X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie W oczekiwaniu na poronienie
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poronienie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny strasznie mi przykro z powodu waszych strat. Sama przez to przechodziłam w czerwcu.. W dzien ojca dowiedziałam, że w moim brzuszku nie ma dzidziusia, sam pęcherzyk ciążowy. Byłam w 12 tc a z USG wynikał 9 tc.

    Dostałam skierowanie do szpitala bo nie chciałam czekać na samoistne poronienie a byłam tez na luteinie i pewnie troche by to trwało, a psychika mi siadała.W szpitalu spędziłam 3 dni, dostałam dopochwowo cytotec i się zaczeło... ze względu na to, iż miałam większą ciąże to nie było wesoło ale cieszę się, że dalo się bez zabiegu.

    U genetyka byłam w grudniu na NFZ. Dostałam badanie kariotypu a mój badanie nasienia. Czekamy obecnie na wyniki. Czekałam 3 miechy na wizyte :/

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka ja właśnie za kilka dni idę na usg po ostatniej stracie. Tez był sam pęcherzyk ale po tym co zobaczyłam wcale nie był taki mały jak sądził ginekolog. Nie wiem czy to błąd usg czy o co biega. Ile Tobie kazali czekać na badanie kariotypów (na NFZ dowiedziałam się że trzeba czekać 6 tygodni a prywatnie taki wynik po 4 juz jest). Miałaś spotkanie z genetykiem czy takie dopiero po odbiorze wyników? I jakie badania nasienia- ogólne na ruchliwość itp plemników czy może na bakterie w nasienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 21:28

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy ja powinnam krwawić??Beta mi spadla z 205 na 157 i teraz na 44.Czy to lada chwila czy jak??To czekanie mnie wykańcza..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 tygodni mi powiedziala babeczka ;\ ana nasienie jeszcze czekamy tez

    Badanie wygladalo tak, ze pilegniarka przeprowadzala z nami wywiad o chorobach , moich poronieniach, trybie zycia itp. Potem przyszedl lekarz, przeczytal co napisala pielegniarka, zlecil te badania, zbadal recznie mojemu jadra i powiedzial jak o nie dbac i tyle... Potem babka pobrala nam krew i koniec wizyty. Chcialam usg aby mi jeszcze zrobil pan doktor ale pojechalam z okresem i niestety nie wyszlo :\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Dziewczyny kiedy ja powinnam krwawić??Beta mi spadla z 205 na 157 i teraz na 44.Czy to lada chwila czy jak??To czekanie mnie wykańcza..

    Mysle ze juz niedlugo dostaniesz bo beta musi spasc gdzies do 10 . przy biochemicznej dostalam krwawienia przy becie 21.. :*

    Trzymaj sie !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Mysle ze juz niedlugo dostaniesz bo beta musi spasc gdzies do 10 . przy biochemicznej dostalam krwawienia przy becie 21.. :*

    Trzymaj sie !!
    Dziękuję...czyli lada chwila...
    Tylko zastanawiam się,czy skoro w piątek miałam 205,w poniedziałek 157,a dziś w czwartek już 44,to znaczy,że już tak będzie ostro spadać,czy teraz już zwolni tempo...?

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Dziewczyny kiedy ja powinnam krwawić??Beta mi spadla z 205 na 157 i teraz na 44.Czy to lada chwila czy jak??To czekanie mnie wykańcza..
    Jesli bedziesz miala taki sam spadek bety jak ja to za dwa dni sie zacznie krwawienie.
    Mam nadzieje , ze przejdziesz przez to tak bezbolesnie i z delikatnym krawieniem jak ja .


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    Jesli bedziesz miala taki sam spadek bety jak ja to za dwa dni sie zacznie krwawienie.
    Mam nadzieje , ze przejdziesz przez to tak bezbolesnie i z delikatnym krawieniem jak ja .
    Ach...tak bym chciała...juz w nocy mi sie dni ta krew...tak bardzo chciałabym mię to za sobą...martwie się,ze to tak dlugo trwa..wszystkie już dostaly jakiś plamien chociażby,a ja ciągle czekam...A czulas jak to nadchodzi?

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien , dwa przed bardziej bolal mnie brzuch -tak @ . Poza tym nic wiecej nie czulam .


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej cisza...żadnych oznak zbliżającego krwawienia( w środe moja beta wynosiła 110), martwie się że jak nic się nie zacznie to będe musiała zgłosic się do lekarza i pewnie dostane skierowanie na zabieg, jestem niecierpliwa, chce być znowu w ciązy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika84 wrote:
    U mnie dalej cisza...żadnych oznak zbliżającego krwawienia( w środe moja beta wynosiła 110), martwie się że jak nic się nie zacznie to będe musiała zgłosic się do lekarza i pewnie dostane skierowanie na zabieg, jestem niecierpliwa, chce być znowu w ciązy...
    Czyli Tobie też tak szybko spada...
    Ja już też tak się niecierpliwię..Już nie mogę...
    Nie dam rady tak czekać...potem jeszcze czekanie na okres...potem pewnie lęk czy owulacja się przez to wszystko pojawi...To jest chore wszystko...
    Dlaczego to tak wszystko musi wyglądać...?
    Ja już chcę się starać!!
    Chcę znów mieć mały groszek!!!To było najcudowniejsze uczucie jakie kiedykolwiek miałam...
    W ogóle,to się zastanawiam,czy nie zrobić sobie jakiś badań,żeby wykluczyć od czego mogłoby być to co mnie spotkało i żeby mnie już to nie spotkało...
    Gin mówił tylko,że jak chcę,to mogę zrobić tarczycę...
    Nic więcej...bo uważa,ze skoro mam regularne miesiączki,to z pewnością zaburzeń hormonalnych nie mam...a ja tam wiem..?Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba coś ruszyło...
    Poczułam się identycznie jak na okres...no identycznie!
    Chwilkę później..no okres!!
    Jakby się okres zaczął...zobaczymy jak dalej będzie...
    Dziewczyny??
    Ale czy teraz mogę zaznaczyć na OF nowy cykl rozpoczęty z dniem dzisiejszym?
    Chyba spróbuję...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczaj dddodiii jako nowy.

    Ja w lutym miałam biochemiczną ciąże też 5 tc to po krwawieniu mialam już normalny cykl. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Zaznaczaj dddodiii jako nowy.

    Ja w lutym miałam biochemiczną ciąże też 5 tc to po krwawieniu mialam już normalny cykl. :*
    Ale normalnie po tym krwawieniu,które mam teraz, tak jak zawsze za kilka dni będę miała dni płodne??Czy to dopiero będzie po następnym krwawieniu..??

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ponoć po samoistnym dni płodne ma się mniej więcej wtedy co zwykle .

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny...w takim razie jestem dobrej mysli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz dzis koniec mojego koszmaru,bo dzisiaj tylko jakieś tam resztki...Bardzo szybko to wszystko się potoczyło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No.Wszystko już za mną..Szybka akcja i następne starania.Powinnam isc zrobić jeszcze betę?Mi sie wydaje,ze juz nic nie będzie..szkoda się kłuć..Nie mam czym mierzyć temp,bo zamówilam nowy termometr i dostane pewno pojutrze...

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze możesz sobie test zrobić. Jan wychodzi negatywny to dobrze.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że te moje wiadomości jakieś może takie bez emocji. Przeżyłam to 3 razy, za każdym razem co innego.

    Nie doczytałam czy u Ciebie była ciaza biochemiczna. Ale poczekaj ze staraniami. Ja po biochemicznej chciałam jeszcze bardziej bo była to moja wówczas druga strata. Nawet nie miałam kolejnego krwawienia , bo znowu byłam po raz trzeci w ciąży. Niestety nie cieszyłam się długo.

    Masz zalecane jakieś badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 22:19

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ