Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Renia rozwalasz system,hehe :)
    Uff...prasowanie skończone na dziś, tylko 3 godziny. ...
    Nie czuję sylwestra ,zero śniegu, jakoś tak dziwnie :(

    Czuję ze nadchodzi katar i mega przeziębienie.
    Czyli jak co roku o tej porze :(


    Michaś ♡ [ * ]
    Kuruj się i nie daj się! Prasowanie... Hmmm prasuje bo muszę, nie lubię :-P

    Miłego dnia dziewczyny! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia czyli trzymasz rękę na pulsie :-D

    Teściowa olej, bo takie baby to wykanczaja wszystkich naokoło ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu, kiedy ten wielki dizeń? JUż nie zostało wiele czasu :)
    Rudzik, dzielna jesteś - u mnie sterta leży od kilku tygodni i jeśli nawet uda mi się trochę ją zmniejszyć, to zaraz piorę i kolejne dorzucam... Chyba mam za duzo ciuchów.
    U nas zimno, mroźno i jakoś mało noworocznie. Dziasiaj wieczór sylwestrowy w domu, pierwszy raz 7 lat od urodzenia Mateusza. Ale bardzo mi to potrzebne, zresztą nie mamy wielu okazji, żeby posiedzieć z mężem sami i tak po ludzku pooglądać tv :)
    Życzę Wam kochane, szampańskiej zabawy i szczęścia w Nowym Roku <3

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, nick nieaktualny, kehlana_miyu, monilia84 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś zbadaj !! Ja juz biorę 3 razy dziennie a i tak dzis w nocy łydka szalała !! Sąsiadka brala magnez 8 razy i jakoś dziecko zdrowe urodzila

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Ty dzisiaj wizytujesz czy jakieś usg?

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Aga dzisiaj połówkowe :)
    Niezapominajko mój wielki dzień 30.01.2016 :)
    W,domu mam,psa teściowej, śliczne zwierzę ale takiego ciapciucha,z,niego zrobiła że aż przykro. Do tego ma,infekcję oka i już się stresuję czy mi kota nie zainfekuje. Pomijając już moje problemy z,oczami ostatnio...

    Szampańskiej zabawy Wam dzisiaj życzę a w Nowym Roku dużo radości i miłości i niech to macierzyństwo wreszcie nas odnajdzie... <3

    niezapominajka, Agnieszka0812, nick nieaktualny, nick nieaktualny, monilia84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś trzymam kciuki za dobre wieści :-) i fajne zdj <3 dziewczyny życzę udanego sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku :D

    Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, najlepszego w tym nowym roku.
    Niech Wam się spełnią Wasze marzenia ciążowe, porodowe, wychowawcze i wszystkie inne!
    :-)
    ;-)

    niezapominajka, Agnieszka0812, nick nieaktualny, monilia84, nick nieaktualny, s1985, ilonia1984, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwszego Nowego 2016 Roku! <3

    nick nieaktualny, monilia84, niezapominajka, nick nieaktualny, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki udanej zabawy Sylwestrowej Wam życze. U nas kiepski nastrój bo Szyluś czuje sie gorzej i pewnie odejdzie od Nas dzisiaj :(
    Ja jestem strasznie sentymentalna i przywiazalam sie do niego i kiepska dzisiaj ze mnie imprezowiczka :(
    Bawcie sie kochane dobrze :)
    Agus czekamy na wiesci z polówkowego i śliczne fotki :)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Kobietki, najlepszego w tym nowym roku.
    Niech Wam się spełnią Wasze marzenia ciążowe, porodowe, wychowawcze i wszystkie inne!
    :-)
    ;-)
    Edi ja Ci rownież życze wszystkiego co najlepsze w nowym roku i szybkiego i bezpiecznego porodu kochana bo widze ze to juz bardzo blisko :)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewoje wszystkiego ci najlepszego w tyn nowym roku,spelnienia marzen :*

    nick nieaktualny, monilia84, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki życzę Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w Nowy Roku :) Ciezaroweczkom szczęśliwego rozwiązania, a nam staraczkom szybkiego dołączenia do grona ciężarnych :)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w Nowym Roku! Dziewczyny wczoraj gin mówił o szyjce że podczas jednego badania może się skrócić lub wydłużyć, że podczas jednego mocnego skurczu macicy może z 3 cm skrócić się do 1 cm. Więc nie mamy co tu sobie porównywać ;-)
    U nas wszystko ok, wyniki badań oraz ciśnienie mam bardzo dobre, gin zadowolony ;-) dziewczyna zdrowa, dokładnie przebadana, byłam prawie godzinę :-P jedynie co gin się śmiał, że niezadowolony jest z tego, że nie mamy zdjęcia siuśki, bo mała jest wstydliwa <3 tak więc siusiaka nie ma, ale byłby szczęśliwy gdyby zobaczył wargi sromowe, ale skubana nie rozkłada nóg ;-) długie ma nogi w ogóle, przepływy też bardzo dobre. Magnez mam zwiększyć do 3x2 do samego porodu.
    Miłego dnia! <3

    Stópka, nick nieaktualny, ilonia1984, nick nieaktualny, s1985, nick nieaktualny, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś super :). Jak to miło czytać dobre wiadomości od rana :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego nowego roku dziewczyny :)
    Aga gratuluje udanej wizyty :) super ze dzidzia zdrowa

    A my tak wszystkie Edii zachecalysmy do "wesolej porodówki" ze wczoraj o 20.30 odeszly jej wody a jak pisala o 1.30 to miała juz skurcze co 5 min :)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, Stópka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny w nowym lepszym roku :)
    Aga, cieszę się, ze wszystko u Was ok :)
    A co do Edi, jednak postanowia, ze jej dziecko będzie młodsze o rok :)Pucuś, urodziła już?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

    W tego sylwestra wytanczylam się chyba za wszystkie lata, moj mąż nie chciał schodzić z parkietu -chwała mu za to bo nie mam przynajmniej kaca :)

    U nas pada śnieg,cudownie w końcu zima.
    Wierzę że ten rok przyniesie nam same radosne dni i spełnią się nasze marzenia.

    Michaś ♡ [ * ]

    nick nieaktualny, Stópka, Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nic jeszcze nie meldowala. Ale za tona styczniowkach jedna urodziła 00.05 :D

    Agnieszka0812, nick nieaktualny, Stópka lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edi urodziła synka Kacperka o 10:15 - 3450 i 55 cm
    Edii !!!Gratuluję kochana, worek się rozwiązał :) Czekamy na następne dobre wieści

    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
‹‹ 793 794 795 796 797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ