X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 29 marca 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy poświątecznie :)

    Wczoraj śliczna pogoda dopisywała super dzionek byl :) Dzisiaj chyba tak ładnie juz nie bedzie. Goście mi dziś wyjeżdzaja, myslalam że naciesze sie chrześniaczkiem a on taki mały dzikus, nawet sie nie przytuli, nie posiedzi nie pobawi, mam nadzieje że moj robaczek to bedzie bardziej rozrywkowy :)
    Fryzjer i fryzura Klaudii umówiona, ja w polowie kwoetnia planuje obciac wlosy i zrobic baleyage zobaczymy co z tego wyjdzie :)
    Miłego dnia dziewczynki :)

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 marca 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Witamy poświątecznie :)

    Wczoraj śliczna pogoda dopisywała super dzionek byl :) Dzisiaj chyba tak ładnie juz nie bedzie. Goście mi dziś wyjeżdzaja, myslalam że naciesze sie chrześniaczkiem a on taki mały dzikus, nawet sie nie przytuli, nie posiedzi nie pobawi, mam nadzieje że moj robaczek to bedzie bardziej rozrywkowy :)
    Fryzjer i fryzura Klaudii umówiona, ja w polowie kwoetnia planuje obciac wlosy i zrobic baleyage zobaczymy co z tego wyjdzie :)
    Miłego dnia dziewczynki :)
    Hej Monia! U nas też pogoda średnia :-/ już niedługo komunia Klaudii, duże przeżycie :-D Ty pewnie całe święta z glukometrem w ręce?

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he Aguś glukometr to rzeczywiście ostatnio mój towarzysz najbliższy ale cukry w święta ok, jedno przekroczenie delikatne, także jest ok :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane :*
    Nawet nie odczulam tych swiat, dni jak kazde inne tylko, ze maz byl ze mna :)
    wczoraj taka sliczna pogoda byla a dzis tak pochmurno, pewnie zacznie padac.
    Balagan w domu mam niesamowity mimo, ze w domu nas nie bylo, caly stos naczyn do zmywania i caly kosz prania :/ nie lubie tego... U mnie bywa roznie, zachwiania emocjonalne to mam niesamowite, klucia w macicy mam dosyc czeste i pojawiaja sie nie wiadomo kiedy. Twardnienie brzucha bardzo rzadko sie zdarzaja. Maly kopie strasznie po jajnikach, mecze sie strasznie.
    Od dzis powoli zaczynam prac ubranka dla maluszka i przygotowywac sie na przyjscie Julka :)
    Milego dnia ! :)

    niezapominajka, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Aga, to mój mąż nie przyjechał na święta, bo stwierdziliśmy, że lepiej będzie jak przyjedzie na koniec kwietnia i zostanie na 2 tyg z majówką, niż teraz tylko na tydzień.
    Monia, podziwiam cie za dyscyplinę. Moje cukry to są nieprzewidywalne. Starałam się nie przesadzać, ale u mnie one żyją swoim życiem ;)
    Nadziejko, ja też się już zastanawiam nad przyszykowaniem wyprawki, ale najpierw muszę zrobić miejsce w szafie...
    Ilonka, Kasia, Renia, Wiaterku, Sysia, Kehlana, Marzusiax jak święta Wam minęły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 16:30

    monilia84, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 marca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewoje,troszke was zaniedbalam,ale tu widze spokojnie nic sie nie dzieje :) kazda zajeta swietami byla i swietowaniem,ja trzymam sie w dwupaku wyjatkowo twardo,Zosi sie nie spieszy chyba zbytnio na swiat,mimo ze brzych juz wisi tak nisko i skurcze lapia coraz czesciej,ale narazie cisza,odliczam juz dni do terminu i jakos w to nie wierze,ze to jeszcze pare dni i koniec...wydaje mi sie,ze w tej ciazy bede chodzic zawsze i chodze juz ladny rok,ze wy porodzicie wszystkie a ja dalej bede sie toczyc,Alicjia,majowka teraz Justynka juz wszystkie sie porozpakowywaly a ja dalej zapiepszam z bebenkiem po kolana haha tak ze ja bym was bardzo ladnie prosila zebyscie trzymaly kciuki zeby ta nasza mala Zosia juz zechciala wyjsc,ciotki wezcie cos poczarujcie czy co bo ja.mam dosc:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 15:55

    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 marca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka czary mary czary mary oddaj wirusy i masz sie rozpakowywac :P

    Wiaterek, ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 marca 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddaje wszystkie jakie mam :) bierzcie ja ich juz nie ceeeee,ce swoja Zosie bo niebawem pekne jak banka ;) oby zadzialalo,dzieki Sysiek :*

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pamiętam, ze ja zaczelam w koncu rodzic bo poszlam z synkiem pograć w kosza.
    Z tym ze moja gra to bylo schylanie się i łapanie piłki;)
    Ilonia juz tylko parę dni i Zosienka przywita się z nami :)
    Jejku ,jak ten czas zleciał.

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 marca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    Aga, to mój mąż nie przyjechał na święta, bo stwierdziliśmy, że lepiej będzie jak przyjedzie na koniec kwietnia i zostanie na 2 tyg z majówką, niż teraz tylko na tydzień.
    Monia, podziwiam cie za dyscyplinę. Moje cukry to są nieprzewidywalne. Starałam się nie przesadzać, ale u mnie one żyją swoim życiem ;)
    Nadziejko, ja też się już zastanawiam nad przyszykowaniem wyprawki, ale najpierw muszę zrobić miejsce w szafie...
    Ilonka, Kasia, Renia, Wiaterku, Sysia, Kehlana, Marzusiax jak święta Wam minęły?
    Kurcze a o Tobie myślałam Niezapominajko! Tylko widzisz sama napisałam zupełnie co innego :-/ zganiam na roztargnienie ciążowe :-P
    Ja dzisiaj byłam u fryzjera, żeby ludzi nie straszyć :-P

    niezapominajka, s1985 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 marca 2016, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ilonia może Zosienka chce wyskoczyć 1 kwietnia ;-)
    Ale Ci powiem że moja koleżanka rano była u gina w 39 tc i on jej mówi, że szybko nie urodzi, bo szyjka dobrze trzyma, bo skurczy nie ma,pojechała do domu oczywiście lekko załamana, że jeszcze trochę. Zjadła obiad i poszła spać, o 14 obudził ją ból brzucha, ale stwierdziła, że chyba jeszcze nie to, bo lekarz mówił że nie prędko, ale na wszelki wypadek podjechala na ip a tam się okazało, że 5 cm rozwarcie, tak szybko poszło, że przed 18 już było po porodzie :-D

    monilia84, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 marca 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Aguś to fajnie miala, szybciutko i na pewno z zaskoczeniem. Ja Wam powiem że czasem mysle czy nie przegapie tego pierwszego etapu że coś sie zaczyna dziać. Skurcze mocne mysle że poczuje zwlaszcza jak krzyżowe beda. Z Klaudia wody mi zaczely odchodzic. Mam nadzieje ze do szpitala spokojnie zdarze dojechac :) Bo do tego szpitala pod nosem nie chce jechac.
    Dzisiaj szkola ide budzic mojego śpiocha bo dzisiaj robie za funkcje budzika bo meżusia tez obudzilam o 6:20 a na 6 rano mial do pracy he he
    Miłego dnia <3

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 30 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc w piekna srode,
    lece dzisiaj oblukac wózek. Trafiłam na uzywany na olx, wygląda, ze w bardzo dobrym stanie. No i 700 zł :)
    Miłego dzionka

    Agnieszka0812, monilia84, ilonia1984, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 marca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanych łowów Niezapominajko :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki :)
    wlasnie zaczelam prac ubranka dla synusia :) w nastepnym tygodniu jade po torbe do siostry i zaczynam sie pakowac :) nie chce na ostatni moment tego robic bo remont u nas jest i jak maz skonczy kuchnie to bedzie trzeba wszystko czyscic i moze mi czasu nie starczyc na wszystko :)

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 30 marca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! U nas święta były intensywne, rodzina, znajomi, a w tym wszystkim ja jak zombie, zasypiam ostatnio między 19 a 20 :D Teraz na szybko tylko z pracy się melduję. Mdłości mi powoli zelżały, teraz dokuczają tylko jak jestem głodna. Za to paranoja się chwilami pogarsza, ja to bym jednak najchętniej co tydzień latała na USG... No nic, zamówiłam detektor tętna na allegro, zobaczymy jak mi z nim pójdzie.

    Iloniu, też odczyniam czary nad laptopem, może pomogą i Zosia zechce łaskawie wyjść :)

    Wiaterku, jak samopoczucie?

    Sysia, odliczamy dni do testowania :)

    monilia84, s1985, ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana strach jest nieodzownym elementem dla mamusi po stratach ale wierze że musi byc dobrze. Detektor na pewno pomoże Ci w spokoju przejść momenty zanim kopniaczki beda znaczace i w sytuacjach zmniejszonej aktywnosci. Ja tez chcialam kupoc detektor e Kacper kopal ladnie od poczatku i stwierdzilam że przejdziemy te 9 miesiecy bez sprawdzania :)
    Wiatereczku co u Ciebie ??
    Sysiu jak świeta :)
    Luncia brakuje tutaj Ciebie <3
    Reniu jak w pracy ??
    Ja dzisiaj Nadziejko tez wzielam sie za pranie ubranek Kacperka żebym nie miala pozniej niespodzianki :)
    Aguś, Niezapominajko kiedy wizytujecie ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 13:48

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie chyba już ochłonęłam chociaż wczoraj jeszcze miałam ciężki dzień. Rozmawiałam z lekarzem, pomimo 0% prawidłowych plemników namawia aby próbować z IUI. Tak więc zażywam CLO, w piątek idziemy na pierwszy monitoring, w przyszłym tygodniu hormony, IUI i nadal hormony. Obiecaliśmy sobie próbować do końca roku, później rozpocząć procedurę adopcyjną. Prawda jest taja że ja nie wierzę w sukces naszych starań, tym bardziej źle odczuwam skutki brania hormonów. Mam okropne migreny, trądzik, wrażliwą skórę, jestem chronicznie glodna i zmęczona / śpiąca, nie mogę spać w nocy bo oblewa mnie pot, jest mi gorącoi niedobrze. Najgorsza w tym wszystkim jest świadomość że przy teratozoospermii bardzo ciężko jest uzyskać prawidłową ciążę. Więc nawet jeśli zajdę to pewnie nie donoszę... Nie pytajcie jak to działa na psychikę.
    Przy J zgrywam spokojną i opanowaną, musiałam mu kilkakrotnie obiecać że nie odejdę itd. Ale w środku chyba coś we mnie pękło. Nie w stosunku do męża. Już po prostu straciłam wiarę w to że będę kiedyś biologiczną mamą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 14:52

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 30 marca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Miło, że pytacie. Czuje się jakbym w ogóle nie była w ciąży. Nic mnie nie boli, może lekko sutki i to tyle. Znów mam ochotę na słodycz i to chyba mój jedyny objaw ciążowy. Biorę leki, dbam o siebie, kłuję się :) Jestem tak spokojna, że sama się sobie dziwię. Do lekarza się umówiłam dopiero w sobotę za 2 tygodnie bo chciałabym, żeby już serduszko biło. Jakoś mam takie dziwne wrażenie, że mój mózg odrzucił tą wiadomość o ciąży. Ja autentycznie o tym nie myślę. Zupełnie inaczej niż poprzednio gdzie panikowałam przy każdym ukłuciu. Trochę mam mniej czasu na forum bo od wczoraj wróciłam do pracy. Dostałam takie lekkie stanowisko na razie, że nic tylko pracować. Nie mówię nikomu na razie o dziecku, nie chcę, żeby ktoś wiedział w razie gdyby.

    Renia7910, monilia84, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 30 marca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu ja postanowilam ze jak znów stracę dziecko to tez zaczniemy myśleć o adopcji. Jasne że chciałabym mieć swoje ale jest tyle dzieci bez rodzicow które czekają na miłość ze byłoby mi to wszystko jedno czy dziecko mną moja krew czy nie

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
‹‹ 924 925 926 927 928 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ