Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Starania po poronieniu 2022/2023
Odpowiedz

Starania po poronieniu 2022/2023

Oceń ten wątek:
  • Diana37 Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 15 marca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804.

    Mój gin uważa, że jeśli kobieta w ciąży czuję się mega źle to tym lepiej.
    Gdyby nie podbrzusze i brak okresu to bym nie wiedziała że jestem w ciąży

  • kropeczek Autorytet
    Postów: 933 837

    Wysłany: 15 marca, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minevra gratulacje! ♥️ Rośnijcie zdrowo ♥️🍀


    ma_karon07 Gratulacje!!! Jaka duża dziewczynka 😍😍😍😍♥️♥️♥️ Jak się czujecie?

    Pati i Diana za Was również mocno trzymam kciuki, pewnie jeszcze nie jedna chwila zwątpienia przed Wami, strach i obawy ale trzeba być dobrej myśli. Życzę dużo spokoju, sił i rośnijcie sobie zdrowo 🍀🍀🍀🍀🍀


    Czekając na tęczę - widzę kochana że się odzywałaś. Mam nadzieję że trzymasz się dzielnie i nie poddajesz w tej trudnej walce o macierzyństwo. Myślę o Was często 🥺🤍

    Pati2804, Czekając na tęcze, ma_karon07, Minevra Mg. lubią tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • Czekając na tęcze Ekspertka
    Postów: 179 84

    Wysłany: 16 marca, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropeczek wrote:
    Minevra gratulacje! ♥️ Rośnijcie zdrowo ♥️🍀


    ma_karon07 Gratulacje!!! Jaka duża dziewczynka 😍😍😍😍♥️♥️♥️ Jak się czujecie?

    Pati i Diana za Was również mocno trzymam kciuki, pewnie jeszcze nie jedna chwila zwątpienia przed Wami, strach i obawy ale trzeba być dobrej myśli. Życzę dużo spokoju, sił i rośnijcie sobie zdrowo 🍀🍀🍀🍀🍀


    Czekając na tęczę - widzę kochana że się odzywałaś. Mam nadzieję że trzymasz się dzielnie i nie poddajesz w tej trudnej walce o macierzyństwo
    . Myślę o Was często 🥺🤍


    🥹 powoli się poddaje i zaczynam sobie wyobrażać życie bez największego marzenia o byciu mama , nie mam już na to siły … ale jeszcze robię jakieś dodatkowe badania , daje sobie jeszcze trochę czasu .. zaraz od straty minie rok , kolejny długi rok … no nic , trzymajcie za mnie kciuki , może kiedyś i ja dołączę do was moje szczęściary ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca, 00:24

  • kropeczek Autorytet
    Postów: 933 837

    Wysłany: 16 marca, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę mocno że do nas dołączysz 🥹🥹 zmieniałaś leki na jakiś nowy zestaw?

    Czekając na tęcze lubi tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • Czekając na tęcze Ekspertka
    Postów: 179 84

    Wysłany: 16 marca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś kolejny negatyw …
    W kolejnym cyku będę miała monitoring .
    U mnie nie wyszła żadna mutacja , nawet heparyny nie chce mi w razie ciąży imunolog dać. Chyba że białko s będzie się zmieniać to mi włączy . Jedyne co to mam mieć encorton , bo i pewno zapobiegawczo gin da mi luteinę czy tam dupka . Imunolog mówiła żeby włączyć encorton do Starań ale ze względu na nasienie , jeszcze się wstrzymuje , w czerwcu ma mieć zabieg na usunięcie żylaków :(
    Zmieniliśmy witaminy jedynie , no i dieta jest taka bardziej płodna . Robię testy owulacyjne , roxie z twojego polecenia , no ale ciąży Nie przyniosły :(
    Najgorsze jest to że do końca czerwca jestem na wypowiedzeniu .
    Także skopaną jestem totalnie … i totalnie nie pomaga mi to wyluzować głowy . Jeszcze 30 za pasem .. a ja myślałam że do tego czasu będę miała dwoje 🥹 ale głupia byłam …

  • Diana37 Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 16 marca, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na przyspieszonej wizycie u ginekologa.
    Tylko pęcherzyk jest, nic więcej :( czekamy bo to dopiero 5+2.
    Moje Tsh idzie niestety szybko do góry.
    Mam porobić podstawowe badania i już w piątek kolejna wizyta. Zbankrutujemy normalnie:(.
    Zrobiłam sobie morfologie mam niedobory kwasu foliowego , jestem na pograniczu - ile mam tego pchać w siebie, biorę femibion 1 i dziś kupiłam sobie jeszcze folian 400.

  • Lus1a Koleżanka
    Postów: 50 36

    Wysłany: 16 marca, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana37 wrote:
    Byłam dziś na przyspieszonej wizycie u ginekologa.
    Tylko pęcherzyk jest, nic więcej :( czekamy bo to dopiero 5+2.
    Moje Tsh idzie niestety szybko do góry.
    Mam porobić podstawowe badania i już w piątek kolejna wizyta. Zbankrutujemy normalnie:(.
    Zrobiłam sobie morfologie mam niedobory kwasu foliowego , jestem na pograniczu - ile mam tego pchać w siebie, biorę femibion 1 i dziś kupiłam sobie jeszcze folian 400.
    Hej, jakie masz to TSH? I czy lekarz nie mówi, że powinnaś stosować coś na pomniejszenie?

    preg.png
  • Diana37 Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 16 marca, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nowy ginekolog nie wtrąca się do TSH. Że o tym ma decydować endokrynolog. Trochę mnie takie podejście zdziwiło.
    Wizytę u Endo mam dopiero 10.04. a moje Tsh już jest na granicy normy a gdzie dopiero dalej. Wiem że to będzie szybko lecieć do góry

    agentka93 lubi tę wiadomość

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 951 832

    Wysłany: 16 marca, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekając na tęcze wrote:
    Dziś kolejny negatyw …
    W kolejnym cyku będę miała monitoring .
    U mnie nie wyszła żadna mutacja , nawet heparyny nie chce mi w razie ciąży imunolog dać. Chyba że białko s będzie się zmieniać to mi włączy . Jedyne co to mam mieć encorton , bo i pewno zapobiegawczo gin da mi luteinę czy tam dupka . Imunolog mówiła żeby włączyć encorton do Starań ale ze względu na nasienie , jeszcze się wstrzymuje , w czerwcu ma mieć zabieg na usunięcie żylaków :(
    Zmieniliśmy witaminy jedynie , no i dieta jest taka bardziej płodna . Robię testy owulacyjne , roxie z twojego polecenia , no ale ciąży Nie przyniosły :(
    Najgorsze jest to że do końca czerwca jestem na wypowiedzeniu .
    Także skopaną jestem totalnie … i totalnie nie pomaga mi to wyluzować głowy . Jeszcze 30 za pasem .. a ja myślałam że do tego czasu będę miała dwoje 🥹 ale głupia byłam …
    Kochana myślę o Tobie często :* wierzę bardzo mocno, że Ci się uda. Wiem, co czujesz, ja już też miałam wrażenie, że nigdy się nie uda. Też jestem po 30, mój mąż już wręcz przed 40...
    Wierzę, że ten rok będzie Twój 🥰 musi się udać! Nie może być inaczej! Ściskam Cię mocno :*

    Ma_karon gratulacje 😍😍😍 wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa :*

    ma_karon07 lubi tę wiadomość

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    18dpo - beta 1084
    20dpo - beta 2297
    22dpo (5+0) - GS 7,4mm
    27.11 (6+0) - CRL 2,4mm - serduszko 105ud/min (5+5 z USG)
    07.12 (7+3) - CRL 1,39cm - serduszko 157ud./min (7+5 z USG)
    21.12 (9+3) - CRL 2,73cm - serduszko 184ud./min (9+4 z USG)
    05.01 (11+4) - CRL 5,89cm - USG prenatalne prawidłowe. Chyba dziewczynka 😍 (12+3 z USG)

    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy
  • Czekając na tęcze Ekspertka
    Postów: 179 84

    Wysłany: 17 marca, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny jesteście kochane ❤️ potrzebuje dużo dobrych myśli 🥹❤️

  • ma_karon07 Ekspertka
    Postów: 141 65

    Wysłany: 18 marca, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropeczek wrote:
    Minevra gratulacje! ♥️ Rośnijcie zdrowo ♥️🍀


    ma_karon07 Gratulacje!!! Jaka duża dziewczynka 😍😍😍😍♥️♥️♥️ Jak się czujecie?

    Pati i Diana za Was również mocno trzymam kciuki, pewnie jeszcze nie jedna chwila zwątpienia przed Wami, strach i obawy ale trzeba być dobrej myśli. Życzę dużo spokoju, sił i rośnijcie sobie zdrowo 🍀🍀🍀🍀🍀


    Czekając na tęczę - widzę kochana że się odzywałaś. Mam nadzieję że trzymasz się dzielnie i nie poddajesz w tej trudnej walce o macierzyństwo. Myślę o Was często 🥺🤍

    Wydaje się duża przez te cm, a tak naprawdę jest taka chudziutka przez to 😅 Pani która leżała ze mną na sali, rodziła też w sali obok mnie - ten sam czas, obie dziewczynki i waga praktycznie identyczna a u niej 53 cm i bobas taki pełny, pulchny.

    Czujemy się dobrze, wyszłyśmy w piątek do domku. Uczymy się siebie powoli, nocki raczej średnie, ale w ciągu dnia super śpi 😅

    04.01.23 zabieg - poronienie zatrzymane 8tc/10tc
    11.07.23 - ⏸️
    31.07.23 - jest zarodek i serduszko, 6t3d 🤞🏻
    28.08 - 10t4d ❤️
    05.09 I prenatalne, wyniki dobre 😍
    06.11 II prenatalne, wszystko dobrze, dziewczynka 🩷
    09.01 III prenatalne, wyniki dobre 🥰
  • Mała22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 marca, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa na forum, wstukujac z Google stos pytań, zawsze trafiałam na Wasze forum i bardzo mi wasze wypowiedzi pomogły. Między innymi dzięki informacji z tego forum zakupiłam ziola ojca soroki, dzięki którym po jednym miesiącu stosowania w końcu pojawiła się upragniona owulacja, ba nawet pojawiły się po niej dwie kreski... niestety w 5tyg samoistne poronienie...
    Mam już córeczkę w wieku 5 lat.
    Zrobiłam wynik progesteronu i w 5 tyg był za niski, podana luteina wieczorem i rano popłynęło... stos myśli, zastanawiam się czy ziola mogły mi podnieść progesteron a po zobaczeniu testu pozytywnego ziola przestałam pić i progesteron mógł przez to spaść?
    Czy lekarze kazali wam czekać i się regenerować przed kolejna próba? Mój lekarz powiedział żeby odrazu w kolejnym cyklu działać dalej... nie wiem co o tym myśleć? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 12:35

  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3025 3997

    Wysłany: 18 marca, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana37 wrote:
    Mój nowy ginekolog nie wtrąca się do TSH. Że o tym ma decydować endokrynolog. Trochę mnie takie podejście zdziwiło.
    Wizytę u Endo mam dopiero 10.04. a moje Tsh już jest na granicy normy a gdzie dopiero dalej. Wiem że to będzie szybko lecieć do góry

    Diana przepraszam, przypadkiem polubiłam zamiast zacytować- a czy masz możliwość umówienia chociażby teleporady u kogoś innego? 10.04 to prawie miesiąc, warto spróbować konsultacji u innego lekarza wcześniej w takim przypadku.
    A tym, że 5+2 nie ma nic poza pęcherzykiem to się totalnie nie przejmuj :) Zupełna norma, u mnie też nic nie było, a 6+4 widziałam migające serduszko ❤️

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Diana37 Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 18 marca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.

    Mam jutro teleporade z endokrynolog, bo to zbyt poważne żeby czekać a ta cholerna tarczyca odgrywa dużą rolę na początku ciąży.

    W piątek mam znowu Gino, nie wiem czemu po tygodniu chce mnie widzieć:(
    Zrobię wszystko co będę mogła zrobić, żebym nie miała sobie. Nic do zarzucenia.

    Choć to początek a ponoć początki zawsze najgorsze czuję się jak taki balon - nic mi się nie chce

  • Polapola Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 18 marca, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy wprost mówicie osobom w swoim otoczeniu że poroniłyście? Mi się dziś nie że wymskneło ale kuzynka męża była bardzo dociekliwa, czemu nie byłam w pracy tyle miesięcy itp a potem zapytała czy jestem w ciąży. Jestem 1.5 miesiąca po stracie i powiedziałam jej to i teraz żałuję że o tym powiedziałam na głos i to jej. Nie mogę sobie darować że to powiedziałam nie chciałam żeby ludzie dookoła wiedzieli a sama się wyglądałam nie wiem czemu :(

  • OldMe-NewMe Ekspertka
    Postów: 143 66

    Wysłany: 18 marca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polapola wrote:
    Dziewczyny czy wy wprost mówicie osobom w swoim otoczeniu że poroniłyście? Mi się dziś nie że wymskneło ale kuzynka męża była bardzo dociekliwa, czemu nie byłam w pracy tyle miesięcy itp a potem zapytała czy jestem w ciąży. Jestem 1.5 miesiąca po stracie i powiedziałam jej to i teraz żałuję że o tym powiedziałam na głos i to jej. Nie mogę sobie darować że to powiedziałam nie chciałam żeby ludzie dookoła wiedzieli a sama się wyglądałam nie wiem czemu :(

    Ja miałam tak że najpierw to bardzo ukrywałam, a później jak zobaczyłam ile bliskich mi osób tego doświadczyło to zaczęłam się bardziej otwierać. Myślę że warto dojść sobie do tego co stoi pod spodem, czemu nie chcesz żeby wiedzieli ? Oczywiście masz prawo nie chcieć. To bardzo intymna sprawa. Ale może pomoże Ci to więc napiszę. Ja nie chciałam żeby wiedzieli bo czułam wstyd że mnie to spotkało i w swojej głowie myślałam że będą mnie oceniać.
    Z resztą czasami czujemy się tak „przyparci do muru”że nie wiadomo jak odpowiedzieć i mówimy mimo że nie chcemy. Niektórzy ludzie potrafią tak przyprzeć :/

  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3379 6364

    Wysłany: 19 marca, 04:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawiły się plamienia, bez bólu brzucha i już przeszły dosyć szybko ale były dobrze widoczne bo kilka razy użyłam chusteczek nawilżonych.. progesteron mam ładny więc to nie od tego , może od zastrzyków clexane? Miala tak któraś z Was ?
    Napisałam do ginekologa I spakowałam się w razie czego do szpitala, muszę sprawdzić czy wszystko jest dobrze , tylko pytanie czy na sor czy będzie kazał przyjechać do niego na usg ..
    Trzymajcie kciuki, moja głowa jest gotowa na wszystko..

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka, czekamy na Franka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- bobo ma 7,25cm i jest bardzo grzeczny podczas usg 😍
    04.06- wizyta 8:40
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
  • OldMe-NewMe Ekspertka
    Postów: 143 66

    Wysłany: 19 marca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    U mnie pojawiły się plamienia, bez bólu brzucha i już przeszły dosyć szybko ale były dobrze widoczne bo kilka razy użyłam chusteczek nawilżonych.. progesteron mam ładny więc to nie od tego , może od zastrzyków clexane? Miala tak któraś z Was ?
    Napisałam do ginekologa I spakowałam się w razie czego do szpitala, muszę sprawdzić czy wszystko jest dobrze , tylko pytanie czy na sor czy będzie kazał przyjechać do niego na usg ..
    Trzymajcie kciuki, moja głowa jest gotowa na wszystko..

    I jak u Ciebie ? Co powiedział lekarz ? Trzymam kciuki !

  • JoAnn Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 19 marca, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polapola wrote:
    Dziewczyny czy wy wprost mówicie osobom w swoim otoczeniu że poroniłyście? Mi się dziś nie że wymskneło ale kuzynka męża była bardzo dociekliwa, czemu nie byłam w pracy tyle miesięcy itp a potem zapytała czy jestem w ciąży. Jestem 1.5 miesiąca po stracie i powiedziałam jej to i teraz żałuję że o tym powiedziałam na głos i to jej. Nie mogę sobie darować że to powiedziałam nie chciałam żeby ludzie dookoła wiedzieli a sama się wyglądałam nie wiem czemu :(



    Straciłam synka w 23tc więc już wszyscy o tym wiedzieli...

    Na początku mnie to denerwowało że wszyscy wiedzą miałam takie poczucie wstydu z tego powodu że jakby nie wiedzieli to byłoby mi łatwiej itd..

    Teraz myślę że może lepiej że wiedzą..
    Może będą inaczej podchodzić do mnie
    Wcześniej były teksty "ciąża to nie choroba bla bla bla" myślę że wszystkie znają te teksty i historię... Nie ma co pisać więcej
    Wcześniej też byłam osobą która robiła wszystko dla wszystkich zawsze dostępna czasem robiłam coś ponad siły żeby tylko komus pomoc tak samo w pracy ...

    Rozumiem doskonale że jest Ci ciężko z tego powodu że musiałaś komuś powiedzieć a bardzo tego nie chciałam też tak mam bo nie lubię mówić o swoim życiu
    Ale może tak miało być może ta osoba się zastanowi następnym razem a nie będzie tak dopytywać bezsensu może jeszcze będzie z tego coś dobrego...

    Po stracie jak czytałam wszystkie historie z tego forum to chociaż płakałam jeszcze bardziej z każdą historia to mimo wszystko mi to pomogło. Po stracie najczesciej rozmawiałam z moją koleżanka która też poroniła czułam że tylko ona mnie rozumie więcej wydaje mi się że może czasem warto o tym powiedzieć żeby dodać komuś otuchy...

    01.2024 - aniołek synek 23tc 💙👼

    starania o tęczowe maleństwo 🌈
    Niedoczyność tarczycy - Hashimoto
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3379 6364

    Wysłany: 19 marca, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    I jak u Ciebie ? Co powiedział lekarz ? Trzymam kciuki !
    Wizytę mam o 18 więc jeszcze muszę poczekać bo ginekolog mój ma dziś grafik napięty, a na razie plamienie z nocy było jednorazowe bo teraz tylko brudze na jasno brązowo, więc staram się nie panikować 🙈 nic mnie nie boli , czuje się normalnie , gdyby nie plamienie to bym myślała że wszystko jest dobrze, progesteron w dobrej normie , dlatego jestem ciekawa skąd to plamienie 🤔

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka, czekamy na Franka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- bobo ma 7,25cm i jest bardzo grzeczny podczas usg 😍
    04.06- wizyta 8:40
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ