X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua - niecierpliwość to nasza specjalnosc :) wiadomo, wszystkie chcemy teraz, zaraz, juz... a niestety tak latwo nie ma... :/ mam to samo. Trzeba jakoś dać czasowi czas :) Good luck ;)

    Kasienka - wierze, ze dacie rade z Fasolka i wszystko bedzi dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 19:13

    *Kejt*, kierzynka lubią tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli jajniki dają o sobie znać to chyba dobry znak :)

    kehlana_miyu, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jak sie czujecie ty I fasolka?? mam nadzieje ze wszysko dobrze

    ja nadal tak samo boli mnie podbrzusze, czuje sie przemeczona no I rozdrazniona dzis bylam w pracy caly dzien..mialam wrazenie ze sie rozplacze..pogadalam z rodzinka na skypie I troche lepiej sie czuje..oczywiscie nie moglam im nic powiedziec bo jak? nie mam zamiaru juz nic nikomu nie mowic ...no tylko wam kochane ;-)

    Jangwa maua czekaj cierpliwie ja tez tak testowalam mialam jasne I w koncu doczekalam sie przez 2 dni na tescie owu bylo jak byc powinno ;-)

    Rachele tak tak zamiast jajek niech beda fasolki dla nas wszystkich w te Swieta jupi!!! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 21:33

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pozostaje mi nic innego jak tylko testować :) no jutro 19 dc więc może ... ostatnio miałam 21 dc ovu :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 7 marca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)

    KkasienkaA, jak sie czujesz?????

    Jangwa, Kochana, u mnie owu byla 23dc a zawsze mialam 13-14dc. Jestem pewna, ze nadchodzi! Testuj aby nie przegapic i miec pewnosc kiedy bedzie dokladnie!!


    Mama:Mai, jak minal wieczor z mezem?


    Meeegi, Pszczola, duzo duzo zdrowka Kochane!!

    Domi, jakies nowe objawy sa??

    Buziaki i milego poranka!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wieczór z mezem super :) chociaz wrocil bardzo zmeczony. A jak twoj maz?? Wyzdrowial juz???
    kasienka kochana daj jakis znak ze wszystko wporzadku!!! Martwimy sie tu co powiedzial lekarz :*
    Milego dnia dziewczyny :*

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :* Pusto tu jakoś dzisiaj.
    Kasienka daj znać co u Ciebie?
    Majeczka8 powtarzałas dziś test?

    Wszystkim życzę udanej soboty :-)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny ;)

    Testuje cały czas :),ale ostatnio wyczytałam, że najlepszą porą jest wieczór np.22, a ja testuje o 13 może to za wcześnie?

    Kasienka daj znać koniecznie jak po tej wizycie.

    Kurcze, mój mężczyzna wczoraj z pracy z gorączką wrócił... nafaszerowałam go tabletkami i mam nadzieję, że jak dziś wróci to już nie będzie taki zdychający :P Wieczorem musi być zwarty i gotowy hahaha :) (jeden dzień przerwy starczy :P )

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry.
    Naprawdę cichutko tutaj dzisiaj.

    Kasieńka nie napisała po wizycie- mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze.

    Lili się nie odzywa.

    Kejt się nie dziwię. Ma teraz inne sprawy na głowie ;) Na pewno wypoczywa wspaniale.

    W czwartek mam mieć wyniki z wymazu, a w piątek idę na badania genetyczne. Mam nadzieję, że wyjdą dobrze i będziemy mogli zacząć starania. Jestem już bardzo zmęczona tym czekaniem. Ciągle coś wychodzi i musimy odkładać.

    Życzę miłej soboty- u mnie jak zwykle bardzo pracowita ;)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa ja testowałam o 16.30 zawsze i zawsze wychodziły mi dwie krechy w okolicach owulki . Więc pora chyba nie ma znaczenia. Duże znaczenie za to ma ilość wypijanego płynu. Jeżeli pije się dużo przed testowaniem to niestety nie wychodzi test. Znam to z autopsji. ;)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 h przed staram się nie pić ;) to dziś trochę później zrobię :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczynki jakos cicho u nas. pszczola ja czekam na meza pojechal zawiezc tesciowa na pociag jak wroci to zrobimy razem test I napisze wam

    w sumie weekend to kazdy zajety ale mysle najbardziej o kasi aby nam napisala cos dobrego

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje Kochane
    u nas podobno wszystko ok, Żabka jest na miejscu i pływa w swoich wodach, serduszko szybko bije. Co to była za woda? Nie wiadomo... Lekarz powiedział, że w ciąży są wodniste upławy, może to było to choć dużo, bo płynu owodniowego jest tyle co być powinno. Powiedział też, że wierzy że ta ciąża będzie tą szczęśliwą, no ale że każde krwawienie jest zagrożone stratą. Powiedział, że on ma kobiety które krwawią do 20 tygodnia i rodzą...
    Więc pozostaje mieć nadzieję :)

    Przepraszam, że wczoraj nie pisałam, ale pojechaliśmy do moich rodziców powiedzieć o Żabce, bo czuję że potrzebuję wsparcia od mamy... Moje mdłości nie ustąpiły, za to doszły wymioty. Czuję się masakycznie, ale nie poddaję się!

    Pozdrawiam Was wszystkie moje Kochane i czekam na koleje wieści teścikowe, czy to z HCG czy z owulacji!!! <3 <3 <3

    jangwa_maua, meeegi1771, kehlana_miyu, Mysia 15, majeczka8, matylda08, kierzynka, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa ja czytałam, że najlepiej wieczorem robić testy i robiłam tak ok 20, ale i mi było wtedy najłatwiej właśnie nie pić te parę godzin.

    A te kreski są zdradliwe... Miałam z dnia na dzień co raz ciemniejsze i ciemniejsze i nagle robiły się jaśniejsze, jeszcze jaśniejsze, a za kilka dni bach pozytyw :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, też się martwię, że Kasia nie pisze :(

    U mnie z kolei wczoraj się zadziało... Wczoraj wyszło nam z mężem spontaniczne serduszkowanie bez zabezpieczenia, bo w końcu owulacja już była i dni płodne powinnam mieć za sobą więc nie miał oporów. Ale jak dzisiaj wprowadziłam temperaturę do wykresu, ovu zmieniło mi datę owulacji z 16dc na 17dc, więc teoretycznie wczoraj mogłam mieć jeszcze dzień płodny. Choć serduszkowanie było wieczorem, więc bardzo mało prawdopodobne, żeby coś z tego wyszło. Ale i tak mam mętlik w głowie, bo z jednej strony strasznie chciałabym byc znowu w ciąży jak najszybciej, a z drugiej podjęliśmy decyzję o czekaniu do kwietnia z kilku racjonalnych powodów i trochę się martwię o potencjalne konsekwencje na różnych frontach. Najbardziej tym, że brałam jeszcze leki na grzybice po antybiotykach, a w ulotce jest napisane, że nie powinno się ich brać w ciąży ani podczas starań :(

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka całe szczęście ze u Ciebie i dzidzi wszystko dobrze !! Już się tu stresowalysmy. Tak jak lekarz powiedział ta ciąża na pewno będzie ta szczęśliwa :*
    Wspolczuje wymiotów, u mnie tylko mdłości, brak apetytu i brak sił na wszystko

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasienkaa, tak się cieszę, że lekarz uważa, że wszystko w porządku! Mam nadzieję, że te wymioty nie będę Cię za długo męczyć, podobno najczęściej te dolegliwości przechodzą w drugim trymestrze, a u Ciebie jeszcze tylko miesiąc do tej granicy :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka, ale mnie nastraszyłaś! Oj nieładnie! ;) Ale wybaczam za dobre wiadomości! Najważniejsze, że Żabka pływa i czuje się dobrze :D I tak ma być do końca 9 miesięcy!!!

    I proszę już mnie tak nie straszyć! ;)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie może być inaczej jak wszystkie zafasolkowane szczęśliwie urodzą zdrowiutkie bobaski :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 7 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka swietna wiadomosc trzymam kciuki za mala zabke aby wszystko bylo jak najlepiej duzo zdrowka dla was!

    zrobilam teraz test tak samo lekki cien juz sama nie wiem o co chodzi, dzis z tabelki dzien @ nie wiem nic nie czuje ani tak ani siak

    jade na zakupy bo zaczynam sie robic niecierpliwa z tego wszytkiego!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 11:20

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ