X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, u mnie cukier szybuje 4 razy na 5 pomiarów ;) Wiem, ze to dlatego, że nie umiem pić herbaty bez cukru, zdarza mi się zjeść jabłko w nocy itp. Dostałam dwa rodzaje insulin - przed śniadaniem, obiadem i przed spaniem... Dla mnie chyba to lepsze rozwiązanie, niz ta dieta. Zero przyjemności z jedzenia, a i tak całe moje życie kręci się wokół posiłków :/
    A co do Twoich lęków... Fakt, lepiej być przygotowanym na wcześniejszy poród. Ale pocieszające jest to, że Twój maluch z każdym dniem nabiera sił i że takie dzieci już przeżywają i maja sie całkiem dobrze.

    Renia, bedzie dobrze. W końcu jak nie Ty to kto?

    Renia7910, monilia84, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie martw sie. Ja tez nie mam nic dla dziecka przygotowane. Dopiero zamowilam posciele i kolderke z poduszka. Ubranek zadnych nie mam. Mialam dostac od brata jak miala byc dziewczynka ale jednak synus wyskoczyl :) mama mi dzis pisala ze na olx znalazla fajna mega paczke dla dziecka od 0 do 2,5 lat i ze chce mi po nia jechac wiec nie protestuje :) lozeczko lezy w pokoju nie skrecone, nawet nie ogladalam go.. dla siebie do szpitala tez nie mam wszystkiego... niby do konca maja daleko ale wiadomo ze przedwczesne porody zdarzaja sie coraz czesciej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ruchow dziecka ciagle mam schizy... od wczoraj zbytnio nie czuje ruchow i juz strach i przerazenie czy z dzieckiem wszystko dobrze...

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio to dobrze że Ci dali insuline skoro takie przekroczenia mialas Niezapominajeczko. Mi to raz w ciagu dnia sie zdarzalo.

    Co do ruchow to ja tez wariuje :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny współczuje z tą insuliną i ogólnie z problemami tego typu ;/

    A z ruchami to zależy od maluszka jaki ma tryb, jeden jest mniej aktywny a inny cały czas daje znać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z powodu mojej koleżanki, ja zamykam moją wyprawkę do szpitala ... czekam na torbe którą zamóiłam przez allegro i pakuje .

    Dzis dzwonie do znajomej co pracuje w moim szpitalu i popytam co muszę mieć i czego sie moge spodziewać ze strony szpitala.

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Z powodu mojej koleżanki, ja zamykam moją wyprawkę do szpitala ... czekam na torbe którą zamóiłam przez allegro i pakuje .

    Dzis dzwonie do znajomej co pracuje w moim szpitalu i popytam co muszę mieć i czego sie moge spodziewać ze strony szpitala.
    Fajnie, ze masz taką możliwość :) Ja sę wybieram obejrzeć porodówkę, ale chyba dopiero jak skończę zajęcie w szkole rodzenia pod koniec marca.

    katarzyna_d, Renia7910 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Fajnie, ze masz taką możliwość :) Ja sę wybieram obejrzeć porodówkę, ale chyba dopiero jak skończę zajęcie w szkole rodzenia pod koniec marca.


    Ta moja znajoma, pracowałam z nią 2 lata :) zwalniali położne i przenieśli 2 laski do nas :) a teraz jedna pracuje tam gdzie będę rodzic :P..

    A szpitala nie będę zwiedzać bo na youtube jest Filmik z nowo wyremontowanej Ginekologii :)

    A wiec z synkiem oglądaliśmy :)
    Już tam kiedyś rodziłam, ale o 360 st zmiana jest :)

    Ja to chce być przygotowana do porodu żeby wszystko było dobrze ze mną z Miśkiem a reszta dla mnie się nie liczy :)

    ilonia1984, niezapominajka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej,hej wy tak się jeszcze nie spieszcie do tego szpitala :)
    Kurcze gdzie ten Pucek i Lunka,juz się zaczynam denerwować.


    Renia7910, katarzyna_d, kehlana_miyu, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucus udziela sie na kwietniowkach naszych,wiec z nia wszystko wporzadku co do lunki to nie wiem,wydaje mi sie,ze sie obrazily troszku na cos.A u mnie szal dupy,od 2 dni mam syndrom wicia gniazdka i mega sily powrocily,nie wiem co jest,bo juz mialam dosc a tu nagle przy koncu zrobilo mi sie lepiej,caly dzien cos robie,sprzatam,kupuje,szykuje,pakuje haha no 2 dzien czuje sie pelna energi i sama nie wiem co jest grane :) moj sie mnie pyta czy ja cos biore bo z sterej babuszki nagle na galopujaca antylope sie zmienilam,oby jak najdluzej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 19:19

    Rudzik39, Renia7910, katarzyna_d, Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia szykuj sobie gniazdko, tobie juz niewiele zostało aby przytulac swoją kruszynę.

    Moze dziewczyny mialy dosc naszego marudzenia .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 19:29

    ilonia1984, Renia7910, Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może przez to ze ja się tu udzielam to poszły :P

    Ilona korzystaj z powera :P :P zostaw sobie trochę sił na poród :)

    ilonia1984, s1985, Agnieszka0812, Rudzik39 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie duzo i czas zapierdziela coraz szybciej dziewczyny,wydawalo mi sie ze wlasnie bedzie mi sie dluzyc po 30 tyhodniu,mylilam sie czas tak mi teraz leci,ze nawet nie wiem kiedy tydzien za tygodniem mija,ciesze sie z tego ;) no oby starczylo tej sily Kasiu do konca ciazy i na porod...oby ;)

    Renia7910, Agnieszka0812, monilia84, Rudzik39 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka odkładaj powerka na po porodzie :D

    Renia7910, Agnieszka0812, ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Pucus udziela sie na kwietniowkach naszych,wiec z nia wszystko wporzadku co do lunki to nie wiem,wydaje mi sie,ze sie obrazily troszku na cos.A u mnie szal dupy,od 2 dni mam syndrom wicia gniazdka i mega sily powrocily,nie wiem co jest,bo juz mialam dosc a tu nagle przy koncu zrobilo mi sie lepiej,caly dzien cos robie,sprzatam,kupuje,szykuje,pakuje haha no 2 dzien czuje sie pelna energi i sama nie wiem co jest grane :) moj sie mnie pyta czy ja cos biore bo z sterej babuszki nagle na galopujaca antylope sie zmienilam,oby jak najdluzej :)
    Słyszałam, ze taki przypływ energii pojawia sie na ok 2 tyg przed porodem ;) Ty może uważaj ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 21:19

    Renia7910, Agnieszka0812, monilia84, katarzyna_d, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilońcia rozwiązywać się chce, reszta butów zawiązać już pewnie zza brzuchów nie może, tylko parę nas niedobitków zostało ;) Siadam zaraz do czytania innych forów, może znajdę info czemu ta cholerna @ nie przychodzi.

    Dziękuję za wsparcie dzisiaj, wydaje mi się że rozmowa przebiegła pozytywnie, widziałam że byli pod wrażeniem mojej znajomości języka, co jest trochę zabawne w korporacji międzynarodowej (wydawało mi się to raczej regułą niż wyjątkiem). Na 9 zadań w excelu zrobiłam 8, przejechałam się oczywiście na cudownym vlookup'ie. Tak mi było pisane widocznie. Mnóstwo pytań sytuacyjnych, zagiąć mnie nie mogli bo ja stary wyjadacz w tym zakresie.
    No zobaczymy kogo wybiorą, jeszcze dzisiaj rano mieli innego faworyta, ciekawa jestem czy udało mi się ich skłonić do zmiany zdania. Póki co - pozdrawiam wszystkie ciężarne solidnym drinem. A nieciężarne - salut!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 21:02

    niezapominajka, chomiczka, Agnieszka0812, monilia84, Rudzik39, s1985, kehlana_miyu, ilonia1984, katarzyna_d, Stópka lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ilońcia rozwiązywać się chce, reszta butów zawiązać już pewnie zza brzuchów nie może, tylko parę nas niedobitków zostało ;) Siadam zaraz do czytania innych forów, może znajdę info czemu ta cholerna @ nie przychodzi.

    Dziękuję za wsparcie dzisiaj, wydaje mi się że rozmowa przebiegła pozytywnie, widziałam że byli pod wrażeniem mojej znajomości języka, co jest trochę zabawne w korporacji międzynarodowej (wydawało mi się to raczej regułą niż wyjątkiem). Na 9 zadań w excelu zrobiłam 8, przejechałam się oczywiście na cudownym vlookup'ie. Tak mi było pisane widocznie. Mnóstwo pytań sytuacyjnych, zagiąć mnie nie mogli bo ja stary wyjadacz w tym zakresie.
    No zobaczymy kogo wybiorą, jeszcze dzisiaj rano mieli innego faworyta, ciekawa jestem czy udało mi się ich skłonić do zmiany zdania. Póki co - pozdrawiam wszystkie ciężarne solidnym drinem. A nieciężarne - salut!
    Nie przychodzi, bo Ci zależy... Zawsze tak jest przecież ;)
    Gratulować będę Ci jak już awansujesz, a na razie cieszę się, ze jesteś zadowolona. I normalnie mam ochotę na likierek orzechowy :D

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w domu <3
    Ale mi Renia narobilas ochotę na drina i to zimnego!!! No ostatecznie mogą być lody!!!
    Byłam u gina, wszystko ok,usg III trymestru 10 marca, a bóle krocza jak nie miną to szpital i unieruchomienie do końca ciąży :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 21:30

    Renia7910, niezapominajka, kehlana_miyu, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu gratuluje udanej rozmowy wiedzialam ze im pokazesz :)
    A co do @ to trzymam kciuki zeby nie przyszla :)
    Iloncia super że masz duzo energii to swietnie, jeszcze troszke i Zosia bedzie z Wami :)
    Agus super że z Ania wszystko ok <3 a mowil Ci ile wazy ?? Te bóle krocza masz cały czas ?? A mala jak jest ulozona ?? Moze miednicowo i sie pcha ??

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu może to stres że @ nie przyszła?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 887 888 889 890 891 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ