X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 października 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj a może spróbuj tego ziolowego procha na prolaktyne? Castangus czy Castagnus się chyba nazywa. Moze jak ta prolaktyna nie jest kosmiczna warto go spróbować?

    Ty lepiej na mnie nie czekaj :/ ja do głupiej konsultacji mam ponad 20 dni a do zabiegu jeszcze kilka miesięcy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 18:04

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 4 października 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pisałaś tą wiadomość to od 30 min miałam Castagnus w torebce :P właśnie się zaopatrzyłam, od jutra zacznę brać :)

    Niestety nasza służba zdrowia tak działa, pewnie prywatnie byłoby miejsce na jutro, albo i na wczoraj. Co do czasu, to mam jeszcze jakieś 9 mcy póki mi się umowa w szkole nie skończy :p musisz zdążyć :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 października 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Jak pisałaś tą wiadomość to od 30 min miałam Castagnus w torebce :P właśnie się zaopatrzyłam, od jutra zacznę brać :)

    Niestety nasza służba zdrowia tak działa, pewnie prywatnie byłoby miejsce na jutro, albo i na wczoraj. Co do czasu, to mam jeszcze jakieś 9 mcy póki mi się umowa w szkole nie skończy :p musisz zdążyć :P
    Wielcy myślą podobnie ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyszła co do dnia. W sumie dobrze bo trochę się zastanawiałam czy meta mi nie poprzestawia czegoś w cyklach.
    A u Ciebie Kingulla juz jest?

    A gdzie reszta?
    Anusia
    Nadzieja
    Justya
    Ciężarówki?
    Jak bliźniaki Asiu?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 6 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc czesc :)

    Hope a dlugo bierzesz ta mete?? Ja ją bralam po pierwszym poronieniu i zaczelam zauwazac zmiany jakos chyba po 2 cyklu? No ale u mnie to bylo na plus :p wiec jesli u Ciebie cykle sa ok to trzymam kciuki zeby w tym temacie nie nabroila :)

    A u mnie do d upy. Wyszlam przedwczoraj ze szpitala, na szczescie zabiegu nie mialam. I mam takie straszne wahania nastroju - raz zyc mi sie nie chce i mam poczucie zupelnej beznadziei, za chwile jakos mi sie odmienia i pelna sil twierdze ze sie nie poddam i dowiem sie o co chodzi chocbym z piekla miala ta odpowiedz wyciagnac o_O'. Generalnie straszne wahania nastroju, a jutro w ogole zaczynam studia- na pewno zrobie dobre wrazenie :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 października 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z metą. Nawet nie wiem czy nie po ovu ja zaczęłam brać. Mam nadzieje ze mi nic nie zmieni bo ja kocham moje cykle. Wczesna ovu, dokładnie 16 dni po pozytywnym teście ovu @.

    A humory znam aż za dobrze. Zazwyczaj jak mnie tu kilka dni nie ma mam dola. Jak się trochę pozbieram wracam.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 6 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyje, rosnę, kręgosłup nawala po dłuższym chodzeniu, jakiś ból za przeproszeniem w dupe wlazł w prawy pośladek jak chodzę, strasznie chce mi się znowu spać a die nie wysypiam, mała tak sie rozpycha, że nie raz mam prawie łzy w oczach z bólu. Czyli generalnie ok.

    Poza wkrawającymi mnie twardnieniami, są lepsze i gorsze dni, ale raptem 3 godzinny wyjazd do miasta na zakupy z czego 2h na nogach gdzieś wiąże się z częstymi twardnieniami nawet z bólem, więc musze sobie odpuścić takie wypady, cale szczęście większość rzeczy do domu kupiona, znaczy do kuchni, zastawa, ściereczki, drobne elementy wyposażenia jakieś zostały no i chemia.
    Przyszły meble jedna część, mąż zaczął skręcać naszą szafę, jeszcze Oli i malutkiej trzeba, czekamy jeszcze na nasze łóżko (też do skręcania), komodę, kanapę i stół. Od biedy można by było już mieszkać, ale jak mama nie wygania, to na spokojnie czekamy za meblami. Może uda sie w październiku jeszcze, zobaczymy.

    W niedzielę wybieramy sie na urodziny mojej babci i dziadka, tak mi sie tam chce siedzieć, że szok. Za głośno, nie lubię gości ;) Przynajmniej nie w obecnym stanie ;)

    Dupa rośnie, oby zrzucanie kg szło równie sprawnie co nabieranie :P

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 października 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w sumie nic ciekawego zaczely sie mocniejsze kopniaki..samopoczucie roznie..brzuchol rosnie..
    Dalej nic nie przytlam wiec jest ok..

    Nadcisnienie jako tako poki biore tabsy w miare normalne.

    Lekarz powiedzial ze poki jest w miare dobre szpital bedzie po 28 tc a nie po 25.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nadziejaaaaa Autorytet
    Postów: 357 226

    Wysłany: 6 października 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry po dłuuugim czasie ;)
    Hope wywołuje no to jestem ;)

    U mnie dziś @ oczywiście żadna nowość ;p
    Obecnie u mnie żadnych zmian, ciąży nie ma.. Jem sobie bromergon a właściwie kończę go jeść i zastanawiam się czy coś poskutkuje czy nie.. Zastanawiam się po jakim czasie od skończenia powinnam zrobić badania.
    U mnie ostatnio owu była. Miałam monitoring. Byłam właśnie w trakcie stosowania bromka i może dlatego też ta owu była tak późno..No i dupka jeszcze biorę jakby to mało było. Powiem Wam że czasem mam dość. Jeśli do grudnia nie zajdę w ciąże to czeka mnie hsg przed którym bronie się rekami i nogami..

    Hmmm zastanawiam się nad pregnylem czy każda może go dostać czy są jakieś przeciwwskazania?

    Aniołek <3 7.10.2016. <3
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.. one tylko zmieniają datę przyjścia na świat"

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto,,Mutacje,Trombofilia... Niekończąca się opowieść...

    In vitro start kwiecień 2019
    Punkcja 15.04 pobrano 12 komórek
    Transfer 16.05
    7dpt beta 49 😍
    9dpt 151 😍
    11dpt 350 😍
    15dpt 2148 😍
    18dpt 6823 😍
    22 dpt mamy ❤️ 😍😍
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 października 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że dostaje go każda jak jajca nie pękają. I przeciwwskazaniem jest na bank torbiel na jajniku a czy coś jeszcze to szczerze mówiąc nie wiem.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 października 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche mi głupio pisać jednak, o tym jak się czuję, że narzekam na coś, ze względu na to, że macie takie czy inne problemy, jak Basik napisała wcześniej, a ja mimo wszystko jestem w tej ciąży więc nie powinnam narzekać.

    Basik - a czemu już do szpitala tak wcześnie, wszystko przez to ciśnienie?

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nadziejaaaaa Autorytet
    Postów: 357 226

    Wysłany: 7 października 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Myślę że dostaje go każda jak jajca nie pękają. I przeciwwskazaniem jest na bank torbiel na jajniku a czy coś jeszcze to szczerze mówiąc nie wiem.



    Właśnie się tak zastanawiam czy przeciwwskazaniem nie jest też tarczyca i hashimoto? Tak gdzieś wyczytałam..
    Hope do jakiej operacji masz kwalifikacje? Przyznaje się bez bicia że nie śledziłam na bieżąco cały czas postów ;((

    Jaqu Kochana nie masz się czym przejmować. Jesteś w ciąży i ciesz się z tego a i narzekaj ile wlezie ;) Każda z Nas wchodzą tutaj czy na inne forum musi się liczyć z tym że innym kobietką się udało zajść w ciąże. Każda tutaj z dziewczyn drży o swój stan, martwi się i ma mniejsze lub większe problemy. Także sądzę że nikt nie ma Ci nic za złe, też walczyłaś o ciąże jak każda tutaj.

    Aniołek <3 7.10.2016. <3
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.. one tylko zmieniają datę przyjścia na świat"

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto,,Mutacje,Trombofilia... Niekończąca się opowieść...

    In vitro start kwiecień 2019
    Punkcja 15.04 pobrano 12 komórek
    Transfer 16.05
    7dpt beta 49 😍
    9dpt 151 😍
    11dpt 350 😍
    15dpt 2148 😍
    18dpt 6823 😍
    22 dpt mamy ❤️ 😍😍
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 października 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mni @ 4 dzien wiec zaczynam od npwa czrkanie na ovu a pozniej na dobre lub zle wiesci. Zaczelam brac castagnus zobaczymy czy cos mi da. We wtorek ide do gina, zobaczymy czy da mi jakis wspomagacz na ten progesteron. A jak tan u Was po tych silnych wiatrach? U nas w lubuskim masakra. Niektorzy od dwoch dni nie maja pradu i wody, a ja wlasnie czekam na robitnikow zeby uzupelnili mi dachowki, ktore pospafaly. Uciekalismy do rodzicow bo myslalam, ze dom.nam sie na glowe zwali. Spakowalam sie w 3 minuty :p ale szczescie skonczylo sie tylko na tych kilku dachowkach.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w wieżowcu wiec nie odczulam nawet tego wiatru ;)

    To o 2 dni mnie cyklowo wyprzedziłas ;) zawsze jak zachodzilam w ciaze miałam w głowie ze to nie ten cykl a w następnym kupie nowy termometr albo nowe suple :) u Ciebie nowe prochy w akcji :) niech się uda!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejaaaaa mam prawdopodobnie potworniaka na jajniku :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nadziejaaaaa Autorytet
    Postów: 357 226

    Wysłany: 8 października 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope Kochana strasznie Ci współczuje ;( Lekarz powiedział od czego to mogło się zrobić? I najważniejsze kiedy operacja i co dalej?

    Aniołek <3 7.10.2016. <3
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.. one tylko zmieniają datę przyjścia na świat"

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto,,Mutacje,Trombofilia... Niekończąca się opowieść...

    In vitro start kwiecień 2019
    Punkcja 15.04 pobrano 12 komórek
    Transfer 16.05
    7dpt beta 49 😍
    9dpt 151 😍
    11dpt 350 😍
    15dpt 2148 😍
    18dpt 6823 😍
    22 dpt mamy ❤️ 😍😍
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie mówił. Uroslo i tyle. Uroslo bardzo szybko niestety bo w 2 miesiące. Mam tylko nadzieje ze to łagodny nowotwor. Nie wiem kiedy operacja bo na samą kwalifikacje u ordynatora czekam 2 miesiące. Na operację pewnie też kilka miesięcy sobie poczekam. A potem pewnie nic. Wszystko zależy czy się uda laparoskopowo czy przez brzuch ale jakoś nie mam nadziei ze będzie dobrze.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nadziejaaaaa Autorytet
    Postów: 357 226

    Wysłany: 8 października 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednym słowem masakra... Nie powinni tego zrobić jak najszybciej?
    Hope ja Ci mówię że wszystko będzie dobrze ;**

    Aniołek <3 7.10.2016. <3
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.. one tylko zmieniają datę przyjścia na świat"

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto,,Mutacje,Trombofilia... Niekończąca się opowieść...

    In vitro start kwiecień 2019
    Punkcja 15.04 pobrano 12 komórek
    Transfer 16.05
    7dpt beta 49 😍
    9dpt 151 😍
    11dpt 350 😍
    15dpt 2148 😍
    18dpt 6823 😍
    22 dpt mamy ❤️ 😍😍
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 października 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie powinni. Tylko ich to nie interesuje. Może gdybym do któregoś z lekarzy chodziła prywatnie to by się starał a bez kasy to taki jest termin i tyle.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacq tak przez nadcisnienie tak kontrolnie..

    Kingula trzymam kciuki za ten cykl.

    Aniu tule mocno i takie emocje to raczej normalne przy stracie

    Tule wszystkie i kazda z osobna.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ