X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 27 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy sie w 31tc <3

    Dziewczyny ja za Was wszystkie takze mocno trzymam kciuki i wierze że każda z Was utuli swoje maleństwo niedługo :)
    Ja od rana mam lenia nic mi sie nie chce. Klaudia dzisiaj pierwszy raz spała u kolezanki co tak mnie zestresowalo ze aż cukier wieczorem mialam kosmiczny. Czekam kiedy do domu wróci, kurcze ale ja jestem do niej przywiązana, wczesniej tego nie widzialam a teraz jak pare godzin jej nie widze to wariuje <3
    Dzisiaj rodzinny wypad dawno nie mielismy takiego wyjazdu, przyda nam sie :)
    Miłego dnia dziewczynki życze :)
    Reniu super że @ przyszła :)
    Wiecie co do pracy to ja kiedys balam sie co bedzie jakbym zaszla w ciaze pewnie strace prace a pozniej zrozumialam że jak nie ta praca to inna dziecko jest najwazniejsze i szczescie ktore nam daje kazdego dnia <3

    Renia7910, chomiczka, kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Na dobry początek dnia wrzucam Wam piękny widoczek :)
    2emdds6.jpg
    Wczoraj mąż mi zrobił niespodziankę i zabrał mnie na wycieczkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 09:22

    niezapominajka, s1985, marzusiax, pełna_nadziei, Renia7910, chomiczka, Wiaterek, sy__la, katarzyna_d, kehlana_miyu, monilia84, Rudzik39, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie z wami w nienajlepszym humorze...
    Przez te plecy cale podbrzusze mnie ciagnelo w nocy jak probowalam sie przekrecac. Jak mnie to meczylo, myslalam, ze sie rozplacze. Teraz strasznie wiazadla ciagna razem z podbrzuszem i jak chodze to tak zle sie czuje... oby z maluszkiem bylo wszystko ok

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejko przyzwyczaj sie to juz tak bedzie,dzidziek.rosnie coraw bardziej i wszystko sie rozciaga,jeden dzien lepiej drugi gorzej,ja wczoraj mialam taki bol plerow a od niego brzucha i klucia szyjki ze plakalam swojemu,ze juz nie zniose tego a dzis wstalam jak nowonarodzona sprzatam sobie i w dobrym humorze i jakos nic az tak nie boli wiec sie ciesze,jade dzis po karoce dla Zosienki i reszte rzeczy ktorych brakuje i od poniedizalku mam zamiar sie zaczac pakowac,ciekawa jestem jak moja szyjka bo cos mnie kluje strasznie,ale nie wiem czy to oznaki skracania,dobrze ze w srode mam wozyte,niech tam przeglad zrobi bo jakos inaczej ,,tam,, sie czuje,milego weekendu dizewczynki kochane,aaaa snilo mi sie dzis ze urodzilam,i kupilam sobie butelke winka swojego ulubionego i sobie pilam i sie nawalilam,a moj karmil zosie butelka a ja sie tak cieszylam,ze juz moge i takie to winko bylo dobre...:)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilka to jest właśnie miłość matki <3 Stópka ależ Ci zazdroszczę :D Wypoczywajcie aktywnie :) Nadziejka mnie też często tak boli jak się przekręcam. Dziewczyny muszę się Wam pochwalić moją kolejkcją pluszaków szydełkowych http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a783f29e53c.jpg[/url]
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/763c71c452da.jpg[/url] z Pou jestem najbardziej zadowolona :) Ale nie wiem co jest mam jakieś uczulenie, oko mi spuchło to chyba przez to, że szydełko jest z niklu :/

    Renia7910, ilonia1984, monilia84, Rudzik39, Agnieszka0812, lunadelrospo lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu to bardziej chodzilo o strach ze nie bolalo i nagle boli i myslalam ze cos sie zlego dzieje . Od razu czarne mysli mam, glupia ja he. Wczoraj raz i dzis jak wstalam w kroczu mnir zabolalo. Oczywiscie maz sie smial ze mnie i mowil ze przeciez on z tym nic wspolnego nie ma, bo ja nie chce sie z nim kochac... wielce urazony na tym punkcie jest

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Chomiczku Ty to tak sama? Piękne są :]

    Stópko tylko pozazdrościć widoków!!! Baw się dobrze Kochana :)


    Nadziejko ja nie pomogę niestety, ale tak jak dziewczyny piszą to chyba nie jest nienormalne, że coś Cię zaczyna boleć.

    Reniu szkoda, że to jednak nie kropek, ale przynajmniej zaczynacie przygotowania do IUI i pojawia się nowa nadzieja na horyzoncie <3

    A ja dziewczynki już po monitoringu. Pęcherzyk dominujący znów w prawym jajniku (nie powiem, że mnie to nie martwi, że owu jest cały czas z prawego) i ma między 14-15 mm także dosyć ładnie jak na 8dc. No cóż, nic tylko liczyć na to, że ładnie urośnie i za trochę ponad 2 tygodnie będzie pozytywny test ciążowy :)

    niezapominajka, Renia7910, Natalii00, kehlana_miyu, monilia84, ilonia1984, katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaterku no to teraz ladnie na spontanie dzialac :) i pozytywny tescik murowany

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku, a miałaś robione hsg? Trzymam kciuki, zeby najbliższe dni były owocne i żebyśmy za 2 tyg mogły świętować :)

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam hsg, jakoś żaden lekarz mi nie mówił, zebym zrobiła. W sumie to mam nadzieję, że żadnych zrostów, ani nic niepokojącego tam nie ma :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Nie miałam hsg, jakoś żaden lekarz mi nie mówił, zebym zrobiła. W sumie to mam nadzieję, że żadnych zrostów, ani nic niepokojącego tam nie ma :)
    Bo jeśli u Ciebie owu jest tylko z jednego jajnika, to drugi może być przypchany. Zwróć moze uwagę lekarzowi kolejnym razem. Czasem pojawiają sie jakieś drobne pozapalne zrosty i przepuszczenie kontrastu załatwia sparwę :) U mnie tak np było za pierwszym razem.

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie pierwszą ciążę miałam w lewego, potem nie wiem, potem 2 ciąża z prawego. No i w zasadzie wiem tylko, że 2 cykl z rzędu jest z prawego a tak to mogło być z lewego. Ja się na razie nie przejmuję. Jeśli nie zajdę w ciążę teraz, a owu znów będzie z prawego to faktycznie chyba się zdecyduję na to. Ale na razie mam się nie przejmować :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    W sumie pierwszą ciążę miałam w lewego, potem nie wiem, potem 2 ciąża z prawego. No i w zasadzie wiem tylko, że 2 cykl z rzędu jest z prawego a tak to mogło być z lewego. Ja się na razie nie przejmuję. Jeśli nie zajdę w ciążę teraz, a owu znów będzie z prawego to faktycznie chyba się zdecyduję na to. Ale na razie mam się nie przejmować :)
    Może po prostu lewy odpoczywa... :)

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam się w przedostatnim dniu lutego :)
    Dzis u nas dzien lenia.Wszyscy leżą w swoich łozkach ,z wyjatkiem syna ktory wlasnie w lozku rozwiazuje zadania maturalne.
    Od jutra czeka mnie duzo pracy :)
    Dziewczyny Luna chyba na dobre opuscila forum.
    Zycze milego dnia!!!!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 28 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć leniuszki :)
    Mnie dzisiaj wzięło na krem z pomidorów pieczonych i babkę majonezową :) Zaraz obiadek i kawusia :)
    A tak poza tym nadal staram się leżeć... Nuda, nic sie nie dzieje. Nawet w tv nic nie dają fajnego :( Ma mnie odwiedzić koleżanka, potem z inną idziemy na koncert Starego Dobrego Małżeństwa :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 28 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Rudzik a pisała coś do Ciebie Luna? Oj ja też mam dziś lenia, jeszdze mąż poszedł do pracy na 15 :( Niezapominajka fajnie, że ktoś Cie odwiedzi i jeszcze ten koncert :)

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lenia chciałabym mieć, ale od rana nie wiem w co ręce włożyć. Od jutra pracuję w innych godzinach, z jednej strony super z drugiej niestety miałam parę spraw zaplanowanych a teraz będę musiała dwoić się i troić... Nawet teściową zatrudniłam do pieczenia ciasta pożegnalnego dla mojej starej zmiany! ;)
    Jutro od 7.30 lab czynny a ja na 8 do pracy. J złożony grypą 2 dzień, ma mnie zawieźć i do labu i do pracy, a później do lekarza sam ze sobą. Pracuje w komunikacji miejskiej, obawiam się czy nie dopadła go ta grypa chlewna (świńska znaczy się), bo 2 dzień ma gorączkę i nie można tego paracetamolem zbić.
    Chomiczko nie napisałam wczoraj - prześliczne maskotki, to niesamowite że można tak samemu coś zrobić :) Ja mam nadzieje że jak już wreszcie przyjdzie czas na mnie to wykorzystam go wlaśnie na robótki ręczne. Swego czasu haftowałam całkiem fajnie, ale drutów ani na szydełku nigdy mi nie wychodziło. Uważaj na ten nikiel, lepiej dmuchać na zimne i kupić sobie druty / szydełko plastikowe.

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 28 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeorganizowanie czasu teraz chwilke potrwa, tym bardziej że musisz wykonać sporo badań ale dasz radę, jesteś petarda :) oby to nie była ta grypa, a bierze antybiotyk czy dopiero jutro idzie do lekarza? Dzięki dziewczyny, sama jestem zaskoczona że coś mi się udało zrobić :) tak strasznie się wzbranialam przed szydelkiem ale to jest to co mogłabym robić bez przerwy :) już dziś zamówiłam bambusowe szydelka :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wlasnie Chomiczko zapomnialam powiedzieć ze śliczne te twoje maskotki. Zazdroszczę cierpliwości i zdolności do takich robotek.
    Co do Luny to się tyle nie odzywala i tak przyszlo mi do glowy ze po prostu opuściła nas :(
    Moj mąż zrobil nam super kolację : tatar i winko :)

    Renia7910, chomiczka, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 lutego 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik winkooooo,ale bym sie napila,jeszcze troszke ;) a ja na wyniki dzis jak to przetrwac jak juz jestem taka glodna jak wilk buuu

    Agnieszka0812, niezapominajka, Rudzik39 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 892 893 894 895 896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ