Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 14 listopada 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapomunajeczko dziekuje za mile slowa,pulchna tez moze sie podobac...a co,sexi mamuska,rak moj mezus mowi dzis haha Sysiek macaj ile wlezie,macah,macaj :)

    niezapominajka, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 14 listopada 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia zajebiście!!! Seksy, hot mamusia!
    Ja chciałam kupić sobie stanik, a babka do mnie w sklepie, że takich wielkich "90" to ona nie zamawia bo nie schodzą, a co ciekawe że 105 stanik miała. No i nie kupiłam :-(

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 14 listopada 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia jak Twój brat z rodziną po wypadku?
    No i jeszcze hiacyntki nie ma, nie wspomnę już o Roxie...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dzisiaj załamałam bo przymierzałam kieckę z myślą o ślubie i wzięłam rozmiar w który od jakiegoś czasu wchodzę i co? I dupa, zbyt przylegająca :( łudziłam się że po hormonach nic mi nie będzie ale widzę co innego. Szlag :(
    Znów wcinam warzywa na parze, nie mam weny żeby ćwiczyć ale chyba będę musiała się przełamać bo serio w życiu nie byłam taka gruba, no może przez te 3 miesiące ciąży...

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Monilia jak Twój brat z rodziną po wypadku?
    No i jeszcze hiacyntki nie ma, nie wspomnę już o Roxie...
    Ja tez mam 85 E juz haha i faktycznie kiedys na glowe bym sobie to zalozyla,ciezko kupic dobry taki duzy stanik ale ja kupuje za 20 zl w dupie mam,kupilam 3 i chodze sa za duze troche wiec chyba starcza mi..,Reniu cwiczenia duzo daja wlasnie,ja pamietam po ciazy z Aurela 25 kg schudlam w pol roku tylko i wylacznie dzieki rowerkowi stojacemu w pokoju,mala szla spac to ja jezdzilam ogladajac tv...dalo rade...teraz po ciazy tez mam taki zamiar,chodz teraz moze byc trudniej bo wiek nie ten,wtedy mialam 20 lat teraz po 30 jestem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 19:39

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem ale niestety duuuzo rzadziej niż bym chciala byc...
    No ale praca, w domu z mezem zle sie uklada... caly czas tylko stres...
    Starania poki co odlozone... moze to glupie ale nie zdecydowalabym sie na dziecko w takiej atmosferze o ile w ogole jeszcze sie wspolnie na cos zdecyduje...
    czasem sie teraz zastanawiam czy to poronienie to nie byl znak, przeznaczenie czy jak to nazwac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia widze ze będzie coreczka... Gratuluję!

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa my jakiś czas po poronieniu też mieliśmy kryzys. Może to etap który każdy związek musi przejść? Trzymam kciuki żeby się wszystko wyjaśniło. Ciężko żyć w stresie i poczuciu braku wspólnego celu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia, Wiaterku ka pierodle :( :( :( :( :(

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Roxus,mam nadzieje,ze sie u Ciebie ulozy i bedziesz szczesliwa,czasem kryzysy przychodza i trzeba sobie z nimi radzic,tylko trzeba sobie zadac pytanie,czy chcemy,czy jest warto i czy jest o co walczyc,trzymam kciuki zeby sie ulozylo :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia w sumie u nas tonze staraniami j8c wspolnego nasz kryzys nie ma... moj maz mnie juz jakis czas zloscil a teraz tylko to nabralo na sile a on tobi wszystko zeby dolewac oliwy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia dzieki... no wlasnie moj maz sie tak potrafi zachowywac ze zaczynam sie zastanawiac czy warto i czy za jakis czas potem nie bedzie tak samo... on to sie teraz zachowuje jak moj ojciec a nie maz nawet mi dyktuje czy mam siedziec dlugo czy nie... a szkoda gadac...

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa jesli twoj maz nie zrozumie swojego bledu,niedlugo nie bedzie co ratowac,przeszlam przez to pare lat temu moj byly maz ocknol sie dopiero wtedy gdy nie bylo czego ratowac i gdy zakochalam sie juz w obecnym,to byla najlepsza rzecz jaka w zyciu zrobilam,koplam go w dupe i sie nie ogladalam,mam nadzieje,ze u Ciebie beszie inaczej a jak nie to pamietaj,cos sie konczy po cos zeby cos nowego i cudowniejszeho moglo zawitac w nasze zycie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 19:09

    nick nieaktualny, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem.Mąż i syn mnie odwiedzili,byli w tesck pytali na co mam ochotę a ja mialam wtedy taki atak bólu ,ze na nic nie mialam..i jak przyszli,to sie zaczęły zachcianki..a teraz standardowo mdłości i nic juz się nie chce.
    Ilonia slicznie!
    Roxa,wierz mi mozna wyjsc z kazdego kryzysu,trzeba sie starac obie strony..
    Moj biust na szczęście duzo się nie zmienił, ciągle mieszcze się w 65f,obu tak zostało.

    ilonia1984, nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus z bratem i rodzinka wszystko ok. Jedynie fura do kasacji ale dobrze ze im nic sie nie stalo :)
    Lunka sorki ale twoja tesciowa jest szurnieta ja to po takim czyms chyba kazalabym jej wyjsc z mojego domu Boże jak tak można o ten szlafrok tragedia
    Ilonka wygladasz ślicznie piekna kobietka z Ciebie a te podkolanowki wymiataja super :)

    nick nieaktualny, ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu Luna dopiero przeczytałam o tej teściowej pożal sie boże... Ja bym nakablowala mężowi i powiedziała ze przyjechalas po ubranie bo się oblalas czy potrzebowalas jakichś wyników badan i ze bylas dosłownie na minutę bo wiedzialas ze on nie ma czasu a na teściową nie masz co liczyć... Co za babsztyl

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Jezu Luna dopiero przeczytałam o tej teściowej pożal sie boże... Ja bym nakablowala mężowi i powiedziała ze przyjechalas po ubranie bo się oblalas czy potrzebowalas jakichś wyników badan i ze bylas dosłownie na minutę bo wiedzialas ze on nie ma czasu a na teściową nie masz co liczyć... Co za babsztyl
    Tesciowa asekuracyjnie powiedziala mezowiw,ze byla u nas w mieszkaniu zeby krolika nakarmić i ze sie polozyla na chwilke,ale zaraz pojechala..taka to baba cwana..

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powiedz mu prawdę, ze paradowala w Twoich ubraniach i pila piwsko wiec to takie na chwile nie bylo

    nick nieaktualny, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiem mu jak jutro przyjdzis,teraz ma dobry humor,bo wie ze sie dzis wyspi,moja mama zostawila mu duzo smakolykow w tym ptysie,ata ciotka zaraz będzie, wiec szybko dom sprzata,nawet mi wyslal zdjecie relaksujacego się na wolnosci Harrisona,sam sprzata mu klatkę;)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, niezapominajka, Stópka lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co oznacza ,ze zycie zaczyna wracac do normy i mąż normalnieje;)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, niezapominajka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
‹‹ 669 670 671 672 673 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ