Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Starania po poronieniu 2025
Odpowiedz

Starania po poronieniu 2025

Oceń ten wątek:
  • Wixa🌸 Autorytet
    Postów: 693 466

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Ja mam jutro wizytę u ginekolog od niepłodności, co prawda jeszcze krwawię, ale chce z nią pogadać jakie badania zrobić, jakie suplementy wdrożyć itp bo moja ginekolog tylko daje leki bez badań.
    Wymazy zrobione na kiry trombofilie i hlac. Jutro wysyłam i najdłuższe 10 dni roboczych przede mną 😅 mam już voucher do diagnostyki na pakiet anemii, homocysteine i betę ale powstrzymałam się żeby robić je na jutrzejszą wizytę bo moje żyły potrzebują odpoczynku a może coś jeszcze będzie chciała żeby zrobiła. Tarczycę mam w miarę świeżą więc raczej nie ma sensu ale zobaczę co powie.
    Ja mam jeszcze zapalenie ucha do tego wszystkiego i wyszła i bakteria i candida, więc czeka mnie chyba dłuższe leczenie tego 🙄
    Chyba najlepiej z takimi wizytami się wstrzelić w okolicy owulacji wtedy dużo po samym usg lekarz widzi :) miałam usg robione w trakcie okresu to niby wszystko ok ale nie do końca wszystko było widać. Super że masz już trochę badań :)
    Masz tego gina z polecenia? Oby od razu udało się wybrać dobrą drogę leczenia 🤞🏻😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2025, 18:35

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    31l🙎‍♀️ 35l🙎

    -12.2022 początek starań

    -10.12.2024(13d.c) 1 IUI ❌ ( 9d.c 💉 ovirtelle)
    -02.01.2025(12d.c) 2 IUI ❌ ( 10d.c 💉ovirtelle)
    -22.01 drożność sono hsg ✔
    -25.01 (13d.c) 3 IUI ❌ (11d.c 💉 ovirtelle)

    15.03- nowy lekarz, startujemy z 3 naturalnymi próbami na cyklach monitorowanych+wyregulowaniem wszystkich niedoborów🤞
    31.03-beta 56.5
    02.04-beta 120
    04.04-beta 311
    07.04-beta 1346
    08.04- 5tydzień ciąży, pierwsze usg dzidzuś jest w macicy
    22.04-7tydzień jest serduszko 💓
    23.05-11tc/8tc serduszko przestało bić💔👼poronienie chybione

    27.12 ⏸🌱
    10.02 26mm cudu z pięknym 💖
    28.03 142g dzieciątka 😍
    15.04 256g dzidzi 💜
    preg.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Ja mam jutro wizytę u ginekolog od niepłodności, co prawda jeszcze krwawię, ale chce z nią pogadać jakie badania zrobić, jakie suplementy wdrożyć itp bo moja ginekolog tylko daje leki bez badań.
    Wymazy zrobione na kiry trombofilie i hlac. Jutro wysyłam i najdłuższe 10 dni roboczych przede mną 😅 mam już voucher do diagnostyki na pakiet anemii, homocysteine i betę ale powstrzymałam się żeby robić je na jutrzejszą wizytę bo moje żyły potrzebują odpoczynku a może coś jeszcze będzie chciała żeby zrobiła. Tarczycę mam w miarę świeżą więc raczej nie ma sensu ale zobaczę co powie.
    Ja mam jeszcze zapalenie ucha do tego wszystkiego i wyszła i bakteria i candida, więc czeka mnie chyba dłuższe leczenie tego 🙄

    Jeśli robiłaś wymazy ze strony testyDNA to Cię pocieszę że pakiet na trombofilie miałam wynik po jakichś 3 dniach roboczych a kiry i hlac po 5 :) trzymam kciuki za wyniki 🤞🏼

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 844 2086

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wixa🌸 wrote:
    Chyba najlepiej z takimi wizytami się wstrzelić w okolicy owulacji wtedy dużo po samym usg lekarz widzi :) miałam usg robione w trakcie okresu to niby wszystko ok ale nie do końca wszystko było widać. Super że masz już trochę badań :)
    Masz tego gina z polecenia? Oby od razu udało się wybrać dobrą drogę leczenia 🤞🏻😊

    Tak z polecenia, mam koleżankę która wiele przeszła i wiele lekarzy obskoczyła. Jak dostałam diagnozę poronienia to musiałam działać i umówiłam się do niej i do immunolog (mam wizytę 27.08). Na sprawdzenie czy jest czysto i tak pójdę osobno już do mojej ginekolog prawdopodobnie, mam się stawić po ustaniu krwawienia, może się wstrzymam 7-10 dni to będzie bliżej owulacji o ile się pojawi.

    Jestem ciekawa tej bety, dwa tygodnie temu przy diagnozie miałam 19 tys, ciekawe jak to teraz wygląda.

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 844 2086

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Jeśli robiłaś wymazy ze strony testyDNA to Cię pocieszę że pakiet na trombofilie miałam wynik po jakichś 3 dniach roboczych a kiry i hlac po 5 :) trzymam kciuki za wyniki 🤞🏼

    Oo na maksa mnie pocieszyłaś, bo mam immunologa 27.08 i bałam się że wyniki będą na styk, ale może jest szansa.

    Chociaż na formularzu dopisali że używałam kod promocyjny to obstawiam że będę na szarym końcu w kolejce 😅

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Mart0511 Autorytet
    Postów: 327 449

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    NoraBlue, widać, że marudzenie przynosi efekty :D Oby się rozkręcił już dzisiaj.
    Anielka, wszystkie kciuki na pokład :)

    To teraz musimy marudzić o naszych bobasach i może szybko nam się uda wszystkim :D

    NoraBlue, emciak lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mart0511 Autorytet
    Postów: 327 449

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie 🙌 obie miałyśmy rodzić w styczniu, więc tym bardziej! Piszą, że ogranizm pamięta 😜 dawaj znać na bieżąco 🤗

    To dołączam do was :) też miałam rodzić w styczniu i też zaczęliśmy w tym miesiącu <3

    *Julia*, emciak lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mart0511 Autorytet
    Postów: 327 449

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wixa🌸 wrote:
    Trzymamy trzymamy 😁🤞🏻
    Też się nie nastawiam, ale gdzieś ta iskierka nadziei się tli 🥰
    Ja się już pocieszam, że jak nie pójdzie po myśli to kolejną wizytę kontrolną mam w dni płodne, a mój gin ma chyba ręce które leczą 😆 więc liczę na to, że ponownie uda się zaskoczyć po takiej wizycie 😅

    Mam nadzieję, że mój też ma takie zdolności :D jutro wizyta, a owulacja prawdopodobnie pojutrze haha

    Choko lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Choko Przyjaciółka
    Postów: 87 91

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart0511 wrote:
    To dołączam do was :) też miałam rodzić w styczniu i też zaczęliśmy w tym miesiącu <3

    Ja też jestem ze styczniowego wątku. Trochę nas tu jest.

    Mart0511, emciak lubią tę wiadomość

    👩🏻 36l. 👱‍♂️36l.

    29.06.2016 odklejenie się łożyska 33 tc cc ♥️👦
    23.08.2024 - 8/6 tc 💔
    16.06.2025 - 11/9 tc 💔

    Czekamy na Ciebie Skarbie 🌈♥️🤞
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem bezwątkowa, dopiero tu dołączyłam, ale miałam rodzić w lutym 😔

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 844 2086

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w moim wątku marcowym nie bylam zbyt długo ale mam nadzieje ze nikt więcej nie będzie musiał do nas dołączyć 🥺

    Weszłam na forum jak dostałam pierwsze wyniku progu i czułam że coś jest nie tak. Ale społeczność tutaj jest cudowna i żałuję że wcześniej nie odkryłam tego miejsca

    Choko, Arisia lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Choko Przyjaciółka
    Postów: 87 91

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Ja w moim wątku marcowym nie bylam zbyt długo ale mam nadzieje ze nikt więcej nie będzie musiał do nas dołączyć 🥺

    Weszłam na forum jak dostałam pierwsze wyniku progu i czułam że coś jest nie tak. Ale społeczność tutaj jest cudowna i żałuję że wcześniej nie odkryłam tego miejsca

    Zawsze smutno jest witać nowe osoby na tym wątku.
    Mi trochę szkoda że nie trafiłam na ten forum po pierwszym poronieniu. Ale cóż, trudno. Widocznie tak miało być :)

    👩🏻 36l. 👱‍♂️36l.

    29.06.2016 odklejenie się łożyska 33 tc cc ♥️👦
    23.08.2024 - 8/6 tc 💔
    16.06.2025 - 11/9 tc 💔

    Czekamy na Ciebie Skarbie 🌈♥️🤞
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 374 650

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trafiłam dopiero na ten wątek, wczesniej nie miałam pojęcia o takim forum! A termin miałam na grudzień. Pomimo nieprzyjemnej przyczyny, która nas tu zebrała, fajne grono nam się stworzyło 🥰
    Nora, super, że się zaczyna rozkręcać! Pierwszy dzień cyklu, to ten z normalnym krwawieniem. Mam nadzieję, że szybko się rozkręci 😉
    Anielka, Wixa, Emciak, kciuki mocno zaciśnięte 🙂
    Biochemiczka, daj znać po wizycie!

    NoraBlue, ANIELKA, emciak lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Mucha94 Przyjaciółka
    Postów: 100 130

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowe mamy, które stały się matkami zbyt wcześnie 😉

    Też w styczniu miałam rodzic, dałam rodzica karteczkę z USG z napisem widzimy się w styczniu..

    A stałam się mama zbyt wcześnie.

    Teraz niech nasze Aniołki nam kibicują, bo rodzeństwo wkrótce ma się począć i być z nami na ziemi ♥️


    Mocno w to wierzę ♥️

    Jusia92, Arisia, *Julia*, Mary27, Mart0511, emciak, Choko, Void, Czajnik lubią tę wiadomość

    Ja 94
    On 93

    Starania od 2017
    10.04⏸️
    10.06💔 8 tydzień
  • Mart0511 Autorytet
    Postów: 327 449

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha94 wrote:
    Styczniowe mamy, które stały się matkami zbyt wcześnie 😉

    Też w styczniu miałam rodzic, dałam rodzica karteczkę z USG z napisem widzimy się w styczniu..

    A stałam się mama zbyt wcześnie.

    Teraz niech nasze Aniołki nam kibicują, bo rodzeństwo wkrótce ma się począć i być z nami na ziemi ♥️


    Mocno w to wierzę ♥️

    Nasze Aniołki będą pilnowały swojego rodzeństwa i musi być dobrze :)

    Jusia92, Arisia, Mucha94 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Arisia Autorytet
    Postów: 253 185

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    Ja jestem bezwątkowa, dopiero tu dołączyłam, ale miałam rodzić w lutym 😔

    Ja podobnie, miałam rodzic na początku lutego. Mam nadzieję, że skoro nie w lutym, to już jakoś latem 2026 będziemy szczęśliwe 🥹🥹

    NoraBlue, Mart0511, Choko, Void lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 92 ❌ czynnik męski (OAT + DFI⬆️)
    Starania o pierwsze maleństwo od 03.2025 👶
    05.2025 ⏸️
    07.2025 💔👼 poronienie zatrzymane (10tc/8tc)
    03.2026 pierwsza wizyta w Invimed
    03.2026 lametta + ovitrelle ❌
    04.2026 lametta + ovitrelle ❌
    05.2026-08.2026 poprawiamy parametry nasienia (Clo + suplementy) i czekamy na dalsze decyzje lekarzy
  • *Julia* Autorytet
    Postów: 634 1050

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, skoro tyle nas jest na tym wątku, zaczynam myśleć że poronienia mają niezłe statystyki, wcześniej nie byłam tego aż tak świadoma! Szczególnie krytyczny jest 6 (samoistne), a później 8-9 tc (zatrzymane). Ale u większości kolejna ciąża jest 🌈 i tego nam życzę!

    Moja 1 wizyta pp jest dopiero pod koniec sierpnia, więc my nic nie działamy, tym bardziej, że w szpitalu gin mi powiedziała żeby się wstrzymać 3 cykle od zabiegu. Ale trzymam za Was mocno kciuki, cieszę się, że mamy tutaj siebie i się wspieramy :)

    NoraBlue, Arisia, Mart0511 lubią tę wiadomość

    25.09 ⏸️ 🌈
    12 dpo hcg 345
    15 dpo hcg 1045
    23 dpo hcg 17808
    16.10 🩷🥹
    24.11 🧬 🩵 zdrowy chłopiec 🤞
    27.01 450g szczęścia 🥰
    23.03 1400g 🐬

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też mam takie odczucie, że się tu zebrała taka ekipa wspierająca osób, które spotkała podobną tragedia w podobnym czasie. I tylko w kupie siła, wsparcie od osób, które przeżyły to samo jest niezastąpione i to, że można tu żądać każde pytanie i wszyscy pomogą

    Choko lubi tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 223 373

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu trafilam w drugiej ciąży na wątek październikowy, dziewczyny tam za 2 miesiace mają terminy porodów... Tez żałuję, że nie znałam tego forum wcześniej, kiedy w trakcie mojego pierwszegoporonienia mialam tyle pytań

    *Julia* lubi tę wiadomość

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • Arisia Autorytet
    Postów: 253 185

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się, myślę, że najwięcej zrozumienia możemy znaleźć u osób, które przeżyły podobną tragedię. Szczególnie, że kobieta odczuwa to nieco inaczej. Mam bardzo wspierającego męża, dużo dla mnie robi, ale czasem rozmowa z kobietami to coś czego mi trzeba. Również ciesze się, że tutaj trafiłam ❤️ i ja na przykład bardzo dużo czerpię z Waszego doświadczenia. Nie byłam dobrze przygotowana na pierwszą ciążę, bo zaszłam w drugim cyklu starań, a dopiero teraz uczę się analizować badania, korzystać z testów owulacyjnych itp. Tak więc to naprawdę miłe, że można tutaj zadać każde pytanie. I zawsze, gdy którejś z Was się uda będę miała szczere uczucie radości, podobnie gdy mówicie o porażkach to odczuwam Wasz ból.

    *Julia*, NoraBlue, Choko, emciak, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 92 ❌ czynnik męski (OAT + DFI⬆️)
    Starania o pierwsze maleństwo od 03.2025 👶
    05.2025 ⏸️
    07.2025 💔👼 poronienie zatrzymane (10tc/8tc)
    03.2026 pierwsza wizyta w Invimed
    03.2026 lametta + ovitrelle ❌
    04.2026 lametta + ovitrelle ❌
    05.2026-08.2026 poprawiamy parametry nasienia (Clo + suplementy) i czekamy na dalsze decyzje lekarzy
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No gdzie indziej grupa obcych bab kibicuje sobie żeby przyszła @, wie kiedy która ❤️ ze swoim chłopem i zna swoje historie medyczne lepiej niż ktokolwiek inny w rodzinie 🤩 ja dziś wybywam na wakacje oczywiście @ się rozkręci na pewno na miejscu, ale w d…. z tym!

    Biochemiczka, Choko, *Julia*, Wixa🌸, emciak, Void, Jusia92, Arisia lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ