Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 22 października 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/CFKArgentina/videos/1037316426332892/?fref=nf

    Poryczałam się...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik kochana ja też tak kiedyś miałam, okazało się że coś mi się poprzestawiało i dostałam @ 7 dni później. To mogło być związane z zapaleniem które wtedy przechodziłam i którego nawet nie byłam świadoma. Wiadomo że odpowiedni poziom stresu też potrafi nieźle namieszać... Odczekaj do poniedziałku, jeśli @ dalej nie przyjdzie to rejestruj się do lekarza. Moja @ przyszła wtedy w dzień wizyty. Tulam cię mocno <3

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 22 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Witam dziewczynki, mam powiedzmy lekkiego doła ale podczytuje was i trochę mi raźniej.
    Dalej nie mam @, brzuch pobolewa na @,cycki trochę mniej ,test zrobiłam wczoraj dla potwierdzenia ze nie ma ciąży i nic się nie zmieniło.
    Nie wiem czy już panikować i iść do lekarza.
    @ powinna była przyjść najpóźniej 19.10.
    Wyniki tsh idealne wiec to nie od tego.
    Jestem juz załamana bo pierwszy raz mam takie opóźnienie.
    Przecież niemożliwe żeby i testy i beta się mylila.

    Michaś ♡ [ * ] 04.06.2014
    Rudzik, możliwe, że miałaś później ovu i betę robiłaś wcześniej wyszła niska, testy nie wychodzą, bo za wcześnie, no i jeszcze @ może się przesunąć. A jakie przeważnie masz cykle?

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 22 października 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia dzwoniłaś odnośnie tej pracy? Lunka trzymam kciuki aby wszystko z mamą było dobrze <3 Mi trzy dni temu śniło się, że krwawię i wystraszona wołałam męża, że musimy jechać na IP ale po chwili mówię mu, że nie ma sensu bo dzieciątko ze mnie "wyleciało" taka moja psychika :/ najgorsze, że moje sny się sprawdzają :( boję się strasznie :(

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 22 października 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczko te lęki są straszne... nie powiem, ze Cię rozumiem bo pzezyłam jedno poronienie, ale wiem, ze lek jest straszny. Kochana ściskam i mam nadzieję, że tym razem z naszymi dziećmi będzie wszystko w porzadku <3

    Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 października 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakaś masakra mdlosci okrutne mnie dopadła przed chwilą siedzę przy balkonie na pufie i zaraz się schaftuje bleee a miałam już wychodzić z domu

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chomiczka wrote:
    Renia dzwoniłaś odnośnie tej pracy? Lunka trzymam kciuki aby wszystko z mamą było dobrze <3 Mi trzy dni temu śniło się, że krwawię i wystraszona wołałam męża, że musimy jechać na IP ale po chwili mówię mu, że nie ma sensu bo dzieciątko ze mnie "wyleciało" taka moja psychika :/ najgorsze, że moje sny się sprawdzają :( boję się strasznie :(
    Pozytywne myślenie połowa sukcesu

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chomiczka wrote:
    Renia dzwoniłaś odnośnie tej pracy? (

    Robię wszystko żeby nie dzwonić :/

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 22 października 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest niemożliwe, wczoraj przed 10 miałam morfologie, glukozę, mocz i tsh, zaraz 12 a dziś samego moczu jeszcze nie ma, no od rana to w nim bakterie na pewno się namnożyły :P

    s1985, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam zawsze 30 dniowe ,dwa razy zdarzyły mi się 33 i 29.
    Miesiaczki mam jak w zegarku i jestem przerażona ze może to początek menopauzy.
    Dzisiaj obudziłam się zlana potem i mi mam napady gorąca a za chwilę mi zimno.
    Piesi mi pulsują, brzuch czasami pobolewa ale nie w tym miejscu co zawsze Tylko pod pepkiem.

    Michaś ♡ [ * ] 04.06.2014

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 11:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to definitywnie hormony ci szaleją. U mnie ból w okolicy pępka zawsze zwiastuje @ więc może coś jest na rzeczy. Kochanie u większości kobiet menopauza zaczyna się koło 50-tki, jeszcze masz czas <3

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 22 października 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka menopauza, to na pewno zaburzenia hormonalne i tyle.

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ja chyba zabiję dzisiaj mojego kota taki jest upierdliwy! Co chwilę chce żeby go wypuszczać na balkon, za chwilę wejdzie i stanie przy drzwiach żeby go do domu wpuścić, posiedzi dosłownie 5 minut i znów na balkon. Chodzi i miauczy i o nogi się ociera dzizas albo zabiję jego albo sama stracę życie vo się przez tego wrzeszczaka przewrócę wrrrrrrr!!!!

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 października 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia a ty tempki nie mierzysz?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Renia a ty tempki nie mierzysz?
    Robiłam podejście dwukrotnie ale coś mam problemy ze spaniem i zawsze wychodzi ze jak jest czas żeby mierzyć tempke to ja dawno już wybudzona i pomiar będzie niemiarodajny, dałam sobie spokój.

    s1985 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 22 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bakterie wczoraj i dziś wyszły liczne, za to leukocyty wczoraj 70, dziś już tylko 15, a i nabłonki płaskie wczoraj bardzo liczne, dziś dość liczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 12:52

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, to pewnie jednak antybiotyk będzie. A może sam urosept pomoże??

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 22 października 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Robiłam podejście dwukrotnie ale coś mam problemy ze spaniem i zawsze wychodzi ze jak jest czas żeby mierzyć tempke to ja dawno już wybudzona i pomiar będzie niemiarodajny, dałam sobie spokój.


    Renia Kochanie ja tak nie spałam jak w ciązę zaszłam. Zaraz po owu się zaczęło :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 22 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce przyświeciło...masakra trza coś z tymi brwiami zrobić :P

    nick nieaktualny, s1985 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 22 października 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Hmm, to pewnie jednak antybiotyk będzie. A może sam urosept pomoże??
    Miałam wczoraj kupić, ale stwierdziłam, że już do piątku wytrzymam, bo nakupię wszystkiego, a gin znowu co innego zaleci ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 501 502 503 504 505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ