X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Strata dziecka przedwcześnie urodzonego i starania o 🌈
Odpowiedz

Strata dziecka przedwcześnie urodzonego i starania o 🌈

Oceń ten wątek:
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 15 września, 07:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja 18dc dostałam zastrzyk Ovitrelle żeby dopomóc jajnikom, wiec owu pewnie była 19dc. Mnie lubią takie późniejsze owulacje. Dziś mam wizytę żeby na usg sprawdzić czy pęcherzyk pękł jak powinien i czy pod tym względem jest ok. Ja dziś 24dc. Muszę zapytać lekarza ile się utrzymuje Ovitrelle w organizmie żeby się nie ucieszyć za szybko, a potem rozczarować.
    Kiedy testujesz? O ile jesteś z tych testujących staraczek :)

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 15 września, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dobre wieści z wizyty!
    Z ovitrelle chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość 🙈 ale mam nadzieje, ze zastrzyk pomógł 😊
    Ja planuję testować równo za tydzień.

04/22 -26tc- poród przedwczesny- Synek 👼🦋

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 18 września, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Były dobre: pęcherzyk pękł jak powinien. Zobaczymy czy się uda czy nie. No z tą cierpliwością to prawda. Bo zastrzyk utrzymuje się nawet 14dni. W sensie, że może dawać wyniki testu fałszywie dodatni.
    No to trzymam kciuki i za Ciebie! 💜

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 19 września, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie kiedy robisz test? 😊

Ja mam gorsze dni ostatnio.. Dowiedziałam się o kolejnych dwóch ciążach w rodzinie. Wychodzi na to, że tylko my w bliskim otoczeniu toczymy tak ciężką walkę o potomstwo. Dodatkowo jakoś straciłam nadzieje, bardzo chciałabym wierzyć że to ten cykl, ale jestem zrezygnowana. A wczoraj minęło 5 miesięcy od śmierci Synka😔

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 19 września, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę pewnie w piątek testować (23.09). Wtedy będę 14 dni po zastrzyku. Więc +/- 13dpo. Trzymaj kciuki!
    Nie wolno nam tracić nadziei. Może to zabrzmi banalnie, ale co nam pozostanie jeśli ją utracimy? Wtedy to pozostaje się poddać, a ja tak nie chcę. Będę wierzyć za Ciebie!
    Informacje o ciąży w najbliższym otoczeniu nigdy nie są łatwe… doskonale o tym wiem. Jakoś trzeba to przeżyć. Nie ma wyjścia niestety.
    U mnie było niedawno 9miesiecy. Chciałabym je obchodzić radośnie jako kolejny miesiąc w rozwoju mojej Kruszynki. A obchodzę jako kolejny miesiąc bez Niego. Przytulam mocno 💜

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 20 września, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz cierpliwość 😅 ja bym pewnie testowała dużo wcześniej żeby zobaczyć jak długo ovi utrzymuje sie w organizmie- ale to ja, do cierpliwych nie należę ;)

Racja, trzeba mieć nadzieje, że i dla nas wyjdzie kiedyś słońce, choć czasem ciężko w to wierzyć.

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 26 września, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nic czekanie, bo 4 dni temu zostałam okres. Także 🤷🏻‍♀️

• Aliya Koleżanka

Wysłany: 27 września, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewkomplecie wrote:
    Na nic czekanie, bo 4 dni temu zostałam okres. Także 🤷🏻‍♀️

U mnie właśnie się rozkręca 🥴 rozpoczynamy 4cs. w zeszłym roku w październiku zaszłam w ciąże, teraz wszystkie wspomnienia z tego okresu wracają…

Próbujecie znów z ovi w tym cyklu?

od 07/22 starania o 🌈
    10/22 cb
  • Niewkomplecie Znajoma

Wysłany: 28 września, 07:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem co robić. W tym miesiącu na pewno mąż idzie na badania. Ja chyba sobie ten cykl podaruje i wrócę do gina w listopadzie.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ