X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie może być inaczej jak fasolinka ;)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka może pójdziesz jednak na betę?? Możesz sobie wejść na mój wykres i zobacz, że ja też miałam wątpliwe kreski i dopiero poszłam na betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 11:41

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana nie martw się kochana, wszystko się rozstrzygnie jak przyjdzie czas @ :) a ja dziewuszki dziś przyszalałam i wstałam o godzinie 10.30 :D a to wszystko przez to że wczoraj położyłam się o 1.00 w nocy, bo byłam u mojej sąsiadki. Wspominałam Wam kiedyś, że miałam wpaść do niej na drinka. Ona również doświadczyła straty i powiem Wam, że pogadałyśmy sobie tak naprawdę od serca. Tego mi było trzeba. Sąsiadka również potrzebowała rozerwania się bo ma cudownego bobasa, ale mąż długo pracuje a ona trochę świruje sama w domu. Więc i mi i jej nasze spotkanie wyszło na dobre.
    Obiadek już zrobiłam a teraz szykuje się i jadę do mamy, trochę się stęskniłam, a co :)
    majeczka, mówię ci, będzie bobo jak nic :D
    Ściskam wszystkie po kolei!

    majeczka8, kehlana_miyu, DomiBW lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka to na 200% kruszynka na teście ciążowym wystarczy cień cienia :) zrób zdjęcie - daj nacieszyc nasze oczy :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka ale nas wytrzymalas w niepewnosci!!! Co chwikle tu od wczoraj zagladalam :) ciesze sie ze z twoja zabka wszystko jest dobrze i sluchaj lekarza, dobrze mowi :*
    Majeczka ja obstawiam bobo :) cien cienia to znak ze beta jednak rosnie a to moze swiadczyc tylko o jednym :) i mysle ze po cichu mozna zaczac sie cieszyc nasza nastepna forumowa fasolka ;)

    KkasienkaA, matylda08, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu ten los bywa ślepy!!! :) Ale co ma być to będzie, całe szczęście z każdego scenaiusza będziecie się cieszyć. To kiedy mam oczekiwać na testowanie??? :D :D :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 7 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasienka, fakt, będziemy się cieszyć, jeżeli się trafiło teraz, choć chyba będziemy się troszkę bardziej martwić czy wszystko w porządku, niż jeżeli uda nam się tak jak planowaliśmy w kwietniu :) Jest bardzo mało prawdopodobne, że się wstrzeliliśmy wczoraj w okres płodny, ale z drugiej strony nie takie cuda się zdarzały, więc cień szansy istnieje. @ powinnam dostać 14.03, zobaczymy.

    Mój mąż właśnie mi powiedział, żebym przestała świrować, bo jak jeżeli zafasolkowaliśmy to przecież żadna tragedia się nie stała, choć byłby spokojniejszy gdybyśmy poczekali tyle, ile nam powiedzieli lekarze, to przecież miesiąc w tą czy w tamtą nie robi aż takiej różnicy. Więc wyluzowałam i spokojnie czekam co będzie :)

    KkasienkaA, Mama_Mai, DomiBW, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Twojego męża!! :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 7 marca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jestem zajeta jak to sobota mam juz zakupy teraz sprzatanko pranie itdd..
    Ok matylda ale wieczorkiem wkleje fotke to powiecie mi moje ekspertki jaka jest wasza
    opinia ;-)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobiety :)

    Kasienka - cudownie, ze z Zabka wszystko dobrze! I tak ma być do pażdziernika! :)

    majeczka - spokoj, tylko spokoj nas uratuje :) Ale po malutku zaczynam sie cieszyć :)

    kehlana - kazde rozwiazanie bedzie dobrze! Pamietaj, ze jesli cialo bedzie gotowe na Dzidzi to wszystko dobrze sie potoczy :)

    Mama_Mai i Tulisia - fajnie, ze zaczełyście weekend milo spedzonym piatkowym wieczorkiem :)

    U mnie meliska niemal dożylnie :) Rachele, nadal cisza - ani w jedna, ani w druga stone. Brzucholek boli juz prawie 12 dzien, ale raczej watpie zeby to zwiastowalo Bobasa. Poczekam (nie)cierpliwie do nastepnego tygodnia :)
    Dziś ide na impreze firmowa z okazji Dnia Kobiet, wiec licze, ze sie troche odstresuje :)

    Życze Wam udanego weekendu :)

    P.S. Lucy jak wizyta u rodzinki? Ładuj akumulatorki kochana :)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW - miłej imprezy ;)

    kehlana_miyu - myślę, że nawet jak by to przytulanie zaowocowało bobaskiem to na pewno zdrowo by rosło ;)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dzis pusto...
    ja sie jakos slabo dzis czuje :/ nie dosc ze pobolewa mnie glowa, to ciagle mi goraco i ogolnie jestem taka oslabiona :(
    mam nadzieje ze mi sie zaraz polepszy bo nie wytrzymam!!! Dobrze ze maz pojechal na zebranie swojego stowarzyszenia bo bym sie na nim wyrzywala ze tak mi zle :(
    Milego wieczoru moje kochane :*

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakoś tak dzień na milcząco z Moim ... jakaś taka wisielcza atmosfera panuje ... mam nadzieję, że wieczór nie będzie zmarnowany i jakieś <3 będzie :P .

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasienka tu gdzie mieszkam nie lubia robic bety trzeba czekac czy wszysko sie dobrze rozwinie, a jak moge zobaczyc twoj wykres??

    domi jakos trudno mi sie uspokoic zaczynam byc niecierpliwa te testy sa jakies pokrecone

    mama mai I jangwa maua sciskam was mocno na dobry humor

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 18:32

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka kliknij na moją "nazwę" pod zdjęciem i wyświetli Ci się info, że bieżący wykres na tablicy. Kliknij "tak" i przekieruje Cię na mój wykres. Poczytaj notatki bo tam pisałam o testach :)

    Dziewczyny te humory to chyba jakoś w powietrzu wiszą... :/ mam nadzieję mimo wszystko, że wieczory będę udane. :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zrobilam teraz test I wiecie co ten zdecydowanie pokazuje
    druga kreske!
    jest widze ja!! I teraz to nawet moj M. powiedzial ze nie moze byc inaczej!

    uff mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, musze utrzymac spokoj ;-)

    kochane sciskam was wszystkie I przesylam miliony miliardow wiruskow dla was nasze forum jest magiczne bardzo sie ciesze ze jestem tu z wami!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 18:48

    kierzynka, jangwa_maua, Mysia 15, Mama_Mai, kehlana_miyu, lucy1983, KkasienkaA, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) to już możesz się na pewno cieszyć skoro upewniliście się z mężem, że jest 2 kreska :D I zarażaj świeżymi wiruskami ;)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka to cudowna wiadomość! Wrzuć fote; )

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia znalazlam zaraz sobie przegladne twoj wykres

    ciesze sie bardzo I troche przerazona jestem zeby tylko wszystko tym razem bylo dobrze aaaa nawet nie wiem co powiedziec

    buziaczkiiiiii :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 18:54

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka a jak wrzucic fotke bo nie wiem gdzie sie dolacza?

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ