chyba będzie trzeba zacząć. Ojjj... zazdroszczę tym co nie muszą sobie żałować, a i tak chudziutkie latają.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 19:15

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, jeszcze nie poronilam do konca, to trwa juz tak dlugo... dostalam antybiotyk i jakies globulki nawilzajace. Jutro wracam do pracy a za tydzien kolejna wizyta i usg.

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula a nie zaproponował Ci zabiegu? Skoro trwa to tyle czasu może jednak warto byłoby się zastanowić.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde długo to trwa faktycznie :/ ale gdyby się coś działo złego to by Cię od razu do szpitala kierował. Trzymaj się!

    U mnie też chwile poleciało i cisza :/ w pn wizyta u gina. Mam nadzieje ze do tego czasu wylezie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless kochana tak mi przykro!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby sie cos dzialo to skierowanie do szitala mam przy sobie, a zabieg wg niego to ostatecznosc. Lepiej byloby jakby samo wszystko sie oczyscilo, jak za tydzien nie bedzie lepiej to zostaje ten szpital i tyle...

    Hope jestes bardzo dzielna, sciskam mocno!!!

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula kochana aktualnie mamy najbardziej przeyebane ;) ale zajebiście jest czuć takie wsparcie! Karta się kiedyś musi odwrócić i kiedyś też będziemy szczęśliwe. W tym momencie w to wierzę. Za 10 min pewnie będę myślała ze nie qrwa ja nigdy nie będę w zdrowej ciąży i tak w kółko.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope nie tylko Ty masz takie mysli.. u mnie tez jak wiatr zawieje. Raz moglabym juz zajsc, w tej chwili.bo przeciez wiem ze ten zasniad sie nie powtarza, a za chwile przychodza mysli ze moze jednak nie, ze moze ja mam tak zajebistego farta ze pewnie mnie spotka to kolejny raz. Zeby tak kto dal 100 % gwarancje..

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope Basiula dzieeczyny trzymam kciuki zeby samo sie oczyscilo i tule Was bardzo ❤❤ mocno

    D_basiula lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope trzymam kciuki by szybko wszystko się skończyło, D_basiula za Ciebie też, jesteście w najgorszym momencie :( musicie być dzielne :(
    Anusia, Kingulla no to jest nas więcej :) ja też staram się zmienić nawyki żywieniowe nie tyle że tylko dieta, ale nie powiem jest ciężko tym bardziej że o ile dziecko to wiadomo zdrowiej je, ale mąż ni ciula się nie da przerobić. On musi mieć na obiad ziemniaki, mięcho i najlepiej kapuche :)do tego śniadanie tosty, kolacja pizza (i takie pochodne) więc... :) ALE daje rade :) dzisiaj dzień luxus, nie pilnuje się strasznie jak na forach, tzn. nie sprawdzam ig mniej więcej jem zdrowiej. Waga leci pomału więc wydaje mi się ok.
    O testach to słyszałam że przy pcos wychodzą cały czas dodatnie, czytałam bo miałam podejrzenie ale na szczęście to mnie nie dotyczy. I jesli chodzi o sinusoidę myśli i uczuć to mam to samo, dopiero co pisałam że chyba się stresuje, tak teraz jestem mega nastawiona na starania! :) hehe ciekawe jak będzie jutro :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Od rana wstalam ze zlyn humorem. Wlasnie zobaczylam ba fb ze znajoma urodzila juz 3 dziecko, a ja ? :( ehhh...

    Idziemy dzisiaj na wesele. Nie wiemm od kiedy moda na wesela w tygodniu, ale wcale mi sie to.nie podoba. Przeciez jutro trzeba normalnie wstawic sie w pracy. Dobrze, ze zakobczenie roki. Dam swiadectwa i wroce do domu odespac jesli moj synu.sie nade mna zlituje :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla ja takich przykładów mogłabym mnożyć... koleżanka która ze mną leżała w szpitalu i rodziłyśmy pierwsze dzieci razem teraz jest w ciąży z... 4 dzieckiem:)
    Ja też nie rozumiem tej mody z weselami w tygodniu a w czwartek to jeszcze nie słyszałam :) taki beznadziejny dzień... my idziemy w sierpniu w poniedziałek :/ z tym że o tyle dobrze że we wtorek jest święto, no ale poniedziałek trzeba wziąć wolne

    D_basiula, Hope jak u Was dziewczynki?całuje mocno....

    Basik a u Ciebie jak z plamieniem?oszczędzasz się?

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od rana krwawienie jak @ wiec to jeszcze nie to ale idzie w dobrym kierunku ;) czekam na siekana watrobke to zupełnie będzie dobrze.
    Nie lubię być sama z córką jak ronie. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale jak się porządnie zacznie to nie wyjdę na spacer. Będzie ryk ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ