X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu zle dobrego poczatki. :*:*

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu, wredne @ tak mają. Moja mama specjalnie ślub ustaliła tak, żeby tylko nie wypadł na @ i co? I musiała poprosić swojego ojca, żeby zerkał na jej białą suknię w kościele, czy czasem nie trzeba jej czymś zakryć. Jej okres przyszedł w połowie cyklu.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia!
    Jeśli ktokolwiek Ci powiedzial,że ze ślubem czy bez,to żadna różnica ,nie sluchaj tego.
    Ślub bardzo wiele zmienia.
    Daje dodatkowy i jak ważny powód, żeby walczyć o miłość mimo czasem trudnej codziennosci.
    Zycze Ci,żebyś zapamiętała jutrzejszy dzein(a to nie lada sztuka;)) i pamiętała go w najlepszych barwach!

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka jak tam sytuacja?

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak na pocieszenie -w pierwszej i drugiej ciąży miałam skurcze przedwczesne ,twardy brzuch od 27 tygodnia.
    Leżałam w szpitalu dwa razy ,dali leki i kazali się oszczędzać.
    Maluchy urodzily się w 39 tygodniu ciąży.
    Tak więc kochane najważniejsze to wierzyć że będzie dobrze,nie denerwować się i odpoczywać.

    Reniu życzę Ci aby Wasze małżeństwo bylo przede wszystkim przypieczętowaniem waszej miłości, abyście się szanowali, kochali i nigdy nie stracili do siebie zaufania.
    Aby zwieńczeniem waszego związku był ten cud na który tak długo czekacie i który będzie rozjaśnial każdy dzień życia.

    Dziewczyny zrobiłam coś na co po prostu nie miałam wpływu.
    Jestem bardzo cierpliwą osobą ale dziś moje nerwy były na granicy wytrzymałości po zachowaniu mojej szefowej
    Powiedziałam jej ze nie będę pracować w takiej atmosferze i jest to mój ostatni dzień pracy.
    Trzasnelam drzwiami i wyszłam.
    Szgoda ze nie widzialyscie jej miny i jej meza, otworzyli buzie i wcisnelo ich w fotel.
    Dawno nikt mnie tak nie wkur....

    Michaś ♡ [ * ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 22:41

    Renia7910, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za życzenia, mam nadzieję że chociaż część z nich się spełni. I Lunka, tak, wielokrotnie słyszałam że ślub nic nie zmieni. Bzdura.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Przyszła @. Zwijam się z bólu, super ze w dniu ślubu moją główną myślą będzie czy tampon nie przeciekł...
    Kochana będzie dobrze, najlepszego dla was, przesuniecie noc poślubna ;*

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik :):):) a co na to mąż?

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik,dobrze zrobilas!
    Mam nadzieje tylko,ze Twoj mąż nie ma pretensji..

    Dzieeczyny,dzieje sie cos dziwnego..
    Boli mnie prawa dtrona brzucha..jakby od srodka jakby mala sie tam mocnp wiercila,nie wiem..troche to bol podobny do kolki,boli mocniej przy oddechu..
    I brzuch taki dziwny sie robi,twardy z tej strony..
    Bol jest do wytrzymania,ale marywie się, czy cos nie dzieje się Hanusi..
    Miala tak moze ktoras z was?

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu Ty wiesz! <3 <3 <3
    Wspaniałej uroczystości, świetnej imprezy!
    Buziaki :*

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nie wiem, ja nie miałam takich bóli, a wyrostek? Jak Cie niepokoi to jedź na ip i nie czekaj.

    Rudziczku przytulam! Mam nadzieję, że Ci choć trochę ulżylo <3

    Monilka Twój 27 tc <3

    monilia84, Rudzik39 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)
    Reniu życze Ci aby dzisiejszy dzień był najwspanialszym dniem w życiu, żeby Wasza miłość przetrwala wszystko i aby spełniły się Wasze marzenia <3
    A @ sie nie przejmuj nadrobicie :)

    Luncia moze mała Ci sie tak wypina ??

    Rudziczku wiedzialam że Twoja cierpliwosc szybko sie skonczy i dobrze zrobilas, masz swoja wartość :)

    Tak Aguś dziś zaczynamy 27tc oby szczesliwy bo tych złych tygodni już nie chcemy :)
    Od wczoraj wrocilo przeziebienie a dokladnie kaszel, zaraz lece do apteki po syrop bo ten z cebuli chyba mi nie pomoże.
    Iloncia a jak u Was ??
    Pucuś jak brzuszek twardnieje dalej ??
    Miłego dnia <3

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja też tak mialam niedawno tylko z lewej strony i to był taki dziwny rozpychajacy ból, jakby dziecko chciało wyjść przez brzuch i wydaje mi się, że to po prostu mała się tak wypiela, że w tym miejscu bardzo naciagnela brzuch. Rudzik bardzo dobra decyzja, znajdziesz 100 razy lepszą pracę :* Monilka tym razem będzie wszystko tak jak ma być :* Pucus, Ilonka jak u Was? Reniu ta @ mogła poczekać jeszcze dzień no ale co zrobić. Pewnie od rana już jesteś zabiegana :* bawcie się dziś cudownie :*

    monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakies cuda,cala noc ani kednego skurczu dzis juz tez nie,szyjka sie wydluza,moj lekarz w szoku,wychodze zaraz do domu,mam lezec brac magnez nospe i sie oszczedzac,najprawdopodobniej.przegielam w czwartek,faktyczniec caly dzien na nogach latalam,sprzatalam jak bym w ciazy nie byla...dzis czuje sie wysmienicie tylko,ze plecy bola,szyjka o pol cm juz sie wydluzyla,lunka jak Cie mocno boli to jedz na ip,to moze byc kolka,moze dzidziek tak sie ulozyc ze uciska jakis narzad,mnie to calczas cos boli wiec ja to juz jestem przyzwyczajona,nawet jelito mnie czasem kluje poprostu,ale jak nie bedzie przechodzic to lepiej to sprawdzic,Reniu sciskam kochana i zycze Ci oby ten cykl byl udany i zebysmy mogli podziwiec poekne grube 2 kreseczki na Twoim tescie i wiele szczescia i milosci kochana,Rudzik czasem czlowiek noe.wytrzymuje,dobrze zrobilas,ja kiedys tez sie tak.pozegnalam z byla szefowa,bo przeginala,czasem nie warto byc dobrym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2016, 08:56

    Agnieszka0812, monilia84, chomiczka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężarówki w lidlu w poniedziałek fajne rzeczy dla dzieci ;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    U mnie jakies cuda,cala noc ani kednego skurczu dzis juz tez nie,szyjka sie wydluza,moj lekarz w szoku,wychodze zaraz do domu,mam lezec brac magnez nospe i sie oszczedzac,najprawdopodobniej.przegielam w czwartek,faktyczniec caly dzien na nogach latalam,sprzatalam jak bym w ciazy nie byla...dzis czuje sie wysmienicie tylko,ze plecy bola,szyjka o pol cm juz sie wydluzyla,lunka jak Cie mocno boli to jedz na ip,to moze byc kolka,moze dzidziek tak sie ulozyc ze uciska jakis narzad,mnie to calczas cos boli wiec ja ti juz jestm przyzwyczajona,nawet jelito mnie czasem kluje poprostu,ale jak nie bedzie przechodzic to lepiej to sprzadzic,Reniu sciskam kichana i zycze Ci oby ten cykl byl udany i zebysmy mogli podziwiec poekne grube 2 kreseczki na Twoim tescie i wiele szczescia i milosci kochana
    Ilonia bo szyjka skraca się właśnie od skurczów, podczas jednego mocnego może się krócić nawet o cm, najważniejsze , że się wydłuża, gorzej gdyby się nadal skracała.
    Ja ostatnio przy usg najpierw 4 cm, a pod koniec badania już 5cm, gin się śmiał, że się rozluźniłam i wraca do normy :P
    Super, teraz pewnie tak się wystraszyłaś, że już na pewno nie będziesz szalała ;)
    Ilonia ostatnia prosta i już niedługo będziesz z Zosienką na ręcach. Wszystko masz pozałatwiane, zamów ten wózek i już tylko leż i pachnij! <3

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus wystraszylam sie to fakt,teraz juz bede sie oszczedzac...obiecuje,wozek zamowie pod koniec lutego jak dostane kalejna kase z zusu,mimo wszystko najdrozszy wydatek i zbieram po trochu,powiem wam,ze mam coraz wiecej zapalu i checi a coraz mniej sily i to caly problem,takie lezenie i siedzenie nie dla mnie,ale teraz wyjscia nie ma...monilka Aga 27 tc ale kuzwa zlecialo a ja jutro wchodze w upragniana 30,tak bardzo na to czekalam...teraz czekam na 34 ;)

    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia,jak dobrze,ze sie unormowalo!
    Wracaj do domu i odpoczywaj!
    Remont jest,wyprawka prawie tez,wszystko bedzie dobrze!
    Renia,myślę o Tobie!
    Brzuch juz nie boli,to chyba faktycznie mała wciskala się na prawą stronę..
    Wlaczylam jej moja najlepsiejsza piosenkę i przeszło..
    Po prostu nie jestem przyzwyczajona do takiegp uczucia..
    Leże tak wczoraj i mówię mężowi, ze boli i on tak mysli myśli, mowi ze moze jej ciasno..wiec mu tłumacz, ze ona jest jeszxe mala,ma duzo miejsca
    A on na to-mow co chcesz, ale musi jej byc strasznie nudno!

    ilonia1984, Renia7910, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha moj tez wczoraj mowil,ze jej nudno i chce wyjsc juz! Dobrze,ze przeszlo,teraz coraz czesciej bedzie cos bolec,dzidziaki coraz wieksze i beda cisnac ;) ja juz w domu,leze i wcinam ulubione lody,maz posprzatal zrobil zakupy,zyc nie umierac ale pewnie zaraz mi sie bedzie nudzic ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oszczędzać się proszę i leżeć jak potrzeba.
    Jak urodzą się maluchy to nie będzie czasu na odpoczynek.
    Wykorzystujcie każdą chwilę :)

    Mój mąż oczywiście chciał żebym opowiedziała mu co się stało a potem skomentował to ze baba ma nierówno pod sufitem.
    Jestem ciekawa czy zapłaci mi za fakturę, jeśli nie to podam ją do sądu pracy.
    Jeszcze parę haków na nią mam.
    Nie zgłosiła studia do odbioru przez sanepid jak wprowadziła zabiegi kosmetyczne.kupiła mikrodermabrazję a nie ma autoklawu, dobrze że jeszcze ani jednej klientce nie robiłysmy tego zabiegu.
    A koleżance dali podpisać umowę zlecenie i lojalki na 30 tys kary gdyby chciała otworzyć podobne studio w ciągu najbliższych 3 lat.
    Szok ,nie znają się nawet na prawie,lojalki można zastosować tylko w przypadku umowy o pracę.
    I jedna z ich pracownic (rodzina szefowej),nie ma pojęcia o kosmetologii a kiedy przychodzi klientka opowiada jej jakie to ona powinna mieć zabiegi i na jakim urządzeniu.
    Ostatnio doradziła pani z naczynkowa cerą właśnie mikrodermabrazję a babce która powinna była mieć taki zabieg odradzila i zaproponowała maskę na naczynka. I co najważniejsze jeszcze się ze mną wyklocala gowniara.

    Prace mam mieć za miesiąc w nowotwieranym gabinecie a na razie będę pomagać koleżance zajmować się kilka godzin jej blizniaczkami.
    Mam już wprawę z blizniakami więc dam radę :)

    Michaś ♡ [ * ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2016, 11:07

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

‹‹ 849 850 851 852 853 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ