X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik trzymam mocno kciuki aby kuracja pomogła :* Reniu <3 Wiaterku zostało mi jeszcze jakieś 17 dni i póki co jeszcze się nie denerwuje ale wiem, że jak już będę mieć zaplanowane cc to będę panikowac. Kurcze nie mogę sobie tego wyobrazić, no gdyby nie brzuszek ;) że jestem w ciąży i niedługo mała istotka pojawi sie na świecie, póki co to totalna abstrakcja :) wiesz ja na początku też nie byłam pewna czy czuję ruchy czy to jelita ale z prspektywt czasu wiem, że to były pierwsze delikatne ruchy :) już niedługo poczujesz mocne kopniaki a pod koniec wyraźny będzie każdy ruch dziecka, wspaniałe uczucie :) oby wieści od Twojej siostry były dobre :* Kehlana jak ten czas leci, już polowkowe za parę dni :)

    Renia7910, kehlana_miyu, Rudzik39, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elu już niedługo, prawdę mówiąc to w każdej chwili może się zacząć :)
    Ja dzisiaj na razie tylko wizyta u gina i próba określenia terminu IUI. Jajniki bolą, czyli pracują. Wkręciłam sobie że już po ovu, mimo że dopiero 11dc. No zobaczymy, jeszcze tylko kilka godzin.

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 31 maja 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd13c020ffcc.jpg

    A to ja :-)

    Mecza mnie od paru dni rozwolnienia :-\ po mimo dużej ilości słodkiego, co jem !!!

    Mikuś dzis byl u pediatry niby ok ale brzuszek wzdęty !! I płaczę

    A wiec Aguś nasze dzieci mogą sobie rękę podać :-) kupiłam mu kropelki bobotic!

    Niezapominajko buziaki :-* dla Jasia !!!!

    Dziewczyny odpoczywajcie ile się da!!! Bo po porodzie trzeba dużo sily i cierpliwosci !!! Chwilami wychodziłam z pokoju i liczyłam do 10 żeby sie uspokoić! Życzę wam zdrowych i bezproblemowych dzieciaczkow :P


    Nadziejko !! Juz bliżej niż dalej!!

    kehlana_miyu, Agnieszka0812, s1985, Rudzik39, monilia84, niezapominajka lubią tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 31 maja 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecfe028ce8c3.jpg

    A to Mikus :-) zadowolony

    dzis podalismy pierwszy raz kropelki na wzdęcia Bobotic :-) narazie obyło się bez placzu :-) zobaczymy co będzie dalej

    Renia7910, kehlana_miyu, Agnieszka0812, pełna_nadziei, s1985, Rudzik39, monilia84, niezapominajka, Stópka, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta jaka Ty jesteś szczupła. Gdybym nie wiedziała to w życiu bym nie zgadła, że dopiero urodziłaś :)

    Mikuś jest naprawdę przeuroczy <3

    Renia7910, hiacynta99., niezapominajka lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Hiacyntka niesamowite jaka szczupła jesteś chwilę po porodzie!! No i Mikuś sama słodycz ❤

    Wczoraj na wizycie okazało się że moje jajniki mimo wielkiego szumu i bólu nie pracują tak mocno jak można by się spodziewać - po 1 jajeczku dominującym na każdym jajniku. Dostałam Fostimon i jutro rano na kontrole, określimy z jaką szybkością przyrastają i będzie decyzja kiedy IUI - w piątek czy w poniedziałek. Bo w sobotę wyjątkowo mają zamknięte :/
    Podpytałam o IVF, no i mam mętlik w głowie - wcześniej powiedzieli że będzie protokół krótki - teraz że długi... Przeanalizowaliśmy moje badania, okazało się że nie ma tylko usg piersi i - karnotytów. Oddaliśmy krew na badania, ale ja juz jestem wytrącona z równowagi - skoro chciał analizować kariotypy to czemu nie zrobił tego przed IUI???
    W klinice zostawiliśmy 1000 zl, do tego zabieg 750 będzie. Słów brakuje. Ja po zastrzyku płaczliwa, poddenerwowana niepewnością, oczywiście wieczór zakończony kłótnią z J. Dobrze że jeszcze mamy tą chęć na godzenie się. Pytanie tylko - na jak długo...

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu przytulam Cię mocno <3

    Renia7910, hiacynta99. lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu ja to się nie znam na tym co to znaczy długii krótki :(

    Agnieszka0812, hiacynta99. lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu bedzie dobrze kochana <3

    Hiacynta super wygladasz :) a Mikus cudny <3

    Kehlana ale ten czas szybko leci niedawno pamietam jak test nam pokazywalas :)
    Wiayerku trzymam kciuki za wizyte siostry :)
    Miłego dnia :)

    Agnieszka0812, kehlana_miyu, hiacynta99. lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu jestem pewna ze wam się w końcu uda.
    Hiacyntko zaraz nam znikniesz chudzielcu:)
    Z okazji Dnia Dziecka samych uśmiechów i duzo zdrowka dla naszych maluszkow od cioci.
    Dxiewczyny bylam dzis jeszcze u jednego ginekologa, super specjalisty i osoby ktora ma duze powazanie w środowisku medycznym.
    Powiedxial zebym się nie stresowala bo moj miesniak jest bardziej wrosniętą endometriozą i to malutenką.
    Zadnego usuwania macicy czy silnych lekow.
    Mam kurację na dwa miesiace lekiem ktory ma zatrzymac krwawienie i wtedy zobaczymy.
    Ufff....

    Renia7910, kehlana_miyu, hiacynta99., Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana sprzątam żeby mąż miał czysto i czyste majtki i skarpetki no bo jutro mnie wywozi na oddzial. Nie mam pojęcia czy od razu będą wywoływać jak nic się nie dzieję czy będę tak tam leżeć i się wkurzać i czekać aż zacznie się cos dziać ... a tak pozatym zwolnienie mialam do terminu porodu czyli 27 maja(umowa tak samo do dnia porodu) i z tego co sie dowiedzialam leci mi juz macierzyski a co maluszka nie ma z nami tak nie ma...

    Renia7910, hiacynta99. lubią tę wiadomość

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Od rana sprzątam żeby mąż miał czysto i czyste majtki i skarpetki no bo jutro mnie wywozi na oddzial. Nie mam pojęcia czy od razu będą wywoływać jak nic się nie dzieję czy będę tak tam leżeć i się wkurzać i czekać aż zacznie się cos dziać ... a tak pozatym zwolnienie mialam do terminu porodu czyli 27 maja(umowa tak samo do dnia porodu) i z tego co sie dowiedzialam leci mi juz macierzyski a co maluszka nie ma z nami tak nie ma...

    Ja macierzyński zgłosiłam w ten poniedziałek ! Miałam ze szpitala zaświadczenie kiedy urodziłam i zaznaczyli mi od dnia porodu! Nic wczesniej ani nie później!

    Jak będziesz na oddziale to poproś o balonik! Nic nie boli założenie go! A naprawde pomaga :-) u nas w szpitalu nie robią masażu szyjki ! I dzieki Bogu !! Pamiętaj o brodawkach! :-)

    Nic sie nie martw! Będzie dobrze!! Wiem co czujesz, bo sama jechałam na oddział z wuelka niewiadomą! Myśl o dziecku!!!!! Ze dla niego wszystko można przeżyć <3

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik to wspaniale że lekarz przekazał Ci takie wspaniałe wiadomości :)
    Nadziejko czekamy na twojego maluszka i trzymamy kciuki za szybki porod :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejko jeszcze chwila ❤
    Rudzik wiadomość najlepsza z możliwych. Tylko że ja czytałam że endometriozę diagnozuje się najczęściej przy laparoskopii. Ale specjalistą nie jestem, widocznie lekarz wie co mówi. Jakby nie było - każda terapia farmaceutykami jest lepsza od resekcji, nie podlega to żadnej dyskusji. Z całego serca życzę ci żebyś pozbyła się tego cholerstwa jak najszybciej ❤

    Rozmawiałam z mężem, oboje myślimy o badaniu kariotypow... J powiedział że jeśli wyjdą nieprawidłowe kariotypy to całkowicie rezygnujemy z ivf i decydujemy się na adopcję. Czyli jednak widzi ryzyko i myśli o konsekwencjach. Czasami uderza mnie jak malo znam myśli własnego męża. I pomimo tych wszystkich kłótni co i rusz zaskakuje mnie - pozytywnie.

    niezapominajka, monilia84 lubią tę wiadomość

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia no masz racje z ta endometrioza! U mnie zdiagnozowana przy laparoskopii..

    Chodź by nie wiem jak by się wam w zyciu potoczyło! Życzę dążenia do celu !! Razem !! <3

    Dzieciaczki z adopcji tez czekają na kochającą rodzinę !!! Sama jestem z adopcji i jestem mega wdzięczna rodzicom ze mnie wzięli :-)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacyntko ❤

    hiacynta99. lubi tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu jakby nie było to będziecie rodzicami, wierzę w to <3 faceci czasami nas zaskakują i dobrze, że Twój mąż myśli o konsekwencjach, dobrze ze wiesz że nie jesteś w tym sama :* trzymam kciuki aby kariotypy wyszły prawidłowe :*

    niezapominajka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dopiero znalazłam chwilkę, zeby do Was zajrzeć :)
    Przereorganizowanie dnia w toku... Staram się dzielić czas między szpital z jasiem i dom z Matim. I do tego wpasować ściąganie pokarmu, o porządkach i przygotowaniach na przyjęcie najmłodszego nie wspomnę... Doby mi brakuje.
    Reniu, trzymam kciuki.
    Nadziejko, to juz niedługo. Z jednej strony cieszę się, że poród mnie znów zaskoczył i nie musiałam tak wyczekiwać. Ale na serio warto ;)
    A to mój cud bez rurki
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a036300078ab.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/07a118dffab9.jpg

    monilia84, Renia7910, Agnieszka0812, s1985, chomiczka, hiacynta99., ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Z tych nerwow zle napisałam, moj miesniak nie jest typowym miesniakiem bo nie ma tzw otoczki i ksztaltu.Jest wrosniety w ścianę macicy i ma 22mm.
    Jak sibie przypomne jak to nazwal to napiszę.

    Renia7910, hiacynta99. lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! Niezapominajko <3
    Rudziczku moja mama też najpierw miała leczona lekami, dwóch ginekologow proponowalo usunięcie macicy, miała robiona biopsje. Poszła do profesora co tylko czasem przyjeżdżał z łodzi do jej przychodni, zaproponował w szpitalu w salve zabieg laserowy,rano poszła, wieczorem tata ją odebrał. To już kilka lat temu, była na kontroli u mojego gina i powiedział że trafiła do odpowiedniego człowieka, bo kto inny mógłby wyrządzić jej dużą krzywdę.
    Nadziejko trzymam kciuki <3

    Renia7910, hiacynta99., kehlana_miyu, Rudzik39, niezapominajka, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 971 972 973 974 975 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ