X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Strata dziecka przedwcześnie urodzonego i starania o 🌈
Odpowiedz

Strata dziecka przedwcześnie urodzonego i starania o 🌈

Oceń ten wątek:
  • Niewkomplecie Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka9 wrote:
    Na fb powstała nowa strona- Ronić po ludzku. Mozesz tam opowiedzieć historię anonimowo

    Są też na IG!

  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Tak zgłaszałam. Dochodzenie prowadziła fundacja rodzic Po ludzku ale szoital oczywiście w odpowiedzi stanął murem za lekarzem I w jego wersji miałam info zwrotne że codziennie przychodził mnie pocieszać i przynosił mi chusteczki !!
    Zgłosiłam się także do Fedry ale oni chcieli nagłośnić sprawę. Chcieli żebym wystąpiła w telewizji, gazecie bo ja pamiętacie zaraz po mnie kwestią sepsy w ciąży zrobiła sue bardzo medialna z powodu Izy z Pszczyny. Ja nie bylsm gotową na chodzenie po mediach. Sane wiecie jak to jest, jaki jest wtedy stan psychiczny człowieka.
    Dziewczyny bardzo Wam współczuję i przytulam ale macie choc szanse na naturalne zajscia. U mnie nie dość że in vitro to jeszxze komórką dawczyni bo rezerwą jajnikowa wyczerpana.

    To okropne ze szpital umywa ręce od takiego traktowania pacjentki.. Nie dziwię się, ze nie zdecydowałaś się na nagłośnienie sprawy, wiem jak ciężko jest do tego wracać 😞

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewkomplecie wrote:
    Mam nadzieję, że okaże się szczęśliwy ale szczerze mówiąc nie mam pozytywnego nastawienia. Raczej czekam na okres żeby móc zrobić badania 🤷🏻‍♀️. Aliya wiem o czym mówisz… ostatnio też miałam trochę więcej chwil zwątpienia, płaczu, tęsknoty… ściskam 💜

    Tez nie chce robić sobie nadziei… jak to się mówi- lepiej być mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym. Także co będzie to będzie.
    Kiedy testujesz? 😘

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • Niewkomplecie Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliya wrote:
    Tez nie chce robić sobie nadziei… jak to się mówi- lepiej być mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym. Także co będzie to będzie.
    Kiedy testujesz? 😘
    Myślę, że w środę (24.08). A Ty?

  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewkomplecie wrote:
    Myślę, że w środę (24.08). A Ty?

    Ja myślę, że w tą niedziele, choć to będzie dopiero 10dpo- według apki i obserwacji 😊

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny dołączę do Was😘
    Niewkomplecie, Aliya trzymam mocno testowe kciuki, za resztę dziewczyny również!
    U nas 2 cykl starań i planuje testować jutro, wg obserwacji 12dpo. Też nie wiąże z tym większych nadziei ale chce wiedzieć bo ciekawość wygrywa.

    Aliya lubi tę wiadomość

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karo 😘 trzymam mocno kciuki za jutrzejszy test!
    Macie jakieś objawy?.. Mnie wczoraj i dziś bolał brzuch tak okresowo.. i przeszło mi przez myśl, że może się udało? Bo w ciąży z Synkiem tak właśnie mnie pobolewał około tydzień po owulacji. I jak tu nie robić sobie nadziei 🤦🏻‍♀️

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety jedna kreska... objawów raczej nie mam żadnych więc ten cykl już stracony, czekam na okres 😕
    A Wy macie jakieś objawy?

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Niewkomplecie Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to na kilka dni przed okresem już się czuję beznadziejnie. Tak jest i tym razem także bez zmian 🤷🏻‍♀️. Ale wiadomo: póki nie ma okresu jest nadzieja. Również trzymam kciuki za Was!

  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, przytulam.
    Mnie dalej pobolewa podbrzusze ale to tez może być objaw zbliżającego się okresu.
    Miłego dnia dziewczyny!

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biało, spróbuję jeszcze jutro. Ale czuje się już bardzo okresowo wiec nie wiem czy mnie nie wyprzedzi 🤔

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Aliya🙁 ale może jutro pojawi się nadzieja
    Ja miałam zamiar testować jeszcze jutro albo pojutrze ale już nie mam po co bo dziś 1dc...

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, oby to był pierwszy dzień ciąży ✊🏻

    KaroKaro lubi tę wiadomość

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • Niewkomplecie Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w oczekiwaniu. Ale jutro pewnie nie wytrzymam i zrobię. Dziewczyny a długo się staraliście za pierwszym razem?

  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas udało się w 11cs. Z tym, że u nas był problem z obniżonymi parametrami nasienia przez żylaki powrózka nasiennego. Mąż przeszedł zabieg i 2 miesiące później już zaszłam w ciążę.
    A Wy?

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to trochę skomplikowane.
    Za pierwszym razem 8 miesięcy, udało się dopiero po laparoskopii.
    Druga ciąża po 7 miesiącach i kolejnej laparoskopii.
    Trzecia ciąża po dwóch latach z czego rok leczyłam się eksperymentalnym lekiem na endometrioze i po jego odstawieniu udało się od razu.

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj tez biel. Czekam na okres, bo już czuję, że nic z tego 🤷🏻‍♀️

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • Niewkomplecie Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my za pierwszym razem w sumie szybko, bo w 4cs. Teraz minie 6cs i zapewne nic. Dziś robiłam test i też biel. Ale w tym miesiącu podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu diagnostyki tak więc jak dostanę okres to się umawiam do ginekologa i zobaczymy co powie.

  • Aliya Ekspertka
    Postów: 196 113

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewkomplecie wrote:
    No my za pierwszym razem w sumie szybko, bo w 4cs. Teraz minie 6cs i zapewne nic. Dziś robiłam test i też biel. Ale w tym miesiącu podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu diagnostyki tak więc jak dostanę okres to się umawiam do ginekologa i zobaczymy co powie.

    Dobrze jest mieć plan. Ale trzymam kciuki żeby diagnostyka jednak nie była potrzebna ✊🏻
    Mnie dzisiaj brzuch już mocniej zaczął boleć, do tego nadszedł pms i czuje się do kitu 😔 umówiłam męża do urologa, żeby sprawdzić czy nie ma nawrotu tych żylaków…

    04/22 26tc 👼
    07/23 38tc 🌈
  • Niewkomplecie Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze, trzeba trzymać rękę na pulsie!
    Dziękuję 🥰.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ