X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Strata dziecka przedwcześnie urodzonego i starania o 🌈
Odpowiedz

Strata dziecka przedwcześnie urodzonego i starania o 🌈

Oceń ten wątek:
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 17 sierpnia, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że okaże się szczęśliwy ale szczerze mówiąc nie mam pozytywnego nastawienia. Raczej czekam na okres żeby móc zrobić badania 🤷🏻‍♀️. Aliya wiem o czym mówisz… ostatnio też miałam trochę więcej chwil zwątpienia, płaczu, tęsknoty… ściskam 💜

Aliya lubi tę wiadomość

• Linka9 Koleżanka

Wysłany: 17 sierpnia, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Tak zgłaszałam. Dochodzenie prowadziła fundacja rodzic Po ludzku ale szoital oczywiście w odpowiedzi stanął murem za lekarzem I w jego wersji miałam info zwrotne że codziennie przychodził mnie pocieszać i przynosił mi chusteczki !!
    Zgłosiłam się także do Fedry ale oni chcieli nagłośnić sprawę. Chcieli żebym wystąpiła w telewizji, gazecie bo ja pamiętacie zaraz po mnie kwestią sepsy w ciąży zrobiła sue bardzo medialna z powodu Izy z Pszczyny. Ja nie bylsm gotową na chodzenie po mediach. Sane wiecie jak to jest, jaki jest wtedy stan psychiczny człowieka.
    Dziewczyny bardzo Wam współczuję i przytulam ale macie choc szanse na naturalne zajscia. U mnie nie dość że in vitro to jeszxze komórką dawczyni bo rezerwą jajnikowa wyczerpana.

Na fb powstała nowa strona- Ronić po ludzku. Mozesz tam opowiedzieć historię anonimowo

Emily0723 lubi tę wiadomość

• Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 17 sierpnia, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka9 wrote:
    Na fb powstała nowa strona- Ronić po ludzku. Mozesz tam opowiedzieć historię anonimowo

Są też na IG!

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 18 sierpnia, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Tak zgłaszałam. Dochodzenie prowadziła fundacja rodzic Po ludzku ale szoital oczywiście w odpowiedzi stanął murem za lekarzem I w jego wersji miałam info zwrotne że codziennie przychodził mnie pocieszać i przynosił mi chusteczki !!
    Zgłosiłam się także do Fedry ale oni chcieli nagłośnić sprawę. Chcieli żebym wystąpiła w telewizji, gazecie bo ja pamiętacie zaraz po mnie kwestią sepsy w ciąży zrobiła sue bardzo medialna z powodu Izy z Pszczyny. Ja nie bylsm gotową na chodzenie po mediach. Sane wiecie jak to jest, jaki jest wtedy stan psychiczny człowieka.
    Dziewczyny bardzo Wam współczuję i przytulam ale macie choc szanse na naturalne zajscia. U mnie nie dość że in vitro to jeszxze komórką dawczyni bo rezerwą jajnikowa wyczerpana.

To okropne ze szpital umywa ręce od takiego traktowania pacjentki.. Nie dziwię się, ze nie zdecydowałaś się na nagłośnienie sprawy, wiem jak ciężko jest do tego wracać 😞

04/22 -26tc- poród przedwczesny- Synek 👼🦋

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Aliya Koleżanka

Wysłany: 18 sierpnia, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewkomplecie wrote:
    Mam nadzieję, że okaże się szczęśliwy ale szczerze mówiąc nie mam pozytywnego nastawienia. Raczej czekam na okres żeby móc zrobić badania 🤷🏻‍♀️. Aliya wiem o czym mówisz… ostatnio też miałam trochę więcej chwil zwątpienia, płaczu, tęsknoty… ściskam 💜

Tez nie chce robić sobie nadziei… jak to się mówi- lepiej być mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym. Także co będzie to będzie.
    Kiedy testujesz? 😘

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 18 sierpnia, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliya wrote:
    Tez nie chce robić sobie nadziei… jak to się mówi- lepiej być mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym. Także co będzie to będzie.
    Kiedy testujesz? 😘
    Myślę, że w środę (24.08). A Ty?

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 19 sierpnia, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewkomplecie wrote:
    Myślę, że w środę (24.08). A Ty?

Ja myślę, że w tą niedziele, choć to będzie dopiero 10dpo- według apki i obserwacji 😊

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • KaroKaro Autorytet

Wysłany: 19 sierpnia, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny dołączę do Was😘
    Niewkomplecie, Aliya trzymam mocno testowe kciuki, za resztę dziewczyny również!
    U nas 2 cykl starań i planuje testować jutro, wg obserwacji 12dpo. Też nie wiąże z tym większych nadziei ale chce wiedzieć bo ciekawość wygrywa.

Aliya lubi tę wiadomość

a870cbe2d8.png

02.2019 Córeczka👧❤ SN
    [*]10.2021 24tc Synuś👼💙 CC skrajny wcześniak 💔
    [*]10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane 💔
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Aliya Koleżanka

Wysłany: 19 sierpnia, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karo 😘 trzymam mocno kciuki za jutrzejszy test!
    Macie jakieś objawy?.. Mnie wczoraj i dziś bolał brzuch tak okresowo.. i przeszło mi przez myśl, że może się udało? Bo w ciąży z Synkiem tak właśnie mnie pobolewał około tydzień po owulacji. I jak tu nie robić sobie nadziei 🤦🏻‍♀️

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • KaroKaro Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia, 07:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety jedna kreska... objawów raczej nie mam żadnych więc ten cykl już stracony, czekam na okres 😕
    A Wy macie jakieś objawy?

a870cbe2d8.png

02.2019 Córeczka👧❤ SN
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 20 sierpnia, 07:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to na kilka dni przed okresem już się czuję beznadziejnie. Tak jest i tym razem także bez zmian 🤷🏻‍♀️. Ale wiadomo: póki nie ma okresu jest nadzieja. Również trzymam kciuki za Was!

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, przytulam.
    Mnie dalej pobolewa podbrzusze ale to tez może być objaw zbliżającego się okresu.
    Miłego dnia dziewczyny!

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Aliya Koleżanka

Wysłany: 21 sierpnia, 07:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biało, spróbuję jeszcze jutro. Ale czuje się już bardzo okresowo wiec nie wiem czy mnie nie wyprzedzi 🤔

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • KaroKaro Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Aliya🙁 ale może jutro pojawi się nadzieja
    Ja miałam zamiar testować jeszcze jutro albo pojutrze ale już nie mam po co bo dziś 1dc...

a870cbe2d8.png

02.2019 Córeczka👧❤ SN
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Aliya Koleżanka

Wysłany: 21 sierpnia, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, oby to był pierwszy dzień ciąży ✊🏻

KaroKaro lubi tę wiadomość

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 21 sierpnia, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w oczekiwaniu. Ale jutro pewnie nie wytrzymam i zrobię. Dziewczyny a długo się staraliście za pierwszym razem?

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 21 sierpnia, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas udało się w 11cs. Z tym, że u nas był problem z obniżonymi parametrami nasienia przez żylaki powrózka nasiennego. Mąż przeszedł zabieg i 2 miesiące później już zaszłam w ciążę.
    A Wy?

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • KaroKaro Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to trochę skomplikowane.
    Za pierwszym razem 8 miesięcy, udało się dopiero po laparoskopii.
    Druga ciąża po 7 miesiącach i kolejnej laparoskopii.
    Trzecia ciąża po dwóch latach z czego rok leczyłam się eksperymentalnym lekiem na endometrioze i po jego odstawieniu udało się od razu.

a870cbe2d8.png

02.2019 Córeczka👧❤ SN
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Aliya Koleżanka

Wysłany: 22 sierpnia, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj tez biel. Czekam na okres, bo już czuję, że nic z tego 🤷🏻‍♀️

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 22 sierpnia, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my za pierwszym razem w sumie szybko, bo w 4cs. Teraz minie 6cs i zapewne nic. Dziś robiłam test i też biel. Ale w tym miesiącu podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu diagnostyki tak więc jak dostanę okres to się umawiam do ginekologa i zobaczymy co powie.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ