X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia udanej komunii :)
    Niezapominajko musiałaś przeżyć horror zanim upewniłaś się że z mężem wszystko w porządku :(
    Hiacyntko Misiek słodziutki <3
    Sysiu udanego urlopu :) i tak - widziałam Twój komentarz w pamiętniku ;) pożyjemy zobaczymy...

    Miłej niedzieli dziewczyny :)

    niezapominajka, hiacynta99. lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki witamy się po chrzcinach :)

    Mały był grzeczniutki wszystko super się udało także cieszę się że już po wszystkim : Dzisiaj chrzestna małego wyjeżdża i zaczniemy normalne funkcjonowanie :)

    A to mój mały dżentelmen <3

    d186f9bbee5ef549med.jpg

    Hiacynta ja też zdecydowałam się na te szczepionki na NFZ ale jeszcze się nie szczepiliśmy powoli się zbieramy do tego.

    Pozdrowionka dziewczynki :)

    Renia7910, hiacynta99., kehlana_miyu, s1985, niezapominajka, chomiczka, Agnieszka0812, Natalii00 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Rudzik 39 Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Prawdziwy gentelman i jaka zalotna minka :)
    Słodziak prawdziwy ,jej jak ja Wam zazdroszczę tych maluszków. ..
    Moje juz wolą poza domem spędzać czas i matka sama :(

    Zaczynam drugie opakowanie tabletek ,jeszcze miesiąc i sprawdzam stan miesniaka.
    Matko jestem tak podminowana przez te tabsy ze az mnie nosi.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik 39 wrote:
    Prawdziwy gentelman i jaka zalotna minka :)
    Słodziak prawdziwy ,jej jak ja Wam zazdroszczę tych maluszków. ..
    Moje juz wolą poza domem spędzać czas i matka sama :(

    Zaczynam drugie opakowanie tabletek ,jeszcze miesiąc i sprawdzam stan miesniaka.
    Matko jestem tak podminowana przez te tabsy ze az mnie nosi.
    Ja biorąc tabsy byłam aniołem jak je odstawilam to mała iskra i od razu wybucham, jak dobrze pójdzie to od września ruszamy pełną parą, Renia jak dziś u ciebie

    hiacynta99., kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia sliczniaczek przystojniaczek twój Twój synuś <3

    U mnie dzisiaj depresyjnie. Trochę rozruszał mnie wypad do Ikei z kartą męża (spojrzał na mnie rano i już wiedział...), ale generalnie obudził mnie ból głowy i przekonanie że się nie udało :'(

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez dziś od rana mnie gowa boli lekko mówiąc i jade na przeciwbólowych, do tego od wczoraj jakies plamienia sie zaczeły jak w zeszłym cyklu i taka dupa ;/
    Reniu a czemu miało by się nie udac, pozytywne nastawienie i myślenie to pół sukcesu :*

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 18 lipca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Monia sliczniaczek przystojniaczek twój Twój synuś <3

    U mnie dzisiaj depresyjnie. Trochę rozruszał mnie wypad do Ikei z kartą męża (spojrzał na mnie rano i już wiedział...), ale generalnie obudził mnie ból głowy i przekonanie że się nie udało :'(

    Reniu u mnie pierwszym objawem ciąży byl bol głowy tak gdzies od 4dpo sie zaczynamy migreny

    W obu ciazach tak samo! A wiec ja tu czuje ze cosik z tego będzie <3

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Hej dziewczynki witamy się po chrzcinach :)

    Mały był grzeczniutki wszystko super się udało także cieszę się że już po wszystkim : Dzisiaj chrzestna małego wyjeżdża i zaczniemy normalne funkcjonowanie :)

    A to mój mały dżentelmen <3

    d186f9bbee5ef549med.jpg

    Hiacynta ja też zdecydowałam się na te szczepionki na NFZ ale jeszcze się nie szczepiliśmy powoli się zbieramy do tego.

    Pozdrowionka dziewczynki :)

    Monia mój tez o dziwo nie płakał :P :P wystraszył sie organisty tylko! Hahaha
    Filip dzis pojechał do babci na 2 tyg i jakos mi tak łyso...

    W tym tyg jadę do pracy bo umowa konczy mi się 22 :/ no i bede bezrobotna jak ten Ferdek K.....

    hsxq6uc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie przedłużą ci? :(

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    I nie przedłużą ci? :(

    Nie ! Na macierzyńskim nie maja prawa mi przedłużyć! Ja juz rozmawialam z kadrową chwile temu gdzies jak byłam przed 30 Tc.
    Szkoda! Bo byłam dobrym pracownikiem ! Raz tylko na L4 po laparoskopii ! Nawet jak dziecko miałam w szpitalu! To kombinowałam i chodziłam do pracy! Zawsze wszystko pomagałam! Swoje zrobiłam i szlam do innych! To mi zapłacili :-(

    hsxq6uc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Hiacyntko :( Takie to wszystko niesprawiedliwe :( :(
    Ja dostałam sporą nauczkę u poprzedniego pracodawcy. Ten obecny nie jest zły ale - nauczona doświadczeniem, szanuję siebie i swoje zdrowie, a przede wszystkim priorytety w życiu prywatnym. Nie zależy mi na karierze tylko na spokojnej pensji. I dziecku. Dlatego jestem na L4 i mam zamiar być do końca ciąży (jeśli się uda).
    Przytulam <3

    niezapominajka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu, popieram. Ja sama teraz w ciąży pracuję, ale to zupełnie inna praca niż moja poprzednia i zupełnie inne jest moje podejście. Wykonuję swoje obowiązki najlepiej jak potrafię, ale siedzę moje 8h i tyle - nie sprawdzam maili po pracy, nie wypruwam z siebie żył, jeżeli mam gorszy dzień to daję sobie trochę luzu - i nie chodzi mi nawet tylko o ciążę. W końcu jak wrócę do pracy po macierzyńskim, też będę chciała zachować równowagę między pracą a domem i widywać jednak tego mojego synka częściej niż wieczorami kiedy śpi. Po prostu parę rzeczy sobie przemyślałam i poprzestawiałam swoje priorytety.

    Jak sobie teraz przypomnę, że kończyłam projekt i wysyłałam maile ze szpitalnego łóżka po pierwszym poronieniu, a po drugim nie wzięłam nawet dnia zwolnienia, to pukam się z niesmakiem w głowę.

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 19 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, Jasiek już w domu od wczoraj. Macierzyństwo przy drugim dziecku na pewno jest inne, ale ciągle tak samo zajmujące :)
    Czytam Was na bieżąco i trzymam nieustannie kciuki za starające się. Reniu <3

    monilia84, Renia7910, hiacynta99., kehlana_miyu, Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko wspaniałe wieści <3 buziaczki dla Jasieńka <3

    Hiacyta przykro mi z powodu pracy, ja teraz jestem na macierzyńskim ale powrotu do pracy też raczej nie mam, trudno jakoś sobie poradzę, ważne że mam przy sobie takiego małego stworka jak Kacperek :)

    Sysiu <3

    Reniu co u Was ??


    Mój synuś dzisiaj kończy 11 tygodni <3 Czas szybciutko leci.
    Buziaczki dla wszystkich Cioci <3

    0d51d10e6bd42c52med.jpg

    Miłego dnia :)

    Renia7910, hiacynta99., kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko nareszcie !! <3 niech już będzie wszystko dobrze :)
    Monia synek taki śliczny że aż się chce go schrupać :D

    tym bardziej że... u mnie beta 7dpt - 15,12 ;)
    Jeszcze dużo może się wydarzyć, ale pozwalam sobie na umiarkowaną radość...

    Smoothie, niezapominajka, hiacynta99., chomiczka, s1985, monilia84, Wiaterek, marzusiax, Ediii, kehlana_miyu, Agnieszka0812, tysiaa93, Rudzik 39 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu mówiłam Ci ;*

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu cudne wieści kochana <3 wiedziałam <3 <3 <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu Kochana bardzo sie ciesze i trzymam bardzo mocno kciuki żeby było dobrze <3

    Ja dzis po wizycie. Maly rosnie i wazy huz 460g. Niestety ja nadal mam infekcje i to do tego z bakterii wrazliwych glownie na penicyline, ktorej nie może mi zapisac bo raz mialam reakcje alergiczna. Jesli lek nie pomoze to mnie wyśle doszpitala zeby tam pod nadzorem podali mi ta penicyline. Masakra normalnie. Dobrze chociaż ze zadnych objawów tej infekcji nie ma tzn ani mnie nie boli brzuch a szyjka dluga i zamknięta. Ale mam nadzieje ze ten antybiotyk pomoze.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kircze bo to zawsze musi się coś przypałętać :/ uważaj na siebie, chcą cię położyć na oddział to niech kładą,byleby skutecznie wypędzili to cholerstwo.

    Dziękuję dziewczyny, po 25 miesiącach starań już czas żeby wreszcie zaczęło być lepiej... Oczywiście już leżę i się martwię ;) to będzie długie 9 miesięcy.
    Póki co to zastanawiam się jak powiedzieć mężowi że się udało... Chyba nie obędzie się bez takich malutkich bucików <3

    s1985, Ediii, monilia84, kehlana_miyu, hiacynta99., Agnieszka0812, niezapominajka, Natalii00 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 20 lipca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu buciki beda idealne a mąż będzie wniebowzięty <3

    Renia7910, Agnieszka0812, niezapominajka lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 985 986 987 988 989 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ