X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 8 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :-)
    Rachele ja mieszkam w uk oni tutaj nie robia bety uwazaja ze jesli ciaza ma sie utrzymac to tak bedzie. Tutaj lekarze mowia ze nie zawsze beta jest wyznacznikiem tego czy bedzie dobrze. Ogolnie w pierwszym trymestrze sa bardzo powsciagliwi. Czasem to lepiej czasem nie -wiesz co kraj to obyczaj. Moja znajoma w pl miala dobra bete a i tak nie udalo sie. Wiec poczekam spokojnie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 10:41

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele kochana u mnie znow plamienie :( nie mam pojecia dlaczego, od 2 dni rozowy sluz a dzis juz plamienie czy to ovu tak wczesnie??? Raczej nie, wiec co??? Nie chce jak wariatka latac do gina co miesiac z byle glupota

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Kobietki !
    Wszystkiego najlepszego, zdrówka, miłości i oczywiście tego co najważniejsze słodkich zdrowych bobasków ;)

    Rachele - mam nadzieję, że owu wczoraj nie było,bo jakaś ciężka atmosfera u mnie w związku... dziś też, zamiast życzeń, kłótnia na temat dziecka...ale już jest ok ... :) haha tzw. seks na zgodę był :P

    Mama_Mai - nie mam pojęcia co to może być ... nigdy tak nie miałam.

    meeegi1771, KkasienkaA, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również Kobietki Kochane życzę Wam wszystkiego naj, a przede wszystkim najzdrowszych Fasolinek!!! I oczywiście miłego dnia!

    Lili co tam u Ciebie??? Jak się czujesz??

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane spełnienia marzeń o zdrowych Fasolinkach z okazji Dnia Kobiet wszystkim życzę!

    Miłej niedzieli!! :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spełnienia fasolkowych marzeń kochane oby u każdej z nas zagościła wiosna :) !!

    Moja ciekawostka owulacja była mimo testów negatywnych ;) tempka leci w góre ... 3dpo no to odliczamy czy @ przyjdzie ;)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    Dzieki :-)
    Rachele ja mieszkam w uk oni tutaj nie robia bety uwazaja ze jesli ciaza ma sie utrzymac to tak bedzie. Tutaj lekarze mowia ze nie zawsze beta jest wyznacznikiem tego czy bedzie dobrze. Ogolnie w pierwszym trymestrze sa bardzo powsciagliwi. Czasem to lepiej czasem nie -wiesz co kraj to obyczaj. Moja znajoma w pl miala dobra bete a i tak nie udalo sie. Wiec poczekam spokojnie ;-)

    Rozumie.... u nas tez jest podobnie..... niech dzieje co chce do 8-9 tygodnia.... Ja bete robilam zawsze prywatnie ale chociaz tak mozna zrobic.
    Kochana, musze Cie przeniesc na gorna czesc naszej listy!!!! :) Super!!!

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele kochana u mnie znow plamienie :( nie mam pojecia dlaczego, od 2 dni rozowy sluz a dzis juz plamienie czy to ovu tak wczesnie??? Raczej nie, wiec co??? Nie chce jak wariatka latac do gina co miesiac z byle glupota

    Kochana, troche wczesnie na owu.... ja na Twoim miejscu spytalabym lekarza..... no chyba, ze owu masz teraz tak wczesnie.... moze zrob test na owulacje? Jejku nie wiem co Ci doradzic..... nigdy tak nie mialam....

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa, mysle, ze u Ciebie bedzie owu tak jak u mnie czyli troszke pozniej! Testuj dalej! Wazne ze seruszkowanie na zgode bylo!... teraz w tych dniach pracujcie ladnie!!!!!! Owu jest nawet do 72 godz po tescie....zalezy podobno tez od czulosci testu. Fakt, ze musisz teraz serduchowac ladnie i kropka!!!

    Kochane, niech nasze Swieto przyniesie nam szzescie!!!! :) Caluje kazda z osobna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 14:24

    jangwa_maua, majeczka8 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Spełnienia fasolkowych marzeń kochane oby u każdej z nas zagościła wiosna :) !!

    Moja ciekawostka owulacja była mimo testów negatywnych ;) tempka leci w góre ... 3dpo no to odliczamy czy @ przyjdzie ;)

    Powodzenia Slonce!! Trzymam mocno kciuki! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zycze wam moje kochane kobietki wszystkiego co najlepsze w dniu naszego swieta :* przede wszystkim slicznych fasolek ;)
    Ja dzis dostalam od dziadka mojego meza zyczenia zebym w tym roku zostala mamusia :) i oby sie spelnilo :D

    KkasienkaA, meeegi1771, kehlana_miyu, jangwa_maua, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest !! Pozytywny test ! :D ale się cieszę :D teraz muszę pracować :D

    KkasienkaA, majeczka8, kehlana_miyu, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa, do dzieła! Aby serduszkowanie zaowocowało :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś żołnierze pracowali już..teraz na jutro niech się kumulują :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny po weekendzie :)

    majeczka - wspaniała wiadomosc ! zazdroszcze i cieszę się z całego serca jednoczesnie :) oby nic nie zaklocilo twojego szczescia przez całe 9 miesięcy! :D i przesylaj wirusy ! :D

    Mama Mai, ja tez niestety nie pomoge :( nigdy tak nie mialam. i co ty sie przejmujesz o tym co pomysli lekarz - wazne zebyś wyjasnila co to moze być i abys sie tym nie denerwowala ! daj znac czy sytuacja się zmieniła czy w dalszym ciągu masz slady krwi. i jesli to sie utrzymuje to ja poszlabym do gina.

    jangwa -u mnie tez owulacja byla pozno - bo az 20 dnia cyklu. do dzieła ! :D

    Lucy, jak pobyt w domu? Mama pewnie szczesliwa ze ma corke przy sobie ?  bardzo się ciesze, ze lakarz potwierdzil ze wszystko jest w porządku – na pewno jesteś spokojniejsza dzięki temu. Podkarmiona przez mame i wzmocniona polskimi witaminami na pewno wrócisz w pełni sil do działania – tylko nie zamęcz swojego ukochanego ;)

    Rachele jak minał wam weekend – na serduszkowaniu ? :) zaczęłaś już testowanie? Ciekawe jak to będzie w kolejnym cyklu – czy będzie podobnie do poprzedniego, czy kolejna dawka niespodzianek… mam nadzieje, ze wrocilo ci pozytywne nastawienie i chęc do starania w tym cyklu ! caluje !

    Domi BW – dalej boli brzuszek ale bez @ ? daj znac jak się czujesz, nie myślisz żeby zrobić test?

    A my spedzilismy uroczy weekend: super hotel, basen,masaż, pyszne jedzenie, długie spacery przy jeziorze, karmienie łabędzi… serduszkowanie (bo chcieliśmy, a nie bo powinnismy ;) ). Pytałam mojego P.czy czuje presje, czy nie ma wrazenia, że jest to wszystko sztuczne i wymuszone. A on całe szczęście odpowiedział, ze nie czuje presji z mojej strony i jeśli trzeba popracować to zebym mu mowila, bo nie czuje ze jest to mechaniczne i wymuszone. Wiec trochę mi ulzylo, bo nie wiedziałam jak on to odbiera :) ja nic nie czuje, dwa dni temu trochę mnie ciąnęło podbrzusze, ale coś wzmaga się mój apetyt… co niestety może zwiastować @. No ale zobaczymy… mysle że @ przyjdzie w okolicach piątku – ze cykl mi się wydluzy, skoro owu była w 20 dc.

    majeczka8, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele tak prywatnie moge isc bo tamtym razem jak ujrzalam dwie kreski to od razu chcialam sie badac I wszystko wiedziec..
    prywatne wizyty, sprawdzalam, mialam usg wszystko bylo pieknie przez dwa miesiace.. az tu nagle pewnego dnia wszystko sie nagle zakonczylo..
    teraz tez chce wiedziec ale cierpliwie poczekam I pojde na wizyte za miesiac..wiem zabrzmi to troche dziwnie ale chyba teraz wole poczekac..

    Kejt dzieki i trzymam za ciebie kciuki! nigdy nie wiadomo moze w nastepny weekend ty bedziesz nastepna! ;-)
    ggonia jesli owulacja juz byla to bardzo dobra wiadomosc
    mama mai to moze jakies zapalenie?
    jangwa maua serduszkuj ojj tak! :-)

    dziewczynki teraz szybka historia mowilam wam juz ze jednym znajomym urodzila sie coreczka a wiecie co teraz moj M. dowiedzial sie od tego kumpla ze oni starali sie 6lat o dziecko. Jego zona ma teraz 36lat i dopiero sie udalo, oczywiscie nie znam szczegolow ale pewnie mieli pomoc lekarska a ja myslalam ze oni dopiero sie zdecydowali bo nigdy nic nie mowili..eraz jak im sie udalo mowia o tym otwarcie i fajnie podziwiam ich za to :-)

    to ja z okazji dnia kobiet wysylam do was ciazowe wiruski lapcie i zarazajcie sie!!! buziaczki


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 21:14

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Wszystkiego naj naj na dzien kobiet.
    Duzo fasolek ;)

    Ja dzis na dzien kobie dowiedzialam sie ze maz nie chce miec ze mna dziecka....
    Bardzo mi przykro...
    Nie spodziewalam sie tego.
    Nie po tym co przeszlismy...
    Moje malzenstwo sie powoli rozpada...
    Plakac mi sie chce nad swoim losem.
    Zycie dla mnie jest takie niesprawiedliwe.

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka, co sie stalo? moze powiedzial to w zlosci? czasem zdarza sie mowic rzeczy ktorych sie zaluje... trzymam kciuki zeby to byl tylko gorszy moment, przytulam !

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kejt.

    Zbliza sie moja ovu. Tak mysle ze w przeciagu tyg nastapi. Wiec mu o tym powiedzialam. Spytalam czy napewno chce dziecka. Potwierdzil. Wiec powiedzialam ze dzis zaczynamy serduszkowanie. Zgodzil sie.
    Poszlam do wc sie przygotowac ;)
    Wracam a on udaje ze spi...
    Wiec go budze mowiac czy pamieta?
    Wsciekl sie ze wcale nie chce dziecka a napewno nie na rozkaz?! Ze juz nigdy nie chce! Zebym dala mu spokoj raz na zawsze!
    Bardzo mi przykro....
    Mowil ze chce a jak przychodzi do dzialania to nie. Wczesniej tez tak bylo...
    On przez picie piw chyba ma problem...
    Na dodatek bardzo mi przykro bo na jego tel i laptopie odkrylam duzo filmow o tresci por**
    Nie wiem co sie dzieje...
    Nie dam rady zyc bez niego...
    Nie potrafie sie rozwiesc...
    Bardzo cierpie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 21:49

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od poronienia jest coraz gorzej...
    Bardzo chcial zebym zaszla w ciaze ale niby jak do tego trzeba dwojga...
    Od grudnia codzien gra w gry cale dnie. Jak wraca z pracy to gra lub spi az do nast dnia. Prawie nie rozmawiamy. Tylko o biezacych sprawach. On nie chce o niczym innym.
    Zdrade wykluczam...choc czlowiek nigdy nie jest niczego pewny na 100procent.
    Moze sie przestraszyl moim arsenalem do walki o kolejne dziecko? Ziola kremy testy witaminy itd...
    Nawet androvitu nie chce brac...
    Wiem nie powinnam myslec o dziecku z nim...
    Ale tak bardzo chce...
    Nawet gdybym sama miala z dziecmi zostac sama :(
    Nie dosc ze pracy nie bede miala 2 dziecka nie mam to jeszcze meza?
    Czym ja sobie na to zasluzylam?
    Az sie dziscpoplakalam z bezsilnosci...

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ