X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Rachele, ja nie mówię, że nie zamierzam pomóc szczęściu, po to w końcu obserwuję cykl :) ja tylko nie zamierzam sztucznie wprowadzać abstynencji przed okresem płodnym ani broń Boże powiadamiać mojego męża, kiedy on występuje - jeszcze by się zestresował biedaczek :D
    jakbym czytała o sobie ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili kochana jestem przy tobie myślami i wierzę że wszystko będzie dobrze :) Dbaj o siebie :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka - myślę, że rozmowa to jedyne rozwiązanie. Może faktycznie Twój mąż ma jakiś problem z którym sobie nie radzi. Bez rozmowy nic się nie rozwiąże. Wierzę, że wyjaśnicie sobie wszystko i będzie dobrze. Trzymam kciuki :)

    Lili - będzie dobrze, nawet nie może być inaczej! :) dzidzia zostanie z Tobą już na zawsze.

    Rachele - mam nadzieję, że jakieś waleczne żołnierzyki się przedostały i ładnie fasoleczka zakiełkuje na święta :) ...ale pozostaje czekać :) jeszcze jutro popracować, albo dziś wieczorkiem i tyle z mojej strony. Reszta to szczęście i wiara, że się udało :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,

    Truskaweczka - jak samopoczucie dziś?

    Lili, oby kolejne USG było szczęśliwe ! trzymam kciuki !

    DomiBw - alez masz zelazne nerwy dziwczyno :) że też cię nie korci.... czekasz na jakąś konkretną datę / moment?

    Lucy, neapol -super ! słonce, dobre jedzenie i towarzystwo - czego chcieć więcej :) co do owulacji to ja przy cyklach 28 dniowych miałam owu ok 14 dnia. w tym cyklu pozytywny test był 20 dc. tez się na ty nie znam, nie wiem czy to znaczy ze cykl mi się wydluza, czy faza lutealna skraca - zobaczymy kiedy bedzie @.

    Rachele, ja nie jestem w stanie pozwolić sobie na 100% spontaniczności :) ciagle tempka, testy owu, juz sie chyba uzalezniłam od tego :) dobrze ze mojego meza to nie rusza :) a od wczoraj tempka mi rośnie - czy to coś znaczy?

    no i niestety przed chwilą poczułam brzuch...no ale nic to, zycie, bedzie co ma być :) kijem wisły nie zawrócę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 11:02

    Lili30 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt test robilam w piątek i byl negatywny. Poczekam do soboty o ile @ nie przyjdzie albo nie zauwaze jakis nowych objawow. A w sobote M.ma urodziny wiec wtedy zatestuje ;-) nerwy wcale nie sa zelazne... ale staram sie byc realistka. Pierwszy @ może byc nawet po 6-7 tygodniach wiec czekam dalej. A u Ciebie jak nerwy? Mam nadzieje ze ten bol brzucha to tylko tak dla zmylki i podkrecenia temperatury:-) mam nadzieje że u Ciebie @ nie przyjdzie... :-)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja tez sie nie znam na tych cyklach, nie ogarniam juz co i kiedy mam... a jeszcze maz mi wczoraj mowi ze powinnam zaczac mierzyc temperature!!!!! No szczeka mi opadla i zbieralam zeby z podlogi :D ja sie staram go nie wprowadzac w temat zeby nie bylo stresu a on mi takie coś

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Rachele, ja nie mówię, że nie zamierzam pomóc szczęściu, po to w końcu obserwuję cykl :) ja tylko nie zamierzam sztucznie wprowadzać abstynencji przed okresem płodnym ani broń Boże powiadamiać mojego męża, kiedy on występuje - jeszcze by się zestresował biedaczek :D

    Slonce, tak samo jak ja :) Nie informuje kiedy co i jak....zeby sie nie stresowal! Chodzilo mi o to, ze rowniez dla nas jest lepiej bez liczenia i celowania.... bo mniejszy stres oraz nie spinamy sie wtedy tak bardzo... ale pomoc sobie trzeba :) :)

    matylda08 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    czesc dziewczyny,

    Truskaweczka - jak samopoczucie dziś?

    Lili, oby kolejne USG było szczęśliwe ! trzymam kciuki !

    DomiBw - alez masz zelazne nerwy dziwczyno :) że też cię nie korci.... czekasz na jakąś konkretną datę / moment?

    Lucy, neapol -super ! słonce, dobre jedzenie i towarzystwo - czego chcieć więcej :) co do owulacji to ja przy cyklach 28 dniowych miałam owu ok 14 dnia. w tym cyklu pozytywny test był 20 dc. tez się na ty nie znam, nie wiem czy to znaczy ze cykl mi się wydluza, czy faza lutealna skraca - zobaczymy kiedy bedzie @.

    Rachele, ja nie jestem w stanie pozwolić sobie na 100% spontaniczności :) ciagle tempka, testy owu, juz sie chyba uzalezniłam od tego :) dobrze ze mojego meza to nie rusza :) a od wczoraj tempka mi rośnie - czy to coś znaczy?

    no i niestety przed chwilą poczułam brzuch...no ale nic to, zycie, bedzie co ma być :) kijem wisły nie zawrócę :)

    Kochana, jesli temp Ci rosnie, to bardzo dobrze!!!!! Przed @ zaczyna spacca i to znak, ze @ sie zbliza.
    Boli Cie tylko brzuch? Czy cos ruszylo Kochana?

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Wiecie co ja tez sie nie znam na tych cyklach, nie ogarniam juz co i kiedy mam... a jeszcze maz mi wczoraj mowi ze powinnam zaczac mierzyc temperature!!!!! No szczeka mi opadla i zbieralam zeby z podlogi :D ja sie staram go nie wprowadzac w temat zeby nie bylo stresu a on mi takie coś

    hahaha :D
    super !

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Wiecie co ja tez sie nie znam na tych cyklach, nie ogarniam juz co i kiedy mam... a jeszcze maz mi wczoraj mowi ze powinnam zaczac mierzyc temperature!!!!! No szczeka mi opadla i zbieralam zeby z podlogi :D ja sie staram go nie wprowadzac w temat zeby nie bylo stresu a on mi takie coś

    To tylko gratulowac takiego meza Kochana!! :) hihihihi super! Ja mierze ii testuje ale ani slowkiem nic nie mowie...jeszcze sie zestresuje i zolnierzyki pojda na urlop! :) :) Teraz to by sie przydali komandosi i snajperzy, zeby dobrze wycelowali! :)

    Ja tez nie ogarniam co gdzie i kiedy i dlaczego tak pozno!. :) Od jutra zabieraj sie za mierzenie!!! :) Trzymam kciuki!

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z toba Rachele :) jakis jeden porzadny komandos i sprawa by byla zalatwiona ;)
    a ja nawet nie mam termometru zeby mierzyc :D chyba odwiedze apteke dziś :) tylko czy to ma sens tak od polowy cyklu?? Uzywacie jakichs specjalnych termometrow??

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele,
    oczywiście jak spytalas czy coś ruszyło to poleciałam na drugi koniec pietra do łazienki sprawdzić. ale zadnych sladów :) a co do temperatury to czy ty ufasz swojemu termometrowi ? :) mi się zdarzyło zmierzyć tempkę dwa razy pod rząd i był inny pomiar.... i badz tu mądry....


    DomiBW, no fakt, pierwszy @ to jedna wielka niewiadoma, nawet nostradamus nie potrafiłby tego przewidzieć... ;) ja to zaczynam się nakręcać jak na forum wchodzę :) nie wiem czemu :) bo w weekend, albo w pracy nie mysle o tym duzo. a że nie mogę się powstrzymać od wchodzeniem na nasz wątek to i trochę się zaczęłam nakręcać :D ale na chwilę obecną myslenie mam pozytywne - niezaleznie od tego co się wydarzy :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai, moj chyba nie jest zaden specjalny. ponoć lepsze są te ktore pokazują dwa miejsca po przecinku. mysle ze warto zacząć w każdej chwili :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termometr owulacyjny Geratherm i jestem z niego bardzo zadowolona. I fakt termometr musi mieć dwa miejsca po przecinku. Istotne są nawet niewielkie wahania temperatury.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i ja taki zakup sobie walnę ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai, pewnie ze warto nawet teraz!!! :) Ja mam elektroniczny z 1 miejscem po przecinku.

    Kejt, bardziej sobie nie ufam, niz termometrowi! Czasem obudze sie o 5...pokrece z 15 minut, usne i mierze o 6.45.... czyli w sumie zle....nie mowiac jak nie spie do 4 albo juz o 4 jestem na nogach. Jakbym miala sie teraz stresowac, ze nie moge sie przebudzic np o 5 ... o tym kompletnie zwariowala :) Mierze tak jak pozwalaja mi na to warunki :) Bardzo dobrze, Kochana, ze nic sie nie rozkreca!! Wysoka temp to bardzo dobry znak!!!!! Zmierz tez w domu wieczorem. Jedna z ekspertek od mierzenia doradzila rowniez mierzyc po 18 po owlulacji... nie zaszkodzi a moze pomoc. Mi w ost cyklu temp. z 18 zaczela spadac po 3 kreski 4 dni przed @ a rano trzymala sie na tym samym poziomie bez spadku.
    Kochana trzymam kciuki mocno mocno!!!!!

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie moje Drogie,

    jak dla mnie na owu jest troche malo kategorii sluzu do wyboru.... jak jest kremowo-wodnisty, to jaki zaznaczacie?Ja do tej pory nie zaznaczalam, bo nie chce dodtakowo namieszac na wykresie a nie zawsze jest zgodnie z opisami....

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kejt, bardziej sobie nie ufam, niz termometrowi! Czasem obudze sie o 5...pokrece z 15 minut, usne i mierze o 6.45.... czyli w sumie zle....nie mowiac jak nie spie do 4 albo juz o 4 jestem na nogach. Jakbym miala sie teraz stresowac, ze nie moge sie przebudzic np o 5 ... o tym kompletnie zwariowala :) Mierze tak jak pozwalaja mi na to warunki :) Bardzo dobrze, Kochana, ze nic sie nie rozkreca!! Wysoka temp to bardzo dobry znak!!!!! Zmierz tez w domu wieczorem. Jedna z ekspertek od mierzenia doradzila rowniez mierzyc po 18 po owlulacji... nie zaszkodzi a moze pomoc. Mi w ost cyklu temp. z 18 zaczela spadac po 3 kreski 4 dni przed @ a rano trzymala sie na tym samym poziomie bez spadku.
    Kochana trzymam kciuki mocno mocno!!!!!

    no wlasnie mi brak znajomości wlasnego organizmu bo całe zycie na tabletkach anty...
    i dzieki za radę odnosnie wieczora, zobaczymy co wyjdzie po wieczornych pomiarach. kurcze.... jak tylko poczuję brzuch to chcę biec do łazienki ! :D

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh Kejt widze ze mamy te same odruchy co do łazienki z tym ze ja nawet jak nie czuje brzucha to i tak ide zobaczyc czy cos nie przyplynelo. ..:-D

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test owu, kreska jest bledsza niż wczoraj i teraz nie wiem czy mam to zaliczyć jako + czy - ... chyba powtórzę i wtedy zadecyduję :P hehe :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ