X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus wymioty?ale to jakies zatrucie czy jeszcze cie mecza ciazowe czasem,a ja wam powiem,ze jak przez ten miesiac chlopa nie zarabie siekierka jakas to bedzie cud! Kocham ta gnide nad zycie ale czasem a zwlaszcza teraz to bym go tak machla,mowie do niego ze . Sobote po wozek trzeba jechac a on ni zobaczymy,zjebczylam go jak bura...nie powiem co,wiecoe co mysle ze on mysli ze przeciesz jeszcze czas,ze bede zawsze w ciazy chyba,och te chlopy nasze,kupilam troche rzeczy dzis brakujacych smoczki i butrlke i powiem wam ze 40 zl butelka z avantu,jakos tak mi sie.drogo wydalo dzis za kawalek plastiku ale kij tam,no trudno

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja teraz rzadziej wchodzę, bo koleżanka z pracy przypomniała mi, że u nas poosbno od czasu do czasu IT robi przegląd stron, które oglądamy w necie, więc jestem ostrożeniejsza na co wchodzę w pracy w przerwie na kawę :) I tylko z telefonu podczytuję forum, ale jak próbuję z telefonu pisać post to kursor dziwnie mi skacze i zdania przestawia. Też tak macie?

    A wieczorami teraz jestem po pracy taka padnięta, że aż nie zawsze mam siłę pisać. Od trzech dni mam też popołudniowe mdłości - i cieszę się jak głupia, że mi niedobrze :D

    Wizytę z USG mam w środę 2.03. i trzęsę portkami ze strachu...

    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Moje najstarsze dziecko dzis 19 latek skonczylo ale dopiero w sobote jakis torcik.
    Synek wczoraj po raz kolejny byl oddac krew i troche to ponad jego sily bo marnie dzis wygladal.
    Serce mnie kluje jak pomysle ze za pare miesiecy wyjedzie na studia.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się doigrałam...
    Moja szyjka skróciła się do 2,5cm, w dodatku twarda to ona na pewno nie jest :(
    We wt mam połówkowe i lekarz ma spr jeszcze raz... Jeśli nie bedzie lepiej to posiew i pesar albo leżenie :/ Jak z Jaśkiem ok, to coś innego wyskoczyło.

    Kehlana, mnie też cieszyła każda niedogodność ciążowa :) Kiedy masz wizytę?

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam 2.03. Mam nadzieję, że Twoja szyjka się poprawi! Ale jeżeli nie, to pessar to dobre rozwiązanie, wielu dziewczynom pomógł doczekać do terminu.

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze z tego wszystkiego zapomniałam o focie :(

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Niezapominajka teraz musisz byc prawdziwą damą musisz lezec i pachnieć.

    W gronie naszych znajomych prawdziwy wysyp dzieci.Koledze ktory skonczyl juz 43 lata a jego nowa narzeczona ma 41 urodzila się corka.
    Moj mąz jak to usłyszał tylko burknal ze calkiem oglupieli zeby w tym wieku robic dzieci.
    Dobrze ze dzis urodziny naszego synka bo pierdol...bym mu w łeb.
    Staram się juz nie myslec o zachodzeniu w ciążę tylko cieszę się ze otwieram gabinet.
    Uff...musialam sie wygadac. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko!! Wiem ze się martwisz! Ale pessar pomoże !! Dobrze ze wczesniej wykryli z ta szyjka

    Moja szyjka tez stale jest rozpulchniona!! Widocznie taka jej uroda.

    Kehlana no to razem wizytujemy:-) z tego co pamiętam to jeszcze Ilona chyba tez na 2 ma

    Aguś współczuje tych akcji!! Zgłoś to lekarzowi bo to chyba nie jest normalne :-\

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik chetnie bym skorzystała z usług! Wiesz co mi sie marzy przedłużanie rzęs i zagęszczenie :P :P

    U nas mieli otworzyc gabinet kosmetyczno-fryzjerski juz w styczniu i cisza !! Cos tam sanepid sie dopieprzył do lokalu!! Chyba poszło o toaletę..

    Ja mieszkam na wsi i daleko mam do kosmetyczki a tu bym miała 200 m :-)

    Agnieszka0812, Rudzik39 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 lutego 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Katarinko ja mam 2 wizyte...noc koszmarna dzis,zero snu,poddenerwowanie i brak melisy,juz dawno nie pilam wlasnie sobie kupilam i pije,bo jestem roztrzesiona jakas,nie wiadomo dlaczego,mam nadzieje,ze zaraz ulzy...zaraz bede robic golabki...a co tam u was dziewczynki :) opowiadajcie.Niezapominajeczko ja tez mialam jaja z ta szyjka a juz jest wporzadku,musisz poodpoczywac grzecznie ;)

    niezapominajka, Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 26 lutego 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia ja właśnie wchodzę, żeby zapytać czy maciek kołatanie serca, a Ty piszesz...
    Czyżby taki czas? Taka pora czy co, ja wypilam podwójną melise, leki od ciśnienia i niby nie jest źle, a czuję takie bicie serca i wewnętrzny niepokój. Drażni mnie to strasznie, sama jeszcze się nakrecam.
    Niezapominajko odpoczywaj, będzie dobrze, czy miałaś więcej skurczy? Bo jeżeli nie to szyjka też może od bakterii się skracac, nie martw się na zapas, jak jak lezalam w szpitalu dziewczyna miała zakładany szewek i teraz jest w 39 tc i jeszcze nie rozpakowana, ma już skierowanie do szpitala :-D będzie dobrze!!!

    ilonia1984, katarzyna_d, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Agus wlasnie ale kuzwa mialam z tym spokoj,a teraz na nowo...my to przezywamy w tych samych mometach wiec moze to jakis now albo pelnia tak na.nas oddzialowuje,przeciesz nic zlego sie nie dizeje a uczucie w srodku jak by zaraz sie cos okropnego mialo stac,jak nie urok to sraczka centralnie

    Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana mi też tak czasami przeskakuje ale już od dluzszego czasu piszę z tel więc się przyzwyczaiłam :) jak się czujesz? Niezapominajka odpoczywaj, miejmy nadzieje że we wtorek będzie dużo lepiej :* Rudzik to już niedługo wielkie otwarcie :) Reniu jak u Ciebie? Kiedy wyniki rozmowy? @ przyszła? Dziewczyny może to ta pogoda tak wpływa, jednego dnia śnieg, mróz drugiego dnia deszcz a trzeciego słoneczko i wiosna :/

    ilonia1984, Agnieszka0812, katarzyna_d, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Współczuję tych nerwów dziewczyny.Pamiętam ze jak bylam w pierwszej ciazy to tez mialam takie napady paniki.
    Otwarcie gabinetu coraz blizej,codziennie nowe paczki z kosmetykami przychodza:)
    Cieszę się jak dziecko,hehe.

    Agnieszka0812, monilia84, katarzyna_d, ilonia1984, kehlana_miyu, niezapominajka lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Współczuję tych nerwów dziewczyny.Pamiętam ze jak bylam w pierwszej ciazy to tez mialam takie napady paniki.
    Otwarcie gabinetu coraz blizej,codziennie nowe paczki z kosmetykami przychodza:)
    Cieszę się jak dziecko,hehe.
    Codziennie paczka z kosmetykami, cudownie <3

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 3 Trymestrze :)

    Rudzik twój salon będzie najlepszy ! i oczywiście trzymam kciuki :)

    monilia84, chomiczka, ilonia1984, kehlana_miyu, niezapominajka, Agnieszka0812, Rudzik39 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Nadziejko gratuluje III trymestru :)

    Rudzik super że do otwarcia niewiele czasu zostało ,na pewno super sobie poradzisz z jego prowadzeniem :)

    Iloncia, Aga u mnie z oddechem ostatnio też kiepsko, wieczorami zwłaszcza.

    Dzisiaj miałam szybką pobudkę bo o 4:30 poszłam siku i nie mogłam już zasnąć, Kacper kopał mnie od samego rana i nie dał spać, później udało mi się zasnąć jak mężuś do pracy poszedł :)
    Za oknem słoneczko ślicznie świeci mimo że jest zimno :)

    Dzisiaj ciężki dzień:( mija rok od straty Wikuni :( Kurcze jak ten czas mi zleciał, pamiętam jakbym niedawno ją rodziła, dotykała, rok czasu a rany takie świeże.
    Dobrze że mam mojego wojownika w brzuszku bo on nie pozwala mi się smucić w takim dniu, ładuje od rana <3 To on daje mi siłę do dalszej walki <3

    Niezapominajeczko to mocno skróciła Ci się ta szyjka od ostatniej wizyty ???
    Kurcze mój gin nigdy mi nie sprawdza na USG długości szyjki, ciekawe czemu, robi tylko badanie i mówi ok i tyle. Za wizycie w za tydzień powiem żeby mi zmierzył żeby nie było później zaskoczenia. Pessar jest dobrym rozwiązaniem i na pewno będzie wszystko ok <3

    Miłego dzionka życzę :)

    Agnieszka0812, niezapominajka, Rudzik39 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko, (*)(*)(*) dla Wiki! Dobrze, że masz teraz Kacperka, ale przecież nie zastąpi swojej siostrzyczki, zawsze będziesz mamą trójki dzieci. Przytulam Cię mocno w tą smutną rocznicę.

    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj lekko wariuję. Zrobiłam rano betę i oczywiście w pracy dzień stracony, na niczym nie mogę się skupić, tylko co pięć minut loguję się na stronę Luxmedu. Od 4-5 dni mam mdłości, od wczoraj coraz gorsze, więc właściwie powinnam wierzyć, że wszystko idzie dobrze, ale mam schizę, bo pamiętam, jak w drugiej ciąży sprawdziłam betę i okazało się, że spada :( Czekam na USG w przyszłym tygodniu jak na zbawienie i na wyrok jednocześnie, bo z jednej strony wierzę, że zobaczę bijące serduszko, a z drugiej pamiętam to fatalne USG w styczniu zeszłego roku, gdy usłyszałam, że przestało bić mojemu pierwszemu dziecku. Najgorsze jest to, że nawet nie mam jak czegokolwiek sprawdzić, bo i tak jeszcze za wcześnie, może na późniejszym etapie, jak będę mogła sprawdzić detektorem a jeszcze lepiej jak będę czuła ruchy to się trochę uspokoję, ale teraz jest źle :(

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilka światełko dla Wikusi (*)(*)(*)

    Kehlana ja też tak czekałam na betę. Nie sprawdzaj jej już. To naprawdę nie ma sensu a tylko się będziesz denerwować. Sama wiem jak będę panikować w kolejnej ciąży więc nawet nie będę Ci mówić co bym zrobiła. Pamiętaj tylko, że zawsze jestem i jakbyś potrzebowała to wal śmiało. Mocno wierzę, że tym razem będzie dobrze, że robisz wszystko co tylko możesz. Ściskam Cię kochana.

    A ja dziś zaczęłam robić testy owu. Dzisiaj oczywiście negatyw, ale kreska już jest i to dosyć widoczna także tylko czekać aż będzie pozytyw :)

    Agnieszka0812, kehlana_miyu, monilia84 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
‹‹ 890 891 892 893 894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ